Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Stimulačné gély pre ženy

Položky 1 až 32 z celkom 76

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Bijoux Cosmetiques Aphrodisia Orgasm Enhancer Balm - Balzam pre intenzívnejší orgazmus 13ml

  Tento balzam bol špeciálne navrhnutý pre váš klitoris, zintenzívňuje pocity a pripravuje telo na silný orgazmus. Len pár kvapiek pred začiatkom hry stačí na odhalenie kráľovstva slasti, kde vládne ženský orgazmus.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Enhancement Lubricant Gel 40ml

  Lubrikačný gél s prímesou rastlinných extraktov, ktoré takmer okamžite pôsobia na klitoris, zahrievajú ho a robia ho citlivejším. Užite si intenzívnejší styk aj predohru s týmto lubrikantom, ktorý prehlbuje intímne chvíle. Je kompatibilný s kondómami a nenarúša ich textúru. Je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma ViaGel For Women 30ml

  Váš orgazmus bude intenzívnejší! ViaGel stimulačný gél pre ženy zvyšuje citlivosť ženských intímnych partií. Gél zlepšuje prietok krvi a dochádza k príjemnému brneniu a vzrušeniu. Klitoris je citlivejší a vlhkejší.

  16,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Coco de Mer Pure Delight Orgasm Balm 20g

  Zintenzívni svoj orgazmus a vzrušenie s týmto jedinečným balzamom s obsahom mentolu od Coco de Mer. Skladá sa z tých najjemnejších vonných olejov (mandľového, avokádového a bambuckého masla) a účinne zrýchľuje krvný obeh, čím samozrejme zintenzívňuje citlivosť a všetky prežitky. Vmasírujte malé množstvo na klitoris a staňte sa svedkom zázraku!

  51,90 €

  40,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal Cupcake Sweetie 30ml

  Tajomstvo dokonalého uspokojenia ženy? Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal! Posilňuje orgazmické potešenie a vášnivo pôsobí na klitoris. Strieda mierne chladivé a hrejivé efekty, čím zvyšuje vzrušenie. Je vyrobený z mixu olejov a mäty.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal Strawberry Sweetheart 30ml

  Tajomstvo pre dokonalé uspokojenie ženy? Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal! Zosilňuje orgazmické potešenie a vášnivo pôsobí na klitoris. Strieda mierne chladivé a hrejivé efekty, čím zvyšuje vzrušenie. Vyrobený je z mixu oleja a mäty.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal Wicked Watermelon 30ml

  Tajomstvo dokonalého uspokojenia žien? Crazy Girl Chery Bomb Clitoral Arousal! Zosilňuje orgazmické potešenie a vášnivo pôsobí na klitoris. Strieda mierne chladivé a hrejivé efekty, čím vzrušenie zvyšuje. Je vyrobený z mixu oleja a mäty.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Intense Orgasme Gel 15ml

  Zintenzívnite svoje orgazmy s týmto gélom navrhnutým pre zvýraznenie intímneho vzrušenia. Vyrobený je z kvalitných a účinných ingrediencií ako je listový olej pre väčšiu citlivosť a potešenie alebo extrakt z grapefruitu. Vezmite svoju sexualitu na novú ohromujúcu úroveň!

  21,90 €

  12,90 €

  Nie je skladom

 • Crazy Girl Oral Sex Gel Aaah Strawberry 65ml

  Zažite divoké vzrušenie a potešenie počas orálneho sexu. Tento gél bude baviť oboch partnerov, má totiž príjemne sladkú chuť a vôňu, a vytvorí tak nezabudnuteľný zážitok spojený s orálnym sexom. Obsahuje medový výťažok, ktorý zvlhčuje, nedráždi citlivú pokožku a je čisto prírodný.

  21,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Crazy Girl Oral Sex Gel Oooh Cotton Candy 65ml

  Zažite divoké vzrušenie a potešenie počas orálneho sexu. Tento gél bude baviť oboch partnerov, má totiž príjemne sladkú chuť i vôňou a vytvorí tak nezabudnuteľný zážitok spojený s orálnym sexom. Obsahuje medový výťažok, ktorý zvlhčuje, nedráždi citlivú pokožku a je rýdzo prírodný.

  21,90 €

  13,90 €

  Nie je skladom

 • Crazy Girl Oral Sex Gel Pink Cupcake 65ml

  Zažite divoké vzrušenie a potešenie počas orálneho sexu. Tento gél bude baviť oboch partnerov, má totiž príjemne sladkú chuť a vôňu a vytvorí tak nezabudnuteľný zážitok, spojený s orálnym sexom. Obsahuje medový výťažok, ktorý zvlhčuje, nedráždi citlivú pokožku a je rýdzo prírodný.

