Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Mister B čierna

Položky 1 až 32 z celkom 75

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Mister B Inflatable Solid Ballplug L

  Tiež tak zbožňujete nafukovacie hračky? Poďte si vyskúšať túto jedinečnú novinku od obľúbeného Mistera B.

  77,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Inflatable Solid G Plug L

  Gumové, nafukovacie kolíky sú najlepším a nejjemnějším spôsobom, ako zvýšiť veľkosť toho, čo váš anál prijme. A samozrejme je to aj spôsob, ako zvýšiť celkové vzrušenie.

  66,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Vac Rack

  Nebezpečne vzrušujúci a nekonečne intenzívny, taký je Vac Rack od Mistera B. Dajte svojim latexovým hrátkam nový rozmer, zostavte rám a do latexového vreca vopchajte svojho otroka. Potom jednoducho pomocou vysávača odsajte vzduch a vytvorte zmyselné vákuum pre ešte zmyselnejšie zážitky. Toto tu ešte nebolo a my vieme, že to budete milovať!

  529 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Douche Nozzle Čierna

  Čierna análna sprcha, ktorá sa môže pripojiť k štandardnej sprchovej hadici.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Datex Hood Eyes and Mouth Open

  Čierna kukla od Mister B vám pomôže pôsobivo a účinne zakryť vašu identitu.

  47,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Nipple Suction Cups

  Malé, avšak pekné a účinné prísavky na bradavky.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Rubber Dog Hood

  S touto maskou budete obaja štekať slasťou! Na trh s ňou neprichádza nikto iný ako známy milovník Mister B. Fetch Rubber Dog Hood je gumová maska, ktorá je veľmi hravá, ľahko sa nasadzuje aj dáva dole, je vysoko všestranná, a jazyk i uši sú odnímateľné. Maska je vyrobená z vysoko kvalitnej gumy, ktorá sa veľmi ľahko čistí a udržiava. A čo je na celom tomto jedinečnom doplnku najlepšie - uši i brada sú pohyblivé a môžete ich nastaviť na vašu najobľúbenejšiu pozíciu či výraz.

  199 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Leather Knee Pads

  Myslite na pohodlie svojho šteniatka, ale zároveň buďte štýloví s týmito podložkami na kolená od dômyselného Mistera B. Sú vyrobené z mäkkej a pružnej kože, sú prešívané a vyplnené špeciálnou penou. Vďaka pružným páskam zo zadnej strany budú podložky na kolenách perfektne a pohodlne držať. Vášmu šteniatku potom už nebude brániť nič v tom, aby bolo najlepšie v oblasti orálnej aj análnej.

  109 €

  65,90 €

  Nie je skladom

 • Mister B FETCH Leather Choking Collar

  To, čo si práve prezeráte, nie je len pekný kožený obojok, ale tiež báječná pomôcka pre výcvik a poslušnosť. Mister B myslel na všetkých pánov, ktorých psíčkovia majú problémy s chovaním a poslušnosťou, a vyrobil pre ne túto účinnú pomôcku. Vaše šteňa sa vďaka nej veľmi rýchlo upokojí, pretože stačí trochu potiahnuť a ucíti bolesť, a ak zatiahnete viac a silnejšie, zabránite mu v dýchaniu.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Strap-On Inflatable Gag

  Tento náhubok je úplne ideálny, ak chcete dosiahnuť skutočný limit so svojím otrokom a dať mu naozaj najavo, kto je tu pánom.

  119 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Rubber Piss Gag

  Zakážte svojmu otrokovi zavrieť ústa a nasaďte mu tento gumový náhubok, s ktorým mu neostane nič iné, než prehĺtať.

