×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Virtuálna realita

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
 • Lovense Max 2 Masturbator

  Revolučný masturbátor pre mužov teraz vo vylepšenej verzii! Vychutnajte si neutrálne prevedenie, kontrakciu o 360° a ešte silnejší vibrátor pre intenzívnejšie pocity. Okrem toho v sebe Max 2 ukrýva o niečo silnejšiu batériu, s ktorou si užijete ešte dlhšie uspokojovanie. Bude to zážitok.

  169 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Autoblow A.I. Machine

  Kto by nemiloval orálny sex a uspokojenie, ktorému sa nič nevyrovná? Kto by nemiloval nový a ešte lepší Autoblow A.I.? Nechajte sa unášať tým najlepším vyfajčením! Táto inteligentná hračka je naprogramovaná tak, aby vám dala okúsiť realistické vyfajčenie, pri ktorom nebude musieť pohnúť rukou.

  369 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo OhMiBod Esca 2 Purple

  Esca je univerzálny vibrátor umožňujúci ovládanie cez aplikáciu, s ktorou môže byť váš milenec v rovnakej miestnosti, ale aj pokojne na druhom konci sveta. Vibrátor Esca môžete tiež jednoducho prepojiť s ďalšími Kiiroo produktmi a užívať si interaktívne zážitky so svojím milým. Nie je toto snáď budúcnosť erotických hračiek? Koncová svetelná LED dióda je synchronizovaná s vibráciami a poskytuje vizuálnu spätnú väzbu vášmu partnerovi. Spôsobov ako sa s Esco hrať je nekonečne veľa, vyskúšajte ich všetky!

  219 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Calor Depth-Controlled Heating Male Masturbator

  Stále hľadáte spôsob, ako prekonať diaľku medzi vami a vašou priateľkou? Zoznámte sa s Carlom, masturbátorom, ktorý váš poteší príjemnou funkciou zahrievania a, samozrejme, šikovnými vibráciami. Jeho telo je stlačiteľné a zároveň vnímavé - čím hlbšie zasuniete, tým budú vibrácie intenzívnejšie. Potešte sa pri dlhých osamelých večeroch.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Keon Duo Pack Including Stroker

  Chcete niečo viac? Kiiroo predstavuje nový štandard v interaktívnom potešení! Buďte medzi prvými, kto ho objaví, a vstúpte do interaktívneho sveta s výkonným automatizovaným masturbátorom pre mužov pre tie najrealistickejšie zážitky!

  489 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO F1S V2 Masturbator Black & Red

  Preskúmajte svoju spokojnosť s týmto moderným masturbátorom s poddajným vnútorným rukávom a širokou škálou sonických intenzít a 4 pulzujúcimi programami. Je vybavený 10 najmodernejšími senzormi pre spätnú väzbu v reálnom čase skrz aplikáciu LELO, čo vám umožní vytvoriť si tú najpríjemnejšiu sadu programov. Dajte život svojim fantáziám!

  399 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Hot Octopuss Pulse Solo Interactive

  Jedna z najobľúbenejších erotických hračiek pre mužov Hot Octopuss Pulse Solo prichádza teraz v novom interaktívnom kabáte! Jeho všestranný dizajn z neho robí perfektnú hračku pre každého, kto má penis, avšak teraz to môže byť ešte vzrušujúcejšie! Pripojte Pulse Solo k jednému z viac než 4000 interaktívnych videí (2D alebo VR) a vnímajte každý pohyb vašich obľúbených hviezd prostredníctvom oscilácií.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator

  Túžite po niečom novom a úplne dokonalom? Objavte bezchybné intímne zážitky s Kiiroo Onyx + plné realistických dotykov. Tento ľahký, moderný a diskrétny maturbátor bude vaším verným spoločníkom. Dopraje vám až 140 ťahov za minútu a budete ho môcť spárovať s Kiiroo či OhMiBod Esca hračkou svojej priateľky. A aby toho nebolo málo, dostanete aj možnosť okúsiť porno videá na vlastnom penise. Objavte Kiiroo Onyx +!