  21,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Sex Arousal Creme 15ml

  Podporte svoje vzrušenie a maximalizujte príjemné pocity s týmto krémom Crazy Girl Arousal Creme. Poteší vás chladivými aj hrejivými pocitmi, zvýši prietok krvi v intímnych oblastiach a posilní vaše libido. V jeho zložení nájdete super účinný salicylátový olej, vitamín B3 a ďalšie špeciálne látky zvyšujúce sexuálnu túžbu.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Touch Myself Self-Play Pleasure Creme 30ml

  Kvalitný krém určený k použitiu počas vašich chvíľ sebalásky. Je veľmi hladký a obsahuje vitamín B3 aj prémiové európske feromóny. Dodá vašim sólo hrátkam novú, ešte vzrušujúcejšiu úroveň. Dajte najavo lásku, ktorú pestujete sama k sebe a potešte sa týmto vzrušujúcim krémom.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • DivineXtases Orgasmic Gel Enriched with Calendula 50ml

  Tento orgazmický gél jednoducho zaručuje orgazmus! Aplikujte ho na klitoris a vychutnávajte si jemné teplo, ktoré vami bude prúdiť a vzrušovať vás. Základnou zložkou v tomto gélu je nechtík lekársky, ktorého blahodarné účinky vám predvedú to intenzívnejšie potešenie. Rovnako ako ostatné produkty od DivineXtases tak aj tento gél je vysoko kvalitný, nelepí, nevysychá, je jedlý a hydratujúce.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Intense Orgasmic Gel 10ml

  Revolučný gél určený na stimulácii klitorisu a zintenzívnenie orgazmov.

  21,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Lovers Connect Pleasure Gels 2x 60ml

  Dva zmyselné gély pre Vaše potešenie. Dych berúci pre mňa, elektrizujúci pre Teba. Jedna úžasná reakcia.

  25,90 €

  17,90 €

  Nie je skladom

 • Encounter Clitoral G Spot Lubricant 24ml

  Špeciálne lubrikant od značky Encounter s obsahom mäty a arginiu pre ešte intenzívnejší stimuláciu G-bodu i klitorisu. Užite si totálnej explózii! Lubrikant obsahuje vitamínom E a glycerín v ňom určite nehľadajte. Dopraje vám bezpečne dlhú lubrikáciu a vašej pokožke bude veľmi príjemný.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Encounter Clitoral G Spot Lubricant 59ml

  Špeciálne lubrikant od značky Encounter s obsahom mäty a arginiu pre este intenzívnejší stimuláciu G-bodu i klitorisu. Užito si totálnej explóziám! Lubrikant obsahuje vitamínom E a glycerín v nom určite nehľadajte. Dopraje vám bezpečne dlhú lubrikáciu a vasej pokožka bude veľmi príjemné.

  21,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT Ero Prorino Black Line Clitoris Cream for Women 50ml

  Krém na klitoris obsahujúci formulu s veľmi silným prekrvujúcim a stimulačným účinkom. Výrazne podporuje milostný zážitok s explozívnym vyvrcholením.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT O-Stimulation Gel for Women 15ml

  Zažite ten najintenzívnejší orgazmus všetkých čias s týmto jedinečným gélom Hot O-Stimulation pre ženy. V jeho zložení nájdete účinné ingrediencie, ktoré blahodárne pôsobia na prekrvenie klitorisu a robia ho niekoľkonásobne citlivejším. Odbúrajte stres, relaxujte, uvoľnite sa, nechajte sa vzrušiť týmto magickým gélom a okúste orgazmus, o ktorom ste doteraz mohli maximálne počuť z rozprávania.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth INTENSE Clitoral Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ prináša na trh stimulačný gél bez kompromisov! Špeciálne zloženie, ktoré vás privedie do extázy, akú ste ešte nezažili. Verzia INTENSE s vyššiou koncentráciou prírodných účinných látok.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics DISCOVER G-Spot Stimulating Gel 2ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ na trh pre ženy prináša stimulačný gél bez kompromisov, ktorý zväčšuje veľkosť bodu G a zvyšuje jeho citlivosť, takže je ľahšie ho nájsť.

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics DISCOVER G-Spot Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ na trh pre ženy prináša stimulačný gél bez kompromisov, ktorý zväčšuje veľkosť bodu G a zvyšuje jeho citlivosť, takže je ľahšie ho nájsť.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics GENTLE Clitoral Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ prináša na trh stimulačný gél bez kompromisov! Obsahuje špeciálne zloženie, ktoré Vás privedie do extázy, akú ste ešte nezažili.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics INTENSE Clitoral Stimulating Gel 2ml

  Skvelý orgazmus v praktickom 2ml balení na jedno použitie od kanadskej spoločnosti Intimate Earth™. Verzia INTENSE s vyššiou koncentráciou prírodných účinných látok.

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision AQUAglide Stimulating Gel 25ml

  Stačí jedna kvapka na klitoris a prepadne sa pod vami zem! AquaGlide Stimulating Gel od značky Joy Division je stimulačný gél špeciálne vyvinutý za účelom zvýšenia potešenia u žien. Prináša okamžité výsledky v podobne intenzívne vzrušujúcich pocitov. Je na vodnej báze, nezanecháva škvrny, je bez tuku a má vyvážené PH vhodné pre dámske intímne partie.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision Clitorisex - Stimulačný gél 25ml

  Stimulačný gél na klitoris pre ženy. Po votretí stimulačného gélu oživíte a prekrvíte svoj klitoris a budete intenzívnejšie prežívať rozkoš pri sexe.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision EROpharm Spanish Love Cream - Stimulačný krém 40ml

  Španielské mušky v kréme pre mužov i ženy na podporu citlivosti a vnímavosti erotických vnemov a tým získanie intenzívnejšieho orgazmu.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Enhancement Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Enhancement Personal Lubricant Gél je ideálny produkt na ohriatie vášho intímneho života, ktorý vám prinesie viac sexuálnej rozkoše a vzrušenia.
  5,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 76

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Nedávno prezerané

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.