Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Dezinfekčné prípravky

Položky 1 až 32 z celkom 68

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Fleshlight Renewing Powder 118ml

  Po istom čase používania výmenná vložka Fleshlight môže začať strácať časť svojej hebkosti. Deje sa to kvôli tomu, že "prášok", ktorý bol pri výrobe na vložku nanesený, sa používaním vytratil.

  8,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur med Clean Spray 100ml

  Jeho zloženie je úplne bez alkoholu, čo z neho robí ideálny dezinfekčný prípravok vhodný na citlivú pokožku a sliznicu. Šetrne čistí intímne partie.

  11,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Wash 100ml

  Fleshlight Wash, čistiaci prostriedok pre erotické hračky, je nutnosťou pre každého majiteľa Fleshlight. Tento čistič v 100 ml spreji využíva silnú antibakteriálnu látku triclosan.

  8,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Toy Clean 100ml

  Dezinfekčný sprej Pjur Woman Toy Clean pri erotických hračkách slúži na dosiahnutie maximálnej hygieny.

  16,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Toy Cleaner Solution 100ml

  Čistič erotických pomôcok od obľúbenej značky Bio Health. Ak chcete, aby vám vaše obľúbené hračky dlho vydržali, je jasné, že potrebujú tú správnu starostlivosť. Tú si zaistíte s týmto hygienickým čističom, ktorý sa dodáva v dizajnovom obale a jeho obsah je 100 ml.

  10,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • EasyGlide Toy Cleaner 150ml

  Nevyhnutný pomocník pre všetkých, ktorí sa radi hrajú s erotickými pomôckami. Tento hygienický čistič vaše hračky spoľahlivo ochráni a zbaví všetkých nežiadúcich baktérií, navyše je v spreji, takže jeho aplikácia je úplne jednoduchá. Rozmaznávajte svoje erotické hračky, rovnako ako oni rozmaznávajú vás!

  10,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Antibakteriální čisticí sprej 60ml

  LELO je antibakteriálny čistiaci sprej obsahujúci aktívne antimikrobiálne látky, ktoré preukázateľne ničia 99,9% všetkých baktérií.
  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner 150ml

  Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner je čistiaci prostriedok pre erotické hračky Nexus. Nexus Wash je aktívna zmes prírodných antibakteriálnych zložiek vhodných pre citlivú pleť.

  8,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros All Purpose Toy Cleaner without Alcohol 100ml

  Majú vaše sexuálne hračky citlivé povrchy? Pre Eros All Purpose Cleaner to nie je žiadny problém a môžete si s ním byť vždy istí 100% dezinfekciou a čistotou.

  8,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Intimate Hygiene Liquid Cleanser Lotion 275ml

  Čistí a rozmaznáva vaše intímne partie. Tento antibakteriálny prípravok pre intímnu hygienu po sebe zanecháva príjemnú vôňu a navyše znižuje riziko vzniku pohlavne prenosných chorôb.

  6,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pepino Intimate Emulsion 250ml

  Jemný, umývací gél sa šetrne stará o intímne časti vášho tela. Obsahuje kyselinu mliečnu, extrakt Aloe vera, panthenol a jemné umývacie a regeneračné prísady.

  3,69 €

  3,29 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B CLEAN 200ml

  Dezinfekčný prípravok vhodný na dezinfekciu rôznych povrchov, nástrojov a hračiek podľa klinických kritérií.

  29,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Green Tea Toy Cleaner 100ml

  Tento jedinečný dezinfekčný prostriedok na hračky je zložený z prírodných čistiacich prísad, ako je tea tree olej, levanduľový olej alebo antibakteriálna prírodná zložka kôry guave pod ochrannou známkou spoločnosti.

  20,90 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur We-Vibe Clean 100ml

  Dezinfekčný sprej Pjur We-Vibe Clean bol špeciálne vyvinutý pre všetky erotické pomôcky značky We-Vibe.

  16,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Renewing Powder 85g

  Váš Satisfyer Men vás bude uspokojovať pokojne celý život, ak sa o neho budete správne starať. Aby sa nestratila pružnosť materiálu alebo aby sa príliš rýchlo neopotreboval, je dôležité používať tento špeciálny púder, ktorý materiálu dodá potrebnú výživu. Pečujte o jedinečný materiál Satisfyeru Men a vychutnávajte si báječné zážitky s ním spojené!

  17,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • LateX Special Latex Cleaner 200ml

  Špeciálny čistiaci prípravok na latexové a gumové odevy so sviežou vôňou. Prostriedok pôsobí antibakteriálne a odstraňuje aj odolné škvrny od oleja.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Toy Cleaner Spray 150ml

  Starajte sa o svoje erotické hračky a tiež o svoje zdravie. S týmto čistiacim sprejom budú vaše obľúbené pomôcky čisté, svieže a okamžite pripravené na použitie. Obsahuje kvalitné ingrediencie, a preto ho môžete použiť aj na tie najcitlivejšie materiály. Zabite všetky baktérie a hrajte sa bez obáv!

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lactacyd Intimate Cleanser 50ml

  Vaša kvetinka potrebuje nielen kvalitné produkty a ochranu. Doprajte jej starostlivosť a umývajte ju mycím mliekom. Je klinicky testované a obsahuje revitalizujúcu kyselinu mliečnu. Zároveň je tiež jemne parfumovaný. Užite si svieži a výživný pocit po celý deň!

