×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Dildá

Položky 1 až 32 z celkom 877

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Clone A Willy The Original - Sada pre kópiu penisu

  Vyrobte si dokonalú vibračnú kópiu svojho penisu! Clone A Willy je kompletná súprava, ktorá umožní každému mužovi vyrobiť si presnú, neuveriteľne detailnú kópiu svojho vlastného penisu.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Njoy Pure Wand

  Njoy Pure Wand poskytuje priame spojenie Vášho bodu G alebo P s pocitmi absolútnej slasti. Pomôcka disponuje perfektným zakrivením pre dokonalú relaxačnú masáž vykonávanú Vami či Vaším partnerom.

  189 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8" Flesh

  Prahnete po radosti, ktorá bude nefalšovaná a skutočná? Spoznajte neskutočne nádherné a realistické dildo Silexd s funkciou mocných vibrácií. Na povrchu je dildo príjemne hebké a vyzýva k pomaznaniu, avšak vo vnútri je pevné ako tá najtvrdšia erekcia. Splňte si svoje najhlbšie sny, vášne a túžby s realistickým dildom snov!

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • X-MAN The Real One Penisdildo 24cm Telová

  Využite možnosti realistického dilda s prísavkou. Táto hračka verne kopíruje penis a vďaka prísavke ju je možné pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Dĺžka 24 cm a priemer 5 cm.

  43,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Skinlike Soft Cock 7.5" Flesh

  Snívate o realistickom dilde, ktoré bude tak skutočné, že si ho možno aj spletiete so skutočným penisom? Skinlike Soft Cock vyniká svojím dvojvrstvovým spracovaním, kedy je vo vnútri tvrdý a pevný ako ten najvzrušenejší penis, zatiaľ čo jeho povrch je mäkký a hebký ako jemnučká kožička. Užite si jeho ohybnosť a potešte sa ním ako so skutočným penisom!

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • X-MAN All Black AB22 Terminator Mega Dildo 43cm

  Terminátor medzi brutal dildami! Jeho dĺžka 43 cm a priemer 9 cm ho robí jedným z najrozmernejších brutal díld na európskom trhu!

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 8" Triple Density Fat Cock with Balls

  Popisok pripravujeTen najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vo vnútri pevné ako kamenná erekcia a zakončené je super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!me.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • SilexD Model 1 7" Flesh

  Prahnete po radosti, ktorá bude nefalšovaná a skutočná? Spoznajte neskutočne nádherné a realistické dildo Silexd s pamäťovým efektom, vďaka ktorému vydrží zahnuté tak, ako si ho nastavíte. Materiál je navyše teplotne ovplyvniteľný, takže pri zahriatí mäkne a v nízkych teplotách tvrdne. Poďte sa milovať divoko!

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • strap-on-me Sliding Skin Realistic Dildo Fuchsia L

  Toto neskutočne inovatívne dildo vám dopraje absolútne realistické pocity! Kombinuje minimalizmus, striedmosť a sofistikovanosť, ktoré definujú jeho estetiku. Svojim podmanivým dizajnom, farbou a pružnou „kožou“ vám poskytne potešenie už na prvý pohľad! Poďte zistiť viac.

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • X-MAN The Real One Penisdildo 24cm Čierna

  Využite možnosti realistického dilda s prísavkou. Táto hračka verne kopíruje penis a vďaka prísavke ju možno pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Dĺžka 24 cm a priemer 5 cm.

  43,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • X-MAN All Black AB21 Hand with Arm - Fistingové ruka 37cm

  Dildo v tvare ruky ideálne na tréning fistingu. Dĺžka 39 cm a priemer 7,3 cm.

  47,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • X-MAN All Black AB23 Dildo 33,5cm

  Vzrušujúca hračka z mäkčeného latexu a s hladkým povrchom. XXL čierne dildo s vyrysovaným žaluďom, predkožkou a semenníkmi je určené skúseným milovníčkam. Vďaka podstavcu je možné zažiť rozkoš aj na podlahe.

