×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Bondážne sady

Položky 1 až 32 z celkom 137

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Fifty Shades of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restrain - Bondážna súprava

  Objavte nový štýl bondážnych hrátok s touto jedinečnou sadou Päťdesiatich odtieňov sivej Keep still over the Bed Cross Restrain, ktorá umožňuje držať putá členkov a zápästí vertikálne či horizontálne.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Lover's Fantasy Kit - Erotická sada pút, bičíka a masky

  Erotická sada pút, bičíka a čiernej saténovej očnej masky.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Deluxe Thigh Sling With Wrist Cuffs

  Užite si svojho partnera pevne spútaného do tých najlepších polôh so Strick Deluxe Thigh Sling. Obmedzovanie pohybu je jedným z najobľúbenejších sexuálnych spestrení. Tento produkt ponúka veľa variácií ako si ho užiť a bude iba na vás, do akej miery obmedzíte pohyb svojho otroka. Čo tak pripútať stehnú k hrudníku a užiť si vzrušujúce prenikanie v tejto polohe, kedy úplná moc bude len vo vašich rukách? Putá na zápästie a členky sú mimo iné príjemne polstrované, takže vaše šteklenie môže bez problémov trvať aj hodiny.

  199 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Easytoys Fetish Collection Fetish Set With Collar, Ankle and Wrist Cuffs

  Získajte nekonečne mnoho vzrušujúcich možností ako využiť tento bondáž set od EasyToys. Skladá sa z obojku, pút na zápästie a členky, ktoré možno vďaka karabínam ľahko a rýchlo oddeliť, a pevného reťazu. Obojok a putá sú vyrobené z robustnej umelej kože a sú lemované mäkkou penou, vďaka ktorej je ich nosenie skutočne pohodlné.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Hog-Tie Kit

  Prevezmite absolútnu kontrolu nad akýmkoľvek pohybom svojho milenca. Extreme Hog-Tie Kit sa skladá z neoprénových pút na zápästia i členky a z popruhu s kovovým stredom.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Spread 'em Bar and Cuff Set - Putá s rozpernou tyčou

  Privítajte svojho milenca s otvorenou náručou ... aj rozkrokom. Putá na ruky aj nohy s rozpernou tyčou. Tento výstredný set vám otvorí dvere k potešeniu

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Position Master With Cuffs

  Bondážny set POSITION MASTER dovedie vašu predstavivosť za hranicu možností. Robustné remene udržia nohy pevne na mieste, zatiaľ čo putá zabezpečia, aby nikto len tak neunikol.

  55,90 €

  40,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Red Giant - Veľká 8 dielna BDSM sada

  Bondáž súprava Red Giant je veľká sada pre vaše vzrušujúce chvíle s bondážou, ľahkým zväzovaním a jemnými SM praktikami.

  36,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Cuff & Tether Set - Bondážna súprava

  Potešte svojho milenca touto všestrannou sadou pút a povrazov. Nastaviteľné povrazy môžu byť využité rôznymi spôsobmi a nekladú tak žiadne zábrany vašej fantázii.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Pleasure Overload 10 Days of Pleasure

  10 neuveriteľných pomôcok prekypujúcich eleganciou v nádhernej darčekovej krabičke, taký je tento set od Fifty Shades of Grey. Objavte zmyselné potešenie, intenzívne vzrušenie, aj ľahké BDSM hrátky, ktoré okorenia vaše zážitky v spálni. Vychutnajte si všetky pomôcky naraz alebo postupne jednu za druhou, záleží len na vás a vašej nekonečnej fantázii. So sadou 10 Days of Pleasure dostanete možnosť realizovať aj tie úlisnejšie predstavy.

  169 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Hard Limits - Bondážna súprava

  Vzrušujúce chvíle s bondážou a praktikami pre SM vám prináša sada Hard Limits, navrhnutá podľa slávnej predlohy Päťdesiat odtieňov sivej. Táto súprava vám otvorí nové možnosti a túžby vášho milostného života.

  77,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zado All-over Chain - Sada na spútanie

  Veľmi kvalitná a pevná sada na spútanie značky Zado. Obsahuje obojok, putá na členky a ruky. Všetko je spojené pomocou retiazok, ktoré prechádzajú kovovými očkami.

  73,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Extreme Sex Bench

  Vdýchnite život svojim temným fantáziám a pripravte sa na intenzívne scény, prírazy a mučenie s Extreme Sex Bench! Jedná sa o veľmi kvalitný erotický nábytok vyrobený z robustnej ocele s pohodlnou polstrovanou časťou na telo, nohy, ruky i hlavu. Doprajte svojmu náprotivku pocit bezmocnosti a sebe naopak pocit moci. Lavica vám umožní sex, orál i mučenie, vďaka ergonomickému tvaru bude vaše prenikanie skutočne hlboké a tvar opierky na hlavu umožní vášmu otrokovi vzdychať vzrušením alebo kvíliť bolesťou.

