Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vákuové pumpy

Položky 1 až 32 z celkom 152

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Tenga Vacuum Controller - Vákuová pulzačný pumpa

  Zažite jedinečný zážitok sacieho efektu a následného uvoľnenia s novým nadstavcom k TENGA masturbátorom. Vákuové sacie zariadeniae sa pridáva k TENGA masturbátorom pre ešte lepšiu stimuláciu.

  92,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Blue

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdosť i energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Suck N’ Stroke Head Pump

  Vychutnajte si stimuláciu prirovnateľnú k orálnemu sexu, ktoré ohromí váš žaluď a koriguje sa pomocou čerpadla. Tento ľahko použiteľný set dokáže vytvoriť naozaj silnú saciu akciu, ktorá stimuluje citlivé nervové zakončenia okolo žaluďa.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations The Perfect Pump - Vákuová pumpa

  Výkonná vákuová pumpa na penis s tromi tesniacimi manžetami s celkovou dĺžkou 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Max Twist XL Nipple Sucker - Prísavky na bradavky

  Prísavky na bradavky, ktoré vďaka skrutkovaciemu mechanizmu vytvárajú veľmi silný podtlak a maximálne prekrvia tieto citlivé miesta. Pri vyvinutí dostatočného podtlaku nie je potrbené prísavky pridržiavať rukou.

  17,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Nipple Suction Cups

  Malé, avšak pekné a účinné prísavky na bradavky.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump

  Vibračná vákuová pumpa Extender disponujúca technológiou IST! Vychutnajte si realistické sanie a potešte sa plne automatickými vibráciami, bude to intenzívne a ohromujúce. Vnútorný TPE materiál si zamilujete pre jeho pružnosť a zaujímavá je aj funkcia predĺženia rúrky presne na vašu veľkosť.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Nipple Erector Set - Pumpičky na bradavky Čierna

  Napumpujte bradavky maximálnym vzrušením! Vaša erotogénna zóna sa prekrví a bude vnímať aj dotyk pierka. Na začiatok vezmite pumpičku s najmenším krúžkom a navlečte gumový krúžok na otvor pumpičky.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 7

  S HydroXtreme 7 získate to najmocnejšie, čo v súčasnosti značka Bathmate ponúka! Jej unikátny patentovaný dizajn disponuje mnohými účinnými doplnkami, napríklad ručnou pumpou, ktorá pre skutočne extrémne výsledky pracuje s vodou a prináša aj absolútnu pohodlie nielen vo funkcii ovládania, ale aj pre váš penis. Ak pochybujete o svojej veľkosti a túžite po niečom väčšom, HydroExtreme je tým najlepším riešením!

  299 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Temptasia Titilator

  Objavte úplne nové potešenie cez dokonalú stimuláciu bradaviek! Táto novinka vašim bradavkám ukáže nový svet. Dva priehľadné poháriky vytvárajú podtlak a majú vo vnútri stimulátor, ktorý sa otáča v rôznych rýchlostiach a režimoch. Masíruje, hladí, dráždi a vzrušuje. Vyberte si svoju úroveň pomocou ovládača a vyskúšajte všetky 3 mäkké nadstavce!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Air Control - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 22cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  36,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Clear

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonalú hydrotechnologii a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows potom predstavuje mäkký tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odopínateľná a ľahko sa čistí.

  159 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Clear

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdostť energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshpump

  Pre kvalitnejší a spokojnejší sexuálny život ako pre vás, tak pre vašu partnerku potrebujete tri veci: výkon, nadšenie, silu! A presne tieto 3 veci získate s automatickou vákuovou pumpou od obľúbenej a preverenej značky Fleshlight.

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Swell Auto Vibrating Nipple Sucker Cups

  Zažite ohromujúce vzrušenie cez svoje bradavky, ktorým potom bude k vašej explózii stačiť jeden jediný dotyk. Umiestnite priehľadné koncovky na bradavky, nechajte ich prisať, stlačte tlačidlo a sledujte, ako sa vaše špuntíky zväčšujú a stávajú sa citlivejšími. Pridajte k tomu ešte výkonné vibrácie a nechajte svoje kolená podlomiť sa. Táto hračka je viac než dômyselná a rozhodne by nemala vo vašej Kinky zbierke chýbať!

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Max-Width Penis Enlarger - Vákuová pumpa

  Zväčšite svoju veľkosť a sebavedomie s jednoduchým a bezpečným Pump Worx Max-Width. Každým stlačením pumpičky bude penis väčší a pevnejší.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Automatic Penis Pump - Automatická vákuová pumpa

  XLsucker Automatic je elektronická vákuová pumpa s priehľadným valcom so stupnicou, vďaka ktorej budete môcť sledovať, ako váš penis naberá mohutné rozmery.

  51,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Pripravte sa na krutú pravdu - na veľkosti záleží! Chcete trvalé zväčšenie? Poďte do toho s týmto špeciálnym predlžovačom penisu, vďaka ktorému si pridáte na dĺžke i obvode. Tvoria ho oceľové tyčky, ktoré budú penis prirodzene rozťahovať tak, že sa bunky začnú deliť a množiť, čím sa navýši hmota tkaniva. Vyskúšajte na vlastnom penise a sledujte rozdiel!

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Blue

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonale hydrotechnológiu a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows tak predstavuje mäkký, tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odnímateľný a ľahko sa čistí.

