×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vibračné vajíčka

Položky 1 až 32 z celkom 159

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Lovense Lush 2.0 Wearable Bullet Vibrator

  Najobľúbenejšia hračka ovládaná cez aplikáciu teraz v novej verzii! Užívajte si v spálni i mimo nej, ovládajte Lush sama alebo nechajte svojho partnera, aby si s vami pohral pokojne z druhého konca sveta. Lovens Lush 2.0 má vylepšenú koncovú anténku, takže ju ľahšie spárujete s mobilom a môžete ju na tejto anténke ľubovoľne vypínať a zapínať, zároveň má aj silnejší motor pre účinnejšiu stimuláciu.

  189 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Lush 3 Wearable Bullet Vibrator

  Myslíte si, že lepšie to už byť nemôže? Omyl! Je tu nový Lush 3 s ešte pevnejším chvostíkom, vďaka ktorému bude vždy držať na svojom mieste, a ešte intenzívnejšie stimulovať G-bod. Tešiť sa budete tiež z kvalitnejšej batérie a Bluetooth antény. Užite si vzrušujúce ovládanie na krátku vzdialenosť alebo na diaľku cez aplikáciu v mobile.

  219 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Lovense Lush Bullet Vibrator

  Lush je vibrátor s neobmedzenými vibračnými možnosťami, ktorý môžete ovládať smartfónom, hodinkami, hlasom, melódiou aj na diaľku. Vibračné nastavenia môžete vytvárať, sťahovať, zdieľať.

  149 €

  107 €

  +

  -

  Skladom

 • Sweet Smile Remote Controlled Love Balls Pink

  Výkonné vibrácie, ktorými môžete vzrušovať sama seba alebo nechať svojho priateľa, aby ich intenzitu ovládal on! Sweet Smile totiž disponuje diaľkovým ovládačom, ktorý do vášho erotického života môže priniesť veľa nového potešenia, premýšľate o sexy zlobení na verejnosti? Tieto guľôčky vám ho doprajú a zároveň s nimi posilníte svaly panvového dna!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pretty Love Bradley

  Hodvábne hladké a pôsobivo ružové vibračné vajíčko s báječnými 12 vzrušujúcimi funkciami. Zverte svojmu partnerovi do rúk ovládač a dovoľte mu prevziať kontrolu nad vaším vzrušením, a to pokojne i na verejnosti. Užite si s Pretty Love Bradley kopec zábavy za prijateľnú cenu a okoreňte tak svoje milostné hrátky.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiiroo OhMiBod Esca 2 Purple

  Esca je univerzálny vibrátor umožňujúci ovládanie cez aplikáciu, s ktorou môže byť váš milenec v rovnakej miestnosti, ale aj pokojne na druhom konci sveta. Vibrátor Esca môžete tiež jednoducho prepojiť s ďalšími Kiiroo produktmi a užívať si interaktívne zážitky so svojím milým. Nie je toto snáď budúcnosť erotických hračiek? Koncová svetelná LED dióda je synchronizovaná s vibráciami a poskytuje vizuálnu spätnú väzbu vášmu partnerovi. Spôsobov ako sa s Esco hrať je nekonečne veľa, vyskúšajte ich všetky!

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations - Bezdrôtové vibračné vajíčko

  Vajíčko Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations Love Egg je všestranná orgazmická hračka, ideálna pre hry v páre aj sólo. Nabíja sa cez USB a ovláda diaľkovým ovládačom.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Realov Lydia I Smart Butterfly Vibe Ružová

  Vibrátor Lydia v tvare motýlika ovládajte smartfónom. Ovládanie cez telefón poskytuje rôzne možnosti ovládania napr. hlasom.

  73,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Hula Beads Čierna

  HULA Beads ™ sú vôbec prvé diaľkovo ovládané Venušine guľôčky na svete, ktoré súčasne rotujú a vibrujú. Jednoducho úplne nové pocity.

  179 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Magic Egg 2.0 Wireless Vibrating Egg 10 functions Black

  Krásne ergonomicky tvarované vibračné vajíčko s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním od obľúbenej značky Alive. Umožní vám vzrušujúce hrátky na verejnosti, tichučké vibrácie, ktoré budú vašej vagíne šepkať o vášni, a nekonečný chtíč čakajúci na ukojenie. Vyrobené je z jemného silikónu a kvalitného ABS plastu bezpečného pre telo.

