×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vákuové pumpy

Položky 1 až 32 z celkom 164

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • ToyJoy Power Pump Black

  Vákuová pumpa ToyJoy za veľmi príjemnú cenu sa stáva báječným riešením pre všetkých, ktorí by chceli posilniť svoju erekciu a užiť si pocit väčšieho penisu. Priehľadný valec umožňuje pohodlne sledovať dianie vo vnútri a ventilček prináša istotu okamžitým uvoľnením podtlaku. Hrajte sa, pumpujte a nechajte sa ohromiť väčším a tvrdším penisom!

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Vagina Sucker - Vákuová pumpa

  Kvalitná jedinečná vákuová pumpa sa stane Vašou obľúbenou pomôckou pri predohre. Každý dotyk Vášho partnera sa tak stane veľmi vzrušujúcim.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Euro Pump - Vákuová pumpa

  Pump Word Euro vákuová pumpa bola vyvinutá pre maximálne výsledky. Každým stlačením pumpičky bude penis väčší a pevnejší.

  26,90 €

  24,90 €

  +

  -

  Skladom

 • NMC Nipple Sucker Pair in Shiny Purple - Prísavky na bradavky

  Bradavky sú veľmi citlivá erotogénna zóna mnohých žien, a preto by bolo chybou podceňovať ich stimuláciu. Títo prísavky z gélového materiálu sú tá pravá pomôcka na tento účel.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tenga Vacuum Controller - Vákuová pulzačný pumpa

  Zažite jedinečný zážitok sacieho efektu a následného uvoľnenia s novým nadstavcom k TENGA masturbátorom. Vákuové sacie zariadeniae sa pridáva k TENGA masturbátorom pre ešte lepšiu stimuláciu.

  95,90 €

  64,90 €

  +

  -

  Skladom

 • NMC Nipple Sucker Pair in Shiny Pink - Prísavky na bradavky

  Bradavky sú veľmi citlivá erotogénna zóna mnohých žien, a preto by bolo chybou podceňovať ich stimuláciu. Títo prísavky z gélového materiálu sú tá pravá pomôcka na tento účel.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Blue

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdosť i energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Max Twist XL Nipple Sucker - Prísavky na bradavky

  Prísavky na bradavky, ktoré vďaka skrutkovaciemu mechanizmu vytvárajú veľmi silný podtlak a maximálne prekrvia tieto citlivé miesta. Pri vyvinutí dostatočného podtlaku nie je potrbené prísavky pridržiavať rukou.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Suck N’ Stroke Head Pump

  Vychutnajte si stimuláciu prirovnateľnú k orálnemu sexu, ktoré ohromí váš žaluď a koriguje sa pomocou čerpadla. Tento ľahko použiteľný set dokáže vytvoriť naozaj silnú saciu akciu, ktorá stimuluje citlivé nervové zakončenia okolo žaluďa.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Adam & Eve's Starter Pump

  Pumpujte a sledujte, ako rastie nielen váš penis, ale aj vaše sebavedomie! Táto pumpa je pripravená ukázať kúzlo vákua, zasuňte penis do mäkkého silikónového vchodu, chopte sa pumpičky a nechajte sa unášať pohľadom na svoj niekoľkonásobne väčší a silnejší penis!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Nipple Suction Cups

  Malé, avšak pekné a účinné prísavky na bradavky.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations The Perfect Pump - Vákuová pumpa

  Výkonná vákuová pumpa na penis s tromi tesniacimi manžetami s celkovou dĺžkou 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 7

  S HydroXtreme 7 získate to najmocnejšie, čo v súčasnosti značka Bathmate ponúka! Jej unikátny patentovaný dizajn disponuje mnohými účinnými doplnkami, napríklad ručnou pumpou, ktorá pre skutočne extrémne výsledky pracuje s vodou a prináša aj absolútnu pohodlie nielen vo funkcii ovládania, ale aj pre váš penis. Ak pochybujete o svojej veľkosti a túžite po niečom väčšom, HydroExtreme je tým najlepším riešením!

  309 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Nipple Erector Set - Pumpičky na bradavky Čierna

  Napumpujte bradavky maximálnym vzrušením! Vaša erotogénna zóna sa prekrví a bude vnímať aj dotyk pierka. Na začiatok vezmite pumpičku s najmenším krúžkom a navlečte gumový krúžok na otvor pumpičky.

  22,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Penis Pump - Vákuová pumpa Transparentná

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  34,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Clear

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonalú hydrotechnologii a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows potom predstavuje mäkký tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odopínateľná a ľahko sa čistí.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Temptasia Titilator

  Objavte úplne nové potešenie cez dokonalú stimuláciu bradaviek! Táto novinka vašim bradavkám ukáže nový svet. Dva priehľadné poháriky vytvárajú podtlak a majú vo vnútri stimulátor, ktorý sa otáča v rôznych rýchlostiach a režimoch. Masíruje, hladí, dráždi a vzrušuje. Vyberte si svoju úroveň pomocou ovládača a vyskúšajte všetky 3 mäkké nadstavce!