  369 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO F1S V2 Masturbator Gun Metal & Midnight Blue

  Preskúmajte svoju spokojnosť s týmto moderným masturbátorom s poddajným vnútorným rukávom a širokou škálou sonických intenzít a 4 pulzujúcimi programami. Je vybavený 10 najmodernejšími senzormi pre spätnú väzbu v reálnom čase cez aplikáciu LELO, čo vám umožní vytvoriť si tú najpríjemnejšiu sadu programov. Dajte život svojim fantáziám!

  399 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann Experience

  Snívate si o nádhernej Lise Ann len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej podpisom a tiež získate 1500 kreditov, ktoré môžete použiť na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Black

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak si nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl2 aj Kiiroo Onyx + sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  489 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Victoria June Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom Feel Victoria. Ako už napovedá názov, spoločníčkou vám bude prekrásna Victoria June a jej vagína bude len vaša. Masturbátor môžete spárovať  tiež s Keonom a užiť si interaktívne potešenie, ktoré nemá oobdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo RealFeel Stroker Vagina

  Chcete, aby vaša masturbácia bola dôverne podobná skutočnému styku? Je potrebné si zaobstarať vagínu, ktorá bude neuveriteľne realistická! A presne taká je táto od značky Kiiroo. Jej patentovaný materiál RealFeel vám poskytne tie najpríjemnejšie zážitky, ktoré budú úplne autentické!

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Purple

  Technologicky najvyspelejší vibrátor cieliaci na bod G, aký kedy svet videl. Splňte si všetky svoje intímne priania s Kiiroo Pearl 2, ktorý disponuje technológiou citlivou na dotyk, výkonným motorom a vodotesnosťou. Táto moderná hračka počúva vašu vagínu a jej potreby, podľa toho vás potom stimuluje, dráždi a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. Ba čo viac, môžete svoj vibrátor spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojím partnerom na diaľku alebo môžete Pearl 2 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Keon Single Pack

  Nový rozmer v oblasti interaktívneho potešenia! Vstúpte do sveta interaktívneho potešenia s najvýkonnejším automatickým adaptérom pre masturbátory a zažite ohromujúci orgazmus! Keon je výnimočný v tom, že ho môžete prepojiť s interaktívnym erotickým obsahom a pocítiť tak všetok dej vo videu na vlastnom penise v reálnom čase!

  369 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Jessica Drake Experience

  Snívate o nádhernej Jessice Drake len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej fotkou a tiež získate 1500 kreditov pre použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Rae Lil Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom Feel Rae. Ako už napovedá názov, spoločníčkou vám bude prekrásna Rae Lil a jej vagína bude len vaša. Masturbátor môžete tiež spárovať s Keonom a užiť si interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Purple

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak sa nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl2 aj Kiiroo Onyx + sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  489 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Asa Akira Experience

  Snívate o nádhernej Ase Akire iba pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej podpisom a tiež získate 1500 kreditov na použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu, zmyselnému čaru a nežným dotykom.

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Apolonia Lapiedra Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom FeelApolonia. Ako už názov napovedá, spoločníčkou vám bude prekrásna Apolonia Lapiedra a jej vagía bude len vaša. Masturbátor môžete spárovať tiež s Keonom a užiť si s ním interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Alexis Fawx Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom Feel Alexis. Ako už napovedá názov, spoločníčkou vám bude prekrásna Alexis Fawx a jej vagína bude iba vaša. Masturbátor môžete tiež spárovať s Keonom a užiť si interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Romi Rain Experience

  Snívate o nádhernej Romi Rain len pre seba? Táto superhviezda môže byť teraz len vaša! Masturbátor je totiž ozdobený jej fotkou a tiež získate 1500 kreditov pre použitie na jej inaktívny obsah na FeelPornStars.com. Podľahnite jej provokatívnemu zmyselnému kúzlu a nežným dotykom.

