×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Masturbátory

Položky 1 až 32 z celkom 1017

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Paloqueth Anita Sex Doll 6.5kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a oddanom análiku ako domovu pre vás opustený penis? Premeňte svoje sny na skutočnosť s týmto realistickým masturbátorom. Je to úžasne hebká časť ženského tela s vaginálnym aj análnym otvorom pre vašu maximálnu spokojnosť. Tak na čo ešte čakáte?

  219 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Masturbator 3D Realistic Texture with 7 Suction & Vibration Modes

  Milujete byť vysávaný do poslednej kvapky? Tak verte, že tento masturábor to vie zo všetkých najlepšie! Na rozdiel od menších produktov, táto moderná výkonná hračka zvláda extra dlhé nasávanie, jedno nasatie tak môže trvať až 5 sekúnd, wow! Doprajte si kráľovský orálny sex.

  91,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Lisa Sex Doll 2.2kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a oddanom análiku ako domovu pre vás opustený penis? Premeňte svoje sny na skutočnosť s týmto realistickým masturbátorom. Je to úžasne hebká časť ženského tela s vaginálnym aj análnym otvorom pre vašu maximálnu spokojnosť. Tak na čo ešte čakáte?

  87,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Karen Sex Doll 5.5kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a oddanom análiku ako domovu pre vás opustený penis? Potom túži po pároch perfektných pŕs, ktorý sa budete môcť pomaznať, pokrčiť ich alebo dokonca medzi ne zájsť penisom? Áno a áno? Toto je Karen, vaša nová milenka, ktorej jediným poslaním je vaša maximálna spokojnosť.

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit

  Cvik robí majstra, a to najmä v spálni. Používanie Fleshlight Pink Lady STU vedie k postupnému zlepšeniu vášho sexuálneho výkonu.

  76,90 €

  60,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Heating, Sucking & Vibrating Masturbator

  Milujete orálny sex? To najhlbšie hrdlo vám ponúkne iba tento úžasný masturbátor! Jeho funkcie sú naozaj dych vyrážajúce! Vie sa zahriať až na 42℃ a ukrýva v sebe naozaj výkonný motor s 10 vibračnými režimami a sacou funkciou. K tomu pridajte sexy funkciu zmyselného stonania a perfektná hračka je na svete! Urobte si ním dobre pokojne každý deň.

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kokos Hera Real Hip Masturbator

  Realisticky spracovaný masturbátor s kompaktnou veľkosťou. Vychutnajte si opojenie, ktoré vám dopraje dokonale vymodelovaná vagína aj análik. Oba otvory pre vás budú kedykoľvek pripravené! Mäkučký a guľatý zadok potom môžete poplacať a užívať si ono zmyselné mľasknutie!

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Jessica Sex Doll 9kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a oddanom análiku ako domovu pre vás opustený penis? Potom túži po pároch perfektných pŕs, ktorý sa budete môcť pomaznať, pokrčiť ich alebo dokonca medzi ne zájsť penisom? Áno a áno? Toto je Jessica, vaša nová milenka, ktorej jediným poslaním je vaša maximálna spokojnosť.

  309 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Mary Sex Doll 7.7kg

  Ženské telo ako živé! Áno, to je ona, Mary vaše nové dievča, ktoré už teraz vie, čo chcete a potrebujete zo všetkého najviac. Už sa nemôže dočkať, až spolu budete objavovať vaše vášnivé túžby a prežívať divoké chvíľky. Podľahnite jej krásnemu telu!

  219 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Girls Stoya Destroya

  Masturbátory Fleshlight dominujú erotickým pomôckam pre mužov, čo nie je nič prekvapujúce. Jedná sa totiž o skutočné odliatky vagín z dokonalého materiálu Super Skin, z ktorých tento patrí obľúbenej pornoherečke menom Stoya. Celosvetovo obľúbené Fleshlighty vynikajú svojim realistickým spracovaním, účinnou vnútornou textúrou a nenápadným vzhľadom v tvare baterky.

  119 €

  68,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tenga Deep Throat Cup

  Obopne vás skutočne tesne a bude sať tak intenzívne, ako len budete chcieť. Špeciálny ventil vytvorí virtuálne vákuum vnútri masturbátoru.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack

  Výhodné balenie so všetkým čo potrebujete pre dokonalý zážitok s Fleshlight Stamina Training Unit.

