Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Ochutené lubrikačné gély

Položky 1 až 32 z celkom 95

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Amoréane Caramel - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Pre všetky maškrtné jazýčky a milovníkov sladkostí je tu luxusný lubrikant na vodnej báze od značky Amoréane, obohatený o extrakt z morského fytoplanktónu. Má jemne korenistú karamelovú príchuť a z vašich milostných hier urobí tie najsladšie okamihy vášho života.

  17,90 €

  10,90 €

  Nie je skladom

 • Amoréane Peach - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Ak milujete svieže ovocné vône, ktoré dokážu príjemne intímne motivovať, vyskúšajte luxusný lubrikant na vodnej báze Amoréane s príchuťou šťavnatej broskyne a s prímesou extraktu fytoplanktónu. Broskyňová vôňa, príchuť a efektívna lubrikácia je to, čo ste tak dlho hľadali.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Balíček masážných gélov Durex - 3 masážne gély Durex Play Massage 2v1 3x200ml

  Balíček masážnych gélov Durex - 3 masážne gély Durex Play Massage 2v1 - masážny gél a lubrikant v jednom.

  32,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Bubblegum Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojím žvýkačkovým arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú žuvačkovou vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómy. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  Nie je skladom

 • Bio Health Chocolate Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojím čokoládovým arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú čokoládovú vôňu, je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómy. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Ginseng Lubricant Gel 85ml

  Lubrikačný gél s prídavkom ženšenu, ktorý zázračne pôsobí na obehový systém, nervovú sústavu a v neposlednom rade má vplyv na zlepšenie prirodzených sexuálnych funkciu. Je vhodný pre použitie počas vašich intímnych chvíľ osamote alebo s partnerom. Je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky intímnych partií a tiež s kondómy. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Mint Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojím mätovým arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú mätovú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómy. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Strawberry Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojou jahodovou arómou. Je vhodný na intímne použitie a istotne sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú jahodovú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómami. Nikdy sa tak nemusíte obávať poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Ylang Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojím tropickým arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú tropickou vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómy. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma Cannabis Lubricant 125ml

  Účinný prírodný lubrikant na vodnej báze obsahujúci olej z konopných semienok, ktoré sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny. Vďaka nim sa tento lubrikant môže pýšiť prirodzenú hydratáciou, ktorú vám poskytne. Zažite skutočnú vášeň!

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dr. Müller Ty&Já lubrikačný gél parfémovaný vôňou broskyne 100ml

  Lubrikačný gél Ty & Já® parfumovaný s vôňou broskyne je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

  5,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Dr. Müller Ty&Já lubrikačný gél parfémovaný vôňou jahody 100ml

  Lubrikačný gél Ty & Já® parfumovaný s vôňou jahody je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

  5,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Aloe Vera 50ml

  Durex play Aloe Vera je lubrikačný gél s prírodným výťažkom z Aloe Vera pre citlivú pokožku a sliznicu.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Massage 2v1 s Aloe Vera 200ml

  Masážny gél je kombináciou senzitívneho masážneho a lubrikačného gélu a možno ho bezstarostne použiť i na intímne miesta partnera. Milostná predohra aj milovanie samotné sú tak naplnené tými najzmyselnejšími zážitkami, aké si len možno predstaviť.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Sensual Massage 2v1 200ml

  Zmyselná masáž s Durex Play Massage 2v1 s výťažkom z Ylang Ylang.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Stimulating Massage 2v1 200ml

  Stimulujúca masáž s Durex Play Massage 2v1 s výťažkom z guarany.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Sweet Strawberry 50ml

  Najsladší z lubrikačných gélov je tu - nový Durex Play Strawberry. Vďaka nemu si môžete užiť chuť a vôňu jahôd a lahodné intímne zážitky po celý rok.

  4,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Very Cherry 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Cherry má jemne sladkú ovocnú príchuť. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším.

  8,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Cherry Flavoured Lube 50ml

  Vysoko kvalitné čerešňový lubrikant od britskej značky EXS. Ochutnajte sladkú príchuť čerešní, ktorá je dostatočne vyvážená a dá vaším milostným hrám novú chuť a vôňu. EXS Cherry Flavoured Lube je na báze vody, ľahko sa umýva a nelepí.

