×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Dezinfekčné prípravky

Položky 1 až 32 z celkom 62

 1. 1
 2. 2
 • Pjur med Clean Spray 100ml

  Jeho zloženie je úplne bez alkoholu, čo z neho robí ideálny dezinfekčný prípravok vhodný na citlivú pokožku a sliznicu. Šetrne čistí intímne partie.

  12,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Renewing Powder 118ml

  Po istom čase používania výmenná vložka Fleshlight môže začať strácať časť svojej hebkosti. Deje sa to kvôli tomu, že "prášok", ktorý bol pri výrobe na vložku nanesený, sa používaním vytratil.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • EasyGlide Toy Cleaner 150ml

  Nevyhnutný pomocník pre všetkých, ktorí sa radi hrajú s erotickými pomôckami. Tento hygienický čistič vaše hračky spoľahlivo ochráni a zbaví všetkých nežiadúcich baktérií, navyše je v spreji, takže jeho aplikácia je úplne jednoduchá. Rozmaznávajte svoje erotické hračky, rovnako ako oni rozmaznávajú vás!

  11,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Wash 100ml

  Fleshlight Wash, čistiaci prostriedok pre erotické hračky, je nutnosťou pre každého majiteľa Fleshlight. Tento čistič v 100 ml spreji využíva silnú antibakteriálnu látku triclosan.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Toy Clean 100ml

  Dezinfekčný sprej Pjur Woman Toy Clean pri erotických hračkách slúži na dosiahnutie maximálnej hygieny.

  17,90 €

  7,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Antibakteriální čisticí sprej 60ml

  LELO je antibakteriálny čistiaci sprej obsahujúci aktívne antimikrobiálne látky, ktoré preukázateľne ničia 99,9% všetkých baktérií.

  11,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner 150ml

  Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner je čistiaci prostriedok pre erotické hračky Nexus. Nexus Wash je aktívna zmes prírodných antibakteriálnych zložiek vhodných pre citlivú pleť.

  9,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Intimate Hygiene Liquid Cleanser Lotion 275ml

  Čistí a rozmaznáva vaše intímne partie. Tento antibakteriálny prípravok pre intímnu hygienu po sebe zanecháva príjemnú vôňu a navyše znižuje riziko vzniku pohlavne prenosných chorôb.

  7,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros All Purpose Toy Cleaner without Alcohol 100ml

  Majú vaše sexuálne hračky citlivé povrchy? Pre Eros All Purpose Cleaner to nie je žiadny problém a môžete si s ním byť vždy istí 100% dezinfekciou a čistotou.

  9,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantaly Deluxe Sex Doll Care Kit

  Ako spoľahlivo do vašej Tantaly krásavice aplikovať lubrikant? Ako ju následne vyčistiť a vysušiť? Ako ju skladovať? Trápi vás tieto otázky? Neboj, Tantal Deluxe Sex Doll Care Kit vám so všetkým pomôže! Obsahuje 2 sušiace tyčinky, tašku na uskladnenie, aplikátor lubrikantu a klystír, jednoducho všetko, čo potrebujete!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Cleansing Spray 300ml - SALE exp. 04/2023

  Doprajte svojej najobľúbenejšej erotickej hračke správnu starostlivosť a ona vám bude s láskou slúžiť mnoho dlhých rokov. Satisfyer Men Cleansing Spray je určený na pravidelné čistenie, ktoré by malo byť u erotických hračiek samozrejmosťou. Tento dezinfekčný sprej je všestrannou ochranou proti baktériám a vírusom a jeho používaním sa vyvarujete nepríjemným infekciám a iným ochoreniam.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Toy Cleaner Spray 150ml

  Starajte sa o svoje erotické hračky a tiež o svoje zdravie. S týmto čistiacim sprejom budú vaše obľúbené pomôcky čisté, svieže a okamžite pripravené na použitie. Obsahuje kvalitné ingrediencie, a preto ho môžete použiť aj na tie najcitlivejšie materiály. Zabite všetky baktérie a hrajte sa bez obáv!

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Green Tea Toy Cleaner 100ml

  Tento jedinečný dezinfekčný prostriedok na hračky je zložený z prírodných čistiacich prísad, ako je tea tree olej, levanduľový olej alebo antibakteriálna prírodná zložka kôry guave pod ochrannou známkou spoločnosti.

