Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vákuové pumpy pre mužov

Položky 1 až 32 z celkom 82

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • ToyJoy Power Pump Black

  Vákuová pumpa ToyJoy za veľmi príjemnú cenu sa stáva báječným riešením pre všetkých, ktorí by chceli posilniť svoju erekciu a užiť si pocit väčšieho penisu. Priehľadný valec umožňuje pohodlne sledovať dianie vo vnútri a ventilček prináša istotu okamžitým uvoľnením podtlaku. Hrajte sa, pumpujte a nechajte sa ohromiť väčším a tvrdším penisom!

  18,05 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tenga Vacuum Controller - Vákuová pulzačný pumpa

  Zažite jedinečný zážitok sacieho efektu a následného uvoľnenia s novým nadstavcom k TENGA masturbátorom. Vákuové sacie zariadeniae sa pridáva k TENGA masturbátorom pre ešte lepšiu stimuláciu.

  93,67 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Euro Pump - Vákuová pumpa

  Pump Word Euro vákuová pumpa bola vyvinutá pre maximálne výsledky. Každým stlačením pumpičky bude penis väčší a pevnejší.

  26,12 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Blue

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdosť i energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  109,91 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Suck N’ Stroke Head Pump

  Vychutnajte si stimuláciu prirovnateľnú k orálnemu sexu, ktoré ohromí váš žaluď a koriguje sa pomocou čerpadla. Tento ľahko použiteľný set dokáže vytvoriť naozaj silnú saciu akciu, ktorá stimuluje citlivé nervové zakončenia okolo žaluďa.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations The Perfect Pump - Vákuová pumpa

  Výkonná vákuová pumpa na penis s tromi tesniacimi manžetami s celkovou dĺžkou 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,21 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Penis Pump - Vákuová pumpa Transparentná

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  33,17 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Adam & Eve's Starter Pump

  Pumpujte a sledujte, ako rastie nielen váš penis, ale aj vaše sebavedomie! Táto pumpa je pripravená ukázať kúzlo vákua, zasuňte penis do mäkkého silikónového vchodu, chopte sa pumpičky a nechajte sa unášať pohľadom na svoj niekoľkonásobne väčší a silnejší penis!

  26,12 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Beginner's Power Pump - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa Beginner 's Power Pump vám dodá veľkosť a sebavedomie, o ktorom ste vždy snívali. S každým stlačením pumpičky získa vaše mužstvo na sile bez bolestných vedľajších účinkov.

  22,08 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Power Pump Vibračná vákuová pumpa

  Vibračná vákuová pumpa na penis, ktorá udrží perfektnú erekciu. Pumpa je vybavená vibračným vajíčkom, ktoré je na diaľkové ovládanie s plynulou reguláciou vibrácie. Hĺbka je 19cm, priemer 5cm.

  37,21 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump

  Vibračná vákuová pumpa Extender disponujúca technológiou IST! Vychutnajte si realistické sanie a potešte sa plne automatickými vibráciami, bude to intenzívne a ohromujúce. Vnútorný TPE materiál si zamilujete pre jeho pružnosť a zaujímavá je aj funkcia predĺženia rúrky presne na vašu veľkosť.

  150,24 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Clear

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonalú hydrotechnologii a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows potom predstavuje mäkký tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odopínateľná a ľahko sa čistí.

  160,33 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Pripravte sa na krutú pravdu - na veľkosti záleží! Chcete trvalé zväčšenie? Poďte do toho s týmto špeciálnym predlžovačom penisu, vďaka ktorému si pridáte na dĺžke i obvode. Tvoria ho oceľové tyčky, ktoré budú penis prirodzene rozťahovať tak, že sa bunky začnú deliť a množiť, čím sa navýši hmota tkaniva. Vyskúšajte na vlastnom penise a sledujte rozdiel!

  56,37 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Pump Mr. Big

  Krásna vákuová pumpa, ktorá vám ho urobí väčším! Čerpadlo vám pohodlne padne do ruky a pumpovanie môže začať. Kým budete vytvárať vákuum, budete môcť sledovať, ako je vaša mužskosti ešte mužnejšia a na stupnici sledovať svoj progres v číslach. Súčasťou balenia sú 3 TPE nadstavce pre dlhšiu životnosť produktu.

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 7

  S HydroXtreme 7 získate to najmocnejšie, čo v súčasnosti značka Bathmate ponúka! Jej unikátny patentovaný dizajn disponuje mnohými účinnými doplnkami, napríklad ručnou pumpou, ktorá pre skutočne extrémne výsledky pracuje s vodou a prináša aj absolútnu pohodlie nielen vo funkcii ovládania, ale aj pre váš penis. Ak pochybujete o svojej veľkosti a túžite po niečom väčšom, HydroExtreme je tým najlepším riešením!

