×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Podprsenky a topy

Položky 1 až 32 z celkom 43

 1. 1
 2. 2
 • Cottelli Basic Shelf Bra

  Aká podprsenka je najviac sexi? Predsa tá, ktorá prsia úplne odhaľuje! Táto otvorená podprsenka je ľahko vystužená, má nastaviteľné ramienka a zapínanie na háčiky. Elegantné čierne prevedenie a jemná výšivka pristane každej žene a nádherne zvýrazní vašu ženskosť.

  30,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Obsessive Miamor Half-Bra Black

  Objavte dokonalosť v podobe tejto otvorenej podprsenky, ktorá z vašich pŕs urobí pôvabné skvosty.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI krytkami bradaviek

  Chcete mať krásne a pevné prsia aj bez kosticovej podprsenky? Unikátna, neviditeľná podprsenka Bye Bra vám toto prianie splní!

  30,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS001 Top Red-Black

  Aj pohodlná bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí sa ženskej postave, a je doplnený o romantickú čipku. Vychutnajte si slobodu v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS001 Top Black

  Aj pohodlné bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásneho a zvodného bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave, a je doplnený o romantickú čipku. Vychutnajte si slobodu v pôvabnom modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS002 Top Black

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Shelly Bra Black

  Potešenie pre telo aj pre oči. Táto otvorená podprsenka je nekonečne sexy, pretože priláka pozornosť na vaše prsia a ešte vám okolo krku ovinie čipkovaný obojočok. Nastaviteľné ramienka zaručujú skvelé sadnutie a kvalitné materiály zas budú príjemné vašej pokožke. Vyskúšajte, aké to je cítiť sa naozaj zvodná.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Be Wicked Miracle Push-Up Strapless Bra Nude

  Riešite, ako vymyslieť spodnú bielizeň pod vaše obľúbené šaty bez ramienok, pod ktoré sa klasická podprsenka proste nehodí? Vyskúšajte úžasnú podprsenku Be Wicked Miracle s push-up efektom, ktorý vám vytvorí dokonalý dekolt.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Be Wicked Silicone Push-Up Adhesive Bra

  Riešite, ako vymyslieť spodnú bielizeň pod vaše obľúbené šaty bez ramienok alebo s otvoreným chrbátom, pod ktoré sa klasická podprsenka proste nehodí? Vyskúšajte lepiacu podprsenku Be Wicked s push-up efektom pre dokonalý dekolt.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS001 Top White

  Hľa pohodlné bielizeň Moze hoci sexi! Passion prichádza s kolekciám krásneho a zvodného bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktory sa prispôsobí ženskej postave, a je doplnený o romantický čapíky. Vychutnajte si slobodu v pôvabnom modernej Bielizna športového štýle!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Solon Bra Black

  Potešenie pre telo aj pre oči. Nechajte sa zlákať touto veľkolepo sexy podprsenkou od značky Passion. Vďaka nastaviteľným popruhom dokonale padne a vďaka super zvodným detailom a dômyselnej čipke sa budete nielen cítiť úplne neodolateľná, ale predovšetkým takou skutočne budete.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Kelis Bra Black

  Potešenie pre telo i pre oči. Táto otvorená podprsenka je nekonečne sexi, pretože pozornosť priláka na vaše poprsie, okolo krku ovinie obojoček a jej elegantnosť podporia zlaté krúžky. Nastaviteľné popruhy zaručujú skvelé padnutie a kvalitné materiály zase budú príjemné pre vašu pokožku. Vyskúšajte, aké to je cítiť sa skutočne zvodnou.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Be Wicked Smooth Invisible Adhesive Bra Black

  Riešite, ako vymyslieť spodnú bielizeň pod vaše obľúbené šaty bez ramienok alebo s otvoreným chrbátom, pod ktoré sa klasická podprsenka proste nehodí? Vyskúšajte podprsenku Be Wicked, ktorá je nenápadná, ale zároveň účinná.

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Meggy Bra Black

  Potešenie pre telo aj pre oči. Táto podprsenka od značky Passion je geometrickou hrou tvorenou popruhmi a elegantnými zlatými krúžkami. Je nevšedná, pôsobí luxusným dojmom a je nekonečne sexy. Nastaviteľné popruhy zaručujú skvelé sadnutie a kvalitné materiály zase budú príjemné vašej pokožke. Vyskúšajte, aké to je cítiť sa naozaj zvodná.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS004 Top Black

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passio prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Lorry Bra Black

  Potešenie pre telo i pre oči. Táto otvorená podprsenka je nekonečne sexi, pretože pozornosť priláka na vaše poprsie a ešte vám okolo krku ovinie obojoček pripojený čipkou. Nastaviteľné popruhy a ramienka zaručujú skvelé padnutie a kvalitné materiály zase budú príjemné pre vašu pokožku. Vyskúšajte, aké to je cítiť sa skutočne zvodnou!

