Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

NOVINKY

Položky 1 až 32 z celkom 832

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Doc Johnson Kink Ultimate Rim Job Silicone Prostate Massager with Rotating Ridges

  Ukážte svoje prostate novú úroveň stimulácie s touto pomôckou z kolekcie Kink od Doc Johnsona. Stimulátor prenikne hlboko do vášho análu a svojím telom z prémiového silikónu a precíznym ergonomickým tvarom si vezme do parády nielen vašej prostatu, ale venovať sa bude aj hrádzi, ktorá pošteklia kratšia pohyblivá časť hračky. Ovládanie je oddelené a vy dostanete na výber z 10 vibračných funkcií sa zacielením na prostotu, 10 vibračných funkcií sa zacielením na hrádzu a 3 úrovne pohybu tejto časti.

  118,48 €

  73,89 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Swell Auto Vibrating Nipple Sucker Cups

  Zažite ohromujúci vzrušenie skrz svoje bradavky, ktorým potom bude k vašej explózii stačiť jeden jediný dotyk. Umiestnite priehľadné koncovky na bradavky, nechajte sa je prisať, stlačte tlačidlo a sledujte, ako sa vaše špuntík zväčšujú a stávajú sa citlivejšími. Pridajte k tomu ešte výkonné vibrácie a nechajte svoje kolená sa podlomiť. Tahle hračka je viac než dômyselná a rozhodne by nemala vo vašej Kinky zbierke chýbať!

  114,78 €

  70,19 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink The Hot Spot Silicone Vibrating Flex Massager

  Zasiahnite najcitlivejšie bod vášho tela bez ohľadu na to, ako hlboko sa nachádza. Tento vibrátor z kolekcie Kink od Doc Johnsona je multifunkčný, ohybný a vyrobený z kvalitného čierneho silikónu. Disponuje 7 silnými vibračnými funkciami a ohybným koncovým hrotom so schopnosťou pohybu "poď sem".

  96,26 €

  59,22 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink The Enforcer Silicone & Polycarbonate Paddle

  Disciplína je kľúčová a nemala by vám k nej chýbať táto dômyselná plácačka. Je silná, veľmi odolná a každé jej plácnutí bude nezabudnuteľné. Vizuálne pôsobí nebezpečne a lákavo zároveň a vo chvíli, keď pristane na holej koži, vydá ten najmrazivejší zvuk. Rukoväť plácačky je vyrobená z prémiového silikónu a môže vám poslúžiť aj ako análne dildo.

  74,04 €

  44,26 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Pumped Rechargable Automatic Vibrating Pussy Pump

  Sexuálne vzrušenie a vizuálnu stimuláciu stúpajú na maximum vždy, keď vonkajšia časť vagíny obopne tejto pumpa z Kinky kolekcia od Doc Johnson. Vyskúšajte silnejšie orgazmy vďaka zvýšenej citlivosti, ktorá vznikne čerpaním, a vy môžete vďaka transparentnému materiálu v reálnom čase sledovať, ako sa tajomstvo vašej partnermi premieňa. Pridajte k čerpaniu ešte vibrácie, ktorá pomôcka ponúka v 7 režimoch, a vo chvíli, keď bude treba, využite funkciu okamžitého uvoľnenia.

  118,48 €

  73,89 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Flow Full Flush Silicone Anal Douche Set & Accessories

  Experimentujte s klzkú, špinavú a tvrdú análny zábavou s pomocou análnej sprchy Flow Full Flush, ktorú nezoženie nikde inde ako v kolekcii Kink od Doc Johnsona. Naplňte anál vodou, lubrikantom alebo čímkoľvek iným, po čom práve vy alebo váš náprotivok budete túžiť. 4 báječné nástavce, ktoré sú súčasťou balenia, majú rôzne tvary, šírky a funkcie, aby ste si mohli užívať rôzne druhy stimulácie pri práci s kvapalinou. Flow Full Flush tiež obsahuje závit, ktorý pripojíte k akejkoľvek hadicu od sprchy.

  118,48 €

  73,89 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Solid Anal Balls 100% Silicone Red

  Tyhle guličky nie sú pre začiatočníkov! Jedinečná hračka z kolekcie Kink od Doc Johnson je tvorená za 4 extra veľkých análnych guličiek, ktoré sú rozmiestnené na pružnom a hrubom silikónovom špagátu. Užite si vzrušujúce trhavé pocity pri vyťahovaní guličiek a doprajte svojmu análku nezabudnuteľné potešenie veľkých rozmerov!

