×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Erotické knihy

položiek: 31

 • Orální sex - To nejlepší pro ni - Sonia Borg

  Či už hľadáte nové techniky alebo zaručené prostriedky, ako ju priviesť k orgazmu (alebo dvoma ... alebo trom), tento sprievodca obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste jej mohli dopriať úžasné lízanie.

  26,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orální sex - To nejlepší pro něj - Sonia Borg

  52 unikátnych orálnych zážitkov popísaných od začiatku do konca. Naučíte sa ťahy ústami, pohyby rúk, zvádzanie, ako kombinovať polohy, aké erotické pomôcky použiť a ako prispôsobiť svoje prostredie, aby vaše zážitky z orálneho sexu boli prvotriedne.

  26,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Kamasutra Sex Positions Book English Version

  Túto knihu si budete chcieť brať večer do postele znova a znova. Možno ste si totiž zvykli na svoju sexuálnu rutinu a už vás veľmi neberie skúšať niečo nové. Máte takú svoju pohodu a možno neviete, že práve kvôli nej strácate iskru nielen v posteli, ale aj vo vzťahu. Vystúpte z rutiny a skúste niečo nové, nech vám váš plameň lásky nevyhasne!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Jóga a sex - Elisabeth Haichová Czech Version

  O ničom sa netraduje toľko neprávd a mýtov ako o sexe a nič nie je spútané toľkými tabu a zaťažené takým nepochopením. Náš "západný" svet má sklon na jednej strane degradovať sex na obyčajné nezáväzné potešenie, na strane druhej ho pokladať za niečo hriešne. Oba tieto zlé prístupy majú potom spoločnú ešte jednu chybnú domnienku. A síce, že telo a duch stoja v priamom protiklade. Východné kultúry však oddávna vedia, že je to práve naopak. Pravda je totiž priamo šokujúca.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Multiorgasmická žena - Objevte svou vášeň, životní sílu a radost ze sexu - Mantak Chia

  Krok za krokom sa naučíte techniky, ktoré vám umožnia zažívať takú sexuálnu rozkoš a liečenie, o ktorých ste možno ani netušili, že sú možné. Tento ilustrovaný sprievodca umožňuje ženám všetkých vekových kategórií ovládnuť svoju sexuálnu energiu a využiť ju na výživu svojho tela, mysle a duše.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantra: Milování duší - Somananda Moses Maimon

  Tantra fascinuje milióny ľudí na celom svete pre svoj hlboký a posvätný prístup k sexualite, ktorý si ctí indické a tibetské tradície. V tejto knihe uznávaný učiteľ tantry Somananda Moses Maimon odhaľuje tajomstvo tantrického sexu, ktorá vám vyrazí dych.

  22,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Jak používat erotogenní zóny: Atlas erotogenních zón - Frédéric Ploton

  Čím sa vlastne človek naozaj miluje? Celým telom a presnejšie povedané celým svojim citlivým povrchom, kožou a sliznicami. Každý samozrejme pozná pojem „erotogénna zóna“, ale treba priznať, že už len málokto ich dokáže pomenovať, umiestniť a už vôbec nie stimulovať ich tým najúčinnejším a najvhodnejším spôsobom.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantrický sex a masáže - Michaels Mark A., Johnsonová Patricia

  Tantra je mystická veda, ktorá nám umožňuje spojiť múdrosť svojho vnútra s kozmom, do ktorého sme ponorení. Zároveň nám pomáha dosiahnuť EXTÁZU. Je to cesta hľadania vo dvojici, cesta k zjednoteniu citlivosti, umenia, sexuality, vynaliezavosti, spirituality a rozkoše. Na tejto ceste využívame všetky svoje zmysly, hlboké a aktívne vnútorné meditácie. Na jej konci čaká intenzívny zážitok PRÍTOMNÉHO OKAMIHU.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantrická masáž - Kalashatra Govinda

  Tantrické masáže sa vyznačujú zmyselnými dotykmi a starostlivými cvičeniami. Pomocou jednoduchých techník zažijete novú formu intimity a ponoríte sa do kúzla eroticky zvodného momentu. Okrem čakier stimuluje ďalšie energetické zóny, ktoré zvyšujú vitalitu a urýchľujú rozkoš. Ajurvédske použitie poskytuje exkluzívnu atmosféru a priestor pre odovzdanosť a nežnosť.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantra - Vysoká škola spirituální erotiky - Kalashatra Govinda

  Objavujeme spirituálnu dimenziu erotiky. Tantra privádza do súladu telo, myseľ i dušu a môže nám dokonca dopomôcť k osvieteniu. S pomocou tohto starobylého indického učenia môžeme navyše zvýšiť svoju sexuálnu energiu a naučiť sa vysokému umeniu lásky.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Emma Scharkez: Život s vůní lubrikantu

  Keď dá úspešná manažérka Klára svojmu manželovi sľub, že si nájde pokojnejšiu a normálnejšie prácu, netuší, že si pre ňu osud pripravil obchod s erotickými pomôckami. Čoby oblastná riaditeľka siete sexshopov sa zoznamuje so svojimi zamestnancami a s viac či menej obvyklým tovarom, bežnými aj VIP zákazníkmi a chodom prevádzok. Rýchlo pochopí, že toto normálnejšia a pokojnejšia práce rozhodne nebude. Aj keď ju niektoré situácie, ako plný kufor vibrátorov pri policajnej kontrole, vyvedú z miery, všetko sa snaží zvládnuť s profesionálnym nadhľadom.

