Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Fisting

Položky 1 až 32 z celkom 43

 1. 1
 2. 2
 • Pjur Power Premium Creme 500ml

  Pjur Power je najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami od Pjur. Obzvlášť vhodný na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami.

  31,16 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • J-Lube 295ml

  J-Lube je cenovo dostupný, koncentrovaný lubrikant predávaný v práškovej forme.

  44,27 €

  27,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Power Premium Creme 150ml

  Pjur Power je najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami od Pjur. Obzvlášť vhodný na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami.

  19,06 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Eros Fisting Gel UltraX 500ml

  Užite si poriadnu dávku zábavy so špeciálne navrhnutým prípravkom na fisting. Vo vode rozpustný uvoľňujúci gél na silikónovej báze s miernymi znecitlivujúcimi účinkami.

  38,22 €

  19,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orion Fisting Gel 200ml

  Lubrikačný gél s vysokou klzkosťou pre bezpečnú penetráciu päsťou a optimálnu pružnosť análneho otvoru alebo vagíny.

  22,08 €

  13,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crisco - Americký tuk pre fisting 453g

  Konečne naozaj dlhotrvajúci lubrikant, ktorý by nemal chýbať žiadnemu milovníkovi fistingu.

  15,02 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Orion Fisting Gel 500ml

  Lubrikačný gél s vysokou klzkosťou pre bezpečné penetráciu pastou a optimálnu pružnosť análneho otvoru alebo vagíny.

  37,21 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma Male Powder Lubricant 225g

  Power lubrikant od obľúbenej značky Cobeco Pharma je unikátny prášok, ktorý stačí zmiešať s vodou, čím získa správnu konzistenciu.

  30,15 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovely Lovers 4FISTING Lube 150ml

  Lovely Lovers 4FISTING gél je extrémne klzký lubrikačný gél na báze vody a glycerínu s vlastnosťami silikónového gélu, pre tie najextrémnejšie podmienky. Vhodný na fisting, análny sex, BDSM a iné praktiky. Poskytuje neporovnateľne lepšie a dlhšie trvajúci sklz než gély na vodnej báze, pomocou vytvorenia klzkej vrstvy, ktorá vďaka špeciálnej konzistencii vydrží na koži a pomôckach veľmi dlho. Určený pre najnáročnejších milovníkov.

  15,02 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Inflatable Play Sheet Black

  Hľadáte vhodné miesto pre svoje obľúbené fistingové hry? Vytvorte si ho! Táto podložka s nafukovacími okrajmi je ideálna na posteľ i podlahu. Súčasťou balenia je tiež fľaša koncentrovaného lubrikantu, zmiešaním ktorého s vodou získate úžasných 5 litrov pre naplnenie vašich vášní. Tak päsť na to!

  74,52 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • BUTTR Fisting Butter 500ml

  Prípravok v konzistencii masla pre všetkých milovníkov fistingu. Je extrémne hladký a hustý, takže vám uľahčí a spríjemní análne prenikanie. Zároveň je veľmi jemný k pokožke, sľubuje dlhú účinnosť a neobsahuje parfumy. Veľké balenie je super praktické a vy sa môžete sústrediť len a len na potešenie.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cobeco Pharma Lubricating Cream Fists 500ml

  Lubrikačný krém na silikónovej báze, ktorého hlavnými vlastnosťami sú silná, dlhotrvajúca lubrikácia a tiež hladkosť, ktoré podporujú intenzívne zmyslové zážitky. Vhodný je tiež na tvrdšie hry.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Anal Relaxer 500ml

  Lubrikant na vodnej báze špeciálne navrhnutý na fistingové hrátky, ktoré budú pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Jeho zloženie vám pomôže zbaviť sa nepríjemnej bolesti, ktorú tieto radovánky často doprevádzajú. Je ideálny pre skúsenejších jedincov alebo aspoň pre tých, ktorí sú už zvyknutí na "pár prstov".

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crisco 1420g

  Konečne naozaj dlhotrvajúci lubrikant, ktorý by nemal chýbať žiadnemu milovníkovi fistingu. Crisco je pôvodne tuk určený na pečenie, avšak je to aj fantastický lubrikant. Vďaka svojmu dokonalému zloženiu zostáva účinne na mieste po celú dobu aj toho najintenzívnejšieho fistingu.

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Latex Short Gloves Black

  Popisok Chcete, aby boli vaše fistingové hry sexi, autentické a hygienické? Tieto latexové rukavice sú základom fistingu! Sú silné, ale tenké zároveň, ich dotyk je príjemný a vášnivý. Nechajte sa nimi rozohniť!

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Lube Bottle 1000ml

  Ako dokonale aplikovať lubrikant do análu? Napríklad pomocou tejto praktickej fľašky od Mister B! Vďaka nej budete mať lubrikant tam, kde ho mať potrebujete, čo rozhodne nie je na posteľnej bielizni. Objem fľaše je 1000 ml a praktická koncová gumová tryska zaručuje ľahké zavádzanie. Lubrikujte len tam, kde je to nutné!

  15,02 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Submerge 500ml

  Hydrofóbny lubrikant tvorený zo 100% čistej vazelíny, takže sa nerozkladá vo vlhku a je ideálny na použitie vo vani alebo v sprche. Užite si vzrušujúce análne potešenie! Tento lubrikant nevysychá, čím eliminuje nutnosť ďalšieho nanášania. Predstavte si tu parádu, kedy nemusíte stále dokola lubrikant doplňovať.

