×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Bondážne sady

Položky 1 až 32 z celkom 159

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Fifty Shades of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restrain - Bondážna súprava

  Objavte nový štýl bondážnych hrátok s touto jedinečnou sadou Päťdesiatich odtieňov sivej Keep still over the Bed Cross Restrain, ktorá umožňuje držať putá členkov a zápästí vertikálne či horizontálne.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Lover's Fantasy Kit - Erotická sada pút, bičíka a masky

  Erotická sada pút, bičíka a čiernej saténovej očnej masky.

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Deluxe Thigh Sling With Wrist Cuffs

  Užite si svojho partnera pevne spútaného do tých najlepších polôh so Strick Deluxe Thigh Sling. Obmedzovanie pohybu je jedným z najobľúbenejších sexuálnych spestrení. Tento produkt ponúka veľa variácií ako si ho užiť a bude iba na vás, do akej miery obmedzíte pohyb svojho otroka. Čo tak pripútať stehnú k hrudníku a užiť si vzrušujúce prenikanie v tejto polohe, kedy úplná moc bude len vo vašich rukách? Putá na zápästie a členky sú mimo iné príjemne polstrované, takže vaše šteklenie môže bez problémov trvať aj hodiny.

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Easytoys Beginners Sex Set

  Nádherná darčeková sada erotických pomôcok pre ženy alebo zamilované páry, ktoré chcú preskúmať svet erotických hračiek. Pôvabná darčeková krabička obsahuje vzrušujúce hračky a doplnky, ktoré sa ľahko používajú a dohromady prevyšujú cenu celého balenia. Objavujte nové vášne, vnemy a pocity!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Easytoys Fetish Collection Fetish Set With Collar, Ankle and Wrist Cuffs

  Získajte nekonečne mnoho vzrušujúcich možností ako využiť tento bondáž set od EasyToys. Skladá sa z obojku, pút na zápästie a členky, ktoré možno vďaka karabínam ľahko a rýchlo oddeliť, a pevného reťazu. Obojok a putá sú vyrobené z robustnej umelej kože a sú lemované mäkkou penou, vďaka ktorej je ich nosenie skutočne pohodlné.

  91,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Spread 'em Bar and Cuff Set - Putá s rozpernou tyčou

  Privítajte svojho milenca s otvorenou náručou ... aj rozkrokom. Putá na ruky aj nohy s rozpernou tyčou. Tento výstredný set vám otvorí dvere k potešeniu

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Hog-Tie Kit

  Prevezmite absolútnu kontrolu nad akýmkoľvek pohybom svojho milenca. Extreme Hog-Tie Kit sa skladá z neoprénových pút na zápästia i členky a z popruhu s kovovým stredom.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Red Giant - Veľká 8 dielna BDSM sada

  Bondáž súprava Red Giant je veľká sada pre vaše vzrušujúce chvíle s bondážou, ľahkým zväzovaním a jemnými SM praktikami.

  37,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Position Master With Cuffs

  Bondážny set POSITION MASTER dovedie vašu predstavivosť za hranicu možností. Robustné remene udržia nohy pevne na mieste, zatiaľ čo putá zabezpečia, aby nikto len tak neunikol.

  57,90 €

  41,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Extreme Sex Bench

  Vdýchnite život svojim temným fantáziám a pripravte sa na intenzívne scény, prírazy a mučenie s Extreme Sex Bench! Jedná sa o veľmi kvalitný erotický nábytok vyrobený z robustnej ocele s pohodlnou polstrovanou časťou na telo, nohy, ruky i hlavu. Doprajte svojmu náprotivku pocit bezmocnosti a sebe naopak pocit moci. Lavica vám umožní sex, orál i mučenie, vďaka ergonomickému tvaru bude vaše prenikanie skutočne hlboké a tvar opierky na hlavu umožní vášmu otrokovi vzdychať vzrušením alebo kvíliť bolesťou.

  1 149 €

  729 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Cuff & Tether Set - Bondážna súprava

  Potešte svojho milenca touto všestrannou sadou pút a povrazov. Nastaviteľné povrazy môžu byť využité rôznymi spôsobmi a nekladú tak žiadne zábrany vašej fantázii.

  49,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Pleasure Overload 10 Days of Pleasure

  10 neuveriteľných pomôcok prekypujúcich eleganciou v nádhernej darčekovej krabičke, taký je tento set od Fifty Shades of Grey. Objavte zmyselné potešenie, intenzívne vzrušenie, aj ľahké BDSM hrátky, ktoré okorenia vaše zážitky v spálni. Vychutnajte si všetky pomôcky naraz alebo postupne jednu za druhou, záleží len na vás a vašej nekonečnej fantázii. So sadou 10 Days of Pleasure dostanete možnosť realizovať aj tie úlisnejšie predstavy.

