Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Ochutené lubrikačné gély

Položky 1 až 32 z celkom 117

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Amoréane Caramel - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Pre všetky maškrtné jazýčky a milovníkov sladkostí je tu luxusný lubrikant na vodnej báze od značky Amoréane, obohatený o extrakt z morského fytoplanktónu. Má jemne korenistú karamelovú príchuť a z vašich milostných hier urobí tie najsladšie okamihy vášho života.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Amoréane Peach - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Ak milujete svieže ovocné vône, ktoré dokážu príjemne intímne motivovať, vyskúšajte luxusný lubrikant na vodnej báze Amoréane s príchuťou šťavnatej broskyne a s prímesou extraktu fytoplanktónu. Broskyňová vôňa, príchuť a efektívna lubrikácia je to, čo ste tak dlho hľadali.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Balíček masážných gélov Durex - 3 masážne gély Durex Play Massage 2v1 3x200ml

  Balíček masážnych gélov Durex - 3 masážne gély Durex Play Massage 2v1 - masážny gél a lubrikant v jednom.

  32,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Bubblegum Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojou žuvačkovou arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú žuvačkovú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií ako aj s kondómami. Nikdy sa preto nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  Nie je skladom

 • Bio Health Chocolate Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojou čokoládovou arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú čokoládovú vôňu, je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómami. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Ginseng Lubricant Gel 85ml

  Lubrikačný gél s prídavkom ženšenu, ktorý zázračne pôsobí na obehový systém, nervovú sústavu a v neposlednom rade má vplyv na zlepšenie prirodzených sexuálnych funkcií. Je vhodný na použitie počas vašich intímnych chvíľ osamote alebo s partnerom. Je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky intímnych partií a tiež s kondómami. Nikdy sa tak nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je aj hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Mint Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci najmä svojou mätovou arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú mätovú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií rovnako ako i s kondómami. Nikdy sa preto nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Strawberry Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojou jahodovou arómou. Je vhodný na intímne použitie a istotne sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú jahodovú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií a tiež s kondómami. Nikdy sa tak nemusíte obávať poškodenia štruktúry kondómu. Navyše je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  5,90 €

  Nie je skladom

 • Bio Health Ylang Lubricant Gel 85ml

  Lubrikant vynikajúci predovšetkým svojou tropickou arómou. Je vhodný pre intímne použitie a určite sa stane vaším obľúbeným a nevyhnutným doplnkom počas sexu. Má lahodnú tropickú vôňu a je kompatibilný s prirodzeným pH pokožky citlivých partií aj s kondómami. Nikdy sa nemusíte báť poškodenia štruktúry kondómu. Naviac je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma Cannabis Lubricant 125ml

  Účinný prírodný lubrikant na vodnej báze obsahujúci olej z konopných semienok, ktoré sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny. Vďaka nim sa tento lubrikant môže pýšiť prirodzenou hydratáciou, ktorú vám poskytne. Zažite skutočnú vášeň!

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cosmopolitan Berry Souffle Lubricant 120ml

  Vychutnávajte si svoje erotické zážitky ešte o niečo intenzívnejšie s týmto lubrikantom so sladkou vôňou tort. Očarí vás nádychom sladkostí a ovocia, avšak je bez cukru! Budem príjemným spoločníkom nielen pri klasickom styku, ale tiež pri orálnych hrátkach.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cosmopolitan Caramel Drizzle Lubricant 120ml

  Vychutnávajte si svoje erotické zážitky ešte o niečo intenzívnejšie s týmto lubrikantom so sladkou vôňou karamelových cukríkov. Očarí karamelovým nádychom a chuťou, avšak je bez cukru! Budem príjemným spoločníkom nielen pri klasickom styku, ale tiež pri orálnych hrátkach.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cosmopolitan Chocolate Covered Strawberry Lubricant 120ml

  Predstavte vôňu šťavnatých jahôd v kombinácii s lahodnou čokoládou, neodolateľné, že? A tento lubrikant má presne taky takú neodolateľnú vôňu! Dopraje vám teda úžasne prevoňanú lubrikáciu, ktorej následkom si budete môcť vychutnávať ešte intenzívnejšie orgazmy.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dr. Müller Ty&Já lubrikačný gél parfémovaný vôňou broskyne 100ml

  Lubrikačný gél Ty & Já® parfumovaný s vôňou broskyne je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

  5,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Dr. Müller Ty&Já lubrikačný gél parfémovaný vôňou jahody 100ml

  Lubrikačný gél Ty & Já® parfumovaný s vôňou jahody je prípravok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov.