  6,90 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Fifty Shades of Grey Cleansing Sex Toy Cleaner 100ml

  Dezinfekčný sprej Fifty Shades of Grey Sex Toy Cleaner 100ml s prídavkom tea tree oleja je vhodný pre všetky materiály erotických pomôcok, vrátane silikónu, skla i plastu.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision Clean'n'Safe 100ml

  Čistiaci a dezinfekčný prípravok pre všetky vaše erotické hračky. Užívajte si svoje erotické pomôcky naplno a bez obáv o vaše zdravie. Clean'n'Safe od Joy Division účinne bojuje proti všetkým formám baktérií a húb, je šetrný k citlivým materiálom a jeho jemný vzorec ocení aj vaša citlivá pokožka. Pretože čistý znamená bezpečný.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Saloos Dermsanit Natural Hand Cleaning Antimicrobial Spray 50ml

  Prírodný bezoplachový čistiaci sprej na ruky so 70% obsahom alkoholu s antimikrobiálnym účinkom. Ruky nevysušuje, nelepí a príjemne vonia po citrusoch.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swiss Navy Toy & Body Cleaner 177ml

  Používanie hygienicky neočistených erotických hračiek je skoro ako mať nechránený pohlavný styk. Bez riadnej údržby vašich hračiek sa z nich ľahko môže stať živná pôda pre veci, ktoré rozhodne vo svojom tele nechcete mať. Bežné mydlo a voda však nikdy vaším pomôckam nedoprajú tak dôkladnú hygienu ako špeciálny čistiaci prípravok.

  21,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Toy Cleaner 150ml

  Hygiena je na prvom mieste! Doprajte ju aj svojim erotickým pomôckam a vybavte sa týmto praktickým sprejom, ktorý vám zaistí, že vaše hračky budú vždy čisté, svieže a pripravené na použitie. Správnym čistením svojim erotickým miláčikom totiž zaistíte aj dlhý život, tak na to nezabúdajte.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Intimate & Toy Cleaner 50ml

  Starajte sa o svoje intímne partie a o svoje erotické pomôcky zároveň. Tento čistič je veľmi jemný a vhodný na použitie ako na citlivú pokožku, tak i na hračky zo všetkých materiálov. Stačí ho nastriekať a po chvíľke utrieť handričkou či obrúskom. Majte hygienu na prvom mieste a kúpte si tento čistič od prvotriednej značky Eros.

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros All Purpose Toy Cleaner without Alcohol 50ml

  Vaše milované erotické pomôcky si zaslúžia vašu starostlivosť, rovnako ako si vy zaslúžite ich vzrušujúce funkcie. Tento hygienický čistiť v spreji je báječne šetrný a vhodný aj na citlivé povrchy. Neobsahuje alkohol a jeho pravidelným používaním svojim miláčikom výrazne predĺžite život.

  6,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision Clean'n'Safe 200ml

  Hľadáte dokonalú dezinfekčné ochranu nielen pre vaše erotické pomôcky, ale aj pre vás? Joy Division Clean'n'Safe účinne bojuje proti všetkým formám baktérií a vírusom vrátane koronavírusy Covid-19 a HIV. Je vhodný pre všetky materiály, ku ktorým je šetrný a nepoškodzuje ich, a tiež aj pre citlivú pokožku. Vaše zdravie a bezpečie je na prvom mieste, ochraňujte ho!

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lactacyd Basic Cleanser 225ml

  Intímne mydlo Lactacyd poskytuje špeciálnu starostlivosť o citlivé alebo podráždené vonkajšie intímne partie. Lactacyd Basic Cleanse je jemný a šetrný a má nízku hodnotu pH 3,5. Nijako nevonia a pomáha rýchlejšiemu hojeniu a regenerácii. Rozmaznávajte sa!

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Boners Penis Cleaner 150ml

  Hygiena by pre vás mala byť vždy na prvom mieste, a preto je potrebné dbať nielen na čistotu vašich erotických pomôcok, ale aj na čistotu a sviežosť vášho penisu. S týmto prípravkom si zaistíte penis čistučký ako lilium. Okrem toho Boners Penis Cleaner vyživuje pokožku. Jeho použitie je veľmi jednoduché, naneste ho na penis a rozotrite, používať ho môžete aj namiesto intímneho mydla.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Women Disinfectant Spray 300ml

  Vibrátory Satisfyer boli vyrobené tak, aby vás vždy vyniesli do siedmeho neba nezabudnuteľne intenzívnymi orgazmami. Niet divu, že svoj malý zázrak na báze tlakových vĺn chcete mať vždy pri sebe. Pri takejto porcii zábavy je potrebné myslieť na pravidelné a dôkladné čistenie, aby váš obšťastňovač zostal čo najdlhšie ako nový.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson ULTRASKYN Refresh Powder 35g

  Špeciálny prášok určený na to, aby materiál vašich obľúbených hračiek Ultraskyn bol stále hebký a príjemný. Je tvorený prírodnými ingredienciami, ktoré nielenže povrch vašej hračky urobia opäť hodvábne hebkým, ale tiež predĺžia životnosť produktu. Ľahko sa aplikuje a dopraje vám pocit ako by to s vašou hračkou bolo zase ako prvýkrát.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Saloos Dermsanit Natural Hand Cleaning Antimicrobial Spray 100ml

  Prírodný bezoplachový čistiaci sprej na ruky so 70% obsahom alkoholu s antimikrobiálnym účinkom. Ruky nevysušuje, nelepí a príjemne vonia po citrusoch.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Fresh Wipes 12 pack

  Občas každý z nás potrebuje narýchlo osviežiť a umyť svoje intímne partie, aby boli pripravené ihneď na akciu! Tieto vreckovky môžete mať vždy pri sebe a použiť ich okamžite, stačí aplikovať trochu vody alebo čističa erotických pomôcok, ak ich budete používať na hračky.

  10,90 €

  4,79 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 68

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.