×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pre orálny sex

Položky 1 až 32 z celkom 90

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Vanilla Strawberry Whipped Cream 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant na milovanie, pri masáži namiesto oleja, na lízacie hry alebo na rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Chocolate Salted Caramel Lava Cake 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant pri milovaní, pri masáži namiesto oleja, na lízacie hry alebo na rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva Throat Relaxing Spray Chocolate Mint 30ml

  Váš partner vás bude milovať, ked použijete tento špeciálny sprej, ktory uvoľňuje svalstvo vo vašom hrdle a pomôže vám predviesť mu najlepší orálny sex v jeho živote technikou "deep throat".

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Tropical Pina Colada Slush 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje iba vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant na milovanie, pri masáži namiesto oleja, na olizovacie hry alebo a rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva Throat Relaxing Spray Cinnamon 30ml

  Váš partner vás bude milovať, ked použijete tento špeciálny sprej, ktory uvoľňuje svalstvo vo vašom hrdle a pomôže vám predviesť mu najlepší orálny sex v jeho živote technikou "deep throat".

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss - Lesk na bradavky 2 x 13ml

  Bozkávajte, láskajte, ochutnajte ... hryzte! Experimentujte s vašimi zmyslami, vyskúšajte citlivosť a zistite, aká teplota vás dostane. Potrite neodolateľnú oblasť chladiacim alebo hrejivým leskom na bradavky a poddajte sa túžbe.

  24,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Bonbóny pre orálne potešenie Máta

  Úplná blaženosť prevezme vaše zmysly a povýši orálne potešenie na ešte intenzívnejší zážitok. Cukríky s príchuťou mäty bez cukru s nádychom túžby, ktoré potešia aj tých najskúsenejších milovníkov.

  5,90 €

  3,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Oral Sex Lip Gloss 13ml

  Naneste lesk na pery a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd. Pri kontakte s intímnymi partiami pocíti váš partner netradičný pocit, ktorý umocní jeho vyvrcholenie.

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT Superglide Edible Waterbased Lubricant Coconut 75ml

  Do nádhernej kokosovej vône tohto lubrikantu na vodnej váze sa jednoducho nemôžete nezamilovať! Ba čo viac - on nielen krásne vonia, ale tiež úžasne chutí. Váš orálny sex tak môže získať novú, sladko vzrušujúcu príchuť, ktorú si užijú obaja partneri! Stále váhate? Ale no tak ...

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml

  Váš partner vás bude milovať, ked použijete tento špeciálny sprej, ktory uvoľňuje svalstvo vo vašom hrdle a pomôže vám predviesť mu najlepší orálny sex v jeho živote technikou "deep throat".

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lick-it Cherry 50ml

  Ženy milujú sladkosti a teraz sa pre nich aj váš penis môže stať sladučkou pochúťkou s príchuťou čerešní. Použite tento olej na orálne hrátky alebo na sex, oboje s ním bude chutné, voňavé a vzrušujúce.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Lick-it White Chocolate 50ml

  Ženy sladkosti milujú a teraz sa pre nich aj váš penis môže stať sladučkou pochúťkou s príchuťou čokolády. Použite tento olej na orálne hry alebo na sex, oboje s ním bude chutné, voňavé a vzrušujúce.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • intt Deep Throat Spray 12ml

  Snívate o hlbokom hrdle, ale vaše telo vám nedovolí dostať sa ďalej? Skúste mu pomôcť uvoľniť sa s týmto praktickým sprejom. Má lahodnú mätovú príchuť a poskytne vám pohodlie a potešenie pri orálnych hrách. Je vhodný pre neho i pre ňu.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orgie Orgasm Drops Kissable 30ml

  Čo takto dotknúť sa neba? Tieto kvapôčky vás vezmú do vzrušujúcich výšin. Nanášajú sa priamo na klitoris a vďaka svojim účinným stimulačným prísadám vo vás vyvolajú vášnivé a dráždivé pocity otepľovania. Poďte sa hrať!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva Deeply Love You Spearment Throat Relaxing Spray 30ml

