×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vibračné krúžky

Položky 1 až 32 z celkom 153

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Satisfyer Incredible Duo

  Satisfyer Incredible Duo je vyrobená z poddajného silikónu a vytvára vzrušujúci efekt zadržania krvi v penise a semenníkoch. Ďalšiu stimuláciu poskytujú štruktúrované detaily a objemný, široký stimulátor klitorisu.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pasante New Vibrating Ring - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok Pasante bol vytvorený pre spríjemnenie Vášho sexuálneho života. Vibrácie umocnia prežitky oboch partnerov.

  4,90 €

  1,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Power Ring

  Tento posvätný artefakt láska váš penis, ale čo s ním potom vykonáte s partnerkou, je všetko, len nie nevinné! So Satisfyerom Ring dostane váš penis poriadny upgrade, aby vám i vašej partnerke poskytol dlhé okamihy vzrušenia. Tento malý obšťastňovač nachádza využitie pri spoločnej milostnej hre a prinesie vám obom úžasnú rozkoš! Okrem toho stimulátor klitorisu dráždi po stlačení tlačidla jej klitoris v 10 intenzívnych vibračných režimoch.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orion One Time - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok na penis z pružného a veľmi elastického silikónového materiálu.

  5,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Intense Vibrations - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok Durex Intense Vibrations je špeciálne navrhnutý tak, aby sa sen o spoločnom vyvrcholení s partnerom mohol stať skutočnosťou. Nasadzuje sa na koreň penisu, ktorý stiahne, posilní erekciu a zároveň svojimi intenzívnymi vibráciami cieli na klitoris. Vyskúšať ho však môžete i na dráždenie iných citlivých miest, ako sú napríklad bradavky alebo špička penisu.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Endless Joy Pink

  Vibrátor Multifun 2 povzbudí vaše libido úplne unikátnym tvarom, vďaka ktorému sa ľahko stane súčasťou každej milostné hry, a 3 silnými motormi: prvý sa nachádza v objemnej hornej časti tela vibrátora a zvyšné dva vytvárajú vzrušujúce vibrácie v dolných koncoch jeho ramien. To znamená, že či už na, vo vnútri, pod alebo medzi - tento ružový multitalent vás stimuluje tak, ako to práve potrebujete!

  77,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bswish bcharmed Basic Vibrating Ring Black

  Vyskúšajte niečo nové a znásobte príjemné pocity počas svojich intímnych zážitkov s týmto dômyselným erekčným krúžkom, ktorý poteší aj partnerkin klitoris.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pepino Vibrating Ring Original - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok z jemného gélu pre spríjemnenie vášho intímneho života.

  5,90 €

  3,99 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Royal One Ring

  Doprajte svojmu mužstvu chvíle neovládateľnej slasti s naším vibrátorom Royal One. Príjemný flexibilný krúžok sa prispôsobí každej veľkosti, obomkne váš penis a vďaka efektu zastavenia cirkulácie krvi vám umožní dosiahnuť dlhšie potešenie a mimoriadnu výdrž.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Feel it Baby! - Vibračný krúžok

  Výkonný erekčný krúžok s neuveriteľne silnými vibráciami, vyrobený z pevného pružného silikónu. Inovatívny dizajn vysiela vibrácie priamo na klitoris.

  25,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS G-Lover - Vibračný krúžok pre G-spot

  Jediný Vibračný krúžok, ktorý Vás rozvibruje vo vnútri! Vibračný krúžok EXS G-Lover bol navrhnutý, aby stimuloval G bod. Stimuluje oboch partnerov a prináša tak uspokojenie obom.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Butterfly Wings Vibrating Penisring Purple

  Chcete si spoločné milostné vyvádzanie užívať ešte o niečo viac? Vyskúšajte erekčný krúžok, ktorý svojimi silnými vibráciami a vrúbkovanou časťou bude dráždiť klitoris a zároveň stiahne penis, čím podporí jeho erekciu aj vyvrcholenie. Zamilujte si jeho pružný materiál i vzlietnite na motýlích krídlach do zeme slasti!