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Rosy Gold Nouveau BDSM Set

  Ste náročná a túžite po niečom krásnom a elegantnom? Novú kolekciu nádherných erotických hračiek od Rosy Gold si zamilujete! Túto štýlovú 9 dielnu BDSM samu budete zbožňovať, pretože vám dopraje množstvo nezabudnuteľných a vzrušujúcich zážitkov! Neváhajte, podľahnite.

  109 €

  64,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Hard Limits - Bondážna súprava

  Vzrušujúce chvíle s bondážou a praktikami pre SM vám prináša sada Hard Limits, navrhnutá podľa slávnej predlohy Päťdesiat odtieňov sivej. Táto súprava vám otvorí nové možnosti a túžby vášho milostného života.

  80,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Ball Gag Training System - Sada roubíkov

  Ball Gag Training System je sada troch roubíkov s koženkovým nastaviteľným popruhom. Roubíky sú vyrobené z kvalitného plastu bez toxických prímesí v troch veľkostiach.

  22,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zado All-over Chain - Sada na spútanie

  Veľmi kvalitná a pevná sada na spútanie značky Zado. Obsahuje obojok, putá na členky a ruky. Všetko je spojené pomocou retiazok, ktoré prechádzajú kovovými očkami.

  76,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Frisky Hold Me Under the Bed Restraint System

  Perfektný zádržný systém v tvare písmena H hodiaci sa na väčšinu štandardných matrací. Tento doplnok oceníte predovšetkým pre jeho univerzálnosť, presnosť a jednoduché použitie. Je kompatibilný s matracmi štandardných rozmerov, keďže dĺžka všetkých popruhov je nastaviteľná. Popruhy sú zakončené putami na zápästria a členky, ktoré disponujú silným suchým zipsom, pomocou neho ich nastavíte na požadovanú veľkosť. Užívajte si obmedzovanie slobody a s tým spojené vzrušujúce hrátky!

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Fury BDSM Kit Black

  Pôvabná sada všetkých nevyhnutností pre nezbedné BDSM hrátky. Čo v nej nájdete? Tešiť sa môžete na 10 kúskov, z ktorých ani jeden nie je k ničomu. Putá na zápästie a na členky, obojok, vodítko, kolík, plácačka, bič, lano, maska, svorky na bradavky a hracia kocka.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Amazing Bondage Sex Toy Kit Black

  Vy snáď ešte skrývate nejaké túžby? Ale no tak, poďte im vdýchnuť život s touto sexi sadou od ToyJoy. Obsahuje všetko potrebné - putá, náhubok, vôdzku s obojkom, masku na oči, pokarhania, lano, svorky na bradavky, a aby to bolo aj trochu romantické, tak aj okvetné lístky ruží. Preskúmajte svoje vášne a vyskúšajte všetkých hračky zo sady!

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Spreader Bar

  Kovová, rozperná tyč s dvoma odnímateľnými neoprénovými putami na členky. Putá sa pomocou karabínky pripevnia k reťazi pretiahnutím vnútrom tyče.

  41,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Bondage Set Suitable for Bed, Table or Door Black

  Milujete bondage? S touto sadou si splníte svoje submisívne sny o pripútanosti k posteli, k stolu aj k dverám! Okrem toho obsahuje aj nebezpečné šimrátko a obľúbený kríž pripútanosti rúk a nôh k sebe. A tá cena? Vyskúšajte si, aké to je napliť svoje túžby už za pár korún!

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zado Leather neck and hand cuffs - Pevný kožený obojok s putami

  Veľmi kvalitný, pevný a nastaviteľný kožený obojok s koženými putami od značky Zado.

  61,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Pleasure Chest Black Fantasy

  Tak tajomná, ale zároveň nebezpečná. Taká je táto čierna sada BDSM pomôcok, ktorú ocenia objavujúce páry, ktoré túžia zažiť niečo viac. 10 obsiahnutých pomôcok zaručuje noc plnú vášne, ale aj bolesti, ktorej mieru si budete voliť sami. Poďte sa hrať a objavovať nový vzrušujúci svet.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Collection Spreader Bar with Cuffs Black

  Dômyselná pomôcka pre podmanivé otroctvo! Táto robustná tyč s putami na zápästia a členky vám splní vaše BDSM fantázie. Putá sú polstrované a vyrobené z imitácie kože a vďaka karabinkám sa dajú ľahko odopnúť a zase pripnúť. Pohrajte sa, potešte, neposlúchajte alebo sa tiež potrestajte.

