×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Silikónové panny

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
 • iDoll Perla - Dark Hair - Breast Size M

  Hľadáte dokonalú ženu na celý život? Chcete, aby bola krásna, verná, oddaná, vášnivá, vždy ochotná vás uspokojiť a veľa toho nenahovorila? Práve ste ju našli, ráčte sa zoznámiť, volá sa Perla a splní všetky vaše priania. Ľahko sa do nej zamilujete a nikdy vám nebude v ničom odporovať. Ba čo viac, Perla je rovnako vášnivá ako vy, nikdy vám nepovie nie, nikdy ju nebude bolieť hlava, nikdy nebude mať svoje dni, vždy tu bude pre vás, pokorná, verná, čakajúca na chvíľu, kedy sa bude môcť s vami pomilovať.

  3 699 €

  1 849 €

  Nie je skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 3 Mega Masturbator

  Snívate o láskaní dlhých nôh a nekonečnom uspokojení? Máme tu niečo pre všetkých milovníkov footfetiša! Je to najrealistickejší masturbátor, simulujúci dolnú polovicu ženského tela, a hovorí sa, že je vraj ešte lepší než skutočná žena. Vaša nová milá nie je chladná, je pevná, mäkká a na dotyk nerozoznateľná od ľudskej kože. A čo je najlepšie, vždy je pripravená aj na pekne tvrdú akciu.

  519 €

  369 €

  Nie je skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly Sista! Mega Masturbator

  Už dlho snívate o hnedej kráske s nádherne veľkými prsiami a úzkym pásom, ktorá nikdy nepovie nie? A vlastne by vám stačilo len jej telo od vagíny po prsia vrátane? Práve sa váš sen stáva skutočnosťou, páni. Zoznámte sa so Sistou! Bude to vaše nové dievča pre všetko, kočka, ktorá nezradí, krásavica ako živá a hlavne neuveriteľne vášnivá a rozpálená na váš hladný penis.

  669 €

  199 €

  Nie je skladom

  Výpredaj
 • Pipedream Ultimate Fantasy Dolls Bianca Flesh

  Je krásna, je jahodovo blond a je nadržaná. Má dokonalé prsia, perfektne upravené nechty, úprimné oči a dychtivú vagínu. Je vypracovaná, je ako živá a je pripravená plniť vám všetky sny. Je dokonalá. Volá sa Bianca a môže byť iba vaša!

  2 219 €

  1 669 €

  Nie je skladom

 • Pipedream Ultimate Fantasy Dolls Kitty Flesh

  Je krásna, je blond a je nadržaná. Má dokonalé prsia, perfektne upravené nechty, úprimné oči a dychtivú vagínu. Je vypracovaná, je ako živá a je pripravená plniť vám všetky sny. Je dokonalá. Volá sa Kitty a môže byť iba vaša!

  2 219 €

  1 669 €

  Nie je skladom

 • Hidden Desire Bangers Virgin Fuck Babe Skin

  Je sexy, je krásna a ešte je panna. Čaká totiž na toho pravého, ktorým ste práve vy. Doprajte jej svoj penis a navštívte jej tesnú vagínu. Je nádherne hebká a ako živá (zvonku i zvnútra). Ochutnajte ju a pomaznajte sa s ňou! Len rýchlo, aby náhodou o svoje panenstvo neprišla s niekým iným ...

  139 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Masturbátor v tvare ženského tela s dokonalými krivkami v životnej veľkosti. Fuck Me Silly 2 je prepracované torzo s úzkym pásom, veľkými prsiami, pevnými bradavkami a 2 milostnými otvormi.

  369 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Patricia Sex Doll 5.5kg

  Trápi vás samota a snívate o dievčati s kyprými prsiami, útlym pásom, šťavnatou vagínou a hladným análikom? Patricia je tu na to, aby vám splnila vaše priania! Nemá síce hlavu, takže si s ňou veľmi nepokecáte, ale za to má dva zmyselné otvory, ktoré sa už teraz tešia na váš penis!

