×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Vegánske kondómy

Položky 1 až 32 z celkom 61

 1. 1
 2. 2
 • Glyde Ultra - Premium Vegan Condoms 100 pack

  Prémiové vegánske kondómy GLYDE z čisto prírodného latexu. Balenie obsahuje 100 ks kondómov, ktoré sú vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe úžasne tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a bez chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez vône, bez parabénov a glycerínu.

  76,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Slimfit - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Slimfit s kratšou dĺžkou. Balenie obsahuje 10 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Ultra - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy z čisto prírodného latexu. Balenie obsahuje 20 ks kondómov, ktoré sú vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe úžasne tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez vône, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Ultra - Premium Vegan Condoms 50 pack

  Prémiové veganské kondómy GLYDE z čisto prírodného latexu. Balenie obsahuje 50 ks kondómov, ktoré sú vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe úžasne tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez vône, parabénov a glycerínu.

  45,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Maxi - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Maxi. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared Sensitive Dry - Fair Trade vegánske kondómy 50ks

  Prírodný latex použitý pre kondómy z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý obchod či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďake nepoužívaniu kazeínu vhodné tiež vhodné pre vegánov.

  37,90 €

  26,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Maxi - Premium Vegan Condoms 100 pack

  Prémiové vegánske kondómy GLYDE Maxi. Balenie obsahuje 100 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu. Vďaka dvojitému namáčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  76,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Slimfit Strawberry - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde červenej farby s lahodnou jahodovou vôňou. Balenie obsahuje 10 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Ultra - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde z čisto prírodného latexu. Balenie obsahuje 10 ks kondómov, ktoré sú vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe úžasne tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez vône, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Super Max - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Super max. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared Sensitive Dry - Fair Trade vegánske kondómy 100ks

  Prírodný latex použitý pre kondómy z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý obchod či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďake nepoužívaniu kazeínu vhodné tiež vhodné pre vegánov.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared Original - Fair Trade vegánske kondómy 10ks

  Prírodný latex použitý na kondómy Fair Squared pochádza z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kazeínu vhodné aj pre vegánov.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mein Kondom Sensitive Fair & Vegan Box 100 pack

  Chcete mať pri milovaní dobrý pocit spojený nielen s vášňou, ale tiež s tým, že používate Fair Trade kondómy? Mein Condom Sensitive vás neochudobnia o žiadne milostné vnemy, majú ideálny tvar a sú príjemne tenké, aby pri milovaní neboli na škodu, ale k úžitku. Vyberte si Fair Trade kondómy a dajte prednosť spravodlivému obchodu a lepším pracovným i životným podmienkam.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Super Max - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Super max. Balenie obsahuje 10 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Maxi - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Maxi. Balenie obsahuje 10 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Maxi - Premium Vegan Condoms 50 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Maxi. Balenie obsahuje 50 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  45,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Slimfit - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Slimfit s kratšou dĺžkou. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XL 60 - Fair Trade Vegan Condoms 8 pack

  Prírodný latex použitý na kondómy Fair Squared pochádza z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kazeínu vhodné aj pre vegánov. Kazeín je hlavná bielkovina obsiahnutá v kravskom mlieku a je celosvetovo používaný pri výrobe kondómov. Fair Squared kondómy sú vyrobené v Nemecku najlepšími technológiami, ponúkajú prirodzenú a účinnú ochranu pred nechceným tehotenstvom a pohlavne prenosnými chorobami.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Vanilla - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové veganské kondómy GLYDE farbené prírodnými farbivami a s lahodnou vôňou vanilky. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu. Vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a bez chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Wildberry - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy GLYDE farbené prírodnými farbivami s lahodnou vôňou lesných plodov. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XL 60 - Fair Trade Vegan Condoms 50 pack

  Prírodný latex použitý pre kondómy Fair Squared pochádza z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý alebo férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaní kazeínu vhodné aj pre vegánov.

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Slimfit Strawberry - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde červenej farby s lahodnou jahodovou vôňou. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XXL 64 Fair Trade Vegan Condoms 20 pack

  Prírodný latex použitý pre kondómy Fair Squared pochádzajú z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý obchod či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kazeínu vhodné tiež pre vegánov. Kazeín je hlavná bielkovina obsiahnutá v kravskom mlieku a je celosvetovo používaný pri výrobe kondómov. Fair Squared kondómy sú vyrobené v Nemecku najlepšími technológiami a ponúkajú prirodzenú ochranu pred nechceným tehotenstvom či pohlavne prenosnými chorobami.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Slimfit - Premium Vegan Condoms 50 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde Slimfit s kratšou dĺžkou. Balenie obsahuje 50 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, bez arómy, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  45,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Strawberry - Premium Vegan Condoms 20 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde červenej farby s prírodnou lahodnou vôňou jahôd. Balenie obsahuje 20 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  18,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XL 60 - Fair Trade Vegan Condoms 20 pack

  Prírodný latex použitý pre kondómy Fair Squared pochádza z Fair Trade (česky aj spravodlivý alebo férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kaseínu vhodné aj pre vegánov. Kaseín je hlavná bielkovina obsiahnutá v kravskom mlieku a je celosvetovo používaná pri výrobe kondómov. Fair Squared kondómy sú vyrobené v Nemecku najlepšími technológiami a ponúkajú prirodzenú a účinnú ochranu pred nechceným tehotenstvom a pohlavne prenosnými chorobami.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mein Kondom Sensation Fair & Vegan Box 100 pack

  Chcete si pri milovaní užívať maximálnu stimuláciu a tiež dobrý pocit z toho, že používate Fair Trade kondómy? Mein Condom Sensation kondómy sú posiate jemnými výstupkami a sú tak neuveriteľne intenzívne stimulačné. Vyberte si Fair & Vegan kondómy a dajte prednosť spravodlivému obchodu a lepším pracovným i životným podmienkam.

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XXL 64 Fair Trade Vegan Condoms 50 pack

  Prírodný latex použitý pre kondómy Fair Squared pochádzajú z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý obchod či férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kazeínu vhodné tiež pre vegánov. Kazeín je hlavná bielkovina obsiahnutá v kravskom mlieku a je celosvetovo používaný pri výrobe kondómov. Fair Squared kondómy sú vyrobené v Nemecku najlepšími technológiami a ponúkajú prirodzenú ochranu pred nechceným tehotenstvom či pohlavne prenosnými chorobami.

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Vanilla - Premium Vegan Condoms 100 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde farbené prírodnými farbivami a s lahodnou vôňou vanilky. Balenie obsahuje 100 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  76,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Strawberry - Premium Vegan Condoms 10 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde červenej farby s prírodnou lahodnou vôňou jahôd. Balenie obsahuje 10 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  11,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fair Squared XL 60 - Fair Trade Vegan Condoms 100 pack

  Prírodný latex použitý na kondómy Fair Squared pochádza z Fair Trade (slovensky tiež spravodlivý alebo férový obchod). Kondómy Fair Squared sú vďaka nepoužívaniu kaseinu vhodné aj pre vegánov.

  91,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Glyde Strawberry - Premium Vegan Condoms 100 pack

  Prémiové vegánske kondómy Glyde červenej farby s prírodnou lahodnou vôňou jahôd. Balenie obsahuje 50 ks kondómov vyrobených z čistého prírodného latexu, vďaka dvojitému máčaniu pri výrobe sú tenké, ale zároveň veľmi odolné. Bez použitia prípravkov škodiacich zdraviu a chemikálií, jemne lubrikované 100% silikónovým olejom, bez parabénov a glycerínu.

  76,90 €

  49,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 61

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.