×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Erotické sladkosti

Položky 1 až 32 z celkom 46

 1. 1
 2. 2
 • Candy G-String - Sladké tangá

  Perfektný darček pre vašu partnerku. Uvidíte, ako bude nadšená z tohto super darčeka. Tangá majú univerzálnu veľkosť, a preto sadnú väčšine žien.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Candy Love Rings - Sladký krúžok na penis 3ks

  Krúžok na penis Candy Love Rings urobí z orálneho sexu mimoriadne chutnú záležitosť.

  3,69 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Candy Nipple Tassels - Senzačné jedlé bonbóniky na bradavky

  Bestseller medzi erotickými dobrotami! Tieto ozdoby na bradavky sú vyrobené z cukríkov s ovocnou príchuťou, ktoré sme milovali ako deti. Teraz ako dospelí ich budeme milovať trochu iným spôsobom. Ozdobte svoje bradavky a dajte priestor svojej fantázii v tom, ako bonbónikmi nakŕmite svoj náprotivok.

  6,90 €

  4,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Body Painting Aphrodisiac Chocolate 100ml

  Píšte mu/ jej na chrbát romantické básne, kreslite na hruď srdiečka alebo kvetiny, prebuďte v sebe svoje umelecké ja a zoznámte ho s tým romantickým. Prepojte vzrušujúce so zábavným a dodajte týmto hrám príchuť čokolády.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Candy Bra - Sladká podprsenka

  Perfektný darček pre vašu partnerku Uvidíte, ako bude z tohto super sexy darčeka nadšená, podprsenka má univerzálnu veľkosť, a tak sadne väčšine žien.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Candy Posing Pouch - Sladké tangá pre mužov

  Prekvapte svojho miláčika a zjedzte z neho jeho tangá - pekne jeden cukrík po druhom. Určite bude potom príjemne eroticky naladený.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Gummy Kama Sutra

  Chcete načerpať inšpiráciu pre svoj intímny život neobvyklým a chutným spôsobom? Gumové cukríky Kámasútra vám predvedú rôzne sexuálne polohy a zároveň budú sladkou bodkou za orgazmom. Alebo ich niekomu darujte! Uvidíte, že urobíte týmto darčekom dojem a vykúzlite obdarovanému úsmev na tvári.

  6,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovers Candy G-String - Sladké tangá pre mužov

  Prekvapte svojho miláčika a zjedzte z neho jeho tangá - pekne jeden cukrík po druhom. Určite bude potom príjemne eroticky naladený.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovers Candy Bra - Sladká podprsenka

  Perfektný darček pre vašu partnerku. Budete jej môcť vyznať lásku a potom jej poviete, že by ste ju láskou zjedli. Podprsenku z tvrdých lipových cukríkov z nej potom môžete pomaly ujedať, až sa odhalia jej celé prsia.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Gummy Love Rings 3 pack

  Máte chuť na niečo sladké a vzrušujúce? Vyskúšajte erekčné krúžky s čerešňovou príchuťou! Vašej fantázii sa samozrejme medze nekladú.

  5,90 €

  3,29 €

  +

  -

  Skladom

 • Jelly Willies - Želatínové cukríky v tvare penisu 120g

  Poznáte želatínové medvedíky? Tak ich tu pre vás máme v tvare penisu.

  5,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Candy Cuffs

  Máte chuť na sex, zväzovanie a tiež na cukríky? Prepojte svoje túžby s týmito cukríkovými putami, s ktorými si na svoje prídu vaše vášnivé chúťky i chuťové poháre. Sú skvelé aj ako nápaditý a sexi darček!

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Peppermint Nipples

  Darujte kamarátovi k sviatku tieto lahodné mentolky - bradavky osviežujúce dych, typ 2. Vždy je dobré mať po ruke osviežujúci bonbón, a čo potom bonbón v tvare dámskych bradaviek? Bradavky majú chuť mentolu a každý muž ich bude rád cmúľať. Mentolky v tvare bradaviek sú ideálnym darčekom pre pánov.

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Candy Blow Job Practice

  Ukážte svojmu partnerovi, čo všetko mu urobíte. Jahodové lízatko v tvare penisu na tréning hlbokého orálneho uspokojenia.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Body Painting Sparkling Strawberry Wine 100ml

  Píšte mu/jej na chrbát romantické básne, kreslite na hruď srdiečka alebo kvetiny, prebuďte v sebe svoje umelecké ja a zoznámte ho s tým romantickým. Prepojte vzrušujúce so zábavným a dodajte týmto hrám príchuť šampanského a jahôd.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood After Sex Mints

  Niekto si po príjemnom milovaní so svojou láskou dáva cigaretku, vy môžete vyskúšať tieto mentolové antiperly po sexe. Jedná sa o lahodné cukríky s mentolovou príchuťou, ktoré vám prídu vhod pri každej príležitosti v posteli, kedy sa budete milovať. Mentolové antiperly po sexe sú originálnym darčekom pre páry.

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Horny Jelly Men - Želatínové cukríky v tvare nadržaných mužov 150g

  Poznáte želatínových medvedíkov? Tak ich tu pre vás máme v tvare nadržaných mužov.

  5,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Blow Job Spray

  Stáva sa vám alebo vášmu náprotivku, že vám orálny sex nie je občas po chuti? S týmto sprejom už nebudú existovať žiadne výhovorky! Má príjemnú mätovú príchuť a stačí si ho len strieknuť do úst. Dobrú chuť!