  56,37 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • The FP Company Fist Powder Instant Body Lubricant 65g

  Bezpečný, klzký, dlhotrvajúci, nezanechávajúci škvrny, taký je tento unikátny prášok, ktorý sa po pridaní vody premení na dokonalý lubrikant.

  44,27 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Sperm 500ml

  Lubrikant na vodnej báze špeciálne navrhnutý na fistingové hrátky. Jeho konzistencia a vzhľad dokonale napodobňujú skutočné spermie a váš análny sex tak môže byť báječne autentický! Je ideálny na fisting, análny sex, hry s erotickými pomôckami a jedinečná s ním bude aj masáž.

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Jar 1000ml

  Nevyhnutnosť pre milovníkov fistingu! Tento prvotriedny a profesionálny lubrikant na vodnej báze by nemal chýbať vo vašej výbave, ak ste prepadli fistingovým hrám a zároveň si potrpíte na účinné a kvalitné doplnky. Fist It umožní ľahké preniknutie päste a pre vaše telo bude príjemný a bezpečný. Užívajte si svoje vášne naplno!

  56,37 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • BUTTR Fisting Gel 500ml

  Prípravok v konzistencii gélu pre všetkých milovníkov fistingu. Je extrémne hladký a hustý, takže vám uľahčí a spríjemní análne prenikanie. Zároveň je veľmi jemný k pokožke, sľubuje dlhú účinnosť a neobsahuje parfumy. Je a báze vody a je tak kompatibilný so silikónovými hračkami aj kondómami a ľahko sa zmýva. Veľké balenie je super praktické a vy sa môžete sústrediť len a len na potešenie.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Double-F Fist Cream 500ml

  Ste milovníci fistingu? A máte aj správne mazanie? Tento krém od Mister B na báze oleja vám vďaka svojej bohatej konzistencii pomôže nielen s fistingom, ale aj s väčšími hračkami. Je dlhotrvajúci, hladký a ideálny pre bežné i extrémne situácie.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B CREAM 500ml

  Mister B cream je lesklý a luxusný krém na báze oleja ideálny na masáže.

  33,17 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • BUTTR Fisting Cream 500ml

  Prípravok v konzistencii krému pre všetkých milovníkov fistingu. Je extrémne hladký a hustý, takže vám uľahčí a spríjemní análne prenikanie. Zároveň je veľmi jemný k pokožke, sľubuje dlhú účinnosť a neobsahuje parfumy. Veľké balenie je super praktické a vy sa môžete sústrediť len a len na potešenie.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It 500ml

  Nevyhnutnosť pre milovníkov fistingu! Tento prvotriedny a profesionálny lubrikant na vodnej báze by nemal chýbať vo vašej výbave, pokiaľ ste prepadli fistingovým hrám a zároveň si potrpíte na účinné a kvalitné doplnky. Fist It umožní jednoduché preniknutie päste a pre vaše telo bude príjemný a bezpečný. Užite si svoje vášne naplno!

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FIST Hot Lube Pump Bottle 200ml

  Hybridný lubrikačný gél od obľúbenej značky Mister B, vhodný na ťažšie hry napríklad s väčšími hračkami. Táto HOT verzia má dráždivý, zahrievací efekt, čo zvyšuje sexuálne potešenie. Je kompatibilný s kondómom, hodvábne hebký, nelepí, je dlhotrvajúci, netoxický, bez chuti, bez vône, hypoalergénny, bez oleja a bez tuku. Nebol testovaný na zvieratách a neobsahuje žiadne vedľajšie živočíšne produkty.

  30,15 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Crisco 453g 12 pack

  Konečne naozaj dlhotrvajúci lubrikant, ktorý by nemal chýbať žiadnemu milovníkovi fistingu. Crisco je pôvodne tuk určený na pečenie, avšak je to tiež fantastický lubrikant. Vďaka svojmu dokonalému zloženiu zostáva účinne na mieste po celú dobu aj toho najintenzívnejšieho fistingu.

  150,24 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Extra Thick 500ml

  Nevyhnutnosť pre milovníkov fistingu! Tento prvotriedny a profesionálny lubrikant na vodnej báze by nemal chýbať vo vašej výbave, ak ste prepadli fistingovým hrám a zároveň si potrpíte na účinné a kvalitné doplnky. Fist IT Extra Thick je extra hustý a pre vaše telo bude príjemný a bezpečný. Užívajte si svoje vášne naplno!

  37,21 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fist It Numbing 500ml

  Nevyhnutnosť pre milovníkov fistingu! Tento prvotriedny a profesionálny lubrikant na vodnej báze by nemal chýbať vo vašej výbave, pokiaľ ste prepadli fistingovým hrám a zároveň si potrpíte na účinné a kvalitné doplnky. Fist It Numbing má znecitlivujúci účinok a pre vaše telo bude príjemný a bezpečný. Užívajte si svoje vášne naplno!

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pharmquests CBD Fist It 500ml

  Prajete si fistingové hrátky s nádychom marihuany? Tento lubrikant na vodnej báze obsahuje aktívnu zložku CBD (Cannabidiol) a ukáže vám také účinky, ktoré si ani netrúfnete očakávať. Je dermatologicky testovaný, bez tuku, bez farby, bez vône a bez chuti. Tak do toho a päsť na to!

  59,39 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Double-F Fist Lube 500ml

  Ste milovníci extrémnych hier vrátane fistingu? A máte správne mazanie? Tento extra silný lubrikant od Mistera B na báze vody vďaka svojej bohatej konzistencii pomôže nielen s fistingom, ale aj s väčšími hračkami. Je dlhotrvajúci, hladký a ideálny aj na masáže.

  48,30 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 43

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.