Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Elektrosex

Položky 1 až 32 z celkom 178

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • KinkLab NeonWand Power Tripper Human Electrode

  Čo keby ste mohli nechať vášho partnera doslova horieť zakaždým, keď sa vás dotkne? Toto je nový doplnok pre Noen Wadn ™ od značky KinkLab®, je ľahko ovládateľný a zaručuje úplne novú úroveň vašich iskriacich hier. Teraz môžete vytvárať vzrušujúce iskry kedykoľvek a kdekoľvek.

  73,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • KinkLab NeonWand Violet Wand Fialová

  Unikátne a veľmi obľúbené zariadenie s fialovým lúčom, ktoré vytvára elektrické výboje na celom povrchu kože. Vyvoláva nezvyčajné a vzrušujúce pocity, ktoré môžete pomocou elektriny sami ovládať a užívať si ich podľa toho, čo máte najradšej.

  219 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Big Bend-It Silicone Bi-Polar Plug Čierna

  Inovatívny bi-polárny stimulátor prostaty s pôsobivým tvarom. Jeho telo tvoria 3 oválne guľôčky, ktoré zaisťujú naozaj intenzívne dráždenie. Veľkou výhodou je flexibilita hračky, pretože je vyrobená zo 100% lekárskeho silikónu.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Pubic Enemy No 1 Cock Cage

  Elegantná a transparentná klietka cudnosti s elektro-stimulačnou funkciou. Udržte ho pod zámkom, potlačte jeho búrlive túžby a obmedzte jeho slobodu. V klietke nebude mať možnosť vzrušiť sa a vy budete jediná, kto bude mať kľúč a tým pádom aj všetku moc. A čo viac, klietka má odnímateľné vodivé plochy, cez ktoré svojej polovičke pošlete elektrické záchvevy, zášklby a pulzácie presne v takej intenzite, akú si práve zaslúži.

  189 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Pure Pete Corona Strap

  Pure Pete prináša brniace elektrické impulzy do špičky penisu, objíme celý žaluď a dokonale sa s ním pohrá. Okúzľuje tak najcitlivejšie body na mužskom tele a jeho veľkosť je plne nastaviteľná, takže sadne úplne každému.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Rodeo Robin

  Set popruhov vhodný pre zvlášť intenzívnu stimuláciu penisu a semenníkov. Vyvolá chvenie a zmyselné potešenie, ktoré sa môže dostať až do naozaj neočakávaných výšok. Vďaka tomu, že sú popruhy nastaviteľné, pohodlne obopnú koreň penisu, žaluď alebo semenníky.

  51,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Tickleberry Finn Ribbed Sound

  Dlhý a jemne zvlnený dilatátor pre špeciálnu stimuláciu penisu zvnútra, ktorej sa hovorí sounding. Ak patríte medzi fanúšikov soundingu určite by vám nemala uniknúť možnosť dráždiť svoju močovú trubicu prostredníctvom intenzívnych elektrických šokov a výbojov.

  119 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim A-Box Audio Stimulator

  Elektro-stimulačné a sexuálne hry sa stávajú hlavným prúdom pre všetkých, ktorí hľadajú niečo nové, jedinečné, ​​odlišné a maximálne vzrušujúce. Abox je unikátne zariadenie určené špeciálne na erotickú audio elektrostimuláciu. Abox je totiž riadený zvukom, ktorý môže byť prijímaný buď vstavaným mikrofónom, alebo pomocou pripojeného MP3 prehrávača.