  22,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Intimate & Toy Cleaner 50ml

  Starajte sa o svoje intímne partie a o svoje erotické pomôcky zároveň. Tento čistič je veľmi jemný a vhodný na použitie ako na citlivú pokožku, tak i na hračky zo všetkých materiálov. Stačí ho nastriekať a po chvíľke utrieť handričkou či obrúskom. Majte hygienu na prvom mieste a kúpte si tento čistič od prvotriednej značky Eros.

  7,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision Clean'n'Safe 100ml - SALE exp. 06/2022

  Čistiaci a dezinfekčný prípravok pre všetky vaše erotické hračky. Užívajte si svoje erotické pomôcky naplno a bez obáv o vaše zdravie. Clean'n'Safe od Joy Division účinne bojuje proti všetkým formám baktérií a húb, je šetrný k citlivým materiálom a jeho jemný vzorec ocení aj vaša citlivá pokožka. Pretože čistý znamená bezpečný.

  14,90 €

  1,89 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Pjur We-Vibe Clean 100ml

  Dezinfekčný sprej Pjur We-Vibe Clean bol špeciálne vyvinutý pre všetky erotické pomôcky značky We-Vibe.

  16,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Toy Cleaner 150ml

  Hygiena je na prvom mieste! Doprajte ju aj svojim erotickým pomôckam a vybavte sa týmto praktickým sprejom, ktorý vám zaistí, že vaše hračky budú vždy čisté, svieže a pripravené na použitie. Správnym čistením svojim erotickým miláčikom totiž zaistíte aj dlhý život, tak na to nezabúdajte.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B CLEAN 200ml

  Dezinfekčný prípravok vhodný na dezinfekciu rôznych povrchov, nástrojov a hračiek podľa klinických kritérií.

  30,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Women Disinfectant Spray 300ml

  Vibrátory Satisfyer boli vyrobené tak, aby vás vždy vyniesli do siedmeho neba nezabudnuteľne intenzívnymi orgazmami. Niet divu, že svoj malý zázrak na báze tlakových vĺn chcete mať vždy pri sebe. Pri takejto porcii zábavy je potrebné myslieť na pravidelné a dôkladné čistenie, aby váš obšťastňovač zostal čo najdlhšie ako nový.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantaly Drying Stick Kit

  Chcete, aby vám veša nová vášnivá krásavica vydržala čo najdlhšie? Dbajte na náležitú starostlivosť! Tieto špeciálne tyčinky sú navrhnuté priamo pre Tantaly bábiky a slúžia na absorbovanie vody po vyčistení. Jednoducho svoju milenku vymyjete a následne do nej vložíte túto tyčku, ktorá okamžite absorbuje prebytočnú vodu. Pretože práve vo vlhkom prostredí sa množia najviac baktérií.

  37,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Renewal Powder 60g

  Starajte sa o svoje hračky z citlivých materiálov, aby vám vydržali robiť radosť čo najdlhšie. Tento púder udržuje materiál Realistic Skin a ďalšie podobné materiály ako nové, takže nestratí svoju hebkosť a sviežosť. Stačí naniesť malé množstvo na čistú a suchú hračku, jemne vmasírovať a razom zmizne všetka lepivosť!

  7,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Joyboxx Hygienic Storage System Black

  Chcete, aby vaše erotické hračky boli hygienicky bezpečné a mohli vám slúžiť čo najdlhšie? Zoznámte sa s patentovaným Joyboxxom. Je to prvý úložný box na erotické pomôcky, ktorý vám ponúkne unisex dizajn, priestor na uloženie viacerých hračiek bez toho, aby sa vzájomne dotýkali, zámok i otvor pre nabíjací kábel. Toto nie je len tak nejaká krabička!

  80,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros All Purpose Toy Cleaner without Alcohol 50ml

  Vaše milované erotické pomôcky si zaslúžia vašu starostlivosť, rovnako ako si vy zaslúžite ich vzrušujúce funkcie. Tento hygienický čistiť v spreji je báječne šetrný a vhodný aj na citlivé povrchy. Neobsahuje alkohol a jeho pravidelným používaním svojim miláčikom výrazne predĺžite život.

