Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Stimulačné gély pre ženy

Položky 1 až 32 z celkom 80

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Oh! Holy Mary Cannabis Pleasure Oil 6ml

  Stimulačný gél pre intenzívne orgazmy. Aplikujte ho na klitoris alebo na žaluď, vnímajte mravčenie a užívajte si pocity trvajúci až 45 minút.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orgie Hemp! Intense Orgasm Gel 15ml

  Nechajte sa stimulovať týmto gélom s obsahom konopného oleja. Poteší jeho aj ju a bude stačiť malá kvapka, aby vo vás vyvolal príjemné brnenie, zahriatie, chladenie a veľa ďalších nekonečne príjemných pocitov.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Intense Orgasmic Gel 10ml

  Revolučný gél určený na stimulácii klitorisu a zintenzívnenie orgazmov.

  21,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Aphrodisia Orgasm Enhancer Balm - Balzam pre intenzívnejší orgazmus 13ml

  Tento balzam bol špeciálne navrhnutý pre váš klitoris, zintenzívňuje pocity a pripravuje telo na silný orgazmus. Len pár kvapiek pred začiatkom hry stačí na odhalenie kráľovstva slasti, kde vládne ženský orgazmus.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth INTENSE Clitoral Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ prináša na trh stimulačný gél bez kompromisov! Špeciálne zloženie, ktoré vás privedie do extázy, akú ste ešte nezažili. Verzia INTENSE s vyššiou koncentráciou prírodných účinných látok.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Secret Garden Clitoral Gel 30ml

  Tento gél by sme mohli nazvať zázračným, pretože vám spôsobí nekonečné množstvo zázračných orgazmov! Používa sa na klitoris, kam ho vmasírujete, čím prekrvíte toto miesto a urobíte ho citlivejším. Následne začnete dosahovať nové výšiny, objavíte nové pocity a novú úroveň rozkoše.

  41,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision EROpharm Spanish Love Cream - Stimulačný krém 40ml

  Španielské mušky v kréme pre mužov i ženy na podporu citlivosti a vnímavosti erotických vnemov a tým získanie intenzívnejšieho orgazmu.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Secret Rain of Love G-spot Arousal Cream 30ml

  Shunga Secret Rain of Love G-spot Arousal krém predstavuje preparát priamo zameraný na vyvolanie mokrého orgazmu, respektíve ženskej ejakulácie.

  41,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Orgasm Gel 300ml

  Lubrikačný gél so špeciálnym zložením pre dokonalé potešenie žien. Je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Enhancement Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Enhancement Personal Lubricant Gél je ideálny produkt na ohriatie vášho intímneho života, ktorý vám prinesie viac sexuálnej rozkoše a vzrušenia.
  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Enhancement Lubricant Gel 40ml

  Lubrikačný gél s prímesou rastlinných extraktov, ktoré takmer okamžite pôsobia na klitoris, zahrievajú ho a robia ho citlivejším. Užite si intenzívnejší styk aj predohru s týmto lubrikantom, ktorý prehlbuje intímne chvíle. Je kompatibilný s kondómami a nenarúša ich textúru. Je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics DISCOVER G-Spot Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ na trh pre ženy prináša stimulačný gél bez kompromisov, ktorý zväčšuje veľkosť bodu G a zvyšuje jeho citlivosť, takže je ľahšie ho nájsť.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics INTENSE Clitoral Stimulating Gel 2ml

  Skvelý orgazmus v praktickom 2ml balení na jedno použitie od kanadskej spoločnosti Intimate Earth™. Verzia INTENSE s vyššiou koncentráciou prírodných účinných látok.

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma ViaGel For Women 30ml

  Váš orgazmus bude intenzívnejší! ViaGel stimulačný gél pre ženy zvyšuje citlivosť ženských intímnych partií. Gél zlepšuje prietok krvi a dochádza k príjemnému brneniu a vzrušeniu. Klitoris je citlivejší a vlhkejší.

  16,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics GENTLE Clitoral Stimulating Gel 30ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ prináša na trh stimulačný gél bez kompromisov! Obsahuje špeciálne zloženie, ktoré Vás privedie do extázy, akú ste ešte nezažili.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur myglide 100ml

  Lubrikačný gél Pjur myglide je špeciálne stvorený najmä pre ženy. Špeciálne zloženie pre oveľa intenzívnejší sexuálny zážitok.

  19,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orgie Orgasm Drops 30ml

  Exkluzívny a priekopnícky produkt od luxusnej značky Orgie. Tvorí ho suroviny prvotriednej kvality, disponuje praktickým kvapkadlom a do parády si vezme váš klitoris. Orgasm Drops aplikujte priamo na klitoris, postačí vám jedna alebo dve kvapky a užite si okamžité extrémnej potešenie a zažite ten najintenzívnejší orgazmus všetkých čias.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT Ero Prorino Black Line Clitoris Cream for Women 50ml

  Krém na klitoris obsahujúci formulu s veľmi silným prekrvujúcim a stimulačným účinkom. Výrazne podporuje milostný zážitok s explozívnym vyvrcholením.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal Strawberry Sweetheart 30ml

  Tajomstvo pre dokonalé uspokojenie ženy? Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal! Zosilňuje orgazmické potešenie a vášnivo pôsobí na klitoris. Strieda mierne chladivé a hrejivé efekty, čím zvyšuje vzrušenie. Vyrobený je z mixu oleja a mäty.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics DISCOVER G-Spot Stimulating Gel 2ml

  Kanadská spoločnosť Intimate Earth™ na trh pre ženy prináša stimulačný gél bez kompromisov, ktorý zväčšuje veľkosť bodu G a zvyšuje jeho citlivosť, takže je ľahšie ho nájsť.