  55,52 €

  33,15 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Solid Anal Balls 100% Silicone Black

  Tieto guličky nie su pre začiatočníkov! Jedinečná hračka z kolekcie Kink od Doc Johnson je tvorená za 4 extra Veľkých análnych guličiek, ktore ŠÚ rozmiestnené na pružnom a hrubom silikónovom špagátu. Užito si vzrušujúci trhavé pocity pri vyťahovaní guličiek a doprajte svojmu análku Nezabudnuteľná Potešenie Veľkých rozmerov!

  55,52 €

  33,15 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Ultra-Powerful Silicone Wand Massager Black

  Okúste magickú silu tejto masážne hlavice z kolekcie Kink od Doc Johnson. Maximálna intenzita, vyzývavá farebná kombinácia, 8 funkcií a 8 rýchlostí, odnímateľná hlava z prvotriedneho silikónu - taká je táto jedinečná masážne hlavice Power Wand Ultra Powerful. Urobte si s ňou dobre pri sólo hraní, ale vezmite si ju so sebou aj do svojej spálne, ktorú vám pomôže premeniť na mučiareň.

  214,78 €

  133,30 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Attachment Anal Beads Black

  Urobte pre svoj anál len to najlepšie a vylepšite si svoju obľúbenú masážnu hlavicu Kink Power Wand! Päť análnych korálikov z prémiového silikónu vám zaistí intenzívny vzrušenia, pretože sa postupne rozširujú a sila vibrácií, ktorú im dodáte, vďaka účinnej masážne hlavici bude ohromujúce! Užite si extrémnu potešenie so všetkým!

  59,22 €

  36,85 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Attachment Vac-U-Lock Black

  Všetko je možné s týmto silikónových Vac-U-Lock nástavcom na masážne hlavicu Kink Power Wand! Je to nenápadná, avšak veľmi všestranná násada, lebo k nej vďaka Vac-U-Lock zakončenie môžete pridať akúkoľvek vašu obľúbenú a samozrejme kompatibilný hračku. Vdýchnite týmto spôsobom svojmu obľúbenému dildu či kolíka nový život!

  59,22 €

  36,85 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Attachment G-Spot Black

  Dosiahnite na G-bod a doprajte mu až nebezpečne intenzívnu starostlivosť s týmto nástavcom, ktorý padne na vašu masážne hlavicu Kink Power Wand ako uliaty. Jeho zakrivenie v kombinácii so silnými vibráciami sľubuje dômyselnou stimuláciu G-bodu, ktorá isto iste skončí mokrým orgazmom. Vo fantázii sa potom samozrejme medze nekladú a tento nadstavec môžu oceniť aj páni, na ktorých prostatu s týmto doplnkom tiež zacielite jedna radosť.

  59,22 €

  36,85 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Attachment Cock Teaser Transparent

  Užite si tú najlepšiu a najintenzívnejší masturbáciu, ktorá je teraz na dosah s nadstavcom Cock-Teaser, ktorý z masážne hlavice Kink Power Wand urobí ohromne silný masturábor. Jeho vnútorná textúra zaručuje dômyselnú stimuláciu a uzavretý koniec potom ponúka pocity simulujúcej sania. Príjemný a predovšetkým transparentný materiál TPE potom umožňuje sledovať priebeh celej akcie.

  29,59 €

  18,33 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Power Wand Attachment Cock Stroker Transparent

  Užite si masturbáciu trochu inak ao dosť intenzívnejšie s týmto nástavcom na masážne hlavicu Kink Power Wand. Je príjemne úzky, flexibilný a textúrovaný tak, aby vo vás prebudil ohromujúci orgazmy. Jeho transparentný farba vám umožní sledovať, čo sa deje vo vnútri deje a otvorený konca vám dajú možnosť voľby, z akej strany do nástavca budete prenikať.