  6,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Chocolate Body Pen

  Prestaňte si potichu hmkať pesničku o maľovaní obrázkov dlaňou horúcou od láskou a premeňte tieto slová raz a navždy na skutočnosť. Týmto čokoládovým perom vytvoríte umelecké diela na tele vášho náprotivku a potom ho budete môcť aj zmyselne zlízať. Majte v očiach plamienka, láska musí žiť!

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shunga Body Painting Vanilla & Chocolate Temptation 100ml

  Píšte mu/jej na chrbát romantické básne, kreslite na hruď srdiečka alebo kvetiny, prebuďte v sebe svoje umelecké ja a zoznámte ho s tým romantickým. Prepojte vzrušujúce so zábavným a dodajte týmto hrátkam príchuť čokolády a vanilky.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Gummy Condoms

  Už ste si niekedy vyložene pochutili na kondómoch? Táto autentická krabička v sebe skrýva 10 lahodných kondómov ako cukríkov. Voňajú a chutia po jahodách a verte, že keď ich niekomu darujete, určite mu vyčaríte úsmev na tvári!

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Sexy Candy Pink Pussy Cherry 500g

  Milujete vagíny a sladkosti? V tom prípade si zamilujete aj tieto sladké pičinky, ktoré sú doslova na zjedenie. Okrem toho, že sú vtipné a roztomilé, sú tiež lahodné, pretože majú sladučkú čerešňovú vôňu. Zároveň sú ideálne aj ako darček napríklad na rozlúčku so slobodou. Spríjemnite si deň pol kilom sladkých vagín.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Jelly Super Sperms Pina Colada Flavour

  Snívate o tom, aby spermie mali smotanovú príchuť Piña Colady? Teraz sa váš sen stáva skutočnosťou! Sú tu totiž cukríky spermie s lahodnou príchuťou vášho obľúbeného drinku. Obdarujte ním kohokoľvek, kto nad chuťou spermií ohŕňa nos, alebo komu chcete proste len urobiť radosť zábavným darčekom.

  6,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Sex On The Beach Flavour Cocktail Lollipop

  Lízatko s pôsobivým tvarom a ešte pôsobivejšou chuťou! Vychutnajte si vo svojich ústach príjemný tvar penisu a omamnú chuť obľúbeného letného drinku Sex on the Beach, alebo lízatko pridajte do koktejlu a popíjate ho napríklad na rozlúčke so slobodou!

  10,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Box Edible Body Powder Sweet Strawberry & Feather Fuchsia

  Milujete prepojenie vzrušujúceho s lahodným? Spoznajte sladkú jahodovú chuť telového prášku v pôvabnej krabičke, ktorý budete nanášať pierkovým aplikátorom. Vášmu náprotivku prebehne husia koža po celom tele, keď budete nežne a zároveň vášnivo prebúdzať jeho zmysly. Nenechajte si túto hru ujsť a vyskúšajte ju.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Aseli Marshmallow Boobs & Butts 120g

  Lámete si hlavu nad občerstvením na rozlúčku so slobodou alebo nejaký podobný večierok? Stavte na sladké, konkrétne na tieto marshmallow cukríky v tvare pŕs a zadočku . Majú ovocnú broskyňovú príchuť a sú ručne vyrobené v berlínskej továrni podľa rodinnej receptu. Zahryznite sa do sladkých pŕs s ružovými bradavkami alebo do sexi zadočkov!

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kheper Games F*ck You! Sucker

  Dajte celému svetu najavo svoje rozpoloženie a pocity! Týmto jahodovým lízatkom si uľavíte od naštvanosti a ukážete svoje pravé ja. Zároveň je ideálne ako darček pre niekoho, koho máte naozaj "radi". Fuck you, fuck you very very much...

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Spencer & Fleetwood Jelly Pussies Raspberry Flavour

  Pochutnajte si na vagínkach s čerešňovou príchuťou! Budú príjemným spestrením akéhokoľvek nudného dňa a veľkú radosť urobia aj ako darček. Nie je vagína ako vagína!

  6,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Sex in the Countryside Travel Kit English Version

  Plánujete s partnerom romantickú dovču alebo aspoň predĺžený víkend a premýšľate, ako tomuto výlet dodať nádych vzrušenia? Secret Play vie, ako na to! Tento kufrík v sebe ukrýva radu nezbedných nápadov, aby vaša vytúžená dovolenka bola úplne sexy a nezabudnuteľná!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Sexy Candy Dicks Liquorice 500g

  Milujete penisy a sladké drievko? V tom prípade si zamilujete aj tieto cukríky! Majú pôsobivý tvar mužského prirodzenia a slastnú chuť sladkého drievka, ktorá sa rozplynie vo vašich ústach. Sú ideálne tiež ako darček napríklad na rozlúčku so slobodou. Pochutnajte si na penisoch zo sladkého drievka!

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Fantasy Play Game English Version

  Objavujte sexuálne fantázie vášho náprotivku tým najviac vzrušujúcim spôsobom. Vy a váš partner budete spoločne cestovať časom, aby ste sa stretli v 18. storočí ako milenci, ktorí sa schovávajú v izbách veľkého rokokového paláca, aby tu uvoľnili túžbu a vášeň.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Sex in the City Travel Kit English Version

  Plánujete s partnerom romantickú dovču alebo aspoň predĺžený víkend a premýšľate, ako tomuto výlet dodať nádych vzrušenia? Secret Play vie, ako na to! Tento kufrík v sebe ukrýva radu nezbedných nápadov, aby vaša vytúžená dovolenka bola úplne sexy a nezabudnuteľná!

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 46

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.