×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Duálne vibrátory vagína

Položky 1 až 32 z celkom 366

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

  Zoznámte sa s revolučnou novinkou, s ktorou na trh prichádza jedna z najobľúbenejších značiek erotických pomôcok - Satisfyer. Rovnako ako ostatní členovia rodiny Satisfyer, tak aj tento najnovší prírastok disponuje jedinečnou funkciou tlakových vĺn, ktoré bezdotykovo vezmú váš klitoris do neba. Ale to nie je všetko! Satisfyer Pre G-Spot Rabbit si vezme do parády aj váš G-bod a skrz duálnu stimuláciu vám otvorí dvere mnohým nekonečným orgazmom.

  119 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Double Joy Violet

  Chcete dať vášmu milovaniu väčší zmysel s modernou hračkou s nekonečnými možnosťami? Poďte do toho! Párový vibrátor Satisfyer Double Joy je revolučnou hračkou pre ešte intenzívnejšie zážitky z milovania. Jeho funkcie si budete voliť skrz aplikáciu v mobile, tak nečakajte a objavte, čo všetko môžete teraz so svojou drahou polovičkou zažiť!

  61,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Curvy Trinity 5+ White

  Satisfyer Curvy Trinity 5+ vyrobený zo silikónu s 3 motormi rozmazná všetky vaše erotogénne zóny: Použite ho ako vibrátor na položenie, vibrátor tlakových vĺn alebo vibrátor bodu G pre maximálnu rozmanitosť počas vášho času ako single.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • EasyToys Lily Vibrator Pink

  Zoznámte sa s vibrátorom Lily z kolekcie EasyToys! Má hodvábne hebký silikónový povrch a je úžasne flexibilný. To znamená, že s ním veľmi pohodlne dosiahnete nielen na svoj bod G, ale do parády si vezme tiež klitoris. Uchopte rukoväť a vyberte si z 10 vibračných vzorov.

  37,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Satisfyer Hug Me Pink

  Nechajte sa zlákať duálnou stimuláciou tohto pôvabného Satisfyera. Vonkajšie zahnuté rameno sa oprie o váš klitoris a dopraje mu vzrušujúcu masáž vibráciami. Druhý motor sa postará o vnútornú časť vagíny a pokiaľ budete chcieť, môžete Hug Me prepojiť s aplikáciou v telefóne a nechať ho vibrovať do rytmu obľúbenej hudby alebo tak intenzívne, ako mu určí váš partner z druhého konca sveta.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Fifty Shades of Grey Greedy Girl - Dobíjací G-Spot Rabbit vibrátor

  Greedy Girl Rechargeable Rabbit Vibrator spája hodvábny silikónový povrch s 36 možnými kombináciami vibrácií tak, aby vám zaistil neuveriteľný orgazmus. Nabíja sa cez USB, je vodotesný a nenáročný na prenášanie, má 2 silné motory a 15 možných rýchlostí a rôznych obmien chodu.

  95,90 €

  68,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Curvy Trinity 4 Black

  Vďaka 3 výkonným motorom je Satisfyer Curvy Trinity 4 vyrobený zo silikónu všestranne použiteľnou erotickou hračkou. Túto hračku pre potešenie je možné použiť ako vibrátor tlakovej vlny na položenie a pre bod G, ktorý vás prekvapí intenzívnymi vibráciami a pulzujúcimi tlakovými vlnami.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY Bi Stronic FUSION Purple

  Najpredávanejšia séria značky Fun Factory STRONIC teraz prichádza s prevratnou novinkou, ktorá okrem inovatívneho dizajnu a najsilnejšieho motora ponúka i funkcie, kombinujúce ťahy, pulzy a vibrácie.

  209 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Fantasy For Her Her Ultimate Pleasure Pro Purple

  Túžite po neuveriteľnom orálnom sexe a úžasnej stimulácii bodu G? Získajte to najlepšie z oboch svetov s Her Ultimate Pleasure Pro! Táto neuveriteľne šikovná hračka je vylepšenou verziou pôvodného Her Ultimate Pleasure a je ešte lepšia! Dostaňte sa cez okraj strhujúcej extázy a zažite maximálnu slasť!

  259 €

  159 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth G-Spot Rabbit Vibrator Pink

  Stále ste ešte nenašli toho pravého? Vieme, že to nie je jednoduché, ale myslíme, že ho práve máte! Tento hodvábne hladký a dokonale tvarovaný vibrátor Poloquet poteší váš bod G i klitoris, má 9 výkonných vibračných režimov a je vyrobený zo skutočne kvalitného a mäkkého silikónu. Užite si s ním osamote alebo s parterom a to v spálni alebo pokojne aj v sprche!