  309 €

  199 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Adaptor 2mm to 4mm

  Prispôsobte si svoj ElectraStim zdroj s touto súpravou, vďaka ktorej potom budete môcť pripojiť aj pomôcky so 4 mm vstupom.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Cable 2mm

  Špeciálny kábel na prepojenie E-Stim elektród s 2 mm zásuvkami.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Diamond Penis Plug L

  Plug určený na sounding od obľúbenej značky E-Stim vás ohromí nielen skvelými pocitmi, ktoré so sebou sounding prináša, ale aj úžasnou elektrostimuláciou.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Diamond Penis Plug M

  Plug určený pre sounding od obľúbenej značky E-Stim vás ohromí nielen skvelým pocitom, ktorý so sebou sounding prináša, ale aj úžasnou elektrostimuláciou.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Diamond Penis Plug S

  Plug určený na sounding od obľúbenej značky E-Stim vás ohromí nielen skvelými pocitmi, ktoré so sebou prináša, ale aj úžasnou elektrostimuláciou!

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim E-Box Series 2B Kit

  Skutočne silný a univerzálny elektrický zdroj pre všetkých náročných milovníkov elektrosexu a stimulácie. 2B je na vrchole pomyselného rebríčka elektrických zdrojov vyvinutých pre tento vzrušujúci účel. Jeho funkcie a sila vás úplne ohromia!

  669 €

  439 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim Electro Pin Wheel Bi-Polar

  Dvojitý veterník s 2 otáčajúcimi kolieskami na konci dodá vašim vášnivým hrám novú úroveň. Vytvorený bol so zvodným zámerom zmyslového skúmania a jeho intímne dotyky ešte prehlbujú vyvolávané pocity, pretože sú doplnené o jemné elektrické výboje.

  119 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim ElectroPebble Electrobox

  Zoznámte sa s ElectroPebble plniacim všetky želania milovníkov elektro-stimulačných hrátok, ktorým jeho vývojári dôkladne načúvali. Je tak veľmi silný a našlapaný funkciami, ktoré proste a jednoducho chcete!

  329 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • E-Stim TriPhase Cable And Adaptors

  Sada káblov prevádzajúcich izolovaný duálny kanál z riadiacej jednotky 2B do 3 bodového izolovaného kontaktu. Skombinujte pocity oboch kanálov a vytvorte si takmer 3D zážitok.

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Aura Silicone Noir Multi-Purpose Probe

  Hračka vhodná pre všetky elektro-sexuálnych začiatočníkov od značky ElectraStim. Aura je plug vhodný pre análne aj vaginálne použitie, jej malá veľkosť a jednoduchý tvar uľahčujú zavádzanie a robia ho čo najpríjemnejším. Bezpečnostná základňa nesmie chýbať, avšak dĺžka Aury je premyslená tak, aby pohodlne dosiahla na citlivý G-bod i na prostatu. S Aurou si užite pohodlie, ale predovšetkým vzrušenie a jedinečné elektrické stimuly, prepojte jej bipolárne kontakty so zdrojom, použite lubrikant na báze vody a okúste krásy elektro-sexu.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Conductive Gel 60ml

  Špeciálny gél, ktorý je určený na použitie s pomôckami na elektrosex. Použitím tohto gélu zlepšíte vodivosť a počas svojich hier budete cítiť oveľa viac intenzívnejšie pocity ako bežne.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Depth Charge Electro Dildo

  Užívajte si elektrosex s tými najlepšími doplnkami, medzi ktoré patrí aj tento bipolárny róbertko, ktorý vám bude príjemne stimulovať G-bod, A-bod i P-bod.

  279 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Jack Socket Electro Socket

  Nová priekopnícka hračka na poli elektrostimulácie od obľúbenej značky ElectraStim. Tento masturbátor vám prinesie nielen realistické pocity vďaka kvalitným materiálom a premyslenému tvaru, ale tiež príjemné zážitky spojené s elektrostimuláciou. Okúste jedinečnú a intenzívnu sexuálnu skúsenosť, o ktorej sa vám doposiaľ ani nesnívalo.

  159 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Long Self Adhesive Pads

  Samolepiace elektro-vodivé vankúšiky sú najuniverzálnejšie elektródy, ktoré sú k dispozícii. Sú ideálne pre párové hry, ale môžu vám slúžiť aj počas masturbácie na posilnenie vzrušenia. Majú dlhší a štíhlejší tvar než štvorcové vankúšiky, takže s nimi oveľa lepšie zacielite stimuláciu okolo genitálií a hrádze .