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Natalia Starr Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom FeelNatalia. Ako už názov napovedá, spoločníčkou vám bude prekrásna Natalia Starrs a jej vagía bude len vaša. Masturbátor môžete spárovať tiež s Keonom a užiť si s ním interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Britney Amber Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom FeelBritney. Ako už názov napovedá, spoločníčkou vám bude prekrásna Britney Amber a jej vagía bude len vaša. Masturbátor môžete spárovať tiež s Keonom a užiť si s ním interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Onyx+ 3x Replacement Sleeves

  Trojica náhradných mäkkých vnútorných rukávov pre váš obľúbený masturbátor Kiiroo Onyx (model 1, model 2, model +). Výmena rukávu je rýchla a jednoduchá a vy si s novým kúskom budete môcť opäť užívať nezabudnuteľnú stimuláciu vďaka jedinečnej vnútornej textúre a príjemnému materiálu.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Kenzie Taylor Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom FeelKenzie. Ako už názov napovedá, spoločníčkou vám bude prekrásna Kenzie Taylor a jej vagína bude iba vaša. Masturbátor môžete tiež spárovať s Keonom a užiť si interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Titan & Cliona Couple Set Purple

  Je váš náprotivok zrovna ďaleko, ale aj tak sa nechcete hrať osamote? Hrajte sa spoločne! Táto dvojica technologicky vyspelých pomôcok bude tými pravými doplnkami pre vášeň na diaľku. Kiiroo Pearl Clion aj Kiiroo Titan sú moderné a luxusné hračky s technológiou citlivou na dotyk, takže dokážu medzi sebou dôveryhodne prenášať všetky vaše pohyby. Vysnívané milovanie na diaľku je teraz skutočnosťou!

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Feel Nicolette Shea Stars Collection Male Masturbator

  Vydajte sa na dobrodružnú cestu plnú vzrušenia s masturbátorom Feel Nicolette. Ako už napovedá názor, spoločníčkou vám bude prekrásna Nicolette Shea a jej vagína bude len vaša. Masturbátor môžete spárovať tiež s Keonom a užiť si interaktívne potešenie, ktoré nemá obdobu!

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 3 Purple

  Technologicky nevyspelejší vibrátor cielený na bod G, aký kedy svet videl, prešiel ďalším upgradom a vy si teraz môžete splniť všetky svoje intímne priania s Kiiroo Pearl 3! Disponuje technológiou citlivou na dotyk a taktiež výkonným motorom. Táto moderná hračka naslúcha vašej vagíne a jej potrebám a podľa toho vás potom stimuluje, podpichuje a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. A čo viac môžete svoj vibrátor spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojim partnerom na diaľku, alebo môžete Pearl 3 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Black

  Technologicky najvyspelejší vibrátor cieliaci na bod G, aký kedy svet videl. Splňte si všetky svoje intímne želania s Kiiroo Pearl 2, ktorý disponuje technológiou citlivou na dotyk, výkonným motorom a vodotesnosťou. Táto moderná hračka načúva vašej vagíne a jej potrebám a podľa toho vás potom stimuluje, podpichuje a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. Svoj vibrátor navyše môžete spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojím partnerom na diaľku, alebo môžete Pearl 2 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo Pearl 3 Pink

  Technologicky nevyspelejší vibrátor cieliaci na bod G, aký kedy svet videl, prešiel ďalším upgradom a vy si teraz môžete splniť všetky svoje intímne priania s Kiiroo Pearl 3! Disponuje technológiou citlivou na dotyk a taktiež výkonným motorom. Táto moderná hračka načúva vašej vagíne a jej potrebám a podľa toho vás potom stimuluje, podpichuje a následne vyvoláva tie najintenzívnejšie orgazmy. A čo viac môžete svoj vibrátor spárovať s masturbátorom Kiiroo a užívať si so svojim partnerom na diaľku, alebo môžete Pearl 3 synchronizovať s interaktívnym erotickým videom či virtuálnou realitou a naplno sa ponoriť do svojich vášní.

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo FeelNew Refreshing Powder 100ml

  Chcete so svojím obľúbeným Kiiroo Feel Strokerom predĺžiť život na maximum? Ošetrujte ich týmto špeciálnym osviežujúcim púdrom FeelNew! Razom bude váš obľúbený masturbátor hebký ako nový a vy sa budete môcť tešiť zo vzrušujúcich pôžitkov pripomínajúcich realitu.

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.