  55,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Butch Nipple Suckers

  Tieto drsniacke prísavky na bradavky od obľúbenej značky Mister B majú o niečo väčší otvor než väčšina klasických prísaviek. Sú teda ideálne na hry s väčšími, či prepichnutými bradavkami.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Dog Bone Gag Black

  Tento silikónový kolík od Mistera B vám pomôže vytrénovať si svojho psíka ľahko a pohodlne. Je ideálny pre všetky neposlušné šteňatá, ktoré narobia veľa hluku a potrebujú trochu skrotiť. Nechajte svojho maznáčika žuť silikónový náhubok, ako dlho len budete chcieť, nechajte ho sa krútiť na vašom lone a doprajte mu luxus v podobe tohto krásneho náhubku. Je navrhnutý tak, aby perfektne padol do úst a držal na svojom mieste.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Rubber Puppy Mitts Black-Black

  Šteniatka nemajú prsty a to vaše by ich tiež nemalo mať, ako to ale dosiahnuť? Riešením sú tieto čierne gumové rukavice od Mistra B, ktorý jednoducho myslí na všetko. Sú vyrobené z kvalitnej gumy s hrúbkou 0,8 mm a ich súčasťou sú tiež praktické zámky, ktoré zariadia, aby si váš psíček nemohol dať rukavice dole.

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Fluffer Black

  Silný a parádne guľatý erekčný krúžok od Mister B. Môžete ho nosiť niekoľkými spôsobmi, prispôsobí sa, je totiž vyrobený z veľmi kvalitného, ​​flexibilného a pohodlného TPR materiálu. Užite si pevnejšiu erekciu, úhľadnejšie prirodzenie s týmto krúžkom za vaším penisom a semenníkmi. Vyrobený bol v Európe.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Chomper Small Black

  Veľmi tesný erekčný krúžok od Mister B. Môžete ho nosiť niekoľkými spôsobmi, prispôsobí sa, je totiž vyrobený z veľmi kvalitného, ​​flexibilného a pohodlného TPR materiálu. Užite si pevnejšiu erekciu, úhľadnejšie prirodzenie s týmto krúžkom za vaším penisom a semenníkmi. Vyrobený bol v Európe.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Silicone Anal Douche Regular

  Veľmi pružný, vysoko kvalitný a ľahko čistiteľný je silikón, z ktorého je vyrobená táto análna sprcha. Porozumie vašim vnútorným krivkám a bude ideálnym a nepostrádateľným hygienickým doplnkom všetkých análnych milovníkov. Je kompatibilná so všetkými štandardnými sprchovými hadicami a je vyrobená v EU.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Pup Hero Dogtail L

  Hra na psíka a pánička Mistra B proste nikdy neomrzí a vás tiež nie! Užito si tento análny kolík so psím chvostíkom z vysoko kvalitného hebkého silikónu, ktorý je bezpečný pre telo. Kolík sa ľahko zavádza, je pohodlný ai pri dlhšom nosení a sľubuje veľa zábavy.

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Ball Screwer Black

  Najnovší erekčný krúžok od Mister B. Môžete ho nosiť niekoľkými spôsobmi, prispôsobí sa, je totiž vyrobený z veľmi kvalitného, ​​flexibilného a pohodlného TPR materiálu. Užite si pevnejšiu erekciu, úhľadnejšie prirodzenie s týmto krúžkom za vaším penisom a semenníkmi. Vyrobený bol v Európe.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Bumper Black

  Extra vysoký erekčný krúžok od Mister B vykúzli vo vašom rozkroku zázraky. Môžete ho nosiť niekoľkými spôsobmi, prispôsobí sa, je totiž vyrobený z veľmi kvalitného, ​​flexibilného a pohodlného TPR materiálu. Užite si pevnejšiu erekciu, úhľadnejšie prirodzenie s týmto krúžkom za vaším penisom a semenníkmi. Vyrobený bol v Európe.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Leather Puppy Bone Black

  Každý vie, že šteniatka sa potrebujú hrať, a vie to aj Mister B, pretože vyrobil túto peknú hračku v podobe kostičky. Ušitá je z mäkkej a príjemnej kože a vyplnená je pieskom, takže sa nejedná o žiadne ľahké períčko. Doprajte svojmu šteňaťu obľúbenú aportovaciu hru, dráždite ho, pohrávajte sa s ním a nikdy nezabúdajte na odmeny a trestíky.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Pup Hero Dogtail M

  Hra na psíka a pánička Mistra B proste nikdy neomrzí a vás tiež nie! Užito si tento análny kolík so psím chvostíkom z vysoko kvalitného hebkého silikónu, ktorý je bezpečný pre telo. Kolík sa ľahko zavádza, je pohodlný ai pri dlhšom nosení a sľubuje veľa zábavy.