  Chcete mu ukázať, aké hlboké je vaše hrdlo? Máme pre vás tajnú zbraň, vďaka ktorej z vás bude druhá Linda Lovelace! Je to tento príjemne ochutený sprej, ktorého poslaním je znecitlivieť váš krk a uvoľniť svaly. Prehlbujte lásku!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouthwatering Spray 13ml

  Túžite po dokonalej predohre? Vyskúšajte niektorý z úžasných produktov z luxusnej kolekcie Slow Sex, ktorá vám ukáže nové spôsoby stimulácie. Napríklad tento sprej podporujúci tvorbu slín, s ktorým si užijete ešte viac sexi orálne hry, sliny sú totiž najpríjemnejší lubrikant! Ochutnajte a dajte okúsiť...

  22,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lick-it Strawberry 50ml

  Ženy sladkosti milujú a teraz sa pre nich aj váš penis môže stať sladučkou pochúťkou z jahôd. Použite tento olej na orálne hry alebo na sex, oboje s ním bude chutné, voňavé a vzrušujúce.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT Superglide Edible Waterbased Lubricant Pineapple 75ml

  Do nádhernej ananásovej vône tohto lubrikantu na vodnej báze sa jednoducho nemôžete nezamilovať! Ba čo viac - on nielen krásne vonia, ale tiež úžasne chutí. Váš orálny sex tak môže získať novú, sladko vzrušujúcu príchuť, ktorú si užijú obaja partneri! Stále váhate? Ale no tak...

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Gelato Salted Caramel 30ml

  Ochutený lubrikant na vodnej báze JO Gelato zvyšuje komfort pri intímnych hrátkach a dodáva im omamnú vôňu. Jeho jedinečné zloženie obsahuje prírodný glycerín získaný ekologickou cestou z rastlín a ďalšie kvalitné ingrediencie, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu lubrikáciu. Hoci sú lahodné príchute Jo Gelato lubrikantov výrazné, v ich obsahu nenájdete žiaden cukor ani parabény.

  11,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT Ero Oral Optimizer Blowjob Gel Strawberry 50ml

  S týmto stimulačným gélom dostanú vaše orálne zážitky novú sladko jahodovú príchuť a vám potom neostane nič iné ako fajčiť a fajčiť a fajčiť... alebo lízať a lízať a lízať... Dostaňte svoj náprotivok na vrchol lahodným orálikom!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Oral Delight Arousal Gel Strawberry Sensation 30ml

  Nie sú vám orálne hry občas po chuti, alebo len jednoducho chcete, aby boli trošku sladšie a zábavnejšie? Vyskúšajte to so System Jo Oral gélom s príchuťou jahôd. Okrem skvelej vôni má tiež chladivý efekt, ktorý poteší jeho aj jej genitálie. Tak si poďte užiť poriadne vyfajčenie alebo vylízanie!

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Vibrant Kiss Lip Gloss Strawberry Gum 6g

  Tento lesk na pery si zamilujete! Je nekonečne voňavý a zároveň má mierny vibračný efekt. Budete sa s ním bozkávať alebo ho použijete na orálne hrátky? Voľba je na vás! Isté je však to, že bozkávanie aj orálny sex budú iskrivo vzrušujúce, príjemne brniace a nekonečne vzrušujúce.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Blow Job Spray

  Stáva sa vám alebo vášmu náprotivku, že vám orálny sex nie je občas po chuti? S týmto sprejom už nebudú existovať žiadne výhovorky! Má príjemnú mätovú príchuť a stačí si ho len strieknuť do úst. Dobrú chuť!