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Sex Arousal Creme 15ml

  Podporte svoje vzrušenie a maximalizujte príjemné pocity s týmto krémom Crazy Girl Arousal Creme. Poteší vás chladivými aj hrejivými pocitmi, zvýši prietok krvi v intímnych oblastiach a posilní vaše libido. V jeho zložení nájdete super účinný salicylátový olej, vitamín B3 a ďalšie špeciálne látky zvyšujúce sexuálnu túžbu.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur myglide 30ml

  Lubrikačný gél Pjur myglide je špeciálne stvorený najmä pre ženy. Špeciálne zloženie pre oveľa intenzívnejší sexuálny zážitok.

  6,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Coco de Mer Pure Delight Orgasm Balm 20g

  Zintenzívni svoj orgazmus a vzrušenie s týmto jedinečným balzamom s obsahom mentolu od Coco de Mer. Skladá sa z tých najjemnejších vonných olejov (mandľového, avokádového a bambuckého masla) a účinne zrýchľuje krvný obeh, čím samozrejme zintenzívňuje citlivosť a všetky prežitky. Vmasírujte malé množstvo na klitoris a staňte sa svedkom zázraku!

  51,90 €

  40,90 €

  +

  -

  Skladom

 • DivineXtases Orgasmic Gel Enriched with Calendula 50ml

  Tento orgazmický gél jednoducho zaručuje orgazmus! Aplikujte ho na klitoris a vychutnávajte si jemné teplo, ktoré vami bude prúdiť a vzrušovať vás. Základnou zložkou v tomto gélu je nechtík lekársky, ktorého blahodarné účinky vám predvedú to intenzívnejšie potešenie. Rovnako ako ostatné produkty od DivineXtases tak aj tento gél je vysoko kvalitný, nelepí, nevysychá, je jedlý a hydratujúce.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal Cupcake Sweetie 30ml

  Tajomstvo dokonalého uspokojenia ženy? Crazy Girl Cherry Bomb Clitoral Arousal! Posilňuje orgazmické potešenie a vášnivo pôsobí na klitoris. Strieda mierne chladivé a hrejivé efekty, čím zvyšuje vzrušenie. Je vyrobený z mixu olejov a mäty.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • KamaSutra Intensify Plus Female Arousal Gel Warming 15ml

  Intímny, zintenzívňujúci gél pre ženy, ktorý zvyšuje vzrušenie a vyvoláva jemný, vysoko príjemný, pulzujúci pocit na koži. Unikátne zloženie povzbudzuje chuť na sex a zintenzívňuje všetky zmysly.

  25,90 €

  19,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Clitoral Gel Cooling Arctic 10ml

  Tento gél poteší každú ženu takým spôsobom, že ju za krátko dovedie k intenzívnemu orgazmu. Vyvoláva totiž príjemné brnenie, ktorý posilňuje pocit uspokojenia. Jeho účinnosť je až 45 minút po aplikovaní, takže vám jeho dokonalé vlastnosti pokojne vydržia aj celé milovanie. Príjemné je tiež jeho zloženie, pretože má vyvážené pH, je na silikónovej báze vysoko kvalitnej farmaceutickej triedy a neobsahuje L-arginin, ani hormóny. Bez obáv ho môžete používať s kondómami a erotickými pomôckami, ktoré nie sú vyrobené zo silikónu.

  16,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision AQUAglide Stimulating Gel 25ml

  Stačí jedna kvapka na klitoris a prepadne sa pod vami zem! AquaGlide Stimulating Gel od značky Joy Division je stimulačný gél špeciálne vyvinutý za účelom zvýšenia potešenia u žien. Prináša okamžité výsledky v podobne intenzívne vzrušujúcich pocitov. Je na vodnej báze, nezanecháva škvrny, je bez tuku a má vyvážené PH vhodné pre dámske intímne partie.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • RUF Nymphorgasmic Cream 15ml

  Špeciálny krém pre ženy na zvýšenie sexuálnej citlivosti. Vďaka látkam, z ktorých je vyrobený, podporuje tok krvi v klitorise a dodá mu príjemne vzrušujúci dráždivý pocit.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Encounter Clitoral G Spot Lubricant 24ml

  Špeciálne lubrikant od značky Encounter s obsahom mäty a arginiu pre ešte intenzívnejší stimuláciu G-bodu i klitorisu. Užite si totálnej explózii! Lubrikant obsahuje vitamínom E a glycerín v ňom určite nehľadajte. Dopraje vám bezpečne dlhú lubrikáciu a vašej pokožke bude veľmi príjemný.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crazy Girl Touch Myself Self-Play Pleasure Creme 30ml

  Kvalitný krém určený k použitiu počas vašich chvíľ sebalásky. Je veľmi hladký a obsahuje vitamín B3 aj prémiové európske feromóny. Dodá vašim sólo hrátkam novú, ešte vzrušujúcejšiu úroveň. Dajte najavo lásku, ktorú pestujete sama k sebe a potešte sa týmto vzrušujúcim krémom.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HOT O-Stimulation Gel for Women 15ml

  Zažite ten najintenzívnejší orgazmus všetkých čias s týmto jedinečným gélom Hot O-Stimulation pre ženy. V jeho zložení nájdete účinné ingrediencie, ktoré blahodárne pôsobia na prekrvenie klitorisu a robia ho niekoľkonásobne citlivejším. Odbúrajte stres, relaxujte, uvoľnite sa, nechajte sa vzrušiť týmto magickým gélom a okúste orgazmus, o ktorom ste doteraz mohli maximálne počuť z rozprávania.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 80

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.