  73,90 €

  43,90 €

  Nie je skladom

 • Mister B Toy Bag Medium 23x45cm

  Milujete svoje hračky a chcete im dopriať tú najlepšiu starostlivosť? V tom prípade nezabúdajte na skladovanie. Či už sú vaše obľúbené hračky z gumy, PVC, silikónu alebo plastu, nemali by pri skladovaní prichádzať do priameho kontaktu s ďalšími vašimi pomocníkmi. Ak sa dotýkajú, vznikajú chemické reakcie, ktoré vedú k ich poškodeniu. Vrecúško na erotické pomôcky od Mistra B je vyrobené z kvalitného prírodného vlákna a vašim hračkám dopraje spoľahlivú ochranu, vďaka ktorej vám potom budú bezpečne slúžiť celé dlhé roky.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Toy Bag Small 23x30cm

  Milujete svoje hračky a chcete im dopriať tú najlepšiu starostlivosť? V tom prípade nezabúdajte na skladovanie. Či už sú vaše obľúbené hračky z gumy, PVC, silikónu alebo plastu, nemali by pri skladovaní prichádzať do kontaktu s ďalšími vašimi pomocníkmi. Ak sa dotýkajú, vznikajú chemické reakcie, ktoré vedú k ich poškodeniu. Vrecúško na erotické pomôcky od Mistra B je vyrobené z kvalitného prírodného vlákna a vašim hračkám dopraje spoľahlivú ochranu, vďaka ktorej vám potom budú bezpečne slúžiť celé dlhé roky.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Graber Black

  Popisok pripravujeme.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Tight Sucker Black

  Pôsobivý erekčný krúžok od Mister B posunie vaše nádobíčko sexy dopredu. Môžete ho nosiť niekoľkými spôsobmi, prispôsobí sa, je totiž vyrobený z veľmi kvalitného, ​​flexibilného a pohodlného TPR materiálu. Užite si pevnejšiu erekciu, úhľadnejšie prirodzenie s týmto krúžkom za vaším penisom a semenníkmi. Vyrobený bol v Európe.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Anal Balls One Piece SMMLL

  Nová rada análnych guľôčok, ktoré sa pýšia tým, že sú vyrobené z jedného jediného kusu silikónu.

  84,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Arabic Whip 150cm

  Tento arabský bič je vyrobený z nylonu vo vnútornej časti a z tkanej kože na vonkajšej strane. Vyzerá nielen skvelo, ale pri správnom použití tiež robí poriadne rany.

  66,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Arabic Whip 250cm

  Tento arabský bič je vyrobený z nylonu vo vnútornej časti a z tkanej kože na strane vonkajšej. Vyzerá nielen skvele, ale tiež pri správnom použití vytvára poriadne rany.

  95,90 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Bullwhip Nylon Tip 150cm

  Mister B Bullwhips sú ručne tkané kožené biče, vyrobené s tou najväčšou starostlivosťou, zmyslom pre detail a dômyslom pre kvalitu. Vynikajú krásnou rukoväťou, zloženou z 2 tureckých uzlov.

  149 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Four Anal Balls One Piece L

  Nová rada análnych guľôčok, ktoré sa pýšia tým, že sú vyrobené z jedného jediného kusu silikónu. Vyskúšajte novinku od obľúbenej a preverenej značky Mister B a zažite dokonalé vzrušenie.

  84,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Leather Slave Collar With Restraints

  Mister B Slave Collar with Restrainsts je vysoko kvalitná a cenovo dostupná sada od preverenej značky Mister B. Obsahuje kožený obojok s putami na ruky, ktoré sú pevne pripevnené k širokému, koženému remeňu.

  149 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 75

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.