  1 109 €

  699 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Amazing Bondage Sex Toy Kit Black

  Vy snáď ešte skrývate nejaké túžby? Ale no tak, poďte im vdýchnuť život s touto sexi sadou od ToyJoy. Obsahuje všetko potrebné - putá, náhubok, vôdzku s obojkom, masku na oči, pokarhania, lano, svorky na bradavky, a aby to bolo aj trochu romantické, tak aj okvetné lístky ruží. Preskúmajte svoje vášne a vyskúšajte všetkých hračky zo sady!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Liebe Seele Bound You Bondage Set Black 12 Pieces

  Všetko, čo potrebujete na to, aby sa vaše BDSM sny stali skutočnosťou! Táto súprava je ideálna pre všetkých nováčikov, ale aj pre skúsenejších milovníkov, ktorí potrebujú obmeniť svoju výbavu. Pomôcky sú elegantne čierne a v súprave ich nájdete hneď 12. S čím začnete?

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Frisky Hold Me Under the Bed Restraint System

  Perfektný zádržný systém v tvare písmena H hodiaci sa na väčšinu štandardných matrací. Tento doplnok oceníte predovšetkým pre jeho univerzálnosť, presnosť a jednoduché použitie. Je kompatibilný s matracmi štandardných rozmerov, keďže dĺžka všetkých popruhov je nastaviteľná. Popruhy sú zakončené putami na zápästria a členky, ktoré disponujú silným suchým zipsom, pomocou neho ich nastavíte na požadovanú veľkosť. Užívajte si obmedzovanie slobody a s tým spojené vzrušujúce hrátky!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Pleasure Chest Black Fantasy

  Tak tajomná, ale zároveň nebezpečná. Taká je táto čierna sada BDSM pomôcok, ktorú ocenia objavujúce páry, ktoré túžia zažiť niečo viac. 10 obsiahnutých pomôcok zaručuje noc plnú vášne, ale aj bolesti, ktorej mieru si budete voliť sami. Poďte sa hrať a objavovať nový vzrušujúci svet.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

  Nechajte sa vy sami potrestať alebo potešiť touto dômyselnou hračkou, do ktorej môžete, samozrejme, uzamknúť aj svoj submisívny náprotivok. Pripútajte ho za krk, zápästia a členky a následne mu doprajte tvrdé čierne dildo. Všetky časti tejto jedinečnej konštrukcie sú nastaviteľné, takže si môžete prispôsobiť dĺžku základnej lišty aj výšku dilda a obojku. Konštrukcia výrobku je jednoduchá, ale účinná a dômyselná. Luxusné putá sú navrhnuté tak, aby boli odolné a dlho vydržali. Sú navyše vybavené aj zámkom, aby vám váš otrok nemohol uniknúť. Vdýchnite život svojim BDSM fantáziam a vybavte si svoju mučiareň týmto neprekonateľným produktom.

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy BDSM Starter Kit - Sada pre BDSM

  BDSM Starter Kit je skvelým darčekom pre milovníkov dobrodružstva. Sada ponúka všetko, čo potrebujete na hravé a bezpečné objavovanie. Obsahuje masku na oči, bičík, kolíky na bradavky, roubík, okvetné lístky ruží a lano na bondáž.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Interlace Bed Restraint Set

  Nevyhnutná a všestranná sada pre všetkých milovníkov dovádzania s putami. Osem kontaktných miest vám ponúkne nespočetne veľa spôsobov, ako svojmu náprotivku obmedziť slobodu. Hodí sa na akýkoľvek matrac a súčasťou sú aj neoprénové putá na zápästia a členky. Putá majú, samozrejme, nastaviteľnú veľkosť a upevňujú sa pomocou suchého zipsu, preto sa s nimi veľmi rýchlo a pohodlne manipuluje.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Submissive Neck, Handcuffs & Anklecuffs Vegan Leather

  Fetish Submisive uvádza kolekciu krásnych a kvalitných BDSM doplnkov z vegánskej kože! Už dlho túžite po vášnivom večeri, kedy si so svojim náprotivkom rozdelíte úlohy a spoznáte tajomstvo zmyselného otroctva? Táto sada na spútanie vám ukáže, aké to je stratiť slobodu!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Easytoys Fetish Collection Leather Collar With Handcuffs