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY Bi Stronic FUSION Indy Red

  Najpredávanejšia séria značky Fun Factory STRONIC teraz prichádza s prevratnou novinkou, ktorá okrem inovatívneho dizajnu a najsilnejšieho motora ponúka aj funkcie kombinujúce ťahy, pulzy a vibrácie.

  209 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Pretty Love Arthur - Wave vibrátor

  Rozvlňte sa s masážnym strojčekom, ktorý vás vo vnútri skutočne masíruje. Veľmi dôverne napodobňuje pohyby prstov, nám dobre známe "poď ku mne".

  53,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Quake

  Toto nesmie uniknúť vašej pozornosti! Predstavujeme vám super silnú vibračnú hračku menom Quake, ktorá je určená na súčasnú stimuláciu klitorisu a G-bodu zároveň. Má úžasne flexibilný krk, takže sa ľahko prispôsobí vašim telesným kontúram a dopraje vám skutočne intenzívne orgazmy. A čo je najlepšie? Rovnako ako ostatné Lovense hračky hračky sa aj Quake ovláda cez aplikáciu v mobile!

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • We-Vibe Sync Under The Stars

  Buďte si blízko. Naozaj blízko. A vychutnávajte si vzrušenie spoločne. Experimentujte. Milujte sa! Je tu celosvetovo zbožňovaný We-Vibe Sync v novom, čarokrásnom prevedení!

  309 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Pretty Love Snappy

  Pretty Love Snappy je silikónový duálny vibrátor s dvoma vibračnými motorčekmi a s 30 typmi vibrácií, dokáže stimulovať zároveň bod G a klitoris a jeho hebký povrch z kvalitného silikónu dostane každú ženu.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Ina 2 Fialová

  Najpredávanejší "zajačik" na trhu je teraz ešte neodolateľnejší! Ina 2 má oproti svojej predchodkyni 2x vyšší výkon pre ešte intenzívnejšiu stimuláciu.

  219 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive RoMAX Heating & Bouncing Rabbit Purple

  Chcete si vychutnávať zmyselne teplučké vibrácie a realistické prirážanie noc čo noc? RoMAX je moderný a šikovný vibrátor s funkciou zahrievania, ktorú si zamilujete, a s funkciou prirážania, ktorá vytvára skutočne realistické pôžitky. Samozrejme nechýbajú ani vibrácie o 10 sexi režimoch. A počkajte, až na svojich intímnych miestach pocítite hebký dotyk príjemného silikónu, ach!

  87,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Double Joy Black

  Chcete dať vášmu milovaniu väčší zmysel s modernou hračkou s nekonečnými možnosťami? Poďte do toho! Párový vibrátor Satisfyer Double Joy je revolučnou hračkou pre ešte intenzívnejšie zážitky z milovania. Jeho funkcie si budete voliť skrz aplikáciu v mobile, tak nečakajte a objavte, čo všetko môžete teraz so svojou drahou polovičkou zažiť!

  61,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Hot Lover with Bluetooth and App Pink/Dark Pink

  Dokonalá slasť s jedným jediným vibrátorom! Volá sa Hot Lover a postará sa o váš bod G a klitoris zároveň. Ukrýva v sebe totiž dva motory so samostatným ovládaním. Jeho ďalšou úžasnou schopnosťou je možnosť zahriať sa až na omamných 40 stupňov, čím uvoľní svaly panvového dna a zvýši krvný obeh. Vaše orgazmické zážitky budú nezabudnuteľné! A ak vám chýba čerešnička na torte, tak tou môže byť ovládanie cez šikovnú aplikáciu Satisfyer Connect.

  53,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lybaile Mr. Rabbit Up and Down - Gélový multifunkčné rotačný vibrátor

  Multifunkčnéý, gélový, rotačný vibrátor pre ženy so sériou rotujúcich kovových guľôčok a s rotujúcou špičkou, ktorá sa pri zapnutí pohybuje hore a dole, simuluje tak prirážajúce pohyby.

  76,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY Bi Stronic FUSION Light Pink

  Najpredávanejšie séria značky Fun Factory STRONIC teraz prichádza s prevratnou novinkou, ktorá okrem inovatívneho dizajnu a najsilnejšieho motora ponúka aj funkcie, kombinujúce ťahy, pulzy a vibrácie.

