Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Najlepšia káva

Položky 1 až 32 z celkom 35

 1. 1
 2. 2
 • Candycane coffee Ethiopia Guji Highland 250g

  V šálke kávy od českých pražiace Candycane coffe môžete nájsť chuť čučoriedkového džemu, smotany a limetovej kôry.

  15,90 €

  11,90 €

  Nie je skladom

 • Candycane coffee Guatemala Finca Quejiná 250g

  V šálke tejto kávy od českých pražiace Candycane coffe nájdete sladkú chuť s náznakom ovocnej kyslosti. V ústach ucítite citrusy, jahodovú chuť a čokoládovou sladkosť.

  13,90 €

  10,90 €

  Nie je skladom

 • Candycane coffee Kenya Kamwangi AB 250g

  Káva Kenya Kamwangi od českých pražiace Candycane coffe vyniká sladkostí cukríkov, zamatovým telom a ovocnými tónmi bobuľovitého ovocia. Skvelá sa hodí na prípravu filtrovanej kávy.

  17,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Coffee Collective Ethiopia Jimma Akmel Nuri Natural Filter 250g

  Krémová, jemne sladká, voňajúce po sušenom ovocí a chutnajúce po francúzskom nugátu, taká je káva Jimma Akmel Nuri. Vypestovaná bola v Ethiopia podľa prírodných zásad na pôde, kde sa nachádza toľko lesov, že by sa nám o tom mohlo len zdať. A pražené bola v Dánsku u milovníkov kávy Coffee Collective.

  16,90 €

  12,90 €

  Nie je skladom

 • Coffee Collective Ethiopia Yirgacheffe Halo Beriti Natural Filter 250g

  Komplexné krémová káva s príjemnou kyslosťou. Jej aróma s nádychom broskýň, bergamotu a ananásu vás príjemne očarí a pohladí vaše zmysly. Kávové zrná vypestovali farmári v Etiópii ekologickým spôsobom a následne ich odovzdali dánskej pražiarni Coffee Collective.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Coffee Collective Ethiopia Yirgacheffe Halo Beriti Washed Filter 250g

  Veľmi komplexné káva s delikátnou chuťou a jemnučké nakyslosťou. Veríme, že si užijete jej broskyňovej arómu s kvapkou ľalie. Táto odroda kávy je certifikovaná ako ekologická a jej kúpou podporíte rodinnú firmu metadáta patriaci 3 bratom, ktoré sú oddaní poľnohospodári praktizujúci udržateľné postupy pestovania kávy.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Coffee Collective Kenya Nyeri Kieni AA Washed Filter 250g

  Vychutnajte si intenzívny sladkosť a príjemne šťavnatú kyslosť tejto kávy bohato chutnajúce a voňajúce po zmesi černíc, rebarbory ​​a vanilky. Pochádza z Kene, odkiaľ putuje do Dánska do pražiarne Coffee Collective, kde ju starostlivo pražia tak, aby bola zdôraznená jej jedinečná chuť.

  19,90 €

  15,90 €

  Nie je skladom

 • Drop Coffee El Salvador Santa Ana El Sunzita Pacas 250g

  Farma El Sunzita, odkiaľ táto káva pochádza, je pražiace z Drop Coffee považovaná za jednu z najkrajších. Dôležitejšie je však to, že káva El Salvador Santa Ana El Sunzita Pacas chutí po hruškách, makadamových orieškoch, je príjemne smotanová a jej aróma je mierne vanilkové. Vychutnajte si tento skvost!

  15,90 €

  11,90 €

  Nie je skladom

 • Drop Coffee Ethiopia Sidamo Hunkute (Organic) 250g

  Káva z Etiópie je výnimočný svojimi špecifickými chuťovými profily. Je jemná, ale zároveň má vyváženú chuť podčiarknutý príjemnou kyslosťou, čiernym čajom a marhuľovým arómu. Pražená bola v Drop Coffee v Štokholme, čo je pražiareň, ktorá sa pýši hneď niekoľkými významnými oceneniami.