  80,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Icicles No. 2

  Luxusné sklenené dildo Icicles No. 2 - čarovná, univerzálna erotická pomôcka, ktorú je možné používať análne aj vaginálne. Takto elegantný predmet je súčasne ivhodným - nenápadne vzrušujúcim erotickým darčekom.

  40,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Paloqueth Realistic Ultra-soft Dildo Skin

  Hľadáte kvalitné a zároveň cenovo dostupné dildo? Paloqueth Realistic by nemalo uniknúť vašej pozornosti! Je príjemne mäkké a jemné, flexibilné, veľké tak akurát a vyrobené z bezpečného a veľmi príjemného TPE materiálu. Pripevnite si ho vďaka silnej koncovej prísavke napríklad na dlaždičky v kúpeľni a užite si s ním všetky svoje obľúbené polohy!

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Squirt Extreme Dildo 11" Flesh

  Snívate o skutočne autentických zážitkoch vrátane výstrekov? Toto nádherné dildo vám vaše prianie s radosťou splní! Ohromí vás nielen schopnosťou výstrekov akejkoľvek tekutiny, ale tiež každou svojou precízne vytvarovanou žilkou za žilkou a skvostným žaluďom. Vaše fantázie razom ožijú! Dildo je pevné, ale tiež ohybné podľa vašich potrieb a je zakončené silnou prísavkou. Oddajte sa mu a nebudete ľutovať.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Goldplay Twist L

  Milujete hlbokú stimuláciu? Vašej pozornosti by nemalo uniknúť toto Goldplay dildo pre hlboké hrátky. Je príjemne mäkké a pružné, pretože je vyrobené z kvalitného silikónového materiálu, ktorý sa vďaka svojim elastickým vlastnostiam vráti do pôvodného tvaru. Vaše análne zážitky s ním teda budú úplne bezbolestné. Potrénujte s ním svoj análik a užite si vzrušujúcu stimuláciu!

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Clone A Willy Glow in the Dark - Sada pre svietiacu kópiu penisu Ružová

  Vyrobte si dokonalú vibračnú a svietiacu kópiu svojho penisu! Clone A Willy je kompletná súprava, ktorá umožní každému mužovi vyrobiť si presnú, neuveriteľne detailnú kópiu svojho vlastného penisu, ktorá navyše svieti v tme.

  62,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson The Mangina - Dildo vagína Telová

  Zoznámte sa s Manginou, ktorá spája dve obľúbené hračky v jednu extra účinnú. Je ideálny na sólové hry oboch partnerov. Ženy poteší ako dildo z perfektne príjemného materiálu a mužom sa zase bude páčiť dokonalá imitácia análneho otvoru, ktorý je na zadnej strane dilda. Nabúrajte stereotypy s touto netradičnou pomôckou.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 12" Triple Density Cock with Balls

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a je zakončené super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • strap-on-me Sliding Skin Realistic Dildo Fuchsia S

  Toto neskutočne inovatívne dildo vám dopraje absolútne realistické pocity! Kombinuje minimalizmus, striedmosť a sofistikovanosť, ktorý definujú jeho estetiku. Svojim podmanivým dizajnom, farbou a pružnou „kožou“ vám poskytne potešenie už na prvý pohľad! Poďte zistiť viac.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshjack Boys Brent Corrigan Dildo

  Dildo Brent Corrigan od obľúbenej americkej firmy Fleshlight zo série Flashjack Boys. Penis je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý prirodzene drží tvar a jeho povrch pripomína na dotyk skutočnú pokožku.

  73,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • SilexD Model 1 7" Pink

  Prahnete po radosti, ktorá bude nefalšovaná a skutočná? Spoznajte neskutočne nádherné a realistické dildo Silexd s pamäťovým efektom, vďaka ktorému vydrží zahnuté tak, ako si ho nastavíte. Materiál je navyše teplotne ovplyvniteľný, takže pri zahriatí zmäkne a v nízkych teplotách stvrdne. Poďte sa milovať divoko!