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Be Wicked Push-Up Adhesive Bra

  Riešite, ako vymyslieť spodnú bielizeň pod vaše obľúbené šaty bez ramienok alebo s otvoreným chrbátom, pod ktoré sa klasická podprsenka proste nehodí? Vyskúšajte lepiacu podprsenku Be Wicked s push-up efektom a kosticami pre dostatočnú podporu.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Be Wicked Droplet Adhesive Bra

  Riešite, ako vymyslieť spodnú bielizeň pod vaše obľúbené šaty bez ramienok alebo s otvoreným chrbátom, pod ktoré sa klasická podprsenka proste nehodí? Vyskúšajte lepiacu Be Wicked, ktorá je nenápadná, ale zároveň účinná.

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS002 Top White

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej moderej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS007 Top Pink

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z príjemnej elastickej bavlny bez kostíc. Táto podprsenka má nastaviteľné popruhy pre dokonalé padnutie a poskytne vám oporu a zároveň voľnosť. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion Armanda Bra Black

  Potešenie pre telo i pre oči. Táto otvorená podprsenka s popruhmi a elegantnými kolieskami je nekonečne sexi, pretože priláka pozornosť na vaše poprsie a už ju nepustí. Nastaviteľné ramienka a popruhy zaručujú skvelé padnutie a kvalitné materiály zase budú príjemné pre vašu pokožku. Vyskúšajte, aké to je cítiť sa skutočne zvodná.

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS010 Top Black

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS008 Top Black

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave a má tiež nastaviteľné ramienka. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bye Bra Adhesive Tape for Dress 20 pack

  Obojstranná lepiaca páska na šaty Bye Bra je vyrobená pomocou lepidla 3M. Páska rozmerov 23x82 mm je teda širšia a dlhšia než priemerné lepiace pásky na šaty.

  14,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS005 Top White

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizen z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS009 Top Black

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave a tiež nastaviteľné ramienka. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  30,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS014 Top Pink

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bye Bra Perfect Shape Pads Nude

  Potrebuje vaše poprsie tak trochu pomôcť? Tieto vankúšiky mu poskytnú push-up efekt a vylepšia celkovú líniu poprsia tak, aby pôsobilo plnšie a prirodzene definovanejšie. Vankúšiky sú lepiace, takže sa ani nehnú. a tiež opakovateľne použiteľné. Nechajte si dopomôcť k neodolateľným prsiam!

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS007 Top Yellow

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z príjemnej elastickej bavlny bez kostíc. Táto podprsenka má nastaviteľné popruhy pre dokonalé padnutie a poskytne vám oporu a zároveň voľnosť. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  30,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Passion PS008 Top Red

  Aj športová bielizeň môže byť sexi! Passion prichádza s kolekciou krásnej a zvodnej bielizne z kvalitnej elastickej bavlny. Tento top má príjemný strih, ktorý sa prispôsobí ženskej postave a má tiež nastaviteľné ramienka. Vychutnajte si pohodlie v pôvabnej modernej bielizni športového štýlu!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bye Bra Half Push-Up Pads Clear

  Chcete mať teraz hneď o niečo väčšie prsia? Ukryte si do svojej podprsenk tieto push-up podložky, ktoré zvýraznia vaše poprsie a podporia jeho prirodzenú líniu. Priehľadný silikónový materiál je príjemne mäkký a ukryje sa aj pod bikinami alebo šatami. Vychutnajte si pocit väčších pŕs i sebavedomie!

  26,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bye Bra Adhesive Push-Up Pads Nude

  Chýba vám ku šťastiu málinko výraznejšie poprsie? Môžete si k nemu dopomôcť z minúty na minútu pomocou týchto push-up podložiek. Sú to neviditeľné a ľahko aplikovateľné vankúšiky s vysoko kvalitným bio gélom, ktoré budú v podprsenke úžasne pohodlné. Zvýraznite svoje poprsie pomocou lepiacich push-up podložiek!

  18,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 43

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.