Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pre zúženie vagíny

položiek: 27

 • HOT Ero Vagina Tightening XXS Cream 30ml

  Afrodiziakálney stimulačný krém na zúženie vagíny. Navracia vagíne pružnosť. Pre intenzívnejšie zážitky oboch partnerov, užší a intenzívnejší pocit pri milostných aktoch.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Secret Hold Me Tight Organic Female Tightening Gel 30ml

  Veľmi účinný preparát na zúženie vagíny, resp. vaginálnej sliznice. Ak chcete dosiahnuť stav, keď váš partner bude nielen viac vnímať, ale tiež dosiahne vyššie pôžitky pri vonkajšej masturbácii a sexuálnej aktivite, použite tento krém. Jeho zloženie je veľmi účinné, vďaka trom prírodným exktraktom v podobe Alechemie, ktorá je známa svojimi kontraktačnými účinkami, Lišajníku islandského (dlhodobo sťahuje sliznicu) a Alumu (sťahuje sliznicu a pokožku, používa sa tiež v pánskej kozmetiku na stiahnutie drobných rán spôsobených holením).

  38,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Always Virgin 2ml

  Túžite po rovnakom zážitku, ako keď to bolo vaše prvýkrát? Gél Always Virgin splní vaše priania. Je vyvinutý z prírodných ingrediencií a prispieva k vytúženej vaginálnej pevnosti a zintenzívňuje potešenie ako preňho, tak i pre ňu.

  6,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics EMBRACE Tightening Pleasure Gel 2ml

  Intimate Organics ™ rozumieme zmene ženskej pošvy po pôrode. Stáva sa vám, že necítite rovnaké "zovretie a spojenie", ako ste kedysi zažili?

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth EMBRACE Tightening Pleasure Gel 30ml

  Intimate Earth™ rozumie zmene ženskej pošvy po pôrode. Stáva sa vám, že necítite rovnaké "zovretie a spojenie", ako ste kedysi zažili?

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Vagina Tightener Cream 100ml

  Účinne pomáha obnoviť pri opotrebovaní alebo deformácii ženských pohlavných orgánov ich prirodzenú štruktúru a umožňuje tak ženám mať viac potešenia v pohlavnom styku.

  8,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • RUF Virgin Tight Vagina Cream 30ml

  Francúzsky vaginálny masážny krém pre ženy, ktoré majú rady tesnejší kontakt pri sexuálnom styku. Na dosiahnutie požadovaného efektu vmasírujte malé množstvo krému okolo pyskov.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intome Vagina Tightening Gel 30ml

  Túžite po užšej a pevnejšej vagíne? Hovorí sa, že pevnejšie svaly panvového dna prinášajú intenzívnejšie orgazmy a docielite ich nielen posilňovaním, ale pomôcť vám môže aj tento gél. Každý deň ho vmasírujte do pokožky pošvy a tešte sa na jeho účinok, ktorý by sa mal objaviť čoskoro po pravidelnom používaní. Neodopierajte si lepšie orgazmy!

  21,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovely Lovers TightUP Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml

  Intímny sprej pre ľahšie dosiahnutie orgazmu. Efekt zúženia vagíny vďaka spevneniu a zlepšeniu pružnosti pošvy, čo vedie k zvýšeniu libida a väčšej rozkoši.

  17,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pharmquests Female Spray Intimate Tighten Cream 5ml

  Gél určený na zlepšenie elasticity vaginálnej steny a predovšetkým na jej utiahnutie. Jeho pravidelným používaním získate pevnejšiu, no zároveň užšiu vagínu, čo prináša aj bonusy v podobe intenzívnejších erotických zážitkov. Vyskúšajte tento účinný a cenovo dostupný výrobok a dodajte svojej mušličke iskru a mladosť!

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Always Virgin 15ml

  Túžite po rovnakom zážitku, ako keď to bolo vaše prvýkrát? Gél Always Virgin splní vaše priania. Vyvinutý je z prírodných ingrediencií a prispieva k vytúženej vaginálnej pevnosti a zintenzívňuje potešenie ako preňho, tak pre ňu.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva Vivify Tightening & Rejuvenation Gel 50ml

  Oživujúci a omladzujúci gél pre ženy z prírodných a zdravých zložiek, s ktorým si užijete prenikanie oveľa pevnejšie a pohodlnejšie.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orgie Tighten Vaginal Adstringent 15ml

  Tento gél vám pomôže stiahnuť vaše vaginálne svaly a mať tak o niečo užšiu vagínu, čo pri pohlavnom styku pocíti nielen váš partner, ale i vy. Môžete sa tešiť na vzrušivejšie a intenzívnejšie zážitky. Orgie Tighten Vaginal Adstringent obsahuje účinné prírodné zložky a je zároveň prirodzeným lubrikantom.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • intt Like A Virgin Tightening Gel 15ml

  Kto hovoril, že s pribúdajúcim vekom nebude už vaša vagína ako zamlada? Lož ako vyšitá! Tento gél účinne obnoví prirodzenú vaginálnu vlhkosť a pružnosť. Vaša vagína bude razom pevná ako by ste boli zase panna. Užite si omladenie a objavte stratenú vášeň spojenú s vašou znova útlou vagínou.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Sure Grip Cream 44ml

  S týmto krémom zažijete druhé medové týždne! Vďaka svojmu zloženiu efektívne sťahuje vaginálne svaly a prináša pocit tesnejšej vagíny, takže to bude také, aké to bolo vtedy prvýkrát...