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Submissive Neck, Handcuffs & Anklecuffs Vegan Leather

  Fetish Submisive uvádza kolekciu krásnych a kvalitných BDSM doplnkov z vegánskej kože! Už dlho túžite po vášnivom večeri, kedy si so svojim náprotivkom rozdelíte úlohy a spoznáte tajomstvo zmyselného otroctva? Táto sada na spútanie vám ukáže, aké to je stratiť slobodu!

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth BDSM Bondage Set Black 10 pieces

  Krásna sada obsahujúca 10 BDSM doplnkov, s ktorými si splníte svoje divoké sny. Nájdete v nej putá na členky a na zápästie, svorky na bradavky, kolík, kríž na spútanie, šimrátko, masku na oči, obojok, vodítko a lano. Čo použijete ako prvé?

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

  Nechajte sa vy sami potrestať alebo potešiť touto dômyselnou hračkou, do ktorej môžete, samozrejme, uzamknúť aj svoj submisívny náprotivok. Pripútajte ho za krk, zápästia a členky a následne mu doprajte tvrdé čierne dildo. Všetky časti tejto jedinečnej konštrukcie sú nastaviteľné, takže si môžete prispôsobiť dĺžku základnej lišty aj výšku dilda a obojku. Konštrukcia výrobku je jednoduchá, ale účinná a dômyselná. Luxusné putá sú navrhnuté tak, aby boli odolné a dlho vydržali. Sú navyše vybavené aj zámkom, aby vám váš otrok nemohol uniknúť. Vdýchnite život svojim BDSM fantáziam a vybavte si svoju mučiareň týmto neprekonateľným produktom.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy BDSM Starter Kit - Sada pre BDSM

  BDSM Starter Kit je skvelým darčekom pre milovníkov dobrodružstva. Sada ponúka všetko, čo potrebujete na hravé a bezpečné objavovanie. Obsahuje masku na oči, bičík, kolíky na bradavky, roubík, okvetné lístky ruží a lano na bondáž.

  49,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Interlace Bed Restraint Set

  Nevyhnutná a všestranná sada pre všetkých milovníkov dovádzania s putami. Osem kontaktných miest vám ponúkne nespočetne veľa spôsobov, ako svojmu náprotivku obmedziť slobodu. Hodí sa na akýkoľvek matrac a súčasťou sú aj neoprénové putá na zápästia a členky. Putá majú, samozrejme, nastaviteľnú veľkosť a upevňujú sa pomocou suchého zipsu, preto sa s nimi veľmi rýchlo a pohodlne manipuluje.

  91,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Supremacy Leg Restraint Black

  Nechce svoje nohy pri sexe zmyselne roztiahnuté bez možnosti ich dať k sebe! Tento záchytný systém je príjemný a efektívny. Za krkom má polstrovanie, aby nijako netlačil, a aj vaše stehná budú ako v bavlnke. Vyrobený je z kvalitnej umelej kože a vyzerá úplne skvostne.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Full Sleeve Armbinder

  Upevnite celé pazuchy vášho partnera za jeho chrbtom pevne, elegantne, účinne, ale aj pohodlne so Strict Full Sleeve Armbinder. Dodajte svojim nebezpečne vzrušujúcim hrám trochu luxusu a upgradujte ich s týmto jedinečným doplnkom. Vďaka šnurovaniu a prackám budú pazuchy vášho otroka efektívne zovreté ako nikdy predtým, navyše majú všetky popruhy nastaviteľnú dĺžku, takže pohodlie je jednoznačne zaručené. V dolnej časti sa potom nachádza D-krúžok, ktorý dáva priestor vašej fantázii, pretože ho môžete využiť na pripevnenie ďalších pomôcok. Ste pripravení rozplynúť sa pod vplyvom bolestného potešenia?

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zado Bed Cuffs Set Black

  Štýlové pripútanie k posteli! Táto sada od prestížnej značky Zado premení vašu posteľ na profesionálne otrocké ihrisko. H-systém disponuje nastaviteľnými textilnými popruhmi, ktoré sú odolné proti roztrhnutiu a hodia sa na každý matrac. Kožené putá na ruky a nohy sa zaháknu pomocou 4 karabín a je to!

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 159

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.