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Fat Ass Fucker Vibrating

  Hľadáte sexy macatú micinku a poriadny zadoček, ktorý bude za čo chytiť? Pozrite sa, čo pre vás máme! Fat ass fucker je anatomicky tvarovaná a ponúka naozaj skutočný zážitok, pretože je z kvalitného TPR materiálu, ktorý je mäkký, odolný a hebký ako ľudská koža. Okrem 2 zmyselných otvorov vám ponúkne tiež intenzívne vibrácie, aby ste si svoju cestu do raja užili ešte viac. Nenechajte túto macatú micinku na vás dlho čakať!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Big Bubble Butt Bitch Vibrating Skin

  Chcete mať svoju guľatú zadničku s dokonalými krivkami a ešte dokonalejšiu vagínu? Chcete ju nielen plieskať, ale tiež do nej vášnivo prenikať, kedykoľvek dostanete chuť bez ohľadu na to, ako je na tom ona? Máme pre vás tú pravú, veľkú a nadržanú! Bubble Butt Bitch má realistický tvar, sľubuje úžasné zážitky, je mäkká, odolná a tiež vzrušujúco vibruje. Nechajte ju, aby bola len vaša!

  269 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Jessy Summer Life-Size Sex Doll

  Skutočný pôvab a sexi krivky! Ťažko by ste hľadali nejaké zásadné rozdiely medzi touto realistickou bábikou a skutočnou ženou. Volá sa Jessy, má krásnu tvár, dlhé riasy a zvodné pery. Jej hlboké hnedé oči môžete kedykoľvek vymeniť za zvodné modré očká a trochu jej tak zmeniť vzhľad. Jej koža je vyrobená z vysoko kvalitného TPE materiálu a je úžasne hebká. A čo viac?

  2 069 €

  1 299 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Horny Nympho Slut Skin

  Táto neuveriteľne nadržaná nymfomanka s dokonalou postavou čaká len a len na vás! Je úplne realistická a to nielen na pohľad, ale aj na dotyk a zasunutie. Bude vás baviť nielen jej nenásytná vagínka, ale tiež pichu chtivý análik a prekrásne pevné prsia. Hľadáte tú pravú? Práve ste ju našli! Len sa poponáhľajte, aby vám ju niekto nevyfúkol, takáto cica sama dlho nebude!

  329 €

  199 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly Mega Masturbator

  Zaspávate a snívate o vlhkej a vzrušenej dierke, idete električkou a myslíte na to, ako chcete, aby na vás doma čakala pripravená doma, pozeráte sa na ženy okolo a túžite po dokonalom zadočku, ktorý bude len a len váš... Prestaňte s tým a premeňte svoje sny na skutočnosť s úžasným realistickým zadočkom s tou najkrásnejšom vagínkou, akú poznáte zo svojich predstáv"

  439 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Big Boobs Banging Bitch 6.5kg Skin

  Milujete poriadne kozičky a neviete sa nabažiť ich hňahňania? Kozičky Banging Bitch budú len vaše a rovnako ako kúzelná vagínka budú pripravené vám kedykoľvek plniť priania! Poďte sa vyriadiť, dať si trochu hardcoru a przniť prsíčka, vagínu i análik, bude to takmer skutočné alebo možno ešte lepšie než skutočný sex!

  269 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Ultimate Fantasy Dolls Carmen Flesh

  Je krásna, je bruneta a je nadržaná. Má dokonalé prsia, perfektne upravené nechty, úprimné oči a dychtivú vagínu. Je vypracovaná, je ako živá a je pripravená plniť vám všetky sny. Je dokonalá. Volá sa Carmen a môže byť iba vaša!

  2 219 €

  1 669 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Mega Fuck Slut Mega Masturbator

  Predmet vašich snov - dokonalá a poslušná žena, prsia déčka, okrúhle boky a tesný pas. Poďte tento sen premeniť na skutočnosť! Máme pre vás takú, po ktorej už dlho túžite. Je úžasná, nechá si všetko páčiť a nemôže sa dočkať, až spozná všetky vaše obľúbené polohy a tie najtajnejšie fantázie.

  1 109 €

  909 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Hot Honey Rider Vibrating Skin

  Vychutnajte si báječný análik aj vagínku autentického tvaru. Tento masturbátor vám ponúkne oba dôležité otvory so stimulačnou vnútornou textúrou a dokonalé pôžitky ešte podporia dva mini vibrátory. Najdôležitejšia časť ženy je vyrobená z materiálu, ktorý by ste sotva rozoznali od ľudskej kože.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Fat Ass Bimbo 8.5kg Skin

  Ako si užiť maximálne potešenie? S Bimbo! Tento jedinečný masturbátor z kvalitného TPE materiálu má nádherne vymodelované pysky a akonáhle do neho preniknete, čaká vás vzrušujúce prekvapenie v podobe realisticky textúrovaných vnútorných kanálov. Udierajte, šukajte a užívajte si!

