Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pásy cudnosti pre mužov

Položky 1 až 32 z celkom 64

 1. 1
 2. 2
 • Mystim Pubic Enemy No 2 e-stim Cock Cage

  Klietka cudnosti Enemy No 2 má transparentnú farbu a elektro-stimulačné funkcie. Držte búrlivú túžbu svojho partnera pod zámkom, obmedzte jeho slobodu, zabráňte erekcii a sama rozhodnite, kedy ho pustíte von a predovšetkým, koľko elektro-stimulačných šokov dneska dostane. Klietka disponuje 3 odnímateľnými vodivými plochami, z ktorých 2 sú postranné a tretia je vo forme soundingu, teda malého dilatátora, ktorý sa zavedie do močovej trubice.

  149 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Cock Cage Set

  Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? No predsa v tejto klietke cudnosti, ktorú ti nasadí tvoja milá, aby mala tvoje vzrušenie vo svojej moci! Áno, táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na skrotenie erekcie a prevzatie kontroly nad potešením svojho náprotivku.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Pubic Enemy No 1 e-stim Cock Cage Gold Edition

  Elegantná a transparentná klietka cudnosti s elektro-stimulačnou funkciou. Udržte ho pod zámkom, potlačte jeho búrlive túžby a obmedzte jeho slobodu. V klietke nebude mať možnosť vzrušiť sa a vy budete jediná, kto bude mať kľúč a tým pádom aj všetku moc. A čo viac, klietka má odnímateľné vodivé plochy, cez ktoré svojej polovičke pošlete elektrické záchvevy, zášklby a pulzácie presne v takej intenzite, akú si práve zaslúži.

  219 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Lock a Willy

  Viete, že sexuálna abstinencia prináša oveľa intenzívnejšiu úroveň vzrušenia? Abstinujte s Lock a Willy, originálnou a pohodlnou klietkou cudnosti, do ktorej zamknete penis a zabránite tak erekcii. Klietka cudnosti sa používa nielen ako prevencia cudzoložstva, ale aj ako nástroj, ktorým prevezme žena moc nad vzrušením svojho náprotivku, zamkne jeho úd a odomkne ho až vtedy, kedy sama uzná, že je pravá chvíľa dopriať svojmu partnerovi slobodu a ten najintenzívnejší sexuálny zážitok spôsobený niekoľkodennou abstinenciou.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Metal Worx Cock Cage - Pás cudnosti

  Exkluzívny pás cudnosti vo forme klietky na penis v oceli vyleštenej na maximálnu dokonalosť.

  84,90 €

  55,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Detained Soft Body Chastity Cage

  Majte penis svojho partnera (alebo otroka?) pod kontrolou, aj keď ste mimo domova!

  32,90 €

  19,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiotos Bizarre Silicone Cock Cage Čierna

  Zamknite ho, väznite ho, mučte v silikónovej klietke, ktorú vyrobila obľúbená značka Kiotos.

  73,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Chastify Cage with Dilator 077

  S týmto doplnkom bude penis vášho náprotivku dokonale zamknutý! Nejedná sa totiž len tak o nejakú klietku na penis, táto disponuje dilatátorom, ktorý je dutý, preto nezabraňuje fyziologickým potrebám a váš otrok môže klietku nosiť aj dlhšiu dobu. Štýlový zámok potom dáva najavo, kto je tu pánom!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 3.5 Inch Model 01 Black

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo činí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť je zaručená vďaka otvoru, ktorý umožňuje vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu náprotivku v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním skutočne intenzívny orgazmus, ktorý bude po vyslobodení z klietky následovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Fantasy C-Ringz Extreme Silicone Cock Blocker Black

  Uzamknite penis svojho milenca do klietky vyrobenej z vysoko kvalitného silikónu. Je vhodná na dlhodobé nosenie, pretože je ľahká, priedušná, zároveň bezpečná pre telo a má sexy dizajn. Súčasťou balenia je aj robustný krúžok z nerezovej ocele s nastaviteľnou veľkosťou. Prevezmite kontrolu a doprajte si ten pocit, kedy je jeho penis len a len váš!