  5,90 €

  4,79 €

  Nie je skladom

 • Durex Play Aloe Vera 50ml

  Durex play Aloe Vera je lubrikačný gél s prírodným výťažkom z Aloe Vera pre citlivú pokožku a sliznicu.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Massage 2v1 s Aloe Vera 200ml

  Masážny gél je kombináciou senzitívneho masážneho a lubrikačného gélu a možno ho bezstarostne použiť i na intímne miesta partnera. Milostná predohra aj milovanie samotné sú tak naplnené tými najzmyselnejšími zážitkami, aké si len možno predstaviť.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Sensual Massage 2v1 200ml

  Zmyselná masáž s Durex Play Massage 2v1 s výťažkom z Ylang Ylang.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Stimulating Massage 2v1 200ml

  Stimulujúca masáž s Durex Play Massage 2v1 s výťažkom z guarany.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Sweet Strawberry 50ml

  Najsladší z lubrikačných gélov je tu - nový Durex Play Strawberry. Vďaka nemu si môžete užiť chuť a vôňu jahôd a lahodné intímne zážitky po celý rok.

  4,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Very Cherry 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Cherry má jemne sladkú ovocnú príchuť. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším.

  8,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Cherry Flavoured Lube 50ml

  Vysoko kvalitný čerešňový lubrikant od britskej značky EXS. Ochutnajte sladkú príchuť čerešní, ktorá je dostatočne vyvážená a dá vašim milostným hrátkam novú chuť a vôňu. EXS Cherry Flavoured Lube je na báze vody, ľahko sa umýva a nelepí.

  5,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Chillout Strawberry-Vanilla Lube 50ml

  Nový, iskriaci EXS Chillout lubrikačný gél na vodnej báze s neskutočne realistickou príchuťou jahôd a vanilky.

  5,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS Flavoured Lube 5ml 100 pack

  Celá stovka malých 5 ml balení obľúbených ochutených lubrikantov od značky EXS. Tieto lubrikanty s príchuťou sú na vodnej báze a môžu sa tak bez obáv používať v kombinácii s vašimi obľúbenými hračkami alebo kondómami. Neobsahujú žiadne umelé konzervačné látky a ich chuť a aj vôňa sú vskutku ohromujúce.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Natural Flavors Glide Banana Cream Pie 120ml

  Predstavte si chuť a vôňu čerstvých banánov k tomu pridajte vanilkový krém, šľahačku a opražený kokos. Zbiehajú sa vám slinky? V tom prípade by nemal vašej pozornosti uniknúť gél od značky Intimate Earth, ktorej produkty obsahujú prírodné zložky a sladkú chuť im dodáva stévie.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Natural Flavors Glide Cheeky Apples 120ml

  Lahodná chuť a vôňa chrumkavých a šťavnatých jabĺk sa pre vás stane natoľko omamnú, že zabudnete na okolitý svet a budete si všetkými zmyslami užívať svoj jablkový erotický zážitok. Stavte na kvalitu, ktorú značka Intimate Earth predstavuje, a vychutnajte si gél osladený prírodné Stevie.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Natural Flavors Glide Chocolate Mint 120ml

  Dokonalá a neodolateľná kombinácia čokolády a mäty prinesie novú chuť vášmu intímnemu a predovšetkým orálne sexuálnemu životu. Stavte na kvalitu, ktorú značka Intimate Earth predstavuje, a vychutnajte si gél osladený prírodné Stevie.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Natural Flavors Glide Naughty Nectarines 120ml

  Nechajte sa pohltiť lahodnou chuťou zrelých nektáriniek, ktorá rozpáli vás aj váš náprotivok. Stavte na kvalitu, ktorú značka Intimate Earth predstavuje, a vychutnajte si gél osladený prírodné Stevie.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Fresh Strawberries 120ml

  Milujete vôňu a chuť čerstvých jahôd. V tom prípade budete milovať orálny sex s použitím tohto lubrikantu od značky Intimate Earth. Vyrobený bol z organickej stévie a zaručuje vám jemne sladké potešenie, ktoré je nebezpečne návykové.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Fresh Strawberries 3ml

  Milujete vôňu a chuť čerstvých jahôd? V tom prípade budete milovať orálny sex s použitím tohto lubrikantu od značky Intimate Earth. Vyrobený bol z organickej stévie a zaručuje vám jemne sladké potešenie, ktoré je nebezpečne návykové.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Salted Caramel 120ml

  Užite si poriadnu klzkosť, ale aj omamnú chuť slaného karamelu s týmto lubrikantom od značky Intimate Earth. Orálny hry dostanú novú, sladko krémovú príchuť s koncovou mierne slanou bodkou. Vyrobený je z organickej stévie a bezpochyby sa doňho zamilujete.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Oral Pleasure Glide Salted Caramel 3ml

  Užite si poriadnu klzkosť, ale tiež omamnú chuť slaného karamelu s týmto lubrikantom od značky Intimate Earth. Orálne hry dostanú novú, sladko krémovú príchuť s koncovou mierne slanou bodkou. Je vyrobený z organickej stévie a bezpochyby sa doňho zamilujete.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 117

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.