  6,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Pepino Advanced Vibrating Ring Multi Speed

  Nový Pepino vibračný krúžok s možnosťou plynulej regulácie intenzity vibrácií!
  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Magic Motion Candy & Dante Kit

  Úžasná sada 2 obľúbených hračiek od značky Magic Motion, ktorá ide s dobou! Prvý z nich, Candy, poteší dámy a ich citlivučký klitoris. Druhá, Dante, bude naopak tešiť pánov a pohrávať sa s ich penisom. Ako to už u hračiek Magic Motion býva, ovládajú sa na diaľku cez aplikáciu, sú diskrétne a vzrušujúce aj pri použití na verejnosti a sľubujú nekonečne veľa zábavy, ktorá nemá medze.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Epic Duo

  Popisok pripravujeme.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Bullseye Blue

  Satisfyer Bullseye s nastavením veľkosti vyrobený zo silikónu zaisťuje trvalý pôžitok pri milovaní vďaka efektu prekrvenia. Silné vibrácie na zužujúcom sa stimulátore klitorisu je možné ovládať aj pomocou bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Rocket Ring

  Tento donut prestrojený za krúžok na penis vám chce osladiť vaše spoločné intímne chvíľky. Satisfyer Ring pripraví váš penis na vrcholový výkon a poskytne vám aj vašej partnerke úžasné okamihy vzrušenia. Veľký stimulátor klitorisu pokrýva veľkú plochu a dráždi po stlačení tlačidla jej klitoris v 10 intenzívnych vibračných režimoch. Ale aj počas žhavých sólo hrách rozmaznáva vaše intímne partie svojimi hlbokými vibráciami, ktorými vás zaručene privedie k orgazmu.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Diamo Vibrating Cock Ring

  Lovense uvádza svoju prvú externe vzrušujúcu hračku pre mužov! Je to vibračný krúžok, ktorý sa bude hodiť na akýkoľvek váš erotický scenár a na každé miesto. Svojím príjemne hladkým materiálom vám zaistí pohodlné a príjemné nosenie, a vy si tak vychutnáte dlhšiu erekciu a intenzívnejšie orgazmy.

  209 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Yours and Mine - Vibračný krúžok

  Zdieľané potešenie a dlhotrvajúca intenzívna stimulácia oboch partnerov prichádza z tohto silikónového vibračného krúžku podľa vzoru erotickej trilógie 50 Shades of Grey.

  17,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • We-Vibe Verge - Vibračný krúžok

  Novinka od We-Vibe, s ktorou zažijete nové a vzrušujúce potešenie. Ako všetky krúžky na penis, tak i Verge zaručuje dlhšiu a silnejšiu erekciu, rovnako ako intenzívnejší orgazmus. K tomu však ešte pridáva úžasné vibrácie a plošinku stimulujúcu hrádzu. Je vyrobený z toho najkvalitnejšieho, hodvábne hladkého silikónu a jeho tvar je dokonale ergonomický. Verge je jednoduchý, komfortný, vnímavý a ohromujúci.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Easytoys Bunny Vibe Ring Black

  Chcete vyskúšať aké to je, keď je milovanie ešte intenzívnejšie? Navlečte si na penis tento erekčný krúžok, ktorý nielenže posilní tvrdosť penisu, ale svojimi vibráciami tiež vzrušujúco pošteklí klitoris. Mini vibrátor je navyše odnímateľný a môžete ho tak zoznámiť aj s iným citlivým miestočkom. Užite si ešte lepšiu predĺženú jazdu!

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots S-Line BadBat Black

  Nechajte tohto sexi netopiera zasadnúť na koreň penisu a pri sexu vibráciami stimulovať klitoris. Podporí a posilní erekciu, svojím prevedením vás pobaví a s klitorisom si pohrajú intenzívne vibrácie. Je vyrobený z príjemného a pružného silikónu, ktorý neťahá chĺpky a pohodlne sa prispôsobí vašej veľkosti.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dream Toys Menzstuff Dual Power Ball Play Sleeve