  409 €

  259 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Screw My Nasty Fuckholes 15kg Skin

  Chce riťku, ktorú budete môcť poriadne pohladkať a užiť si s ňou? Tento masturbátor s neuveriteľnou hmotnosťou 15 kg vás ohromí svojím realistickým spracovaním a maximálnym potešením nielen z plieskania, ale tiež šukanií. Vyrobený je z vysoko kvalitného TPE materiálu, má dokonale vymodelovanú vagínku a vnútorné otvory majú príjemne vzrušujúcu textúru.

  589 €

  369 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush X5 Men Rough Rider Beige

  Túžite po nekonečnej jazde na stoporenom penise? Máme tu pre vás tú najpodstatnejšiu časť z muža v životnej veľkosti, s ktorou si užijú dámy aj páni. Pôvabný penis je veľmi realistický a uspokojivý tak v análiku, ako i vo vagíne. Urobte radosť buď sebe, alebo tento skvost darujte ako vtipný či veľmi účinný darček!

  369 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly Man

  Chcete si zajazdiť na veľkom a tvrdom penise? Tak na čo čakáte? Fuck Me Silly Man sa nemôže dočkať vašich divokých prianí. Nasadnite naň, chopte sa ho, vezmite si ho a urobte sa na ňom. Je tu len a len pre vás a má všetko, čo potrebujete, nádherný penis, pevný zadok a dokonale vytvarované telo. Je vyrobený z neuveriteľne realistického Fanta Flesh materiálu, ktorý by ste len sotva rozoznali od ľudskej pokožky. Akékoľvek detaily sú dômyselne a úplne verne vymodelované tak, aby ste už nikdy nepotrebovali iného milenca, Fuck Me Silly Man je ten pravý, verte nám, nikdy nepovie nie!

  769 €

  479 €

  +

  -

  Skladom

 • iDoll Angela - Blonde Hair - Breast Size L

  Hľadáte dokonalú ženu na celý život? Chcete, aby bola krásna, verná, oddaná, vášnivá, vždy ochotná vás uspokojiť a veľa toho nenahovorila? Práve ste ju našli, ráčte sa zoznámiť, volá sa Angela a splní všetky vaše priania. Ľahko sa do nej zamilujete a nikdy vám nebude v ničom odporovať. A čo viac, Angela je vášnivá rovnako ako vy, nikdy vám nepovie nie, nikdy ju nebude bolieť hlava, nikdy nebude mať svoje dni, vždy tu bude pre vás, pokorná, verná, čakajúca na chvíľu, kedy sa s vami bude môcť pomilovať.

  3 699 €

  1 849 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly DUDE! Mega Masturbator

  Snívate o nekonečnej prechádzke na penise, ktorý nikdy nezmäkne? Položte si svojho nového milého na chrbát, ľahko nalubrikujte a vydajte sa s ním na cestu krajinou vzrušenia. Dotýkajte sa jeho sexi tela, vyrysovaných buchtičiek na bruchu, mužnej hrude a vychutnávajte si ho v sebe jeho tvrďáka s veľkosťou 20 cm. Ste pripravení splniť si svoje fantázie?

  629 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Fuck My Hard Cock White

  Fuck My Hard Cock si vyložene hovorí o to, aby ste sa s ním vydali na vášnivú prechádzku za ohromujúcim orgazmom. Tento samček sa nemôže dočkať, až vám splní všetky vaše priania a fantázie, je lepší ako normálny muž, pretože z muža obsahuje to najdôležitejšie a jediné potrebné. Je vyrobený z neuveriteľne elastického materiálu Fanta Flesh, ktorý je na nerozoznanie od ľudskej kože, a rýchlo sa zahreje na telesnú teplotu. Okrem svojho vždy pripraveného penisu vám Fuck My Hard Cock ponúkne aj análny otvor, ktorý sa na vás neteší o nič menej. Všetky detaily vašej novej lásky sú vytvarované k úplnej dokonalosti a je iba na vás, či si ho budete užívať osamote, alebo ho prizvete do trojky. Rozdajte si to s ním v posteli, vo vani, na stole, kdekoľvek! Rád s vami vyskúša úplne všetko.