  209 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Elegance Heating G-Spot Vibrator Exquisite Black

  Elegán na prvý pohľad, vášnivý milovník na prvé použitie. Hrejivý vibrátor Elegance G-Spot Exquisite je vybavený 2 výkonnými motormi F1, ktoré vám ukázu neskutočných 2x7200 otáčok za minútu! Vybrať si môžete z 10 rôznych vibračných režimov a zamilujete si vzrušujúcu funkciu zahrievania až na 42 °C. Vychutnajte si láskanie bodu G a klitorisu zároveň a zažite intenzívne a omamné orgazmy.

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Darker Oh My Rabbit Vibrator

  Spojte dve najcitlivejšie erotogénne zóny a zažite to najlepšie vzrušenie. Vibrátor Oh My Rabbit sľubuje napínavú zmes pocitov strhujúcich k extáze.

  129 €

  83,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Dual Stimulation Clitoral and G-Spot Vibrator Purple

  Každá žena si zaslúži, aby sa jej niekto venoval skutočne naplno! Každá žena si zaslúži orgazmus a potešenie. Každá žena si zaslúži Paloqueth Dual Stimulation, pomocníka, ktorý je cenovo dostupný a šikovný. Nechajte ho, aby nasával váš klitoris a zároveň vibroval priamo na bod G!

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lora DiCarlo Ose 2 Premium Robotic Massager for Blended Orgasms

  Osé 2 je jednookým kráľom medzi slepými. Je to neuveriteľnými napodobniteľ ľudského dotyku. Je to pomôcka z dielne Lora Dicarlo s vyspelou technológiou a čestným miestom na prestížnom CTA Expo, ktoré si musela vybojovať, a tým čiastočne zmeniť svet a jeho prístup k ženskému intímnemu potešeniu. Osé 2 je skutočne skvelý, objavte čím a prečo.

  489 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • Pretty Love Brighty

  Pretty Love Bright je silikónový duálny vibrátor s dvoma vibračnými motorčekmi a s 30imi typmi vibrácií, dokáže stimulovať zároveň bod G a klitoris a jeho hebký povrch z kvalitného silikónu dostane každú ženu.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Up & Down - Gélový multifunkčné rotačný vibrátor

  Veľa zábavy za málo peňazí, presne to sľubuje tento Up & Down vibrátor od ToyJoy. Jeho pôsobivý dizajn vás zaujme na prvý pohľad, dominujú mu rotujúce perličky a tiež dvojitý motor. Vybavený je aj stimulátorom na klitoris pre extra intenzívne vzrušenie. A čo vás ohromí zo všetkého najviac? Jedinečný pohyb hore a dole, ktorý simuluje prirážajúce pohyby.

  119 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Curvy Trinity 5+ Blue

  Satisfyer Curvy Trinity 5+ vyrobený zo silikónu s 3 motormi rozmazná všetky vaše erotogénne zóny: Použite ho ako vibrátor na položenie, vibrátor tlakových vln alebo vibrátor bodu G pre maximálnu rozmanitosť počas vášho času ako single.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Silicone Rabbit Vibrator with Vibrating, Thrusting, Rotating & Warming Function

  Dámy, pozor, tento krásavec vie všetko! Jeho ohnivá farba je rovnako vášnivá ako funkcia zahrievania až na 42 °C! Vaša vagína si zamiluje dômyselné prirážanie koncovej hlavy hračky a až ju prestane baviť, môžete vyskúšať rotáciu. Aby toho nebolo málo, klitorisu budú dopriate zmyselné vibrácie. Vibrátor je z kvalitného hebkého silikónu, je nabíjateľný a vodotesný, takže čo viac si priať?

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys The Hammer - Extra silný duálny pulzátor Ružová

  Vibrátor The Hammer je vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré vás nenechá potichu. Výkonný vibrátor s výrazne tvarovaným povrchom a stimulačným "zajačikom". Medzitým, ako si užívate vaginálnu stimuláciu, hlavica zajačika sa venuje vášmu klitorisu.

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pretty Love Hyman Pink

  Sladko ružový vibrátor za bezkonkurenčnú cenu od značky Pretty Love. Doprajte si šťastie a slasť prameniace z duálnej stimulácie. Vibrátor Pete bude vibrovať nielen vo vagíne, ale intenzívne sa bude venovať aj klitorisu. Je vyrobený z jemného silikónu a dohromady má 30 vibračných nastavení. Hľadáte svojho prvého pomocníka? Pete je ten pravý nielen na túto príležitosť!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Supernova Old Rose

  Satisfyer Supernova rozmaznáva klitoris zmyselnými tlakovými vlnami a bod G silnými vibráciami. Vďaka flexibilnému reťazovému kĺbu sa tento silikónový vibrátor prispôsobí tvojmu telu a poskytne ti optimálnu stimuláciu.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 366

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.