×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vákuové pumpy

Položky 1 až 32 z celkom 153

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • ToyJoy Power Pump Black

  Vákuová pumpa ToyJoy za veľmi príjemnú cenu sa stáva báječným riešením pre všetkých, ktorí by chceli posilniť svoju erekciu a užiť si pocit väčšieho penisu. Priehľadný valec umožňuje pohodlne sledovať dianie vo vnútri a ventilček prináša istotu okamžitým uvoľnením podtlaku. Hrajte sa, pumpujte a nechajte sa ohromiť väčším a tvrdším penisom!

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Vagina Sucker - Vákuová pumpa

  Kvalitná jedinečná vákuová pumpa sa stane Vašou obľúbenou pomôckou pri predohre. Každý dotyk Vášho partnera sa tak stane veľmi vzrušujúcim.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pump Worx Euro Pump - Vákuová pumpa

  Pump Word Euro vákuová pumpa bola vyvinutá pre maximálne výsledky. Každým stlačením pumpičky bude penis väčší a pevnejší.

  26,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tenga Vacuum Controller - Vákuová pulzačný pumpa

  Zažite jedinečný zážitok sacieho efektu a následného uvoľnenia s novým nadstavcom k TENGA masturbátorom. Vákuové sacie zariadeniae sa pridáva k TENGA masturbátorom pre ešte lepšiu stimuláciu.

  95,90 €

  64,90 €

  +

  -

  Skladom

 • NMC Nipple Sucker Pair in Shiny Pink - Prísavky na bradavky

  Bradavky sú veľmi citlivá erotogénna zóna mnohých žien, a preto by bolo chybou podceňovať ich stimuláciu. Títo prísavky z gélového materiálu sú tá pravá pomôcka na tento účel.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • NMC Nipple Sucker Pair in Shiny Purple - Prísavky na bradavky

  Bradavky sú veľmi citlivá erotogénna zóna mnohých žien, a preto by bolo chybou podceňovať ich stimuláciu. Títo prísavky z gélového materiálu sú tá pravá pomôcka na tento účel.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Suck N’ Stroke Head Pump

  Vychutnajte si stimuláciu prirovnateľnú k orálnemu sexu, ktoré ohromí váš žaluď a koriguje sa pomocou čerpadla. Tento ľahko použiteľný set dokáže vytvoriť naozaj silnú saciu akciu, ktorá stimuluje citlivé nervové zakončenia okolo žaluďa.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations The Perfect Pump - Vákuová pumpa

  Výkonná vákuová pumpa na penis s tromi tesniacimi manžetami s celkovou dĺžkou 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Max Twist XL Nipple Sucker - Prísavky na bradavky

  Prísavky na bradavky, ktoré vďaka skrutkovaciemu mechanizmu vytvárajú veľmi silný podtlak a maximálne prekrvia tieto citlivé miesta. Pri vyvinutí dostatočného podtlaku nie je potrbené prísavky pridržiavať rukou.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydro 7 Blue

  Chystáte sa začať zväčšovať svoj penis s pomocou, ale zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s pumpami? Tento model Bathmate Hydro 7 pre vás bude ideálny. Docielite s ním viditeľné výsledky v dĺžke i šírke, dodáte si tvrdosť i energiu! Hydro 7 je jemný, avšak účinný produkt pre naozajstný progres.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Nipple Suction Cups

  Malé, avšak pekné a účinné prísavky na bradavky.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Adam & Eve's Starter Pump

  Pumpujte a sledujte, ako rastie nielen váš penis, ale aj vaše sebavedomie! Táto pumpa je pripravená ukázať kúzlo vákua, zasuňte penis do mäkkého silikónového vchodu, chopte sa pumpičky a nechajte sa unášať pohľadom na svoj niekoľkonásobne väčší a silnejší penis!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • XLsucker Penis Pump - Vákuová pumpa Transparentná

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 19,5 cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  34,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Nipple Erector Set - Pumpičky na bradavky Čierna

  Napumpujte bradavky maximálnym vzrušením! Vaša erotogénna zóna sa prekrví a bude vnímať aj dotyk pierka. Na začiatok vezmite pumpičku s najmenším krúžkom a navlečte gumový krúžok na otvor pumpičky.

