Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Chladivé a hrejivé lubrikačné gély

položiek: 31

 • Amoréane Cooling Effect - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Objavte všetky výnimočné vlastnosti luxusného lubrikantu na vodnej báze Amoréane s extraktom z fytoplanktónu. Budete sa triasť radosťou z chladivého efektu, ktorý vám prinesie!

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Amoréane Warming Effect - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Pre všetkých, ktorí radi experimentujú s intenzívnou hrejivou vlnou radosti v rámci svojich intímnych chvíľok, prichádza značka Amoréane s týmto luxusným lubrikantom na báze vody s prímesou fytoplanktónu, teda morského extraktu. Užite si vzrušujúce zahrievania a otepľovanie, ktoré vás rozhodne nenechá chladnými.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Oral Sex Lip Gloss 13ml

  Naneste lesk na pery a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd. Pri kontakte s intímnymi partiami pocíti Váš partner netradičný pocit, ktorý umocní jeho vyvrcholenie.

  17,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss - Lesk na bradavky 2 x 13ml

  Bozkávajte, láskajte, ochutnajte ... hryzte! Experimentujte s Vašimi zmysly, vyskúšajte citlivosť a zistite, aká teplota Vás dostane. Potrite neodolateľnú oblasť chladiacom alebo hrejúcim leskom na bradavky a poddajte sa túžbe.

  23,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Warming Lubricant Gel 40ml

  Lubrikačný gél s jedinečným zahrievacím efektom. Užite si vzrušujúce brnenie, účinnú lubrikáciu a zároveň predíďte symptómom genitálneho sucha. Lubrikant je kompatibilný s kondómami a nenarušuje ich štruktúru. Je tiež hypoalergénne a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Lovers Connect Pleasure Gels 2x 60ml

  Dva zmyselné gély pre Vaše potešenie. Dych berúci pre mňa, elektrizujúci pre Teba. Jedna úžasná reakcia.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Tingle 50ml

  Durex Play Tingle je ľahký, jemný lubrikačný gél s mätovou príchuťou, ktorý vyvoláva jemný pocit mrazenia a zvyšuje tak zážitok u oboch partnerov.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Warming 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Warming vytvára hrejivý pocit, ktorý okamžite zvýši Váš zážitok.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Combo Pack 3x100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Balenie obsahuje 3 druhy lubrikačného gélu pre ešte dokonalejší zážitok s vaším Fleshlightom.

  55,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a zážitok z erotických hrátok. Poskytuje stimulujúci hrejúce účinok a tak je dokonalým doplnkom pre Váš Fleshlight.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 250ml

  Tento príjemný Lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou Konzistencia pomáha zvýšiť komfort a zazitok z erotických hrátok. Poskytuje stimulujúci hrejúce účinok a tak je dokonalým doplnkom pre Váš Fleshlight.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a zážitok z erotických hrátok. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a tak je dokonalým doplnkom pre Váš Fleshlight.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 250ml

  Tento príjemný Lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou Konzistencia pomáha zvýšiť komfort a zazitok z erotických hrátok. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a tak je dokonalým doplnkom pre Váš Fleshlight.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Melt Warming Glide 3ml

  Zahrievacie lubrikant s výťažkom zo škorice od značky Intimate Earth. Podľahnite vzrušujúcemu otepľovanie a nemajte žiadne obavy o svoje zdravie, pretože vďaka prírodnému zloženiu je tento výrobok vhodný aj pre citlivejšie jedinca. Praktické 3 ml balenia je vhodné nielen na cesty.

  4,39 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops sada vzorků lubrikačných gelov 10ks

  Sada vzoriek lubrikačných gélov - ak neviete, ktorý z ponuky lubrikačných gélov JoyDrops si vybrať, tak skúste jeden od každého, aby ste zistili, ktorý vám najviac vyhovuje.

  3,69 €

  1,79 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Warming Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Warming Personal Lubricant Gél je ideálny produkt pre ohriatie Vášho milostního života, ktorý Vám prinesie viac sexuálne rozkoši a vzrušenie.