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • CB-X CB-6000S Chastity Cage Small Transparentná

  Obávate sa nevery alebo len chcete dodať iskru vášmu intímnemu vzťahu? Chcete si vyskúšať nové erotické hrátky spojené s túžbou, ktorú nebude schopný bez Vás ukojiť? Nie je lepšie riešenie ako ho zamknúť.

  189 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiotos Bizarre Bird Cage

  Chrómová klietka cudnosti od obľúbenej značky Kiotos.

  55,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Pubic Enemy No 1 Cock Cage

  Elegantná a transparentná klietka cudnosti s elektro-stimulačnou funkciou. Udržte ho pod zámkom, potlačte jeho búrlive túžby a obmedzte jeho slobodu. V klietke nebude mať možnosť vzrušiť sa a vy budete jediná, kto bude mať kľúč a tým pádom aj všetku moc. A čo viac, klietka má odnímateľné vodivé plochy, cez ktoré svojej polovičke pošlete elektrické záchvevy, zášklby a pulzácie presne v takej intenzite, akú si práve zaslúži.

  189 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Chastity Briefs with Anal Dildo

  Kožený pás cudnosti s análnym kolíkom pre najneposlušnejších nezbedníkov! Vyrobený je z vysoko kvalitnej a odolnej pravej kože, kolík je odopínateľný a veľkosť pásu je na oboch stranách nastaviteľná, takže sa dokonale prispôsobí veľkosti pásu.

  159 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Oxballs Atomic Jock Cocklock Cock Cage Transparentná

  Táto klietka je vrcholom elastickosti a jemnosti. Umožní Vám pohrávať sa s cudnosťou bez použitia tvrdých plastov či ťažkých kovov, ktoré sú vždy nutne sprevádzané visiacimi zámkami. Vyvinula ju značka Oxballs, ktorej vývojári použili dokonalý materiál TPR.

  73,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 4.5 Inch Model 04 Transparent

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo činí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú tiež zámky, kovové a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovu. Hygienickosť potom zaručujú otvory umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu náprotivku v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním skutočne intenzívny orgazmus, ktorý bude po zložení klietky následovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Male Chastity Device with Padlock 7991

  Elegantná klietka cudnosti pre mužov. Už sa nemusíte obávať nevery a zároveň svojho milenca môžete trochu potrápiť.

  55,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 3.5 Inch Model 02 Transparent

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je najvyšší čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo činí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť potom zaručujú otvory umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu partnerovi v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním skutočne intenzívny orgazmus, ktorý bude po odobratí klietky následovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • BON4 M Stainless Steel Chastity Cage Small

  Chcete sa pohrať s mužskou cudnosťou? Vážne a nekompromisne? V tom prípade je BON4M a BON4Msmall presne to, čo hľadáte.

  189 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • CB-X CB-6000 Chastity Cage Transparentná

  Obávate sa nevery, alebo len chcete dodať iskru vášmu intímnemu vzťahu? Chcete si vyskúšať nové erotické hry spojené s túžbou, ktorú nebude bez vás schopný ukojiť? Nie je lepšie riešenie ako ho zamknúť!

  189 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • BON4 PLUS Chastity Cage Clear Silicone Combi Regular Large

  Silikónová klietka cudnosti od firmy BON4 je vhodná pre ktoréhokoľvek muža, ktorý si rád užíva cudné hry.

  129 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • CB-X CB6000S Chastity Cage Solid Pink

  Nasaďte mu ružovú klietku a zamknite ho ako princeznú do veže! Je to dokonalý nástroj, do ktorého uzamknete jeho penis a vďaka ružovej farbe ho zbavíte aj pocitu mužnosti. Svojmu nositeľovi dopraje pohodlie a bezpečnosť, pretože je vyrobená z polykarbonátového zdravotníckeho materiálu, je ľahká, hypoalergénna, odolná a zabraňuje iba erekcii, nie fyziologickým potrebám.