  Milujete preberanie kontroly nad svojím partnerom alebo partnerkou? V tom prípade by vám nemal chýbať tento úžasný bondáž set. Skladá sa z obojku a pút na zápästia, ktoré ale môžete veľmi ľahko oddeliť vďaka pevným karabínam. Obojok aj putá sú vyrobené z robustnej umelej kože, ktorú z vnútornej strany lemuje mäkká a pohodlná pena. Oddajte sa svojím zvrhlým fantáziám a začnite si vychutnávať nekonečne príjemné pocity spojené s bolestivou slasťou.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Testicles Pillory - Pranier na semenníky

  Exkluzívna pomôcka pre vaše S / M hry- pranier na semenníky. Nasaďte ho vášmu partnerovi a jasne mu ukážte, kto je tu pánom a kto otrokom. Každá jeho snaha o urovnanie, pohyb, či odpor bude potrestaná bolesťou!

  36,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Black Bondage Set - Bondážna súprava

  Putá na ruky a nohy z kože a kovu pre domáce bondage a S / M hry. Zapínanie na suchý zips, masívne kovové karabíny a stredový kruh, všetko spojené v otrockom kríži.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Full Sleeve Armbinder

  Upevnite celé pazuchy vášho partnera za jeho chrbtom pevne, elegantne, účinne, ale aj pohodlne so Strict Full Sleeve Armbinder. Dodajte svojim nebezpečne vzrušujúcim hrám trochu luxusu a upgradujte ich s týmto jedinečným doplnkom. Vďaka šnurovaniu a prackám budú pazuchy vášho otroka efektívne zovreté ako nikdy predtým, navyše majú všetky popruhy nastaviteľnú dĺžku, takže pohodlie je jednoznačne zaručené. V dolnej časti sa potom nachádza D-krúžok, ktorý dáva priestor vašej fantázii, pretože ho môžete využiť na pripevnenie ďalších pomôcok. Ste pripravení rozplynúť sa pod vplyvom bolestného potešenia?

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dusedo Model X Sling Frame Classic Size with Bag

  Klasický rám na hojdačku preverený rokmi a skúsenosťami vášnivých a divých milovníkov. Užívajte si vaše najobľúbenejšie hrátky s týmto profesionálnym robustným doplnkom, s ktorým okamžite premeníte akúkoľvek miestnosť na profi herňu.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Arm & Leg Restraints

  Ľavá k ľavej a pravá k pravej. Fantázia ožíva. Vzrušenie stúpa. Vychutnajte si dokonalé uchytenie a svoj náprotivok presne v takej pozícii, v akej ho pre dnešnú noc potrebujete. Sada obsahuje 4 kusy pút pre rozmanité hrátky, ktoré vám bude diktovať vaše nekonečná fantázia.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Spreader Bar

  Kovová, rozperná tyč s dvoma odnímateľnými neoprénovými putami na členky. Putá sa pomocou karabínky pripevnia k reťazi pretiahnutím vnútrom tyče.

  40,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Bed Shackles 0516716

  Milujete, keď má niekto nad vami úplnú moc a môže si s vami robiť, čo sa mu zachce? V tom prípade je pre vás táto sada nepostrádateľnou nutnosťou! Popruhy sa umiestnia pod matracom a pripoja sa k nim putá, aplikácia je super ľahká a rýchla. Užite si všetky tie pocity, o ktorých tak dlho snívate.

  32,90 €

  19,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Collection Spreader Bar with Cuffs Black

  Dômyselná pomôcka pre podmanivé otroctvo! Táto robustná tyč s putami na zápästia a členky vám splní vaše BDSM fantázie. Putá sú polstrované a vyrobené z imitácie kože a vďaka karabinkám sa dajú ľahko odopnúť a zase pripnúť. Pohrajte sa, potešte, neposlúchajte alebo sa tiež potrestajte.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Luxury Spreader Bar Black

  Chcete mať neobmedzený prístup aj k intímnym oblastiam vášho náprotivku počas milostného vyvádzania? Táto tyč s putami na členky vám to zariadi. Je robustná, kovová a disponuje putami pre dokonale zlú zábavu. Putá budú pre nositeľov pohodlné a ich sexy diamantový vzor pôsobí luxusným dojmom. Pohrajte sa s otvormi svojej polovičky podľa vlastných vzrušujúcich predstáv!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Pleasure Chest Pink Passion

  Tak sladká, ale zároveň nebezpečná. Taká je táto ružová sada BDSM pomôcok, ktorú ocenia nielen romantické páry, ktoré túžia zažiť niečo viac. 11 obsiahnutých pomôcok zaručuje noc plnú vášne, ale aj bolesti, ktorej mieru si budete voliť sami. Poďte sa hrať a objavovať nový vzrušujúci svet.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 137

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.