×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

PROMO Fifty Shades of Grey

Položky 1 až 32 z celkom 67

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Fifty Shades of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restrain - Bondážna súprava

  Objavte nový štýl bondážnych hrátok s touto jedinečnou sadou Päťdesiatich odtieňov sivej Keep still over the Bed Cross Restrain, ktorá umožňuje držať putá členkov a zápästí vertikálne či horizontálne.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl - Dobíjací G-Spot Rabbit vibrátor

  Greedy Girl Rechargeable Rabbit Vibrator spája hodvábny silikónový povrch s 36 možnými kombináciami vibrácií tak, aby vám zaistil neuveriteľný orgazmus. Nabíja sa cez USB, je vodotesný a nenáročný na prenášanie, má 2 silné motory a 15 možných rýchlostí a rôznych obmien chodu.

  92,90 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations - Bezdrôtové vibračné vajíčko

  Vajíčko Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Love Egg je všestranná orgazmická hračka, ideálna pre hry v páre aj sólo. Nabíja sa cez USB a ovláda diaľkovým ovládačom.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Pleasure Overload 10 Days of Pleasure

  10 neuveriteľných pomôcok prekypujúcich eleganciou v nádhernej darčekovej krabičke, taký je tento set od Fifty Shades of Grey. Objavte zmyselné potešenie, intenzívne vzrušenie, aj ľahké BDSM hrátky, ktoré okorenia vaše zážitky v spálni. Vychutnajte si všetky pomôcky naraz alebo postupne jednu za druhou, záleží len na vás a vašej nekonečnej fantázii. So sadou 10 Days of Pleasure dostanete možnosť realizovať aj tie úlisnejšie predstavy.

  169 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Remote Control Kegel Balls

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre tieto guľôčky na diaľkové ovládanie, ktoré vás budú svojím výkonným motorom nielen dráždiť, ale tiež vám pomôžu posilniť svaly panvového dna. Čo tak si ich vziať von, ovládač zveriť partnerovi a nechať sa unášať vibráciami, ktoré budú len a len vaším tajomstvom? Takto hra neskončí nevinne, tak ju vyskúšajte!

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Hard Limits - Bondážna súprava

  Vzrušujúce chvíle s bondážou a praktikami pre SM vám prináša sada Hard Limits, navrhnutá podľa slávnej predlohy Päťdesiat odtieňov sivej. Táto súprava vám otvorí nové možnosti a túžby vášho milostného života.

  77,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Inner Goddess - Venušine guľôčky

  Chcete zažiť nezabudnuteľnú vlnu vzrušivého orgazmu a pritom ešte niečo urobiť pre svoje zdravie?

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Darker Oh My Rabbit Vibrator

  Spojte dve najcitlivejšie erotogénne zóny a zažite to najlepšie vzrušenie. Vibrátor Oh My Rabbit sľubuje napínavú zmes pocitov strhujúcich k extáze.

  119 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Lost In Each Other Vibrating Rabbit Love Ring

  Dokonalá hračka zvyšujúca intenzitu milovania. Lost in Each Other je erekčný krúžok z toho najjemnejšieho silikónu, zdobený dômyselným zajačikom, ktorého rozvibruje výkonná vibračná guľka. Krúžok je príjemne pružný, takže padne väčšine veľkostí a zajačik cieli priamo na tak citlivý klitoris. Vyberte si jednu z 3 rýchlostí a 7 vibračných vzorcov, ponorte sa do oceánu vzrušenia a doplávajte až na ostrov menom orgazmus.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Darker Desire Explodes G-Spot Vibrator

  Dráždite bod G a zažite neopakovateľnú rozkoš, uspokojenie a celkové uvoľnenie. Vibrátor Desire Explodes G-spot je špeciálne tvarovaný na stimuláciu citlivých vnútorných partií.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Special Limited Edition Gold

  Je neuveriteľné, že je to už 10 rokov! Čas letí rovnako ako intenzívne orgazmy a na oslavu 10. narodenín hračiek Fifty Shades of Grey sa najpredávanejšia Greedy Girl objavuje v ponuke v nádhernej zlatej farbe. Vychutnajte si jeho rokmi preverené funkcie a kochajte sa jeho luxusným zlatým prevedením.

