Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Virtuálna realita

položiek: 27

 • Lovense Max 2 Masturbator

  Revolučný masturbátor pre mužov teraz vo vylepšenej verzii! Vychutnajte si neutrálne prevedenie, kontrakciu o 360° a ešte silnejší vibrátor pre intenzívnejšie pocity. Okrem toho v sebe Max 2 ukrýva o niečo silnejšiu batériu, s ktorou si užijete ešte dlhšie uspokojovanie. Bude to zážitok.

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Autoblow A.I. Machine

  Kto by nemiloval orálny sex a uspokojenie, ktorému sa nič nevyrovná? Kto by nemiloval nový a ešte lepší Autoblow A.I.? Nechajte sa unášať tým najlepším vyfajčením! Táto inteligentná hračka je naprogramovaná tak, aby vám dala okúsiť realistické vyfajčenie, pri ktorom nebude musieť pohnúť rukou.

  359 €

  209 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo OhMiBod Esca 2 Purple

  Esca je univerzálny vibrátor umožňujúci ovládanie cez aplikáciu, s ktorou môže byť váš milenec v rovnakej miestnosti, ale aj pokojne na druhom konci sveta. Vibrátor Esca môžete tiež jednoducho prepojiť s ďalšími Kiiroo produktmi a užívať si interaktívne zážitky so svojím milým. Nie je toto snáď budúcnosť erotických hračiek? Koncová svetelná LED dióda je synchronizovaná s vibráciami a poskytuje vizuálnu spätnú väzbu vášmu partnerovi. Spôsobov ako sa s Esco hrať je nekonečne veľa, vyskúšajte ich všetky!

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO F1S Developer's Kit Masturbator Red

  Obrovský skok pre ľudstvo a obrovské potešenie pre mužov, zoznámte sa s revolučnou masturbačnou novinkou od Lela. Spojenie prírody a vedy, tak by sa dal charakterizovať nový F1s, ktorý vám zmení život. Má silné duálne motory a jeho technológia SenSonic vás bude masírovať hlboko uspokojujúcimi sonickými vlnami. Prečo sa uspokojiť s priemerom, keď môžeme mať nadpriemer?

  229 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator

  Túžite po niečom novom a úplne dokonalom? Objavte bezchybné intímne zážitky s Kiiroo Onyx + plné realistických dotykov. Tento ľahký, moderný a diskrétny maturbátor bude vaším verným spoločníkom. Dopraje vám až 140 ťahov za minútu a budete ho môcť spárovať s Kiiroo či OhMiBod Esca hračkou svojej priateľky. A aby toho nebolo málo, dostanete aj možnosť okúsiť porno videá na vlastnom penise. Objavte Kiiroo Onyx +!

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Black

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak si nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl2 aj Kiiroo Onyx + sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  469 €

  299 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO F1S Prototype Masturbator Black

  Obrovský skok pre ľudstvo a obrovské potešenie pre mužov, zoznámte sa s revolučnou masturbačnou novinkou od Lela. Spojenie prírody a vedy, tak by sa dal charakterizovať nový F1s, ktorý vám zmení život. Má silné duálne motory a jeho technológia SenSonic vás bude masírovať hlboko uspokojujúcimi sonickými vlnami. Prečo sa uspokojiť s priemerom, keď môžeme mať nadpriemer?

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Jessica Drake Experience

  Snívate o nádhernej Jessice Drake len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej fotkou a tiež získate 1500 kreditov pre použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Purple

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak sa nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl2 aj Kiiroo Onyx + sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  469 €

  299 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Asa Akira Experience

  Snívate o nádhernej Ase Akire iba pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej podpisom a tiež získate 1500 kreditov na použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu, zmyselnému čaru a nežným dotykom.