  159 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Universal Replacement Sleeve Clear

  Náhradný návlek na penisové pumpy s maximálnym vonkajším priemerom 6 cm. Vnútorný priemer je potom 2,5 cm a je dostatočne flexibilný. Vyrobený je zo silikónu, neobsahuje ftaláty a spĺňa aj tie najprísnejšie nariadenia EU REACH.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zero Tolerance Sucking Good

  Snívate o niečom jedinečnom? Táto moderná vákuová pumpa vás bude príjemne stimulovať tesnou komôrkou z hebkého TPE materiálu so zmyselnou textúrou. Na výber dostanete z 3 rýchlostí vákuového nasávania, alebo si môžete vybrať špeciálnu funkciu, ktorá striedavo saje a uvoľňuje. Splňte si svoje fantázie a pridajte i vibrácie!

  139 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Vibrating Multi Pump & Masturbator

  Vákuová pumpa a výkonný masturbátor v jednom jedinom super účinnom výrobku. Pomocou balónika si môžete vytvoriť podtlak, ktorý blahodárne pôsobí na proces zväčšovania penisu a následne spúšťa vibrácie, ktoré vám v kombinácii s dráždivými výstupkami zaistia skutočne intenzívne masturbačné prekvapenie. Vyberte si silné alebo slabšie vibrácie a pozorujte, čo sa deje vo vnútri! Pre dokonalý komfort je vnútorný valec odnímateľný, vďaka čomu sa ľahko čistí.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 9 Blue

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonale hydrotechnológiu a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows tak predstavuje mäkký, tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odnímateľný a ľahko sa čistí.

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy High Intensity Pussy Pump

  Rozpumpujte vášeň a sledujte, ako jej číča pučí a v rovnakom čase ako váš penis tvrdne, pretože toto je naozaj veľmi vzrušujúci zážitok! S každým stlačením pumpičky doprajete svojej partnerke neuveriteľný pocit sania, ktorý bude stimulovať celú vonkajšiu časť vagíny. Na zmiernenie tlaku hračka disponuje ventilčekom, ktorého uvoľnením zároveň uvoľníte tlak.

  43,90 €

  27,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 9

  Predstavujeme vám HydroXtreme 9, ktorý posúva proces zväčšovania penisu na báze vody na úplne novú úroveň. Ide o absolútne najvýkonnejšiu pumpu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná na trhu a to v celosvetovom meradle.

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Ultraviolett Nipple Sucker - Vibračné přísavky na bradavky

  Vibračné prísavky na bradavky od značky You2Toys sa iste stanú vašou obľúbenou pomôckou. Disponujú minivibrátormi, ktoré vaše bradavky budú skutočne veľmi intenzívne dráždiť. Použitie tejto hračky je veľmi jednoduché, stačí prísavky nasadiť na bradavky, pomocou balónika odsať vzduch, zapnúť vibrácie a užívať si slastnú stimuláciu.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tom of Finland Rose Bud Cylinder with Beaded Silicone Insert Black

  Chcete pre vašu zadnú kvetinku niečo viac? Nechajte ju rozkvitnú vďaka silnému saniu, ktoré zvýši prietok krvi, a zároveň si užijete prienik lahodných silikónových guľôčok. Pripojte vhodné čerpadlo, stláčajte a podľahnite tlaku, kedy je vaša riťka nasávaná dovnútra. Rose Bud Cylinder je kvalitný produkt, ktorý zvýši citlivosť vašej dierky a vďaka guľôčkám ju aj parádne zastimuluje.

  95,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Bloom Intimate Body Pump Purple-White

  Nechajte svoju kvetinku rozkvitnúť. Dopomôže vám k tomu táto vákuová pumpa so 4 vymeniteľnými hlavicami, mäkkučkými silikónovými okrajmi a kvalitným spracovaním, ktoré predstavuje značka Doc Johnson. Je navrhnutá tak, aby rozumela vášmu telu a jeho krivkám. Vyberte si zo 7 vibračných vzorov a 7 sacích funkcií a objavte úžasnú slasť.

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Penis Vacuum Pump Rechargeable

  Dobíjacia automatická pumpa so 4 intenzitami sania posilní a zintezívni vašu erekciu! Vďaka priehľadnému valcu bduete môcť sledovať zväčšovaie a zároveň sa tak rovo radovať z toho, ako sa váš penis stáva silnejším, dlhším a tvrdším. Stlačte tlačidlo a nechajte sa pohltiť.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Nothing but Sensation Nipple Teasers

  Objavujte nové možnosti vzrušenae, prebuďte svoju zúrivosť a zažite príjemnú bolesť v podobe sania. Stlačte, alebo uvoľnite, a podľahnite dychberúcej citlivosti.

  19,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fröhle Vagina Set Solo Extreme Professional VP003

  Ukojte túžbu vašej kvetinky a prisajte na ňu túto pumpičku. Potom sa chopte čerpadla a vytvorte podtlak, ktorý môže dosiahnuť až neuveriteľných 600 Mbar. Intenzívny sací pôžitok bude nielen vzrušujúci, ale tiež zvýši krvný obeh a zanechá vašu kvetinku dokonale citlivú, vlhkú a sexi zväčšenú. Vyskúšajte silu a účinky podtlaku s touto profesionálnou pumpou!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Digital Penis Pump - Digitálna vákuová pumpa

  XLsucker Digital je vákuová pumpa s digitálnym tlakomerom a priehľadným valcom so stupnicou, vďaka ktorej budete môcť sledovať, ako váš penis naberá mohutné rozmery.

  62,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 152

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Nedávno prezerané

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.