  5,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Chillout Strawberry-Vanilla Lube 50ml

  Nový, iskriaci EXS Chillout lubrikačný gél na vodnej báze s neskutočne realistickou príchuťou jahôd a vanilky.

  5,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Flavoured Lube 5ml 100 pack

  Celá stovka malých 5 ml balení obľúbených ochutených lubrikantov od značky EXS. Tieto lubrikanty s príchuťou sú na vodnej báze a môžu byť tak bez obáv používať v kombinácii s vašimi obľúbenými hračkami alebo kondómy. Neobsahujú žiadne umelé konzervačné látky a ich chuť a aj vône sú vskutku ohromujúce.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Fresh Strawberries 120ml

  Milujete vôňu a chuť čerstvých jahôd. V tom prípade budete milovať orálny sex s použitím tohto lubrikantu od značky Intimate Earth. Vyrobený bol z organickej stévie a zaručuje vám jemne sladké potešenie, ktoré je nebezpečne návykové.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Fresh Strawberries 3ml

  Milujete vôňu a chuť čerstvých jahôd. V tom prípade budete milovať orálny sex s použitím tohto lubrikantu od značky Intimate Earth. Vyrobený bol z organickej stévie a zaručuje vám jemne sladké potešením ktore je nebezpečné návykové.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Salted Caramel 120ml

  Užite si poriadnu klzkosť, ale aj omamnú chuť slaného karamelu s týmto lubrikantom od značky Intimate Earth. Orálny hrátky dostanú novú, sladko krémovú príchuť s koncovou mierne slanou bodkou. Vyrobený je z organickej stévie a nie je pochýb, že sa do neho zamilujete.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Salted Caramel 3ml

  Užito si poriadne klzkosť, ale ai omamný chuť slaného karamelu s tymto lubrikantom od značky Intimate Earth. Orálne hrátky dostanete nove, sladko krémovo príchuť s koncovou mierne slanú bodka. Vyrobený je z organickej stévie a nie je pochýb, že sa do neho zamilujete.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Wild Cherries 120ml

  Podľahnite ľahké ovocné príchute tohto lubrikantu, ktorá ho robí skutočne delikátnym. Je mierne sladkastý, ale vysoko návykový, lebo vaše ústa ohromí rovnako ako tie najchutnejšie čerešňové koláče, ktorých nie je nikdy dosť. Užite si orálny hrátky! Vyrobené z organickej stévie.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Wild Cherries 3ml

  Podľahnite ľahké ovocné príchute tohto lubrikantu, ktorá ho robí skutočne delikátnym. Je mierne sladkastý, ale vysoko návykový, lebo vaše ústa ohromí rovnako ako tie najchutnejšie čerešňové koláče, ktorých nie je nikdy dosť. Užite si orálny hrátky! Vyrobené z organickej stévie.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Organics Chocolate Mint Lubricant 120ml

  Pokiaľ máte radi vôňu mäty a chutnej čokolády, určite si prídete na svoje. Ako všetky lubrikanty kanadského výrobcu Intimate Organics, lubrikant Čokoláda a mäta vonia a chutí presne tak, ako má.

  21,90 €

  15,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision AQUAglide Exotic 100ml

  Lubrikačný gél s príchuťou a vôňou exotického ovocia na vodnej báze AQUAglide patrí medzi najkvalitnejšie lubrikanty na trhu.

  12,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision AQUAglide Raspberry 100ml

  Lubrikačný gél s príchuťou a vôňou malín na vodnej báze AQUAglide patrí medzi najkvalitnejšie lubrikanty na trhu.

  12,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision AQUAglide Vanilla 100ml

  Skombinujte svoje erotické zážitky s príjemnou vanilkovou vôňou lubrikantu od nemeckej značky Joy division. Je na vodnej báze a vďaka svojej vanilkovej príchuťou potešenie aj vaše chuťové poháriky. Hoci sa môže zdať, že je prioritne určený na orálny sex, bude vám skvele slúžiť aj vaginálne či análne penetráciu alebo masturbácii.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision BIOglide Cherry 80ml

  Lubrikačný gél na vodnej báze BIOglide s príchuťou a vôňou čerešní je celosvetovo prvý 100% prírodný lubrikant.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 95

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.