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann Experience

  Snívate si o nádhernej Lise Ann len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej podpisom a tiež získate 1500 kreditov, ktoré môžete použiť na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Romi Rain Experience

  Snívate o nádhernej Romi Rain len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej fotkou a tiež získate 1500 kreditov pre použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Purple

  Technologicky najvyspelejší vibrátor cieliaci na bod G, aký kedy svet videl. Splňte si všetky svoje intímne priania s Kiiroo Pearl 2, ktorý disponuje technológiou citlivou na dotyk, výkonným motorom a vodotesnosťou. Táto moderná hračka počúva vašu vagínu a jej potreby, podľa toho vás potom stimuluje, dráždi a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. Ba čo viac, môžete svoj vibrátor spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojím partnerom na diaľku alebo môžete Pearl 2 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Pornhub Virtual Rabbit

  S týmto vibrátorom od PornHubu sa vaše fantázie stanú realitou! Vďaka jedinečnej technológii, ktorou je vybavený, umožňuje interakciu s vaším partnerom cez kompatibilný masturbátor tak, že si môžete užívať autentický sex na diaľku. Ak ale dávate prednosť sólo hrátkam, zamilujete si možnosť prepojiť Virtual Rabbit s videami PornHub a reálne si vychutnávať to, čo práve vidíte na obrazovke. Samozrejme vám nebude nič brániť ani v tom hrať sa s vibrátorom klasickým spôsobom a 7 intenzívnymi režimami stimulovať G-bod aj klitoris.

  299 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Titan & Cliona Couple Set Purple

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak sa nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl Clion aj Kiiroo Titan sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Black

  Technologicky najvyspelejší vibrátor cieliaci na bod G, aký kedy svet videl. Splňte si všetky svoje intímne želania s Kiiroo Pearl 2, ktorý disponuje technológiou citlivou na dotyk, výkonným motorom a vodotesnosťou. Táto moderná hračka načúva vašej vagíne a jej potrebám a podľa toho vás potom stimuluje, podpichuje a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. Svoj vibrátor navyše môžete spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojím partnerom na diaľku, alebo môžete Pearl 2 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Titan Masturbator Sleeve Power

  Chcete si natrénovať trochu väčšiu výdrž, aby bola spokojná nielen vaše partnerka, ale aj vaše mužstvo? Trénujte s týmto náhradným vnútorným rukávom pro KIRROO Titan a vychutnajte si vzrušujúce zážitky. Tak nečakajte a spojte príjemné s užitočným presne tak, aby ste boli čo najspokojnejší a tiež čo najlepší v posteli.

  88,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • SenseMax SenseTube Wall Mount

  Užívajte si so svojím SenseMax SenseTube masturbátorom hands-free zábavu napríklad aj v sprche! Tento držiak vďaka silnej prísavke priľne k akémukoľvek rovnému povrchu (sklo, keramika, dlaždice) a potom už stačí k nemu len pripevniť svoj SenseTube a nastaviť si požadovaný uhol. SenseMax SenseTube Wall Mount nevyžaduje žiadne ďalšie náradie ani nástroje a manipulácia s ním je skutočne jednoduchá.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Titan Masturbator Sleeve Tight Fit

  Milujete análny sex pre jeho nezameniteľnú tesnosť? Tým pádom budete milovať aj tento náhradný vnútorný rukáv pro KIIROO Titan, ktorý prináša reálni pocit análnej penetrácie. Splňte si svoje najdivokejšie análne túžby a nechajte sa uspokojiť tesným a vzrušujúcim análikom!

  88,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Kiiroo Titan & Pearl 2 Couple Set Black

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak sa nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl 2 aj Kiiroo Titan sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  389 €

  239 €

  +

  -

  Skladom

 • BKK Virtual Reality Masturbation Device

  Masturbácia budúcnosti a tá najzábavnejšia porno hra na svete! BKK je inteligentná sexuálna hračka kombinujúca virtuálnu realitu a snímanie pohybu, takže vaša masturbácia pre vás bude úplne realistickým a nezabudnuteľným zážitkom, o ktorom sa vám doposiaľ ani nesnívalo. Sada obsahuje masturbátor snímajúci pohyb aj VR okuliare a mobilnú aplikáciu. Na nič nečakajte, nasaďte si okuliare, sami si vytvorte tú pravú a naložte s ňou podľa vašich predstáv.