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Lift Vagina Tightening Gel Anti Age 30ml

  Chcete vrátiť stratenú mladosť svojej kvetinke? Vyskúšajte tento omladzujúci vaginálny gél s jedinečným zložením. Obsahuje vzácne a účinné červené riasy a ďalšie zázračné triesloviny Tannin, ktoré spevňujú túto citlivú oblasť.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Shape Vagina Tightening Cream Double Action 30ml

  Dvojitá sila v jednom vaginálnom kréme! Vaša kvetinka si ho zaslúži, pretože ju účinne spevní a tiež spomalí jej starnutie a zaručí jej tak večnú mladosť. Obsahuje totiž kofeín, ale tiež lipopetídy, ktoré stimulujú krvný obeh, a zvyšujú citlivosť pohlavných orgánov.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shiatsu Vagina Tightening Gel 30ml

  Aby vaša vagína bola užšia a pružná ako zamlada, je potreba tomu trochu dopomôcť. Ideálny bude napríklad tento gél, ktorý obsahuje aktívnu adstringentnú zložku pre intenzívne pocity. Okrem podpory elasticity bude účinne pôsobiť aj proti vaginálnej suchosti, aby ste sa potom mohli čo najviac tešiť z vašich láskyplných radovánok. Nájdite nielen stratenú mladosť, ale aj intimitu a sebavedomie!

  32,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Virgin Star Gel-Lubricant for Women 50ml

  Každá žena túži byť krásna a sebavedomá. Všetko sa odvíja od vagíny! O tom, ako je dôležité mať pevné svaly panvového dna, sa bežne hovorí a Virgin Star Gél, ktorý vám pomôže ich pevnosť podporiť. Účinne totiž pôsobí na posilnenie intímneho svalstva, vracia vagíne mladosť a zvyšuje pôžitky zo sexuálnych zážitkov. Zapáľte v sebe vášeň, obnovte pevnosť a pružnosť svojej vagíny a buďte v harmonickom súlade so svojou kvetinou.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Vaginal Shrink Gel 15ml

  Unikátny gél, ktorého zloženie vám pomôže vrátiť iskru do vášho sexuálneho života. Obsahuje prísady povzbudzujúce prietok krvi a pomáhajúce k obnoveniu poškodeného tkaniva. Zažite hrejivé a chladivé efekty, vďaka ktorým explodujete vzrušením, a zároveň posilnite svoje libido špeciálnymi a overenými extraktmi, ktoré Crazy Girl Vaginal Shrink Gel obsahuje.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream 50ml

  Chcete, aby vaša vagína bola zase ako zamlada? Toto sérum sťahuje a zároveň zvlhčuje vaginálne tkanivo už v priebehu niekoľkých málo minút po aplikácii. Má krémovú textúru a obsahuje špeciálne prísady, ktoré prinášajú pohodlné pocity a tiež jemné chladenie s dráždivým nádychom.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shiatsu Vagina Tightening Spray 50ml

  Aby vaša vagína bola užšia ako zamlada, je potreba tomu trochu dopomôcť. Ideálny bude napríklad tento praktický sprej, ktorý obsahuje aktívne adstringentné zložky pre intenzívne pocity. Vychutnajte si s ním ešte intenzívnejšie zážitky počas vášho láskyplného dobrodružstva.

  32,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Tightening Gel 30ml

  Prahnete po užšej vagíne? Eros Tightening gel vám pomôže vaše prianie splniť. Poskytne vašej kvetinke šetrnú starostlivosť, pretože obsahuje extrakt z lieskových orieškov, ktorý pomáha posilniť vaginálne svaly. Neobsahuje žiadne silikóny, parabény, ani minerálne oleje. Doprajte svojej vagíne starostlivosť a pocit ako zamlada.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Tightening Creme 30ml

  Váš sen po užšiej vagíne sa môže s týmto krémom stať skutočnosťou. Poskytne vašej kvetinke šetrnú starostlivosť a zároveň bude vďaka obsiahnutému kofeínu a hig-tech molekulám stimulovať krvný obeh a posilňovať svaly panvového dna. Neobsahuje žiadne silikóny, parabény ani minerálne oleje. Doprajte svojej vagíne starostlivosť a pocit ako zamlada.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Tightener Lubricant Gel 85ml

  Jedinečný lubrikant, s ktorým si doprajete oveľa viac intenzívneho potešenia než doteraz. Pri dlhodobom používaní obnovuje štruktúru vagíny, zužuje ju a pomáha tak ženám aj mužom cítiť sa počas pohlavného styku príjemnejšie a pohodlnejšie. Jeho účinky však pocítite už pri prvom použití, kedy bude aktívny až celých 45 minút po aplikácii. Je kompatibilný s kondómami a nenarúša ich štruktúru. Je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  Nie je skladom

 • Lovely Lovers TightUP Gel INNOVATIVE FORMULA 150ml

  Jedinečný gél pre ľahšie dosiahnutie orgazmu. Efekt zúženia vagíny vďaka spevneniu a zlepšeniu pružnosti pošvy, čo vedie k zvýšeniu libida a väčšej rozkoši.

  25,90 €

  19,90 €

  Nie je skladom

 • Cobeco Pharma Starwhite 50ml

  Špeciálny krém na zosvetlenie tónov pokožky na intímnych partiách. Efektívne vás zbaví pigmentových škvŕn a je špeciálne vyvinutý, aby jeho použitie na citlivej pokožke bolo úplne bezpečné.

  47,90 €

  28,90 €

  Nie je skladom

položiek: 27

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.