×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vibračné a erekčné krúžky

Položky 1 až 32 z celkom 522

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Satisfyer Incredible Duo

  Satisfyer Incredible Duo je vyrobená z poddajného silikónu a vytvára vzrušujúci efekt zadržania krvi v penise a semenníkoch. Ďalšiu stimuláciu poskytujú štruktúrované detaily a objemný, široký stimulátor klitorisu.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pasante New Vibrating Ring - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok Pasante bol vytvorený pre spríjemnenie Vášho sexuálneho života. Vibrácie umocnia prežitky oboch partnerov.

  4,90 €

  1,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Rocks-Off Ro-Zen Pro - Profesionálny dvojitý erekčný krúžok s vibračným análnym kolíčkom

  Potešte súčasne všetky svoje najcitlivejšie miestečka s novinkou RO-Zen Pro. Je to dômyselný erekčný krúžok a zároveň vibračný análny kolík, ktorý si môžete užiť osamote pri chvíľach sebalásky, alebo tiež so svojou drahou polovičkou v rámci rôznych vzrušujúcich hier. Na nič nečakajte, vychutnajte si duálnu stimuláciu a 10 rôznych vibračných režimov, z ktorých dostanete na výber.

  73,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Power Ring

  Tento posvätný artefakt láska váš penis, ale čo s ním potom vykonáte s partnerkou, je všetko, len nie nevinné! So Satisfyerom Ring dostane váš penis poriadny upgrade, aby vám i vašej partnerke poskytol dlhé okamihy vzrušenia. Tento malý obšťastňovač nachádza využitie pri spoločnej milostnej hre a prinesie vám obom úžasnú rozkoš! Okrem toho stimulátor klitorisu dráždi po stlačení tlačidla jej klitoris v 10 intenzívnych vibračných režimoch.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Intense Vibrations - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok Durex Intense Vibrations je špeciálne navrhnutý tak, aby sa sen o spoločnom vyvrcholení s partnerom mohol stať skutočnosťou. Nasadzuje sa na koreň penisu, ktorý stiahne, posilní erekciu a zároveň svojimi intenzívnymi vibráciami cieli na klitoris. Vyskúšať ho však môžete i na dráždenie iných citlivých miest, ako sú napríklad bradavky alebo špička penisu.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • The Screaming O RingO 2 Blue

  Dvojitý erekčný krúžok pre dvojnásobné vzrušenie! V jeho jednoduchosti je krása a sila. Obopne váš penis a semenníky a pripraví vám tak ešte intenzívnejší pôžitok. Bude vyzerať sexi a zároveň účinne posilní a predĺži vašu erekciu. Krúžok RingO 2 predstavuje veľa muziky za málo peňazí, vyskúšajte ho a nechajte sa presvedčiť.

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Endless Joy Pink

  Vibrátor Multifun 2 povzbudí vaše libido úplne unikátnym tvarom, vďaka ktorému sa ľahko stane súčasťou každej milostné hry, a 3 silnými motormi: prvý sa nachádza v objemnej hornej časti tela vibrátora a zvyšné dva vytvárajú vzrušujúce vibrácie v dolných koncoch jeho ramien. To znamená, že či už na, vo vnútri, pod alebo medzi - tento ružový multitalent vás stimuluje tak, ako to práve potrebujete!

  77,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Stay Hard Double Loop Cock Ring Black

  Táto dvojitá erekčná slučka si vezme do parády váš penis aj semenníky! Ak sa ňou vyzbrojíte, získate ešte dlhšiu a pevnejšie erekciu a tiež možnosť byť kreatívny v používaní tejto pomôcky. Uťahujte, škrtajte a užívajte si nekonečné sexuálne potešenie ako svoje, tak svojej partnerky!

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Pleasure Ring - Erekčný krúžok

  Nový Durex Pleasure Ring - Erekčný krúžok je jednoduché, bezpečné a efektívne riešenie pre silnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu. Dlhotrvajúce intenzívne potešenie pre oboch partnerov.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Stay Hard Donut Rings Assorted

  Milujte sa do nekonečna! Táto trojka erekčných krúžkov vám k tomu pomôže, lebo každý z krúžkov posilní a predĺži erekciu. Vyrobené sú z príjemného a pružného TPE materiálu, ktorý je bezpečný pre telo a pohodlný na nosenie. Prekvapte svojou partnerku nekonečnou výdržou ešte dnes večer!

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Bswish bcharmed Basic Vibrating Ring Black

  Vyskúšajte niečo nové a znásobte príjemné pocity počas svojich intímnych zážitkov s týmto dômyselným erekčným krúžkom, ktorý poteší aj partnerkin klitoris.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pepino Vibrating Ring Original - Vibračný krúžok

  Vibračný krúžok z jemného gélu pre spríjemnenie vášho intímneho života.

  5,90 €

  3,99 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Royal One Ring

  Doprajte svojmu mužstvu chvíle neovládateľnej slasti s naším vibrátorom Royal One. Príjemný flexibilný krúžok sa prispôsobí každej veľkosti, obomkne váš penis a vďaka efektu zastavenia cirkulácie krvi vám umožní dosiahnuť dlhšie potešenie a mimoriadnu výdrž.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Feel it Baby! - Vibračný krúžok

  Výkonný erekčný krúžok s neuveriteľne silnými vibráciami, vyrobený z pevného pružného silikónu. Inovatívny dizajn vysiela vibrácie priamo na klitoris.