  29,59 €

  18,33 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink The Really Big Dick Dual Density UltraSKYN Vac-U-Lock 12 Inch 30cm Black

  Really Big Dick z kolekcie Kinky bol so svojou dĺžkou 30 cm navrhnutý tak, aby dokázal potešiť aj potrestať. Dildo je vyrobené ručne z jedinečného ULTRASKYN materiálu, ktorý by ste len sotva rozoznali od skutočnej kože, je totiž príjemne mäkký, ale zároveň vďaka vnútornému jadru pevný a vytvára tak pocit ozajstného tvrdého penisu o nadpozemských proporciách. Súčasťou balenia je aj odnímateľná prísavka a dildo je kompatibilný s Vac-U-Lock produkty.

  133,30 €

  81,30 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink The Perfect Cock Dual Density UltraSKYN Vac-U-Lock 10.5 Inch 26cm Black

  Hrajte sa s ním, hladkajte ho, užívajte si ho a uctievajte ho, je totiž dokonalý. The Perfect Cock je vyrobený ručne z jedinečného ULTRASKYN materiálu, ktorý by ste len sotva rozoznali od skutočnej kože, je totiž príjemne mäkký, ale zároveň vďaka vnútornému jadru pevný a vytvára tak pocit ozajstného tvrdého penisu nadpozemské krásy. Súčasťou balenia je aj odnímateľná prísavka a dildo je kompatibilný s Vac-U-Lock produkty.

  88,85 €

  55,37 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink The Perfect Cock Dual Density UltraSKYN Vac-U-Lock 7.5 Inch 19cm Black

  Hrajte sa s ním, hladkajte ho, ktorí dostávali si ho a uctievajte ho, je totiž dokonalý. The Perfect Cock je vyrobený ručne z jedinečného ULTRASKYN materiálu, ktory by ste ľan sotva rozoznali od skutočnej kože, je totiž príjemne Mäkký, ale zároveň Vďaka vnútornému jadru pevný a vytvára tak pocit ozajstného tvrdého penisu nadpozemské krásy. Súčasti balením je ai odnímateľnou prísavka a dildo je kompatibilný s Vac-U-Lock produkty.

  44,41 €

  25,74 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Drencher Silicone Squirting Cock Vac-U-Lock 10 Inch 25cm Black

  Ste pripravení na postriekanie či piss hrátky? Dildo Drencher silikónom Squirting vám dopraje tie najrealistickejšie hrátky všetkých čias, pretože s ním budete moc experimentovať s mokrými zábavami rôznych druhov. Aplikácia tekutiny je veľmi jednoduché a výstrek nezabudnuteľný! Okrem toho je dido vyrobená z prvotriedneho silikónu a kompatibilné s Vac-U-Lock produkty.

  207,37 €

  129,44 €

  +

  -

  Skladom

 • TitanMen Squirting Cock Vac-U-Lock Skin

  Hovorí sa, že ženy nikdy nebudú úplne spokojné, kým z penisov nebude miesto spermie striekať čokoláda. Dámy, vaša spokojnosť je konečne na dosah! A čo viac dildo Titanmen Squirting Cock nemusí ejakulovať len tekutú čokoládu, ale aj pokojne aj niečo ostrejšie, je libo miesto spermie napríklad vodku? Alebo máte radšej sladké a necháte si postriekať tvár realistickú smotanou či Šálky?

  85,15 €

  51,67 €

  +

  -

  Skladom

 • 114,78 €

  70,19 €

  Nie je skladom

 • California Exotics Venice Vixen Green

  Ponorte sa hlboko do mora potešenie a nechajte sa očariť slnkom prosvícenými fantáziami, ktoré s vibrátorom Venice Vixen ožijú! Táto luxusná hračka vám ponúkne 3 intenzívnych vibračných funkcií a 10 vibračná funkcia ramienka cílícího na klitoris. Váš jedinečný zážitok s Venice Vixen ešte podporí hodvábne hebký silikónový materiál, z ktorého je vyrobený, ďalej funkcia dobíjanie cez USB, vodotesnosť jednoduché ovládanie a cestovný zámok.