  4,79 €

  3,29 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 100ml

  Objavte netušené hĺbka vlastných zmyslov úplne novým sposobom prostredníctvom vzrušujúci Suhr vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  15,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 30ml

  Objavte netušenú hĺbku vlastných zmyslov úplne novým spôsobom prostredníctvom vzrušujúce súhry vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  8,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Cooling for a Cool Tingling Thrill 300ml

  Chladivý lubrikant ideálne nielen pre použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite fascinujúcemu chladivému efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a osviežujúcich pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaní s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleja, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Warming for a Hot Ride 300ml

  Hrejivý lubrikant ideálne nielen pre použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite vzrušujúcemu oteplovacímu efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a žeravých pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaní s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleja, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sliquid Organics Sensations Stimulating Lubricant 125ml

  Stimulujúce lubrikant na báze aloe vera. Sliquid Organics Sensation je prírodný intímny lubrikant naplnený organickými rastlinnými výťažkami a účinnými látkami ako napríklad mentol. Je určený k zvýšeniu citlivosti a poskytne vám hlboký a príjemný pocit vzrušenia. Najprv je jemne chladivý a tretím sa zahrieva a prináša skutočne slastné a intenzívne pocity.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swiss Navy Warming Water Based Lubricant 20ml

  Lubrikant na vodnej báze sa zahřívajícím efektom od švajčiarskej značky Navy. Je dlhotrvajúci a príjemne podporí vaše vzrušenie. Doprajte svojmu náprotivku ohromujúci teplé pocity s týmto kvalitným lubrikantom.

  6,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • 16,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Cooling 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s chladivým účinkom!

  10,90 €

  6,90 €

  Nie je skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Warming 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s hrejivým účinkom!

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Silicone Lubricant Cool 30ml

  Obľúbený a hodvábne jemný silikónový lubrikant JO Premium dostal navyše chladivú dávku. Neodopierajte si luxusné kĺzavosť a skúste silikónový lubrikant farmaceutickej kvality navyše obohatený chladivým mentolom!

  6,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Cooling 300ml

  Lubrikačný gél s príjemným chladivým efektom, s ktorým otvoríte dvere mrazivo zmyselným zážitkom! Je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúci a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex a sú kompatibilné ako s kondómami, tak s erotickými hračkami a sú tiež ideálne pre orálny sex.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Tingling 300ml

  Lubrikačný gél vyvolávajúce zmyselné pocity mravčenia. Užite si tie najlepšie výbušné orgazmy! Gél je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúci a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex a sú kompatibilné ako s kondómami, tak s erotickými hračkami a sú tiež ideálne pre orálny sex.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Warming 300ml

  Lubrikačný gél sa oteplovacím efektom a jemne sladkastou vôňou prírody vám otvorí dvere do sveta zmyselných zážitkov. Je bez farby a zaisťuje dlhotrvajúci a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte zmyselné potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex a sú kompatibilné ako s kondómami, tak s erotickými hračkami a sú tiež ideálne pre orálny sex.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • WET Warming Lubricant 105g

  Zapnite kúrenie! Metafora samozrejme ... S týmto lubrikantom sa zahrievacím efektom žiadne kúrenie zapínať nemusíte, aplikujte ho, pofoukejte a doprajte svojmu náprotivku slastné pocity spojené s otepľovaním. Má hodvábne hladkú textúru, dlhú životnosť, je rozpustný vo vode a kamarátia sa latexom.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • WET Warming Lubricant 30ml

  Zapnite kúrenie! Metafora samozrejme ... S tymto lubrikantom sa zahrievacím efektom ziadna kúrenie zapínať nemusíte, aplikujte ho, pofoukejte a doprajte svojmu náprotivku slastné pocity spojené s otepľovaním. Má hodvábny Hladký textúru, dlhú životnosť, je rozpustný vo vode a kamarátia sa latexom.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

položiek: 31

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.