  32,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Toys 10 Speed Remote Vibrating Egg Big Black

  Vibračné vajíčka patria medzi obľúbené hračky, ktoré si páry berú so sebou na verejnosť! Pokiaľ s nimi nemáte zatiaľ skúsenosti, vyskúšajte toto cenovo dostupné vajíčko väčších rozmerov s 10 úrovňami vibrácií ovládané skrz diaľkový ovládač s dosahom až 20 metrov. Vajíčko má hodvábne hladký povrch a nenápadný vzhľad ovládača priamo nabáda k tomu, aby ste si ho pripli na kľúče a vajíčko zasunuli do vagíny.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sweet Smile Remote Controlled Panty Vibrator Pink

  Úplne diskrétne, ale zároveň super vzrušujúce! Chcete si trochu zablbnúť na verejnosti a užiť si sexi zábavu? Tento malý vibrátor sa postará o váš bod G a klitoris zároveň a bude vaším nezbedným tajomstvom. Ovládač môžete zveriť do rúk svojmu náprotivku a nechať ho vybrať vám jeden z 10 vibračných režimov.

  66,90 €

  40,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Magic Motion Flamingo Vibrating Bullet - Vibračné vajíčko ovládateľné cez mobilnú aplikáciu

  Pocíťte adrenalín vo vašom tele vďaka tomuto najnovšiemu Flamingo vibrátoru. Jedná sa o vibračný náboj, ktorý nekompromisne stimuluje váš bod G pomocou intenzívnych vibrácií. Flamingo bol špeciálne vyvinutý tak, aby ste si ho mohli užívať v páre, a to pokojne aj na verejnosti, kde nikto nič nevidí, ani nespozná.

  119 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Realov Lydia I Smart Butterfly Vibe Purple

  S týmto motýlikom doletí až k nebeskému orgazmu! Ovláda sa cez aplikáciu v telefóne a môžete si s ním užívať báječne vzrušujúce hrátky na diaľku. Jeho ergonomický tvar bude stimulovať všetky vaše citlivé miestečká a silikónový materiál si zamilujete. Vytvárajte si vlastné vibračné vzorce pre 2 výkonné motory, alebo si vyberte z 10 prednastavených, bude to zábava.

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Hula Beads Fialová

  HULA Beads ™ sú vôbec prvé diaľkovo ovládané Venušine guľôčky na svete, ktoré súčasne rotujú a vibrujú. Jednoducho úplne nové pocity.

  179 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Magic Motion Candy & Dante Kit

  Úžasná sada 2 obľúbených hračiek od značky Magic Motion, ktorá ide s dobou! Prvý z nich, Candy, poteší dámy a ich citlivučký klitoris. Druhá, Dante, bude naopak tešiť pánov a pohrávať sa s ich penisom. Ako to už u hračiek Magic Motion býva, ovládajú sa na diaľku cez aplikáciu, sú diskrétne a vzrušujúce aj pri použití na verejnosti a sľubujú nekonečne veľa zábavy, ktorá nemá medze.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Lyla 2 Čierna

  Lyla II ™ je prémiové masážne vajíčko, s ktorým si užijete ako pri vonkajšej (klitoridálnej), tak pri vnútornej (vaginálnej) stimulácii.

  149 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • We-Vibe Bloom Korálova

  Bavte sa, objavujte a hlavne posilňujte svoje svaly panvového dna s Bloom od We-Vibe. Vďaka vibráciám bude toto posilňovanie nielen účinné, ale aj príjemné a vzrušujúce. Navyše s aplikáciou We-Connect môže byť úroveň vibrácií v rukách vášho partnera, ktorý sa pokojne môže nachádzať na druhom konci sveta. Ste pripravená na silnejšie orgazmy?

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Lyla 2 Fialová

  Lyla II ™ je prémiové masážne vajíčko, s ktorým si užijete ako pri vonkajšej (klitoridálnej), tak pri vnútornej (vaginálnej) stimulácii.

  149 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Fun Toys Gballs 2 Ružová

  Gballs 2 je zábavný spôsob, ako precvičovať svaly panvového dna. Váš osobný tréner má 6 tréningových kurzov, podáva hlasové inštrukcie, stanovuje ciele a odmeňuje. Gballs 2 s integrovanými senzormi zaistí odozvu svalstva.

  129 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bswish Bnaughty Classic Unleashed - Bezdrôtové vibračné vajíčko Ružová

  Zdieľajte vaše intímne tajomstvo so svojou láskou doma či na verejnosti. S týmto multifunkčným vibračným vajíčkom to už nebude žiadny problém! Vajíčko je vodotesné!