  16,90 €

  12,90 €

  Nie je skladom

 • Drop Coffee Kenya Kirinyaga Kamwangi Peaberry 250g

  Ďalšia káva z Kene, ktoré podľahnete na prvú šálku. Viete o tom, že je káva jedno z najčastejšie používaných afrodiziak? Vyskúšajte ju taky a vyberte napríklad kávu Kenya Kirinyaga Kamwangi Peaberry praženú v Drop Coffee v Štokholme, čo je pražiareň, ktorá sa pýši hneď niekoľkými významnými oceneniami.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Drop Coffee Kenya Mugaya AA 250g

  Kávu z Kene miluje skoro každý! Označenie AA je priraďované najkvalitnejším zrnám a káva Kenya Magaya toto označenie nesie tiež, takže sa môžete tešiť na intenzívnu chuť, príjemnú sladkosť a živelnou kyslosť, ktorú si vaše chuťové poháriky zamilujú. Pražená bola v Drop Coffee v Štokholme, čo je pražiareň, ktorá sa pýši hneď niekoľkými významnými oceneniami.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Colombia Finca Microlindo 250g

  Káva vypestovaná skúsenými farmári z Tarqui, ktorí vedia, že na prvom mieste pri ich práci musí byť starostlivosť, ale zároveň sa nebojí experimentovať s fermentačnými technikami. Výsledkom ich práce a následného pražením majstrom Gardello je úžasná káva vytónované jemne sladkou chutí.Vychutnejte si túto vysoko kvalitné praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  16,90 €

  12,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Colombia Los Pinos 250g

  Skromný farmár Jorge Antonie Arboleda z dedinky San Carlos pestuje na svojej plantáži túto odrodu, z ktorej sa následne praží káva Los Pinos. Pomaly chlipkaj a predstavujte si pri tom plantáž skrytú v tieni banánovníkov a ovocných stromov, na ktoré sa rodia blaho. Vychutnajte si kvalitnú kávu Colombia Los Pinos praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  17,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Costa Rica La Candelilla Monte Canet lot 250g

  Jedinečná a delikátna káva s medovým nádychom a plnou kávovú chuťou, taká je Costa Rica la Candelilla. Vychutnajte si túto vysoko kvalitnú kávu praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  18,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Ethiopia Chichu 250g

  Príjemné mravčenie na jazyku a jemne kyslú chuť s nádychom citrusov okúsite len s kávou Ethiopia chicha. Vychutnajte si túto vysoko kvalitné praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  17,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Ethiopia Nano Challa 250g

  Káva Nano Challa pochádza z Ethiopie, kde je jej pestovanie súčasťou iniciatívy na podporu drobných poľnohospodárov. Šálka ​​kávy Nano Challa si vás podmaní svojou príjemne sladkastou a sviežou chuťou s ľahko sirupovým nádechem.Vychutnejte si kvalitnú kávu Ethiopia Nano Challa praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Ethiopia Nensebo lot 04 250g

  Káva Nensebo pochádza z južnej Etiópii od drobných farmárov, ktorí s láskou pokračujú v dlhoročnej tradícii pestovania kávy. Pre svoju obľúbenosť, nezabudnuteľnú chuť a výraznú arómu je táto káva na trhu už tretí rok. Vychutnajte si kvalitnú kávu Ethiopia Nensebo lot 04 praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  23,90 €

  17,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Guatemala Finca La Esperanza 250g

  Malá kávová farma patriaci úspešnému farmári menom Mario Jaramillo a jeho žene sa pýši nielen prvotriedne kávou, ale aj prestížnym ocenením. Mario Jaramillo svoju kávu sušia 24 hodín, čím docieľuje veľmi chutného a sladkastého tónu. Vychutnajte si kvalitnú kávu Guatemala Finca La Esperanza praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  17,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Uganda Cascara from Mzungu Project 150g

  Skutočný skvost medzi kávami, s ktorým si Rubens Gardello získal nejedného milovníka kávy, pretože jemný ovocný nádych, ktorý vzniká pražením tzv. Exokarpů, je vskutku neodolateľný. Vychutnajte si kvalitnú kávu Mzungu Project praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  15,90 €

  11,90 €

  Nie je skladom

 • Gardelli Specialty Coffees Uganda Mzungu Project 250g

  Uganda Mzungu Project je káva intenzívne sladká, čokoládová as čerešňovým nádychom. Predstavuje úžasnú a komplexné kombináciu chutí, na ktorú len tak nezabudnete. Na trh bola uvedená v roku 2017 Rubeš Gardello a v tom istom roku vyhrala v celosvetovej súťaži World Brewers Cup.Vychutnejte si kvalitnú kávu Uganda Mzungu Project praženú v najlepšej pražiarni na svete s mnohými oceneniami - Gardello.

  42,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Koppi Costa Rica Monte Copey 250g

  Skombinujete Ak chuť a vôňu tmavej čokolády, sliviek a melasy vyjde vám z toho káva Kopp Costa Rica Monte Cope. Káva v dizajnovom obale pražená vo Švédsku vás upúta na prvý dúšok, ktorý zaplaví vaše ústa mocným a jedinečným spôsobom.