  Chcete si dopriať vzrušujúcu intímnu chvíľku spojenú so stimuláciou semenníkov? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než sa zabývať v tomto návleku a poslať im takú dávku vibrácií, ktorá vám zrovna urobí dobre. Drôtový ovládač sľubuje pohodlné ovládanie a vodotesnosť umožňuje aj hrátky vo vani. Vypočujte, čo vám vaše guľôčky šepkajú a splňte ich tajné priania.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • BeauMents Twosome Fun Purple

  Ešte viac potešenia z milovania? Áno, áno, áno! Tento návlek na penis nielen podporí a posilní vašu erekciu, ale klitorisu tiež dopraje zmyselnú stimuláciu. Ovláda sa cez diaľkový ovládač, takže medzi vibračnými režimami budete pri akcii prepínať veľmi ľahko a pohodlne. Dodajte vášmu sexu lepší rozmer a vyskúšajte niečo nové!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dorcel Power Clit

  Úžasné potešenie pre oboch partnerov! Užívajte si lahodné pocity s týmto erekčným krúžkom, ktorý svojou vibračnou časťou bude dokonale stimulovať ženský klitoris.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Stay Hard Vibrating Tongue Ring Blue

  Zintenzívnite svoje zážitky z milovania a kúpte si tento vibračný krúžok s jazýčkom, ktorý si vezme do parády partnerkin klitoris. Okrem toho krúžok stiahne penis u koreňa a zaistí mu tak dlhšiu a silnejšiu erekciu. Mini vibrátor potom môžete používať aj samostatne, pretože je odnímateľný, takže s ním môžete smelo dráždiť akékoľvek citlivé miestečka na vašom tele. Užite si intenzívne orgazmy, vychutnajte si 10 rôznych vibračných režimov a zabávajte sa nielen v spálni, ale pokojne aj v kúpeľni.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Lost In Each Other Vibrating Rabbit Love Ring

  Dokonalá hračka zvyšujúca intenzitu milovania. Lost in Each Other je erekčný krúžok z toho najjemnejšieho silikónu, zdobený dômyselným zajačikom, ktorého rozvibruje výkonná vibračná guľka. Krúžok je príjemne pružný, takže padne väčšine veľkostí a zajačik cieli priamo na tak citlivý klitoris. Vyberte si jednu z 3 rýchlostí a 7 vibračných vzorcov, ponorte sa do oceánu vzrušenia a doplávajte až na ostrov menom orgazmus.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY NOS Black

  Erekčný krúžok, ktorý si zamilujete obaja! Už dlho snívate o spoločných orgazmoch? S krúžkom NOS sa vaše sny stanú skutočnosťou. Okrem toho predĺži a posilní erekciu a jeho flexibilné ušká objímu klitoris a budú ho dráždiť na zbláznenie. Tento krúžok nemá konkurenciu!

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bswish bcharmed Basic Plus Black

  Chcete si užívať o niečo viac? Prizvite k svojmu milovaniu tento dvojitý vibračný krúžok zo 100% silikónu. Je báječne pružný a stiahne váš penis pri koreni, čím posilní erekciu. Druhý krúžok sa potom zachytí za semenníky a vibračná časť sa rozoznie naproti klitorisu. Vyskúšajte, ako krúžok vie držať na svojom mieste a ako veľmi vie podporiť vzrušenie a vášeň.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Bullseye Dark Blue

  Satisfyer Bullseye s nastavením veľkosti vyrobený zo silikónu zaisťuje trvalý pôžitok pri milovaní vďaka efektu prekrvenia. Silné vibrácie na zužujúcom sa stimulátore klitorisu je možné ovládať aj pomocou bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Vibro Ring Modrá

  Zvýšte svoju sexuálnu silu i potešenie s týmto unikátnym vibračným krúžkom od obľúbenej značky You2Toys.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hot Octopuss Atom Plus

  Predstavujeme vám revolučný erekčný krúžok od celosvetovo obľúbenej značky Hot Octopuss. Krúžok Atom Plus kombinuje inovatívny dizajn, 2 integrované a silné vybračné motory a prináša hlbokú a zmyselnú stimuláciu na tých správnych miestach. Vďaka svojej pružnosti a ergonomickému tvaru vám padne ako uliaty a bude len na vás, či ho využijete pri hrátkach so svojou drahou polovičkou alebo pri chvíľkach sebelásky.

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 153

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.