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Avenger 5in1 Automatic Oral Sex Rotating & Thrusting Masturbator

  Chcete vnímať svoje potešenie všetkými zmyslami? S týmto masturbátorom ho ucítite na vlastný penis, budete počuť a tiež uvidíte! Priehľadné okienko vám umožní sledovať, ako si váš penis užíva rotáciu alebo prírazy a pripadá si ako v prostredí vzrušujúceho hlbokého hrdla. Zapnite režim búrky a vychutnajte si maximálnu možnú stimuláciu!

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Tenga Egg Lovers

  Tenga Egg Lovers Vás chytia nielen za srdce. Po vyskúšaní Egg Lovers budete chcieť skúsiť ďalšie masturbátory od Teng.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Max 2 Masturbator

  Revolučný masturbátor pre mužov teraz vo vylepšenej verzii! Vychutnajte si neutrálne prevedenie, kontrakciu o 360° a ešte silnejší vibrátor pre intenzívnejšie pocity. Okrem toho v sebe Max 2 ukrýva o niečo silnejšiu batériu, s ktorou si užijete ešte dlhšie uspokojovanie. Bude to zážitok.

  169 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Jennifer Sex Doll 2.2kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a oddanom análiku ako domove pre vás opustený penis? Premeňte svoje sny na skutočnosť s týmto realistickým masturbátorom. Je to úžasne hebká časť ženského tela s vaginálnym i análnym otvorom pre vašu maximálnu spokojnosť. Tak na čo ešte čakáte?

  80,90 €

  53,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Autoblow A.I. Machine

  Kto by nemiloval orálny sex a uspokojenie, ktorému sa nič nevyrovná? Kto by nemiloval nový a ešte lepší Autoblow A.I.? Nechajte sa unášať tým najlepším vyfajčením! Táto inteligentná hračka je naprogramovaná tak, aby vám dala okúsiť realistické vyfajčenie, pri ktorom nebude musieť pohnúť rukou.

  369 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • The F-Machine Tremblr Milking Machine

  Jednotka medzi masturbátormi, značka F-Machime, práve prichádza s novinkou menom Tremblr, ktorý je ešte lepší než všetci jeho predchodcovia. Váš penis sa môže tešiť na dokonalé a nekonečné sanie, absolútne najlepšiu stimuláciu a intenzívne vyvrcholenie. Ak ste ešte nezažili lásku na celý život, tak sa pripravte, že s F-Machine Tremblr to bude nielen na celý život, ale tiež na prvý pohľad (alebo na prvé vyfajčenie?). Tremblr charakterizujú slová ako výkonný, moderný, vzrušujúci, jedinečný, ale tiež diskrétny, podľahnite jeho hlbokému saniu a užívajte si podľa vašich predstáv kedykoľvek a ako dlho len budete chcieť.

  1 149 €

  919 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Heat Vibration

  Satisfyer Men Heat Vibration je vybavený inovatívnou funkciou vyhrievania, ktorá vám poskytne neuveriteľne realistický zážitok. Funkciu vyhrievania si môžete v 3 krokoch nastaviť na teplotu až 40 stupňov Celzia a nechať sa príjemným teplom v tuneli lásky unášať na vlnách slasti. Keď v extáze zatvortíe oči a necháte sa doviesť až k samotnému vrcholu rozkoše, v okamihu zabudnete, že ide len o pomôcku! Neveríte? Tak ju vyskúšajte!

  91,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream PDX Elite Fuck-O-Matic 2

  Fuck-O-Matic 2 premení vašu masturbáciu v nezabudnuteľné zážitky, a to od žaluďa až po semenníky. Je totiž vybavený špeciálnym stimulátorom na semenníky, a okrem toho vám ponúkne zmyselné a silné sanie, ktoré vás skutočne ohromí. Bude to búrka senzačných pocitov! Prispôsobte si ho svojim osobným a aktuálnym prevenciám a vychutnajte si to s ním na maximum!

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Hidden Desire Bangers Virgin Fuck Babe Skin

  Je sexy, je krásna a ešte je panna. Čaká totiž na toho pravého, ktorým ste práve vy. Doprajte jej svoj penis a navštívte jej tesnú vagínu. Je nádherne hebká a ako živá (zvonku i zvnútra). Ochutnajte ju a pomaznajte sa s ňou! Len rýchlo, aby náhodou o svoje panenstvo neprišla s niekým iným ...