  18,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sexuální praktiky Quodoushka - Amara Charles

  Systém Quodoushka, založený na učení dávnych Májov, Olmekov a Toltékov a odovzdávaný generáciami Twisted Hair Nagual Elders of Sweet Medicine Sundance Path, ponúka praktické vedenie v sexe, intimite a vzťahoch, rovnako ako v tom, ako dosiahnuť vyššie úrovne orgazmu a sexuálne ex.

  22,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Proč muži jsou tak rychle hotoví a ženy to jen předstírají - Anne West

  Publikácia hovorí o rozdieloch medzi mužom a ženou v láske, erotike i sexe. Keď ide o myslenie, sú rozdiely medzi mužskými a ženskými hlavami dosť nepatrné, v láske naopak nekonečne veľké.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fit pro sex - Jutta Wellmann

  Kto by si neželal nájsť partnera na celý život? Keď to konečne zaiskrí a zamilujeme sa, zdá sa nám, že spoločné šťastie bude nekonečné a naša láska nikdy nezovšední. Nepripúšťame si, že do každého vzťahu sa vkradne po čase nuda a stereotyp.

  14,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantra - Duchovní objevy prostřednictvím sexuality - Mahasatvaa Ma Anda Sarita PhD

  Erotické aspekty tantry sú predmetom výučby v tomto sexuálnom sprievodcovi, ktorý odhaľuje transformatívne vhľady a metódy pre všetky úrovne skúseností.

  34,90 €

  20,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sexuální dohody - Amara Charles

  Sexualita a vzťahy sú dve najdôležitejšie veci v našom živote. Pre tých, ktorí túžia prehodnotiť svoj prístup k vlastnej sexualite a vzťahom a zmeniť ich štruktúru, je táto kniha vynikajúcim zdrojom informácií.

  12,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Astrologie kundaliní čakry - Barbara Hand Clowová

  Kniha Tekuté svetlo sexu ponúka novú teóriu o ideálnom načasovaní ľudskej cesty k dospelosti, založenú na princípoch astrologickej príčinnosti. Skúma stúpajúcu energiu kundaliní ako kľúčovú dynamickú silu, ktorá sa aktivuje, akonáhle telo dospeje, a stúpa nahor v závislosti od pohybu planét.

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantrická joni jóga - Gaby Brandl, Kalashatra Govinda

  Objavujeme spirituálnu dimenziu ženskej sexuality! Na anatomickej úrovni označuje sanskritský pojem „jóni“ vonkajšie aj vnútorné ženské pohlavné orgány. V širšom zmysle predstavuje „jóni“ predovšetkým spirituálne tajomstvo súvisiace so sexuálnou energiou ženy, s prijímajúcou silou, obetavosťou, potešením, rozkošou a láskou.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Anatomie vzrušení ženy - Tajné mapy k hluboko uložené rozkoši - Sheri Winston

  Naša sexualita bola po dlhé stáročia potlačovaná a táto odveká represia sa nás hutným spôsobom dotýka aj v súčasnej dobe, ktorá pôsobí zdanlivo sexuálne slobodne. Stopy hanby, vnútorného zovretia, strachu a pocitu vlastnej nepatričnosti si bohužiaľ ako stopu represívnej výchovy nesie väčšina z nás.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Posvátná sexuální jednota - Anaiya Sophia

  Ježiš a Mária Magdaléna, Rúmi a Šams, kráľ Šalamún a kráľovná zo Sáby, Isis a Osiris – v týchto posvätných zväzkoch jednoty môžeme vidieť nielen splývanie dvojplameňov, ale aj spojenie milencov s Božstvom. V Posvätnej sexuálnej jednote Anayia Sophia ukazuje, že posvätný sobáš – dokonalé znovuspojenie s vaším dvojplameňom a Bohom – nie je tajomstvom určeným iba zasväteným ani dávno stratenou tradíciou. Je to mocná, živá, spirituálna cesta, ktorá umožňuje dvom partnerom prežiť prapôvodný stav, v ktorom boli stvorení ako jedna duša a požehnaní božským svetlom a láskou Stvoriteľa.