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 9

  Predstavujeme vám HydroXtreme 9, ktorý posúva proces zväčšovania penisu na báze vody na úplne novú úroveň. Ide o absolútne najvýkonnejšiu pumpu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná na trhu a to v celosvetovom meradle.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Vibrating Pussy Pump - Vibračná vákuová pumpa

  Nechajte vašu cicu explodovať a doprajte jej intenzívne sanie s vibračnou vákuovou pumpou Vibrating Pussy Pump. Jej použitie je veľmi jednoduché, avšak dokonale efektívne. Umiestnite transparentnú nádobku cez celú vagínu, urobte si pohodlie a uchopte čerpadlo do jednej ruky, ovládač do druhej, počúvnite, čo vám šepkajú vaše tajné túžby a podľahnite saniu a vibráciám pokojne aj zároveň!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Power Pump Vibračná vákuová pumpa

  Vibračná vákuová pumpa na penis, ktorá udrží perfektnú erekciu. Pumpa je vybavená vibračným vajíčkom, ktoré je na diaľkové ovládanie s plynulou reguláciou vibrácie. Hĺbka je 19cm, priemer 5cm.

  37,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cupping Vacuum Cupset - Podtlaková sada

  Zábavná a účinná sada podtlakových pohárikov, ktoré môžete použiť na prsia, bradavky, klitoris, penis ... Medze sa nekladú!

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Penis Vacuum Pump Rechargeable

  Dobíjacia automatická pumpa so 4 intenzitami sania posilní a zintezívni vašu erekciu! Vďaka priehľadnému valcu bduete môcť sledovať zväčšovaie a zároveň sa tak rovo radovať z toho, ako sa váš penis stáva silnejším, dlhším a tvrdším. Stlačte tlačidlo a nechajte sa pohltiť.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Blue

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonale hydrotechnológiu a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows tak predstavuje mäkký, tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odnímateľný a ľahko sa čistí.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Pripravte sa na krutú pravdu - na veľkosti záleží! Chcete trvalé zväčšenie? Poďte do toho s týmto špeciálnym predlžovačom penisu, vďaka ktorému si pridáte na dĺžke i obvode. Tvoria ho oceľové tyčky, ktoré budú penis prirodzene rozťahovať tak, že sa bunky začnú deliť a množiť, čím sa navýši hmota tkaniva. Vyskúšajte na vlastnom penise a sledujte rozdiel!

  57,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump

  Vibračná vákuová pumpa Extender disponujúca technológiou IST! Vychutnajte si realistické sanie a potešte sa plne automatickými vibráciami, bude to intenzívne a ohromujúce. Vnútorný TPE materiál si zamilujete pre jeho pružnosť a zaujímavá je aj funkcia predĺženia rúrky presne na vašu veľkosť.

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Pump Mr. Big

  Krásna vákuová pumpa, ktorá vám ho urobí väčším! Čerpadlo vám pohodlne padne do ruky a pumpovanie môže začať. Kým budete vytvárať vákuum, budete môcť sledovať, ako je vaša mužskosti ešte mužnejšia a na stupnici sledovať svoj progres v číslach. Súčasťou balenia sú 3 TPE nadstavce pre dlhšiu životnosť produktu.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Ultraviolett Nipple Sucker - Vibračné přísavky na bradavky

  Vibračné prísavky na bradavky od značky You2Toys sa iste stanú vašou obľúbenou pomôckou. Disponujú minivibrátormi, ktoré vaše bradavky budú skutočne veľmi intenzívne dráždiť. Použitie tejto hračky je veľmi jednoduché, stačí prísavky nasadiť na bradavky, pomocou balónika odsať vzduch, zapnúť vibrácie a užívať si slastnú stimuláciu.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Clear

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdostť energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Air Control - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 22cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zero Tolerance Sucking Good

  Snívate o niečom jedinečnom? Táto moderná vákuová pumpa vás bude príjemne stimulovať tesnou komôrkou z hebkého TPE materiálu so zmyselnou textúrou. Na výber dostanete z 3 rýchlostí vákuového nasávania, alebo si môžete vybrať špeciálnu funkciu, ktorá striedavo saje a uvoľňuje. Splňte si svoje fantázie a pridajte i vibrácie!

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Electric Vacuum Pump for Erection and Enlargement with 5 Suction Levels

  Chcete mať svoju erekciu aj veľkosť pod kontrolou? Táto automatická vákuová pumpa vám s tým pomôže! Ponúkne vám 5 výkonných úrovní sania, medzi ktorými budete snáď prepínať pomocou tlačidla. Veľkou výhodou je, že balenie obsahuje 2 rôzne tesniace krúžky a taktiež erekčný krúžok, s ktorým predĺžite svoju erekciu.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Beginner's Power Pump - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa Beginner 's Power Pump vám dodá veľkosť a sebavedomie, o ktorom ste vždy snívali. S každým stlačením pumpičky získa vaše mužstvo na sile bez bolestných vedľajších účinkov.

  22,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 164

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.