  269 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 5.5 Inch Model 05 Black

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je najvyšší čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo činí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť potom zaručujú otvory umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu partnerovi v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním skutočne intenzívny orgazmus, ktorý bude po odobratí klietky následovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Model 07 Chastity 3.1 inch Silicone Cock Cage Black

  Nová úroveň BDSM hrátok je s touto klietkou cudnosti na dosah! Užívajte si vzrušenie spojené so zamedzovaním erekcie, Mancage je vhodná ako pre začínajúcich, tak i pre skúsených, je pohodlná a vhodná aj na dlhodobé nosenie. Kovovým zámkom sa klietka uzamkne a príjemný silikón s otvormi nezabráni fyziologickým potrebám. Tak smelo do klietky!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker

  Uzamknite penis svojho milenca do klietky vyrobenej z vysoko kvalitného silikónu. Je vhodná na dlhodobé nosenie, lebo je ľahká, priedušná a zároveň bezpečná pre telo. Súčasťou balenia je aj robustný krúžok z nerezovej ocele s nastaviteľnou veľkosťou. Prevezmite kontrolu a doprajte si ten pocit, keď je jeho penis len a len váš!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 3.5 Inch Model 02 Black

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo činí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť potom zaručujú otvory umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu partnerovi v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním skutočne intenzívny orgazmus, ktorý bude po odobratí klietky následovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Safety Net Male Chastity Belt

  Táto kožená vecička nie je módny doplnok, i keď vám nepochybne pristane! Strict Safety Net Male Chastity Belt nie je nič iného než pás cudnosti, s ktorým vašej polovičke zabránite v akýchkoľvek hrách s penisom a dokonca aj erekcii. Kožený materiál pôsobí luxusne a sieťovaná časť umožňuje nielen pekný pohľad na väzňa, ale tiež mu nebráni v nadýchnutí sa čerstvého vzduchu. Pás je, samozrejme, uzamykateľný a popruhy sú pre dokonalé padnutie nastaviteľné.

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 3.5 Inch Model 01 Transparent

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám na to táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú, a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo robí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť potom zaručujú otvory umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu náprotivku v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním naozaj intenzívny orgazmus, ktorý bude po zložení klietky nasledovať.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 5.5 Inch Model 06 Transparent

  Zbožňujete BDSM hrátky? Je čas pozdvihnúť ich na novú úroveň! Poslúži vám k tomu táto klietka cudnosti vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je veľmi ľahký, odolný a hypoalergénny. Klietka sa skladá z 3 častí, ktoré do seba dokonale zapadajú a tvoria tak nádherný, elegantný a vkusný doplnok. Upevňovacie krúžky sú pre príjemné padnutie dodávané v 4 veľkostiach, čo robí produkt pohodlným a bezpečným. Samozrejmosťou sú aj zámky, kovový a plastové, s ktorými môžete cestovať a neobávať sa detektorov kovov. Hygienickosť potom zaručujú otvoru umožňujúce vykonávať fyziologické potreby. Zabráňte svojmu náprotivku v erekcii, prevezmite kontrolu a užite si s ním naozaj intenzívny orgazmus, ktorý bude po zložení klietky nasledovať.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Black Metal Peniscage With Lock

  Vaše mužstvo bude dokonale a bezpečne uzamknuté v tejto dômyselnej klietke na penis od svetovo obľúbenej značky Sinner Gear! Úchvatná klietka cudnosti je vyrobená z pevného a odolného kovu a má výstrednú čiernu farbu.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Model 08 Chastity 4.2 inch Silicone Cock Cage Black

  Nová úroveň BDSM hrátok je s touto klietkou cudnosti na dosah! Užívajte si vzrušenie spojené so zamedzovaním erekcie, Mancage je vhodná ako pre začínajúcich, tak i pre skúsených, je pohodlná a vhodná aj na dlhodobé nosenie. Kovovým zámkom sa klietka uzamkne a príjemný silikón s otvormi nezabráni fyziologickým potrebám. Tak smelo do klietky!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 64

 1. 1
 2. 2

Nedávno prezerané

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.