  36,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Magic Egg 3.0 Pink

  Chceli by ste vyskúšať, koľko zábavy a vzrušenia je možné si užiť s vibračným vajíčkom? Tak smelo do toho, vajíčko Alive Magic Egg 3.0 je značka ideál! Bezdrôtovým ovládačom budete vyberať z 10 vibračných režimov a hebký silikónový povrch si obľúbite na prvý dotyk. Vyjdite si s vajíčkom von, zverte ovládač svojmu partnerovi a domov sa vráťte nekonečne rozpálená.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotics Impulse Intimate E-Stimulator Remote Kegel Exerciser

  Tie najlepšie orgazmy sú zásluhou tzv. kegelových svalov, posilňujte ich,vzrušujte sa a objavujte nový vesmír. Tento stimulátor poteší vašu vagínu internými elektro-stimulačnými šokymi na 5 úrovniach a tiež báječnými vibráciami v 7 úrovniach, všetko sa ovláda cez diaľkový ovládač, ktorý môžete mať v ruke vy sama alebo váš náprotivok.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Magic Motion Vini

  Vychutnajte si vzrušenie vášho miláčika bez ohľadu na to, či sa zrovna nachádza u vás alebo na druhom konci sveta cez aplikáciu Magic Motion. Vibrácie riadené na diaľku či na blízko tak vagíne môžete dopriať vagíne i klitorisu, záleží len na vás ako vajíčko využijete. Silné vibrácie si zamilujete a následné orgazmy ešte viac, tak na čo ešte čakať?

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bswish Bnaughty Classic Unleashed - Bezdrôtové vibračné vajíčko Fialová

  Zdieľajte vaše intímne tajomstvo so svojou láskou doma či na verejnosti. S týmto multifunkčným vibračným vajíčkom to už nebude žiadny problém! Vajíčko je vodotesné!

  36,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Realov Irena Smart Egg Pink

  Ahoj, som Irena a doprajem vášmu vzťahu na diaľku chýbajúcu vášeň. A nielen to, so mnou si budete môcť užívať aj na verejnosti, samozrejme diskrétne, pretože sa ovládam cez aplikáciu v mobile. Som dobíjacia, vodotesná a vyrobená z úžasne hebkého silikónu, vaša kvetinka ma bude milovať, neveríte? Presvedčte sa samé, nezruinujem vás, som cenovo dostupná. Som Irena!

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Magic Egg 3.0 Black

  Chceli by ste vyskúšať, koľko zábavy a vzrušenia je možné si užiť s vibračným vajíčkom? Tak smelo do toho, vajíčko Alive Magic Egg 3.0 je značka ideál! Bezdrôtovým ovládačom budete vyberať z 10 vibračných režimov a hebký silikónový povrch si obľúbite na prvý dotyk. Vyjdite si s vajíčkom von, zverte ovládač svojmu partnerovi a domov sa vráťte nekonečne rozpálená.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LUV EGG Pink

  Pastelové farby sú tak nežné a nevinné! Toto ružovučké vibračné vajíčko ale zase tak nevinné nie je. Nabáda totiž k tomu, aby ste si ho vzali von a partnerovi šupli do ruky ovládač, ktorým vám bude diktovať intenzitu a silu vibrácií. Znie to lákavo a vzrušujúco? Na tieto nekonečné noci s vibračným vajíčkom len tak nezabudnete, to nám verte!

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotics Butterfly Remote Venus G Pink

  Preleťte sa na krídlach vzrušujúceho motýlika, ktorý si pohrá s vaším bodom G. Ovládajte jeho funkcie sama, alebo odovzdajte kontrolu svojmu partnerovi, vibrácie sa totiž volia skrz diaľkový ovládač, ktorého dosah je 10 metrov. Kolená sa vám síce roztrasú skrz stimuláciu bodu G, ale pevné objatie si bude užívať aj vonkajšia časť vašej kvetinky, tak do toho - poďte lietať!

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotics Butterfly Remote Rocking Penis Purple

  Vzrušujúci motýlik na dokonalú stimuláciu vagíny. Jeho výkonných 12 funkcií bude rezonovať v celom vašom i jeho tele. Poteší G-bod, klitoris, pysky aj dušu, pretože časť hračky stimulujúcej vnútro vagíny disponuje schopnosťou pohybu "poď sem". Vezmite si vzrušenie so sebou von a ovládajte motýlika diaľkovým ovládačom!

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Alive Magic Egg 2.0 Wireless Vibrating Egg 10 functions Pink

  Krásne ergonomicky tvarované vibračné vajíčko s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním od obľúbenej značky Alive. Umožní vám vzrušujúce hrátky na verejnosti, tichučké vibrácie, ktoré budú vašej vagíne šepkať o vášni, a nekonečný chtíč čakajúci na ukojenie. Vyrobené je z jemného silikónu a kvalitného ABS plastu bezpečného pre telo.

  32,90 €

  19,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed I've Got You Remote Control Love Egg

  Vychutnajte si vzrušujúce pocity aj na verejnosti. Toto vajíčko vás nielen príjemne vyplní, ale aj rozparádi pomocou vibrácií. Vďaka svojej veľkosti a kontúram je vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených užívateľov sexuálnych hračiek. Zažite skutočné potešenie s týmto nádherným vibračným vajíčkom na diaľkové ovládanie z kolekcie Fifty Shades of Grey.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 159

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.