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Koppi Costa Rica Santa Rosa 1900 250g

  V tomto pôvabnom obale sa ukrýva káva vypestovaná s starostlivosťou a pražená srdcom. Jej chuť obsahuje čerešňovej a oranžovej tóny a veľmi pôsobivý je tiež mliečno-čokoládový tón. Vychutnajte si kvalitnú kávu, zastavte sa, povzbuďte sa a nalaďte sa, káva je totiž prírodné afrodiziakum!

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Koppi Ethiopia Hunkute Organic 250g

  Kopp podporujú farmára z družstva Hunkute v Etiópii a chcú im svojou podporou zariadiť lepšie pracovné a životné podmienky, kúpou je ich kávy je samozrejme tiež podporíte a zároveň si užite jedinečnú kvetinovo-ovocnú chuť kvalitnej kávy.

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Koppi Kenya Gathaithi 250g

  Káva Kopp Kenya Gathaithi pochádza z malého družstva v centre Keni, ktoré združuje asi 800 farmárov. Následne je pražené vo Švédsku a získava chuť černíc, ríbezlí a ružového grapefruitu. Vychutnajte si kvalitnú kávu a potešte svoje zmysly.

  21,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Koppi Kenya Slopes of Eight 250g

  Kopp podporujú farmára z Kene a chcú im svojou podporou zariadiť lepšie pracovné a životné podmienky, kúpou je ich kávy je samozrejme tiež podporíte a zároveň si užite jedinečnú chuť, ktorú charakterizujú tri slová: ryža, citrusy a kvety.

  21,90 €

  16,90 €

  Nie je skladom

 • La Cabra Coffee Roasters Ethiopia Hallo Fuafate 250g

  Pri pití tejto kávy sa razom ocitnete na lúke plnej bielych kvetín, ovanie vás mierny zázvorový vetrík a v diaľke ucítite citrónovú kôru. Ochutnajte prirodzenej vône, sladkosť, ale aj kyslosť kávy z pražiarne La Cabra Coffee a rovnako ako jej pražiace objavte krásu kávy a urobte si z jej pitie jedinečný zmyslový zážitok.

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • La Cabra Coffee Roasters Ethiopia Kochere 250g

  Klasická vôňa kávy v kombinácii jemným grapefruitom, taká je káva Ethipia Kocher. Ochutnajte prirodzenej vône, sladkosť, ale aj kyslosť kávy z pražiarne La Cabra Coffee a rovnako ako jej pražiace objavte krásu kávy a urobte si z jej pitie jedinečný zmyslový zážitok.

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • La Cabra Coffee Roasters Guatemala Domingo 250g

  Pre všetkých, ktorí majú radšej sladšie kávu, tu je Guatemala Domingo s výraznou arómou fermentovaných jahôd, suchých čokoládových tónov a ťažkú ​​karamelovú sladkostí. Ochutnajte prirodzenej vône, sladkosť, ale aj kyslosť kávy z pražiarne La Cabra Coffee a rovnako ako jej pražiace objavte krásu kávy a urobte si z jej pitie jedinečný zmyslový zážitok.

  17,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • La Cabra Coffee Roasters Kenya Gachatha AA 250g

  Objavte kávu s výraznou chuťou a lákavým aróma, ktorého súčasťou je citrón, mirabelka a trstinová šťava. Ochutnajte prirodzenej vône, sladkosť, ale aj kyslosť kávy z pražiarne La Cabra Coffee a rovnako ako jej pražiace objavte krásu kávy a urobte si z jej pitie jedinečný zmyslový zážitok.

  22,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • La Cabra Coffee Roasters Kenya Riakiberu 250g

  Spojenie čiernych ríbezlí a sladkého sirupu zanechá vo vašich ústach príjemnú chuť s jemnými tónmi brusníc. Ochutnajte prirodzenej vône, sladkosť, ale aj kyslosť kávy z pražiarne La Cabra Coffee a rovnako ako jej pražiace objavte krásu kávy a urobte si z jej pitie jedinečný zmyslový zážitok.

  19,90 €

  15,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Round Hill Roastery El Salvador San Felipe Filter Washed 250g

  Táto káva vás očarí svojou chuťou a arómou, ktoré kombinuje oriešky, brusnice a mliečnu čokoládu, čím vzniká neodolateľne lahodná kombinácia. Vychutnajte si kávu z anglickej pražiarne Round Hill Roaster s výraznou dynamickou príchuťou.

  12,90 €

  9,90 €

  Nie je skladom

 • Round Hill Roastery Ethiopia Denbi Uddo Filter Washed 250g

  Príjemná vôňa jazmínu a mierne kyslastá chuť citrusov dohromady tvoria kávu Denby Uddo, ktorej zrná sú pestovaná v Ethiopia, odkiaľ putujú na juho-západ Anglicka do malebnej pražiarne Round Hill Roaster. Ochutnajte a vychutnajte!

  15,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 35

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.