  301,49 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Air Control - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 22cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,21 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zero Tolerance Sucking Good

  Snívate o niečom jedinečnom? Táto moderná vákuová pumpa vás bude príjemne stimulovať tesnou komôrkou z hebkého TPE materiálu so zmyselnou textúrou. Na výber dostanete z 3 rýchlostí vákuového nasávania, alebo si môžete vybrať špeciálnu funkciu, ktorá striedavo saje a uvoľňuje. Splňte si svoje fantázie a pridajte i vibrácie!

  140,16 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Max-Precision Power Pump - Vákuová pumpa

  Objavte pevnú, pulzujúcu erekciu, ktorá trvá a trvá. Bezpečná a dostupná alternatíva zväčšenia penisu bez chirurgického zákroku, chemických tabletiek a vedľajších účinkov.

  74,52 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Max-Width Penis Enlarger - Vákuová pumpa

  Zväčšite svoju veľkosť a sebavedomie s jednoduchým a bezpečným Pump Worx Max-Width. Každým stlačením pumpičky bude penis väčší a pevnejší.

  52,33 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Classic Penis Pump Transparent

  Lámete si hlavu, ako dosiahnuť väčší penis? Vákuová pumpa je tým najlepším riešením! Pumpou vytvorené vákuum posilní erekciu a pomôže aj tým nešťastníkom, na ktorých nepôsobí ani viagra. Dlhodobé používanie vedie k zväčšeniu penisu, dlhšej erekcii, zlepšeniu sexuálneho výkonu alebo k navýšeniu hladiny testosterónu.

  26,12 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Clear

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdostť energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  109,91 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Penis Vacuum Pump Rechargeable

  Dobíjacia automatická pumpa so 4 intenzitami sania posilní a zintezívni vašu erekciu! Vďaka priehľadnému valcu bduete môcť sledovať zväčšovaie a zároveň sa tak rovo radovať z toho, ako sa váš penis stáva silnejším, dlhším a tvrdším. Stlačte tlačidlo a nechajte sa pohltiť.

  59,39 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshpump

  Pre kvalitnejší a spokojnejší sexuálny život ako pre vás, tak pre vašu partnerku potrebujete tri veci: výkon, nadšenie, silu! A presne tieto 3 veci získate s automatickou vákuovou pumpou od obľúbenej a preverenej značky Fleshlight.

  180,49 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Blue

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonale hydrotechnológiu a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows tak predstavuje mäkký, tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odnímateľný a ľahko sa čistí.

  160,33 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Automatic Penis Pump - Automatická vákuová pumpa

  XLsucker Automatic je elektronická vákuová pumpa s priehľadným valcom so stupnicou, vďaka ktorej budete môcť sledovať, ako váš penis naberá mohutné rozmery.

  52,33 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotics Optimum Series Advanced Automatic Smart Pump

  Maximalizujte svoj penis! Táto dokonalá a múdra vákuová pumpa novej generácie vám predvedie úchvatný výkon a maximálne sanie. Cvičte a nechajte sa potom očariť pevnejšou erekciou a silnejším penisom, z ktorého bude hotová aj vaša partnerka. Praktický LED displej uľahčuje manipuláciu a vnútorný textúrovaný povrch sľubuje slastné pocity.

  150,24 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Universal Replacement Sleeve Clear

  Náhradný návlek na penisové pumpy s maximálnym vonkajším priemerom 6 cm. Vnútorný priemer je potom 2,5 cm a je dostatočne flexibilný. Vyrobený je zo silikónu, neobsahuje ftaláty a spĺňa aj tie najprísnejšie nariadenia EU REACH.

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Pump Bang Bang Black

  Užite si zábavu, vzrušenie a väčší penis zároveň. Táto jednoduchá a praktická pumpa od You2Toys vďaka vákuu dopraje vášmu penisu efektívnu pevnosť a veľkosť. Manipuláciu s ňou je veľmi jednoduchá a osvojíte si ju počas prvého použitia. Pohráte si osamote alebo s partnerkou? Je to na vás!

  22,08 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 9 Blue

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonale hydrotechnológiu a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows tak predstavuje mäkký, tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odnímateľný a ľahko sa čistí.

  210,74 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotics Automatic Smart Pump

  Chcel by ste sa nechať poriadne nasať, nafúknuť a posilniť tak erekciu i následné vyvrcholenie? Táto automatická vákuová pumpa váš penis vytrénuje pomocou 3 režimov. Je elegantná, inteligentná, ľahko sa ovláda a vnútorný rukáv sa dá vyňať a použiť samostatne. Posilnite svoj penis príjemným spôsobom a dopracujte sa pravidelným používaním k väčšej veľkosti svojho mužstva!

  109,91 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 9

  Predstavujeme vám HydroXtreme 9, ktorý posúva proces zväčšovania penisu na báze vody na úplne novú úroveň. Ide o absolútne najvýkonnejšiu pumpu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná na trhu a to v celosvetovom meradle.

  361,99 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Digital Penis Pump - Digitálna vákuová pumpa

  XLsucker Digital je vákuová pumpa s digitálnym tlakomerom a priehľadným valcom so stupnicou, vďaka ktorej budete môcť sledovať, ako váš penis naberá mohutné rozmery.

  63,42 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 82

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.