  119 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Fifty Shades of Grey Pleasure Overload Take It Slow

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre túto sadu análnych hračiek. Je určená predovšetkým párom, ktoré s análnym dobrodružstvom len začínajú a chystajú sa objaviť jeho tajomstvá. Kúpte si všetko potrebné v jednej luxusnej sade čiernej farby!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed I've Got You Remote Control Love Egg

  Vychutnajte si vzrušujúce pocity aj na verejnosti. Toto vajíčko vás nielen príjemne vyplní, ale aj rozparádi pomocou vibrácií. Vďaka svojej veľkosti a kontúram je vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených užívateľov sexuálnych hračiek. Zažite skutočné potešenie s týmto nádherným vibračným vajíčkom na diaľkové ovládanie z kolekcie Fifty Shades of Grey.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Remote Control Love Ring

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre tento dvojitý vibračný krúžok na diaľkové ovládanie. Túžite po intenzívnejšom milovaní? S týmto krúžkom budú vaše priania vypočuté!

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Lavish Attention Clitoral & G-Spot Vibrator

  Úplná blaženosť vzniká len stimuláciou 2 najcitlivejších bodov na ženskom tele - bodu G a klitorisu. Tento luxusný vibrátor z kolekcie Fifty Shades of Grey je tu preto, aby vám toto intenzívne vzrušenie doprial! Jeho ergonomický tvar vám pohodlne padne nielen do ruky, jednoduchými ovládacími prvkami si vyberiete 1 zo 7 vibračných režimov o 3 rýchlostiach a svoju vášeň si môžete užívať aj v kúpeľni, lebo je vodotesný.

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Remote Control Bullet Vibe

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre tento mini vibrátor na diaľkové ovládanie. Ako si budete užívať jeho silné vibrácie, bude len na vás, jedno je však isté - jeho možnosti sú nekonečné a baviť vás neprestane!

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Fifty Shades of Grey Feel it Baby Strap On Dildo Set

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento strap-on vás zasvätí do hrátok spojených s výmenou rolí. Súčasťou je tiež zakrivené dildo a mini vibrátor so schopnosťou vibrácií o jednej rýchlosti. Nasaďte si pohodlný postroj a vyskúšajte niečo nové!

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl Rechargeable Thrusting G-Spot Rabbit Vibrator

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre tento luxusný vibrátor, ktorého prednosťou je funkcia zmyselného prirážania a okrem toho bude stimulovať aj váš klitoris. Podľahnúť mu bude tak jednoduché!

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Pleasure Overload Sweet Sensations

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre túto krabičku so 7 okienkami, z ktorých každé sľubuje úžasný zmyslový zážitok. 7 je aj počet dní v týždni, tak poďte zažiť ten najviac sexy týždeň vášho života, ľutovať nebudete!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Beyond Aroused - Venušine guľôčky

  Nažhavte svoje slabiny a užite si výnimočnú vnútornú stimuláciu so sadou venušiných guličiek zo série Fifty Shades of Grey Beyond Aroused.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Pleasure Overload Wicked Weekend

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre túto trojicu erotických hračiek, ktoré zvelebia vaše milostné hrátky. Silikónový vibrátor pohladí bod G, nastaviteľná erekčná slučka oddiali vyvrcholenie a pošteklí klitoris a transparentý masturbátor s 2 koncami poteší penis. Vyskúšajte, aké to je zažiť dokonalú predohru aj milovanie!

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl Rechargeable Slimline Rabbit Vibrator

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre tento luxusný vibrátor, ktorý vás bude stimulovať zvnútra aj zvonku a vďaka svojmu tvaru dokonale zacieli na všetky erotogénne zóny. Nechajte sa ním rozmaznávať a urobte si dobre!