  103,67 €

  62,78 €

  +

  -

  Skladom

 • 114,78 €

  70,19 €

  Nie je skladom

 • California Exotics Big Ass Cleanser Black

  Pomôcka na vyčistenie zadných vrátok by mala byť nevyhnutná pre všetky análny milovníkov. Análny sprcha Big Ass Cleanser je o niečo väčší ako bežné análnej sprchy a stačí ju napustiť vodou, zaviesť do análu a následným stlačením vodou napustené žiarovky začať vyplachovať. Ľahké demontovaní pomôcky sľubuje bezproblémové čistenie, takže sa tak stáva úplne hygienickú, k čomu prispieva aj pre telo bezpečný PVC a ABS materiál, z ktorého je sprcha vyrobená.

  29,59 €

  18,33 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Anal Douche Kit Black

  Pohodlný a viacúčelový, taký je tento Anal Douche Kit slúžiace pre čistenie análku a nevyhnutný pre všetkých análny milovníkov. Sada obsahuje 3 rôzne vymeniteľné nástavce a ich použitie je veľmi jednoduché. Vyrobené z gumy a plastu.

  22,19 €

  12,93 €

  +

  -

  Skladom

 • NS Novelties Junk Pusher Transparent

  Udržte si svoju mužnosť s týmto pôvabným a zároveň účinným erekčným krúžkom od NS Novelties. Vyrobený je z veľmi pružného a pre telo bezpečného TPE materiálu a má dômyselný tvar, ktorým podporí erekciu, predĺži penetráciu a prinesie ohromný orgazmus!

  14,78 €

  9,22 €

  +

  -

  Skladom

 • NS Novelties Junk Pusher Black

  Udržte si svoje mužnosti s tymto pôvabným a zároveň účinným erekčným krúžkom od NS Novelties. Vyrobený je z veľmi pružného a pre telo bezpečného TPE materiálu a má dômyselný tvar, ktorým propagovatcaron erekciám, predĺži penetráciu a prinesie ohromný orgazmus!

  14,78 €

  9,22 €

  +

  -

  Skladom

 • NS Novelties Ripple Vibe Pink

  Vibrátor Ripple Vibe vás na prvý pohľad zaujme zvodnú vlnkovitý textúrou, vďaka ktorej vami prejde nejedna vlna vzrušenia. Ripple Vibe je vyrobený z hodvábne hebkého silikónu, ktorý je bezpečný pre telo a príjemný na dotyk. V jeho útrobách sa ukrýva výkonný motor, ktorý pre vás hračku rozvibruje v 5 rôznych režimoch o 3 rôznych rýchlostiach. Rovnako ako ostatné moderné hračky je nabíjateľná skrz USB.

  77,74 €

  47,96 €

  +

  -

  Skladom

 • NS Novelties Pillager III Black

  Vyzbrojte sa týmto kolíkom jedinečného tvaru a prekvapte análik svoj alebo svojho náprotivku. Na trh s ním prichádza značka NS Novelties a rovnako ako u ďalších jej produktov, tak iu tohto kolíka si môžete byť istí kvalitným a pre telo bezpečným materiálom, ktorým je v tomto prípade nežne hebký silikón. Tvar kolíka potom sľubuje pohodlné zasunutie a príjemnú stimuláciu.

  29,59 €

  18,33 €

  +

  -

  Skladom

 • NS Novelties Pillager I Black

  Vyzbrojte sa tymto kolíkom jedinečného tvaru a prekvapte análik svo Alebo svojho náprotivku. Na trh s ním prichádza značka NS Novelties a Rovňák Ako u ďalších ho produktov, tak iu tohto kolíka si mozem hoci istí kvalitným a pre telo bezpečným materiálom, ktorým je v tomto prípade nežne hebký silikón. Tvar kolíka potom sľubuje pohodlné zasunutím a príjemní stimuláciu.

  25,89 €

  14,63 €

  +

  -

  Skladom

 • 37 €

  22,19 €

  +

  -

  Skladom

 • 37 €

  22,19 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Crystal Nipple Clamps

  Svorky na bradavky a zároveň pôvabný šperk, ktorý podčiarkne sexappeal, darujte svoje drahé tieto nádherné Crystal Nipple Clamps! Tvorí je odolné kovové svorky, ktoré pokrývajú gumové nástavce, a sú ideálne ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených bradavkový milovníkov. Disponujú tiež skrutkou, pomocou ktorého si nastavíte tlak pôsobiaci na bradavky. Trblietavé kryštáliky potom dodávajú svorkám na šarmu a eleganciu.

  18,48 €

  10,93 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 832

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.