  25,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • EXS G-Lover - Vibračný krúžok pre G-spot

  Jediný Vibračný krúžok, ktorý Vás rozvibruje vo vnútri! Vibračný krúžok EXS G-Lover bol navrhnutý, aby stimuloval G bod. Stimuluje oboch partnerov a prináša tak uspokojenie obom.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Butterfly Wings Vibrating Penisring Purple

  Chcete si spoločné milostné vyvádzanie užívať ešte o niečo viac? Vyskúšajte erekčný krúžok, ktorý svojimi silnými vibráciami a vrúbkovanou časťou bude dráždiť klitoris a zároveň stiahne penis, čím podporí jeho erekciu aj vyvrcholenie. Zamilujte si jeho pružný materiál i vzlietnite na motýlích krídlach do zeme slasti!

  6,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Pepino Advanced Vibrating Ring Multi Speed

  Nový Pepino vibračný krúžok s možnosťou plynulej regulácie intenzity vibrácií!
  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • California Exotic Julian's Stud Ring - Erekčný krúžok

  Škrtiaci krúžok na penis s plynulou reguláciou stiahnutia. Krúžok zaistí vaše perfektné stoporenie.

  8,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Magic Motion Candy & Dante Kit

  Úžasná sada 2 obľúbených hračiek od značky Magic Motion, ktorá ide s dobou! Prvý z nich, Candy, poteší dámy a ich citlivučký klitoris. Druhá, Dante, bude naopak tešiť pánov a pohrávať sa s ich penisom. Ako to už u hračiek Magic Motion býva, ovládajú sa na diaľku cez aplikáciu, sú diskrétne a vzrušujúce aj pri použití na verejnosti a sľubujú nekonečne veľa zábavy, ktorá nemá medze.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Epic Duo

  Popisok pripravujeme.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Play with Me King Of The Ring 6 pack

  Pôvabné farbičky pre vašu nekonečnú erekciu! Jedným z týchto nežných krúžkov nielen ozdobíte svoje prirodzenie, ale tiež si zaistíte poriadne pevnú a dlhú erekciu. Umiestnite ho okolo penisu alebo semenníkov, ozdobte sa a hrajte sa znovu a znovu.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Bullseye Blue

  Satisfyer Bullseye s nastavením veľkosti vyrobený zo silikónu zaisťuje trvalý pôžitok pri milovaní vďaka efektu prekrvenia. Silné vibrácie na zužujúcom sa stimulátore klitorisu je možné ovládať aj pomocou bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Rocket Ring

  Tento donut prestrojený za krúžok na penis vám chce osladiť vaše spoločné intímne chvíľky. Satisfyer Ring pripraví váš penis na vrcholový výkon a poskytne vám aj vašej partnerke úžasné okamihy vzrušenia. Veľký stimulátor klitorisu pokrýva veľkú plochu a dráždi po stlačení tlačidla jej klitoris v 10 intenzívnych vibračných režimoch. Ale aj počas žhavých sólo hrách rozmaznáva vaše intímne partie svojimi hlbokými vibráciami, ktorými vás zaručene privedie k orgazmu.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Cock Ring 4er Black

  Štvorica krúžkov pre silnú erekciu a dokonalé sexuálne dobrodružstvo. Tri z nich zovrú penis a podporia jeho pevnosť. Posledný z krúžkov vás tak obopne až za semenníkmi. Cock Ring 4er je vyrobený z pružného TPE materiálu a krúžky spája vrchná stimulačná časť. Ozdobte svoj penis a vykúzlite si silnú erekciu!

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Black Velvets Couple's Vibrator

  Pre tie najlepšie spoločné orgazmy! Tento párový vibrátor sa postará o spokojnosť vás oboch. V prvom rade sa pripevní k penisu a semenníkom, čo bude zmyselné, v druhom rade bude vibráciami láskať klitoris, ale pozor v treťom rade táto hračka urobí vás penis hrubším a vy obaja si budete užívať nádhernú tesnosť. Vychutnajte si dlhú erekciu a milovanie s hračkou, ktorá držia na svojom mieste.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovense Diamo Vibrating Cock Ring

  Lovense uvádza svoju prvú externe vzrušujúcu hračku pre mužov! Je to vibračný krúžok, ktorý sa bude hodiť na akýkoľvek váš erotický scenár a na každé miesto. Svojím príjemne hladkým materiálom vám zaistí pohodlné a príjemné nosenie, a vy si tak vychutnáte dlhšiu erekciu a intenzívnejšie orgazmy.

  209 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Perfect Fit SilaSkin Cock & Ball Black

  Po ročnom vývoji a testovaní prichádza na trh absolútne neodolateľná novinka - super pružný Cock & Ball. Budete prekvapení, o ako mäkký a pohodlný výrobok sa jedná. Určite si ho obľúbite už pri prvom použití. A tiež sa s ním konečne môžete prestať báť straty erekcie.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Triple Erection System 3 pack

  Lepší a dlhšia erekcia a dychberúci orgazmus ako bonus za super cenu? Príde vám to ako sen? Tak prestaňte snívať! Je tu trojica erekčných krúžkov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Sú zo super pružného TPE materiálu, sú extrémne, intenzívne a tesné. Na čo ešte čakáte?

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 522

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.