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Deep Inside Classic Wave Vibrator

  Ukojte svoju vášeň s týmto luxusným vibrátorom z kolekcie Fifty Shades of Grey. Jeho zvlnený povrch sľubuje dômyselnú vnútornú stimuláciu, rovnako ako 7 vibračných režimov s 3 rýchlosťami, ktoré sa nemôžu dočkať, až vás vezmú do orgazmického neba. Deep Inside Classic Wave Vibrator je tiež plne vodotesný, takže sa s ním nemusíte hrať len v spálni, ale bez obáv si ho so sebou môžete vziať aj do kúpeľne. Užite si túto elegantnú hračku sama alebo s partnerom!

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Remote Control Prostate Vibe

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento ergonomicky tvarovaný stimulátor prostaty na diaľkové ovládanie ponúka 10 vibračných vzorov a 6 úrovní intenzity, ktorými bude úplne presne dráždiť prostatu. Vyskúšajte s ním ohromujúce orgazmy prameniace zo stimulácie tohto citlivého miesta a možno to už nebudete chcieť inak!

  119 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Fifty Shades of Grey Freed I Want You Now Steel Love Ring

  Preskúmajte spôsob, akým sa dajú zvýšiť vaše pôžitky z milovania. Bude vám na to stačiť tento luxusný krúžok z kolekcie Fifty Shades of Grey. V jednoduchosti je krása a presne to tento krúžok spĺňa, je hladký, elegantný a zažijete s ním veľa zábavy, zovrie totiž penis priamo pri koreni a zaistí vám tak dlhšiu a intenzívnejšiu erekciu. Alebo ho použite nad semenníkmi, voľba je na vás. Ozdobte si penis nádherným šperkom z ocele ružovo-zlatej farby!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Bound to You Spreader Bar

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Táto ručne vyrobená rozperná tyč z vegánskej kože je zakončená 2 x 2 otočnými zlatými karabínami a splní vaše otrocké, milostné priania. Je nádherná a zároveň odolná a rozhodne by vo vašej zbierke neposlušných hračiek nemala chýbať.

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Remote Control Pleasure Egg

  Okúste silu vzrušenia rovnako ako hrdinovia vášnivého románu Fifty Shades of Grey! Príbeh plný BDSM sa stal inšpiráciou aj pre toto vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie. Vezmite si ho von, ovládač zverte partnerovi a nechajte sa unášať vibráciami, ktoré budú len a len vaším tajomstvom. Takto hra neskončí nevinne, tak ju vyskúšajte!

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Sensation Rechargeable Vibrating Prostate Massager

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento pomerne malý stimulátor prostaty ocenia predovšetkým začiatočníci, ale i skúsenejší milovníci. Je ideálny na predohru i sólo hry, pri ktorých vám ponúkne 15 vibračných vzorov a 5 úrovní intenzity. Vychutnajte si jeho hebký silikónový povrch a podľahnite vzrušeniu, ktoré je spojené s cielenou vnútornou masážou.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist Cuffs

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových zážitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento doplnok vo forme pút na zápästí prepojených s obojkom má nádherný čierno - červený dizajn, ktorý vás očarí na prvý pohľad! Spútajte doňho svoj náprotivok a počúvajte svoje túžby!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl Stroking Motion G-Spot Vibrator

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento vibrátor je už rokmi overenou Fifty Shades klasikou, ktorá teraz prichádza s jedinečnou pohyblivou funkciou, vďaka ktorej sa telo vibrátora jemne zdvíha hore a dole a neuveriteľne tak dráždi G-bod. Nechajte sa dokonale hýčkať!

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Bound to You Riding Crop

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento ručne vyrobený jazdecký bič splní svoj účel vďaka pružnému zakončeniu a praktickému pútku na zápästí. Jeho čierno-zlaté spracovanie zaujme na prvý pohľad, tak ho uchopte a udrite!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Bound to You Ball Gag

  Chcete sa vydať na vzrušujúcu cestu za objavovaním nových pôžitkov? Tak jedine s krásnymi a kvalitnými pomôckami od značky Fifty Shades! Tento ručne vyrobený kolík z vegánskej kože má príjemnú silikónovú guľôčku, ktorá je pre submisívny náprotivok pohodlná aj na dlhšie nosenie. Splňte si s ním svoje erotické sny.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 67

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.