  22,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spřízněné duše a posvátná sexualita - Yael Powell

  Hovoríme tu o vzájomnom spojení v Láske, kedy sa vám srdce otvára natoľko, až sa zdá, že praskne. Kde medzi vami prúdia vlny Lásky. Kedy ste naplnení túžbou, aby váš partner spoznal, ako veľmi ho milujete. Kde sa pri vašom splynutí vytrácajú hranice medzi vami a stávate sa jedným telom a jednou dušou.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantra pro ženy - Mantak Chia

  Tantra pre ženy odhaľuje tradičné taoistické postupy, vďaka ktorým môže žena rozvíjať a obohatiť svoju sexuálnu energiu tým, že ju pretaví na kreatívnu silu, liečivú silu a duchovnú silu

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Grafologie pro zdraví, sex a vztahy - Romana Kolaříková

  Revolučné využitie grafológie v liečení tela a duše človeka. Každý človek sa počas života dopúšťa chýb, zažíva neúspechy, trápenia... Logicky potom hľadá východiská a odpovede na otázky „prečo sa mi to deje a čo s tým môžem urobiť?“ Kniha nazerá ľudské témy, ako sú vzťahy, sexualita, zdravie a láska trochu iným pohľadom, než je bežné.

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alchymie sexuální energie - Mantak Chia

  Dozviete sa, ako transformovať prebytočnú sexuálnu energiu (čch ing čchi) na liečivú energiu, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Autor predkladá techniky kozmického liečivého čchii-kungu, ktoré mobilizujú neobmedzené zdroje kozmickej čchii za účelom liečenia. Veľmi názorne popisuje, ako vďaka otvoreniu šiestich tan-tchienů voči šiestim smerom môžeme napojiť svoje osobné vedomie priamo na vyššie zdroje energie.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Erotická masáž - Hathawayová Charla

  Od elektrizujúcich masáži prejdete k závratnému láskaniu ústami, na čo vás autorka a vynikajúca "profesorka" sexu Charla Hathawayová naučí prebudiť nielen svoje vlastné centrá rozkoše, ale samozrejme aj partnerove.

  14,90 €

  9,90 €

  Nie je skladom

 • Sex - Inspirativní průvodce - Susan Crain Bakosová Czech Version

  Táto kniha sa stane vaším sprievodcom po úžasných chodníkoch erotiky. Vďaka nej budete milostné hrátky prežívať oveľa intenzívnejšie a nové vzrušujúce techniky, o ktorých sa dozviete, povedú k výsledkom priamo neuveriteľným. Až dočítate do poslednej stránky, každé pohladenie, dotyk, uštipnutie, uhryznutie a bozk dostanú nový zmysel - a prebudia vo vašom partnerovi nespútanú vášeň.

  30,90 €

  26,90 €

  Nie je skladom

 • Kámasútra expert 2. vydání

  Táto vzrušujúca kniha vás krok za krokom prevedie všetkými zmyselnými pozíciami, s ktorými dosiahnete nekonečnú rozkoš. Súčasťou sú aj názorné fotografie a podrobné popisy každej polohy, rovnako ako tipy a rady k ešte hlbšiemu zážitku.

  30,90 €

  18,90 €

  Nie je skladom

 • Humorné historky o sexu - Sex očima psychiatra - František Křivák

  Lekári píšu kauzistiky, čo sú správy o chorobe a liečbe. Tie obvykle bývajú také, že ich väčšinou môže napísať aj hocikto iný. Avšak tie, ktoré píše MUDr. František Krivák, mohol napísať jedine on. Počas rokov dal základ literárnemu žánru, ktorý označil ako kauzistické poviedky.

  18,90 €

  9,90 €

  Nie je skladom

 • Tajemství análního sexu - Tristan Taorminová Czech Version

  Myslíte si, že toto nie je nič pre vás? Že je to dokonca niečo, čo je tak trochu nečisté, trochu zvrátené? Nedajte sa mýliť. Kniha, ktorú máte pred sebou, vás presvedčí, že na rozkoši, ktorú si navzájom poskytujú dvaja milujúci sa ľudia, nie je vôbec nič zlé. Naopak. Nový prístup môže priniesť nové, nečakané zážitky.

  18,90 €

  14,90 €

  Nie je skladom

 • Sex ve třech - Lainie Speiserová

  Hry pre zvedavé a veľmi odvážne... Priznajte sa, už vám niekedy napadlo, že by nebolo zlé vyskúšať si sex v trojke?

  14,90 €

  9,90 €

  Nie je skladom

 • Rychlovka - Joel D. Block

  Fantastický fenomén zhonu alebo Vždy a všade... Zábavná "učebnica" zameraná na spontánne horúce chvíľky, akých nie je v živote nikdy dosť.

  14,90 €

  9,90 €

  Nie je skladom

položiek: 31

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.