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Lick-it Sparkling Wine & Strawberry 50ml

  Ženy milujú sladkosti a teraz sa pre nich aj váš penis môže stať sladučkou pochúťkou s príchuťou perlivého vína a jahôd. Použite tento olej na orálne hrátky alebo na sex, oboje s ním bude chutné, voňavé a vzrušujúce.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Sweet Love Foreplay Gel Strawberries and White Chocolate 60ml

  Chcete, aby vaše predohry boli ešte sladšie a maznavejšie? S jedlými lubrikantmi Secret Play Sweet Love s omamnými príchuťami sa zbláznite slasťou. Vyberte si napríklad príchuť jahody v bielej čokoláde a hladkajte ním celé telo svojho náprotivku vrátane erotogénnych zón a potom ho z neho vášnivo zlížte.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Strips 7 pack

  Túžite po dokonalej predohre? Vyskúšajte niektorý z úžasných produktov z luxusnej kolekcie Slow Sex, ktorá vám ukáže nové spôsoby stimulácie. Napríklad tieto tentké prúžky, ktoré sa roztopia na jazyku, a svojou zmyselne mätovou sviežosťou podporia bozky alebo orálnu stimuláciu na maximum. Pripravte sa na to, že sa budete triaasť od vzrušenia!

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Gelato Tiramisu 30ml

  Ochutený lubrikant na vodnej báze JO Gelato zvyšuje komfort z intímnych hrátok a dodáva im omamnú vôňu. Jeho jedinečné zloženie obsahuje prírodný glycerín získaný ekologickou cestou z rastlín a ďalšie kvalitné ingrediencie, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu lubrikáciu. Hoci sú lahodné príchute Jo Gelato lubrikantov výrazné, v ich obsahu nenájdete žiaden cukor ani parabény.

  11,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Kissable Lube & Hot Oil Vanilla 50ml

  Hľadáte niečo, čo bude vhodné na použitie na prevoňaný sex aj príjemne teplú masáž? Vyskúšajte túto novinku od Secret Play. Vanilková príchuť vás dostane do kolien, hrejivá masáž vás nažhaví a ako to bude pokračovať ďalej, je len na vás! Ak vám podobný produkt na nočnom stolíku chýba, je na čase si ho zaobstarať a začať si užívať zmyselné a vášnivé hrátky.

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Divine Oral Pleasure Gloss Strawberry - Lesk na pery 10ml

  Objavte tajomstvo dokonalého orálneho potešenia ... Aplikujte lesk na vaše pery, alebo pery vášho milenca a zažite radosť z dávania a prijímania božských pocitov orálnej rozkoše.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shiatsu Love Lubricant Edible Strawberry 75ml

  Chcete vášeň doslova ochutnať? Jedlé lubrikačné gély na vodnej báze od kvalitnej značky Shiatsu budú vašimi perfektnými spoločníkmi nielen pri orálnom sexe. Vyskúšajte napríklad túto čerstvú príchuť jahôd a dodajte svojim erotickým hrám vzrušujúcu vôňu a chuť.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Balm 10ml

  Túžite po dokonalej predohre? Vyskúšajte niektorý z úžasných produktov z luxusnej kolekcie Slow Sex, ktorá vám ukáže nové spôsoby stimulácie. Napríklad tento chladivý balzam na orálny sex, ktorý bude neuveriteľne príjemne kontrastovať s prirodzeným teplom v ústach. Vychutnajte si ešte väčšie vzrušenie z orálneho sexu s kokosovou príchuťou a vôňou!

  22,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Gelato Mint Chocolate 30ml

  Ochutený lubrikant na vodnej báze JO Gelato zvyšuje komfort pri intímnych hrátkach a dodáva im omamnú vôňu. Má jedinečné zloženie, obsahuje prírodný glycerín získaný ekologickou cestou z rastlín a ďalšie kvalitné ingrediencie, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu lubrikáciu. Hoci sú lahodné príchute Jo Gelato lubrikantov výrazné, v ich obsahu nenájdete žiaden cukor ani parabény.

  11,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 90

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.