  239 €

  149 €

  Nie je skladom

 • SphereSpecs Virtual Reality Headset 3D-360

  SphereSpecs je headset virtuálnej reality pre váš smartfón, ktorý prináša možnosť 3D obrazov s 360° rozhľadom. Headset je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS a umožňuje nevšedne realistický pohľad na vaše obľúbené porno.

  55,90 €

  36,90 €

  Nie je skladom

 • SenseMax SenseTube Biela

  SenseTube je vibračný masturbátor vybavený tou najmodernejšou technológiou umožňujúcou prispôsobenie pohybu, zvyšovanie rýchlosti a realizovanie erotických fantázií prostredníctvom dokonalej virtuálnej reality. Spojenie sexu, moderného dizajnu a inovatívnych technológií je tu a nesie meno SenseMax.

  209 €

  139 €

  Nie je skladom

 • Kiiroo Onyx 2 Teledildonic Masturbator

  Zoznámte sa s revolúciou v masturbácii, Onyxom 2. Zaslúžite si luxus a Onyx 2 vám ho dopraje, poskytne vám úplne nový zážitok, zmyselný intímny dotyk, jedinečný a úplne reálny online sex. Jeho vylepšená technológia sľubuje až 140 ťahov za minútu, diskrétne tichý motor a 10 vnútorných kontaktných krúžkov potom slúži na stimuláciu pohlavného styku v reálnom čase. Aby toho nebolo málo, vnútorné puzdro je vyrobené z dokonalého Superskin materiálu, ktorý je osvedčený u celosvetovo obľúbených masturbátorov Fleshlight. Dovoľte Onyxu 2 prevziať kontrolou nad vašou slasťou, podľahnite jeho elegancii a diskrétnosti, nahliadnite do tajov najmodernejšej erotickej hračky tejto doby.

  409 €

  189 €

  Nie je skladom

 • SenseMax SenseBand Turquoise

  SenseBand je interaktívny náramok kompatibilný s virtuálnou realitou, ktorý vám umožní vychutnať si vaše obľúbené hrátky úplne novým spôsobom. Vďaka diskrétnemu dizajnu a ľahkej i pohodlnej konštrukcii sú tieto revolučné náramkové hodinky aj štýlovým módnym doplnkom. Ich hlavná funkcia tkvie v tom, že sa pomocou bluetooth prepojí s aplikáciou Sense Lovers vo vašom mobile a vďaka snímačom pohybu sa vaše zážitky vo virtuálnej realite stanú ešte živejšími. Navyše je na hodinkách tlačidlo MAX, ktorého 3 sekundovým stlačením sa razom dostanete do tej najintenzívnejšej scény z celého videa - budete v nej explodovať najbáječnejším orgazmom všetkých čias!

  84,90 €

  30,90 €

  Nie je skladom

  Výpredaj
 • Kiiroo Onyx 2 Teledildonic Masturbator Asa Akira

  Zoznámte sa s revolúciou v masturbácii, Onyxom 2. Zaslúžite si luxus a Onyx 2 vám ho dopraje, poskytne vám úplne nový zážitok, zmyselný intímny dotyk, jedinečný a úplne reálny on-line sex. Jeho vylepšená technológia sľubuje až 140 ťahov za minútu, diskrétne tichý motor a 10 vnútorných kontaktných krúžkov potom slúži na stimuláciu pohlavného styku v reálnom čase. Aby toho nebolo málo, vnútorné puzdro je vyrobené z dokonalého SuperSkin materiálu, ktorý je osvedčený u celosvetovo obľúbených masturbátorov Fleshlight. Dovoľte Onyxu 2 prevziať kontrolu nad vašou slasťou, podľahnite jeho elegancii a diskrétnosti, nahliadnite do tajov najmodernejšej erotickej hračky tejto doby.

  439 €

  189 €

  Nie je skladom

 • SenseMax SenseTube Sleeve

  Náhradný vnútorný rukáv na masturbátor SenseTube od SenseMax. Vyrobený je z vysoko kvalitného TPE materiálu, ktorý je úplne bezpečný pre telo a bez obsahu ftalátov. Užívajte si svoju obľúbenú hračku znovu a znovu, pokojne aj celý život!

  47,90 €

  17,90 €

  Nie je skladom

  Výpredaj

položiek: 27

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.