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Linda Sex Doll 6.5kg

  Trápi vás samota a večer čo večer snívate o pružnej vagínke a odanom análiku ako domove pre váš opustený penis? Premeňte svoje sny na skutočnosť s týmto realistickým masturbátorom. Je to úžasne hebký časť ženského tela s vaginálnym i análnym otvorom pre vašu maximálnu spokojnosť. Tak na čo ešte čakáte?

  179 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Autoblow A.I.+ Machine

  Dlho očakávaná nová vylepšená verzia Autoblow AI! Kto by nemiloval orálny sex a uspokojenie, ktorému sa nič nevyrovná? Kto by nemiloval nový a ešte lepší Autoblow AI? Nechajte sa unášať tým najlepším pofajčením! Táto inteligentná hračka je naprogramovaná tak, aby vám dala okúsiť realistickú kuřbičku, pri ktorej nebude musieť pohnúť rukou.

  369 €

  289 €

  +

  -

  Skladom

 • Arcwave Ion Black

  Patentovaná technológia tlakových vĺn konečne aj pre mužov! Ráčte sa zoznámiť s prvým masturbátorom na svete, ktorý vás bude dráždiť skrz neuveriteľné, pulzujúce tlakové vlny, vďaka ktorým zažijete úplne nové druhy orgazmu!

  309 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Pipedream Extreme Fuck Me Silly 2 Mega Masturbator

  Masturbátor v tvare ženského tela s dokonalými krivkami v životnej veľkosti. Fuck Me Silly 2 je prepracované torzo s úzkym pásom, veľkými prsiami, pevnými bradavkami a 2 milostnými otvormi.

  379 €

  349 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Girls Eliza Ibarra Ethereal

  Masturbátory Fleshlight dominujú erotickým pomôckam pre mužov, čo nie je nič prekvapujúce. Ide totiž o skutočné odliatky vagín z dokonalého materiálu Super Skin, z ktorých tento patrí obľúbenej pornoherečke menom Kenzie Reeves. Celosvetovo obľúbené Fleslighty vynikajú svojim realistickým spracovaním, účinnou vnútornou textúrou a nenápadným vzhľadom v tvare baterky.

  109 €

  68,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Jessy Summer Life-Size Sex Doll

  Skutočný pôvab a sexi krivky! Ťažko by ste hľadali nejaké zásadné rozdiely medzi touto realistickou bábikou a skutočnou ženou. Volá sa Jessy, má krásnu tvár, dlhé riasy a zvodné pery. Jej hlboké hnedé oči môžete kedykoľvek vymeniť za zvodné modré očká a trochu jej tak zmeniť vzhľad. Jej koža je vyrobená z vysoko kvalitného TPE materiálu a je úžasne hebká. A čo viac?

  2 149 €

  1 349 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Alien One Auto Thrusting, Sucking & Vibratting Masturbator with LED Display

  Jedine s týmto masturbátorom sa vaše chvíľky, ktoré máte sám pre seba, stanú nezabudnuteľné a úplne perfektné! Bude pracovať za vás, takže vaše ruky si rozhodne oddýchnu. Prírazy, sanie a vibrácie, to je kombo, ktoré vám roztrasie kolená. Práve si prezeráte výbušninu, s ktorou necháte svoj penis doslova explodovať.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Renewing Powder 118ml

  Po istom čase používania výmenná vložka Fleshlight môže začať strácať časť svojej hebkosti. Deje sa to kvôli tomu, že "prášok", ktorý bol pri výrobe na vložku nanesený, sa používaním vytratil.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme B.J. Betty Oral Sex Love Doll

  Betty nikdy nebolí hlava a je stále nadržaná. Vytiahnite túto prsnatá krásku z krabice, pripravte si poriadnu dávku lubrikantu a ukážte jej, čo ste zač.

  269 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Flight Pilot

  Umelá vagína Fleshlight Flight so vstupom v prevedení turbíny a textúrou Flight je určená pre vyšší stupeň dráždenia, priemer kanálu je veľmi rôznorodý. Textúra tejto vagíny je na vstupe veľmi realistická, následuje silné dráždenie. Fleshlight Flight má na čele trubičky aeróbny dizajn.

  57,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Streetgirl's #4 Skin

  Račte sa zoznámiť s vašou novú holku! Má nádherne ružové pysky a zmyselne odhalenú vagínu. Je pôvabná a je ako skutočná. Doprajte si autentické zážitky s týmto elegantným kusom ženského tela, ktoré vám okrem vagíny ponúkne aj análik.

  129 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 1017

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.