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pride Dildo Silicone Rainbow Dildo 20cm

  Pride Silicone Rainbow Dildo je silikónové dildo vo farbách "pride" dúhy a vďaka prísavke možno pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Dĺžka 20 cm a priemer 3,9 cm.

  55,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 8" Triple Density Cock

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a zakončené je super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si to!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Realistic Curved Dildo 9.5" Flesh

  Snívate o dokonale realistickom penise s rozmermi presne pre vás? Toto telové Lovetoy dildo vás ohromí svojím zahnutým tvarom, každou svojou precízne vytvarovanou žilkou a skvostným žaluďom. Vaše fantázie razom ožijú! Dildo je pevné, ale tiež ohybné podľa vašich potrieb a je zakončené silnou prísavkou. Oddajte sa mu a nebudete ľutovať.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Dual layered Platinum Silicone Plug 7.0"

  Realistické dilda vás nudia a chcete niečo zaujímavejšie? Skúste tohto krásavca z kvalitného dvojvrstvového silikónu. Poskytne vám neuveriteľné pocity a uspokojenie! Vnútri je totiž pevný a tvrdý a z vonkajšej časti je báječne mäkký a príjemný. Vychutnajte si vzrušujúce prenikanie vďaka jeho texturovanému povrchu a nezabudnite ani na koncovú prísavku.

  299 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith HSD38 Orochi Monster Dildo 25.7cm Turquoise

  Realistické dildá vás nebavia a hľadáte skôr niečo trochu monštruózne? Toto dildo s nevšedným tvarom je vyrobené z vysoko kvalitného silikónu, má luxusnú textúru a tiež príjemný mäkký povrch. Užite si s ním svoju cestu za potešením a využite aj jeho koncovú prísavku.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • SilexD Model 2 6" Flesh

  Prahnete po radosti, ktorá bude nefalšovaná a skutočná? Spoznajte neskutočne nádherné a realistické dildo Silexd s pamäťovým efektom, vďaka ktorému vydrží zahnuté tak, ako si ho nastavíte. Materiál je naviac teplotne ovplyvniteľný, takže pri zahriatí mäkne a v nízkych teplotách tvrdne. Poďte sa divoko milovať!

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Realistic Long Dildo 11" Flesh

  Snívate o dokonale realistickom penise s rozmermi presne pre vás? Toto telové Lovetoy dildo vás ohromí nielen dlhou dĺžkou, ale tiež každou svojou precízne vytvarovanou žilkou a skvostným žaluďom. Vaše fantázie razom ožijú! Dildo je pevné, ale tiež ohybné podľa vašich potrieb a je zakončené silnou prísavkou. Oddajte sa mu a nebudete ľutovať.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 6.5" Triple Density Cock with Balls

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vo vnútri je pevné ako kamenná erekcia a je zakončené super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy The Ultra Soft Dude Vibrating 17cm Flesh

  Túžite po realistickom dilde, ktré by pre vás zmyselne vibrovalo? Dude Vibrating je dokonale tvarovaný a do detailov premyslený fešák s úžasne mäkkým povrchom, ktorý vám bude na dotyk verne pripomínať hebučkú kožičku skutočného penisu. Vyberte si z 10 vibračných rýchlostí a vzorov a skúste to i s prísavkou na hladkom povrchu.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Jet Black Mamba 19 Inch Long Dildo Black

  Čierna mamba pre všetkých, ktorí chcú otráviť svoj anál poriadne dlhým hadom! Vychutnajte si hlbokú omamnú stimuláciu, doprajte si hands-free hrátky vďaka prísavke a nechajte sa rozmaznávať kvalitným PVC materiálom.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 877

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.