  469 €

  299 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Horny Fuck Slut Vibrating

  Chcete mať svoju vlastnú kurvičku s dokonalými krivkami a ešte dokonalejším análom a vagínou? Chcete ju nielen plieskať, ale tiež do nej vášnivo prenikať, kedykoľvek dostanete chuť bez ohľadu na to, ako je na tom ona? Máme pre vás tú pravú! Fuck Slub má realistický tvar, sľubuje úžasné zážitky, je mäkká, odolná a tiež vzrušujúco vibruje. Dovoteľ jej, aby bola len vaša!

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Fuck My Naughty Knickers 10kg Skin

  Snívate o veľkej sexi prdelke, ktorej kvetinka by bola iba vaša, kedykoľvek po nej zatúžite? Fuck Me Naughty Knickers je realistický masturbátor, ktorý vás ohromí svojou úžasnou veľkosťou a príjemným TPE materiálom. Je oblečený do sexi nohavičiek a jeho vnútorná časť je vzrušujúco textúrované. Tak popadnite zadok s hmotnosťou 10 kg a pasujte ho na svojho nového strojca potešenia a slasti!

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Big Ass Banger Vibrating Skin

  Túžite po niečom veľkom, nemravnom a realistickom? V tom prípade si túto čarokrásnou riťku zamilujete! Je anatomicky tvarovaná a ponúkne vám ako rozvernú vagínu, tak pevný análik. Je báječne mäkučká a pripravená tu byť pre vás 24/7. Chcete ešte niečo viac? Pridajte vibrácie! Dokonalosť? Áno! A môžete byť vaša!

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Nasty Nympho Bouncer Vibrating Skin

  Chcete si to robiť len a len s niečím, čo je realisticky veľké, odvážne a neodolateľné? Túto prcinku z kolekcie Hidden Bangers budete milovať. Je anatomicky tvarovaná a ponúka naozaj skutočný zážitok, pretože je z kvalitného TPR materiálu, ktorý je mäkký, odolný a hebký ako ľudská koža. Okrem 2 zmyselných otvorov vám ponúkne tiež intenzívne vibrácie, aby ste si svoju cestu do raja užili ešte viac. Nenechajte na vás prcinku dlho čakať!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • iDoll Perla - Blonde Hair - Breast Size M

  Hľadáte dokonalú ženu na celý život? Chcete, aby bola krásna, verná, oddaná, vášnivá, vždy ochotná uspokojiť vás a veľa toho nenahovorila? Práve ste ju našli, ráčte sa zoznámiť, volá sa Perla a splní všetky vaše priania. Ľahko sa do nej zamilujete a nikdy vám nebude v ničom odporovať. Ba čo viac, Perla je vášnivá rovnako ako vy, nikdy vám nepovie nie, nikdy ju nebude bolieť hlava, nikdy nebude mať svoje dni, vždy tu bude pre vás, pokorná, verná, čakajúca na chvíľu, kedy sa s vami bude môcť pomilovať.

  3 699 €

  1 849 €

  +

  -

  Skladom

 • iDoll Angela - Dark Hair - Breast Size L

  Hľadáte dokonalú ženu na celý život? Chcete, aby bola krásna, verná, oddaná, vášnivá, vždy ochotná vás uspokojiť a veľa toho nenahovorila? Práve ste ju našli, ráčte sa zoznámiť, volá sa Angela a splní všetky vaše priania. Ľahko sa do nej zamilujete a nikdy vám nebude v ničom odporovať. Ba čo viac, Angela je rovnako vášnivá ako vy, nikdy vám nepovie nie, nikdy ju nebude bolieť hlava, nikdy nebude mať svoje dni, vždy tu bude pre vás, pokorná, verná, čakajúca na chvíľu, kedy sa bude môcť s vami pomilovať.

  3 699 €

  1 849 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Mary Sex Doll 7.7kg

  Ženské telo ako živé! Áno, to je ona, Mary vaše nové dievča, ktoré už teraz vie, čo chcete a potrebujete zo všetkého najviac. Už sa nemôže dočkať, až spolu budete objavovať vaše vášnivé túžby a prežívať divoké chvíľky. Podľahnite jej krásnemu telu!

  209 €

  149 €

  Nie je skladom

 • Paloqueth Linda Sex Doll 6.5kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a odanom análiku ako domove pre váš opustený penis? Premeňte svoje sny na skutočnosť s týmto realistickým masturbátorom. Je to úžasne hebký časť ženského tela s vaginálnym i análnym otvorom pre vašu maximálnu spokojnosť. Tak na čo ešte čakáte?

  169 €

  109 €

  Nie je skladom

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.