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Lula Silicone Noir Kegel Excersisor

  Pôsobivé spojenie potešenia a praktickosti. Lula je zmyselná hračka pre ženy, ktorá pomáha posilniť svaly panvového dna a zároveň prináša príjemné vzrušenie. Horná gulička v sebe skrýva ešte jednu, ktorá bude pri vašich pohyboch príjemne narážať do stien a vyvolávať drobné vibrácie. Spodná gulička potom funguje ako elektro-vodivá a dopraje vám príjemné pulzovanie a vnútornú elektrostimuláciu.

  129 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Maxi Electro Butt Plug L

  Ideálny análny kolík pre všetkých, ktorí túžia po pocite naplnenia a zároveň chcú posunúť hranice svojho análneho potešenia. Elektrostimulácia prostredníctvom tohto kolíku vás jednoducho ohromí!

  219 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Midi Electro Butt Plug M

  Ideálny análny kolík pre všetkých, ktorí túžia po pocite naplnenia a zároveň chcú posunúť hranicu svojho análneho potešenia. Elektrostimulácia prostredníctvom tohto kolíku vás jednoducho ohromí!

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Mini Electro Butt Plug S

  Ideálny análny mini kolík pre všetkých, ktorí túžia po pocite naplnenia a zároveň posunutia hranice svojho análneho potešenia. Elektrostimulácia prostredníctvom tohto kolíku vás jednoducho ohromí!

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Nona Silicone Noir G-Spot Stimulator

  Bi-polárny stimulátor G-bodu alebo prostaty vás očarí príjemným chvením prostredníctvom elektrostimulácie a k orgazmu vás dovedie vzrušujúcou a jedinečnou cestou.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Ovid Silicone Noir Dildo

  Dildo Ovid sa pýši dômyselným tvarom smerujúcim nahor, baňatou špičkou a zvlneným telom. Je to krásny penis, ktorý slúži k neuveriteľnej stimulácii jej G-bodu alebo jeho prostaty. Je mäkký a neuveriteľne vodivý. Pripojiť ho možno k akémukoľvek ElectraStim zdroju a dočkáte sa od neho príjemného škádlenia, pulzovania a silných kontrakcií, ktoré vás privedú až k orgazmu.

  129 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Silicone Noir Rocker Large Butt Plug

  Análny kolík z radu ElectraStim bol navrhnutý pre ohromujúce hands-free použitie. Vyniká unikátnym zakrivením a 2 mm výstupmi v dolnej časti, ktoré umožňujú pripojenie k akémukoľvek ElectraStim zdroju.

  159 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Silicone Noir Rocker Medium Butt Plug

  Análny kolík z rady ElectraStim bol navrhnutý pre ohromujúce hands-free použitie. Vyniká unikátnym zakrivením a 2 mm výstupmi v dolnej časti, ktoré umožňujú pripojenie k akémukoľvek ElectraStim zdroju.

  77,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Silicone Noir Rocker Small Butt Plug

  Análny kolík zo série ElectraStim bol navrhnutý pre ohromujúce hands-free použitie. Vyniká unikátnym zakrivením a 2 mm výstupmi v dolnej časti, ktoré umožňujú pripojenie k akémukoľvek ElectraStim zdroju.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ElectraStim Sirius Silicone Noir Prostate Massager

  Mužmi vyskúšaná a preverená hračka, ktorá vám naservíruje jedinečné a návykové skúsenosti, ktoré povedú až k hands-free orgazmu. 10 cm dĺžka tela sa pohrá s vašou prostatou, kým druhá časť stimulátoru bude zatiaľ stimulovať hrádzu. Nechajte svoj análik podľahnúť zmyselnému pulzovaniu vo vami zvolenom bezchybnom rytme.

  129 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 178

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.