  22,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 7

  S HydroXtreme 7 získate to najmocnejšie, čo v súčasnosti značka Bathmate ponúka! Jej unikátny patentovaný dizajn disponuje mnohými účinnými doplnkami, napríklad ručnou pumpou, ktorá pre skutočne extrémne výsledky pracuje s vodou a prináša aj absolútnu pohodlie nielen vo funkcii ovládania, ale aj pre váš penis. Ak pochybujete o svojej veľkosti a túžite po niečom väčšom, HydroExtreme je tým najlepším riešením!

  309 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Vibrating Pussy Pump - Vibračná vákuová pumpa

  Nechajte vašu cicu explodovať a doprajte jej intenzívne sanie s vibračnou vákuovou pumpou Vibrating Pussy Pump. Jej použitie je veľmi jednoduché, avšak dokonale efektívne. Umiestnite transparentnú nádobku cez celú vagínu, urobte si pohodlie a uchopte čerpadlo do jednej ruky, ovládač do druhej, počúvnite, čo vám šepkajú vaše tajné túžby a podľahnite saniu a vibráciám pokojne aj zároveň!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cupping Vacuum Cupset - Podtlaková sada

  Zábavná a účinná sada podtlakových pohárikov, ktoré môžete použiť na prsia, bradavky, klitoris, penis ... Medze sa nekladú!

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Temptasia Titilator

  Objavte úplne nové potešenie cez dokonalú stimuláciu bradaviek! Táto novinka vašim bradavkám ukáže nový svet. Dva priehľadné poháriky vytvárajú podtlak a majú vo vnútri stimulátor, ktorý sa otáča v rôznych rýchlostiach a režimoch. Masíruje, hladí, dráždi a vzrušuje. Vyberte si svoju úroveň pomocou ovládača a vyskúšajte všetky 3 mäkké nadstavce!

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Power Pump Vibračná vákuová pumpa

  Vibračná vákuová pumpa na penis, ktorá udrží perfektnú erekciu. Pumpa je vybavená vibračným vajíčkom, ktoré je na diaľkové ovládanie s plynulou reguláciou vibrácie. Hĺbka je 19cm, priemer 5cm.

  37,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Pripravte sa na krutú pravdu - na veľkosti záleží! Chcete trvalé zväčšenie? Poďte do toho s týmto špeciálnym predlžovačom penisu, vďaka ktorému si pridáte na dĺžke i obvode. Tvoria ho oceľové tyčky, ktoré budú penis prirodzene rozťahovať tak, že sa bunky začnú deliť a množiť, čím sa navýši hmota tkaniva. Vyskúšajte na vlastnom penise a sledujte rozdiel!

  57,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump

  Vibračná vákuová pumpa Extender disponujúca technológiou IST! Vychutnajte si realistické sanie a potešte sa plne automatickými vibráciami, bude to intenzívne a ohromujúce. Vnútorný TPE materiál si zamilujete pre jeho pružnosť a zaujímavá je aj funkcia predĺženia rúrky presne na vašu veľkosť.

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Hydromax 7 Clear

  Bathmate Hydromax je absolútnou špičkou na trhu vákuových púmp! Doprajte svojmu penisu dokonalú hydrotechnologii a zdravie! Má o 35% väčšiu saciu silu a poskytne vám ešte lepšie a rýchlejšie výsledky. Systém Bellows potom predstavuje mäkký tesniaci krúžok pre komfort pri znižovaní tlaku v oblasti penisu a semenníkov. Ako bonus je tiež odopínateľná a ľahko sa čistí.

  169 €

  103,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Pump Mr. Big

  Krásna vákuová pumpa, ktorá vám ho urobí väčším! Čerpadlo vám pohodlne padne do ruky a pumpovanie môže začať. Kým budete vytvárať vákuum, budete môcť sledovať, ako je vaša mužskosti ešte mužnejšia a na stupnici sledovať svoj progres v číslach. Súčasťou balenia sú 3 TPE nadstavce pre dlhšiu životnosť produktu.