  7,90 €

  4,59 €

  +

  -

  Skladom

 • pjur Desinfect 100ml - SALE Exp. 05/2023

  Vysoko účinná dezinfekčný prípravok na pokožku a ruky. Je šetrný k pokožke, má neutrálne pH, je vegánsky a na rozdiel od väčšiny podobných prípravkov nevysušuje pokožku. Bol navrhnutý tak, aby spĺňa najvyššie štandardy osobnej hygieny, pochádza z Nemecka a účinkuje už za 30 sekúnd.

  14,90 €

  1,89 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Joydivision Clean'n'Safe 200ml - SALE exp. 03/2023

  Hľadáte dokonalú dezinfekčné ochranu nielen pre vaše erotické pomôcky, ale aj pre vás? Joy Division Clean'n'Safe účinne bojuje proti všetkým formám baktérií a vírusom vrátane koronavírusy Covid-19 a HIV. Je vhodný pre všetky materiály, ku ktorým je šetrný a nepoškodzuje ich, a tiež aj pre citlivú pokožku. Vaše zdravie a bezpečie je na prvom mieste, ochraňujte ho!

  30,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Saloos Dermsanit Natural Hand Cleaning Antimicrobial Spray 50ml - SALE exp. 04/2023

  Prírodný bezoplachový čistiaci sprej na ruky so 70% obsahom alkoholu s antimikrobiálnym účinkom. Ruky nevysušuje, nelepí a príjemne vonia po citrusoch.

  11,90 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Eros Intimate & Toy Cleaner 200ml

  Chcete, aby vám vaše erotické pomôcky slúžili čo najdlhšie? Doprajte im potrebnú hygienickú starostlivosť s týmto čističom od Eros. Je ideálny na citlivé povrchy, pretože jeho zloženie neobsahuje alkohol a aj napriek tomu je mimoriadne účinný. Vaše hračky vám budú vďačné.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson ULTRASKYN Refresh Powder 35g

  Špeciálny prášok určený na to, aby materiál vašich obľúbených hračiek Ultraskyn bol stále hebký a príjemný. Je tvorený prírodnými ingredienciami, ktoré nielenže povrch vašej hračky urobia opäť hodvábne hebkým, ale tiež predĺžia životnosť produktu. Ľahko sa aplikuje a dopraje vám pocit ako by to s vašou hračkou bolo zase ako prvýkrát.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • SterToy Sterilizer Germicidal Bactericide Ultraviolet

  Zázračná skrinka pre hygienickú čistotu vašich erotických hračiek, aj akýchkoľvek iných doplnkov. Čiže sterilizátor! Stertoy sa postará o sterilizáciu všetkých vašich erotických hračiek, ale aj osobných vecí a všetkého, čo potrebujete aktuálne sterilizovať. Využíva najmodernejšie ultrafialové lampy, ktoré okamžite ničia štruktúru DNA baktérií. Myslite na svoje zdravie a dezinfikujte nielen svoje erotické hračky v Stertoy!

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bathmate Anal Clean 100ml

  Prvý čistič erotických pomôcok na svete, ktorý je určený špeciálne pre análne hračky. Na trh s ním prichádza značka Bathmate a môžete si byť istí tým, že z vašich hračiek bezpečne odstráni všetky baktérie a zvyšky fekálií.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Boners Penis Cleaner 150ml

  Hygiena by pre vás mala byť vždy na prvom mieste, a preto je potrebné dbať nielen na čistotu vašich erotických pomôcok, ale aj na čistotu a sviežosť vášho penisu. S týmto prípravkom si zaistíte penis čistučký ako lilium. Okrem toho Boners Penis Cleaner vyživuje pokožku. Jeho použitie je veľmi jednoduché, naneste ho na penis a rozotrite, používať ho môžete aj namiesto intímneho mydla.

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Fresh Wipes 12 pack

  Občas každý z nás potrebuje narýchlo osviežiť a umyť svoje intímne partie, aby boli pripravené ihneď na akciu! Tieto vreckovky môžete mať vždy pri sebe a použiť ich okamžite, stačí aplikovať trochu vody alebo čističa erotických pomôcok, ak ich budete používať na hračky.

  11,90 €

  4,99 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 62

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.