  45,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Automatic Penis Vacuum Pump Rechargeable

  Dobíjacia automatická pumpa so 4 intenzitami sania posilní a zintezívni vašu erekciu! Vďaka priehľadnému valcu bduete môcť sledovať zväčšovaie a zároveň sa tak rovo radovať z toho, ako sa váš penis stáva silnejším, dlhším a tvrdším. Stlačte tlačidlo a nechajte sa pohltiť.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Realov Masturbating Smart Penis Pump

  Hľadáte šikovnú a kvalitnú automatickú vákuovú pumpu na penis? Tak tu ju máte! Bude pre vás pracovať v manuálnom alebo inteligentnom režime, má masturbačný vzrušujúci vchod a ponúkne vám 3 režimy výcviku a intenzívne príjemné pocity sania!

  99,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Air Control - Vákuová pumpa

  Vákuová pumpa o celkovej dĺžke 22cm okamžite ztoporí váš penis a pripraví ho na maximálny výkon.

  37,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zero Tolerance Sucking Good

  Snívate o niečom jedinečnom? Táto moderná vákuová pumpa vás bude príjemne stimulovať tesnou komôrkou z hebkého TPE materiálu so zmyselnou textúrou. Na výber dostanete z 3 rýchlostí vákuového nasávania, alebo si môžete vybrať špeciálnu funkciu, ktorá striedavo saje a uvoľňuje. Splňte si svoje fantázie a pridajte i vibrácie!

  139 €

  87,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Electric Vacuum Pump for Erection and Enlargement with 5 Suction Levels

  Chcete mať svoju erekciu aj veľkosť pod kontrolou? Táto automatická vákuová pumpa vám s tým pomôže! Ponúkne vám 5 výkonných úrovní sania, medzi ktorými budete snáď prepínať pomocou tlačidla. Veľkou výhodou je, že balenie obsahuje 2 rôzne tesniace krúžky a taktiež erekčný krúžok, s ktorým predĺžite svoju erekciu.

  61,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate HydroXtreme 9

  Predstavujeme vám HydroXtreme 9, ktorý posúva proces zväčšovania penisu na báze vody na úplne novú úroveň. Ide o absolútne najvýkonnejšiu pumpu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná na trhu a to v celosvetovom meradle.

  369 €

  229 €

  +

  -

  Skladom

 • Tom of Finland Rose Bud Cylinder with Beaded Silicone Insert Black

  Chcete pre vašu zadnú kvetinku niečo viac? Nechajte ju rozkvitnú vďaka silnému saniu, ktoré zvýši prietok krvi, a zároveň si užijete prienik lahodných silikónových guľôčok. Pripojte vhodné čerpadlo, stláčajte a podľahnite tlaku, kedy je vaša riťka nasávaná dovnútra. Rose Bud Cylinder je kvalitný produkt, ktorý zvýši citlivosť vašej dierky a vďaka guľôčkám ju aj parádne zastimuluje.

  99,90 €

  61,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Universal Replacement Sleeve Clear

  Náhradný návlek na penisové pumpy s maximálnym vonkajším priemerom 6 cm. Vnútorný priemer je potom 2,5 cm a je dostatočne flexibilný. Vyrobený je zo silikónu, neobsahuje ftaláty a spĺňa aj tie najprísnejšie nariadenia EU REACH.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Classic Penis Pump Transparent

  Lámete si hlavu, ako dosiahnuť väčší penis? Vákuová pumpa je tým najlepším riešením! Pumpou vytvorené vákuum posilní erekciu a pomôže aj tým nešťastníkom, na ktorých nepôsobia ani lieky. Dlhodobé používanie vedie k zväčšeniu penisu, dlhšej erekcii, zlepšeniu sexuálneho výkonu alebo k navýšeniu hladiny testosterónu.

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 153

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.