Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Chladivé a hrejivé lubrikačné gély

Položky 1 až 32 z celkom 60

 1. 1
 2. 2
 • JoyDrops sada vzorků lubrikačných gelov 10ks

  Sada vzoriek lubrikačných gélov - ak neviete, ktorý z ponuky lubrikačných gélov JoyDrops si vybrať, tak skúste jeden z každého, aby ste zistili, ktorý vám najviac vyhovuje.

  3,72 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Warming 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Warming vytvára hrejivý pocit, ktorý okamžite zvýši váš pôžitok.

  10,99 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Tingle 50ml

  Durex Play Tingle je ľahký, jemný lubrikačný gél s mätovou príchuťou, ktorý vyvoláva jemný pocit mrazenia a zvyšuje tak zážitok u oboch partnerov.

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a zážitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  15,02 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  26,12 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Warming Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Warming Personal Lubricant Gél je ideálny produkt na ohriatie vášho milostného života, ktorý vám prinesie viac sexuálnej rozkoše a vzrušenia.

  4,83 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Clitoral Gel Cooling Arctic 10ml

  Tento gél poteší každú ženu takým spôsobom, že ju za krátko dovedie k intenzívnemu orgazmu. Vyvoláva totiž príjemné brnenie, ktorý posilňuje pocit uspokojenia. Jeho účinnosť je až 45 minút po aplikovaní, takže vám jeho dokonalé vlastnosti pokojne vydržia aj celé milovanie. Príjemné je tiež jeho zloženie, pretože má vyvážené pH, je na silikónovej báze vysoko kvalitnej farmaceutickej triedy a neobsahuje L-arginin, ani hormóny. Bez obáv ho môžete používať s kondómami a erotickými pomôckami, ktoré nie sú vyrobené zo silikónu.

  17,04 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  15,02 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Warming 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou, hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s hrejivým účinkom!

  10,99 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Oral Sex Lip Gloss 13ml

  Naneste lesk na pery a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd. Pri kontakte s intímnymi partiami pocíti váš partner netradičný pocit, ktorý umocní jeho vyvrcholenie.

  18,05 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss - Lesk na bradavky 2 x 13ml

  Bozkávajte, láskajte, ochutnajte ... hryzte! Experimentujte s vašimi zmyslami, vyskúšajte citlivosť a zistite, aká teplota vás dostane. Potrite neodolateľnú oblasť chladiacim alebo hrejivým leskom na bradavky a poddajte sa túžbe.

  24,10 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  26,12 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Cooling 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s chladivým účinkom!

  10,99 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pasante Mint Tingle Lube 75ml

  Osviežujúci mätový lubrikant na príjemnú brnivú stimuláciu. Jeho mätovú chuť si zamilujete rovnako ako číru farbu a zloženie na vodnej báze. Nie je mastný a nezanecháva škvrny.

  10,99 €

  4,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Silicone Lubricant Cool 30ml

  Obľúbený a hodvábne jemný silikónový lubrikant JO Premium dostal navyše chladivú dávku. Neodopierajte si luxusnú kĺzavosť a skúste silikónový lubrikant farmaceutickej kvality, navyše obohatený chladivým mentolom!

  6,96 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 30ml

  Objavte netušenú hĺbku vlastných zmyslov úplne novým spôsobom prostredníctvom vzrušujúcej súhry vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  8,97 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Waterglide Tingling 300ml

  Lubrikačný gél vyvolávajúci zmyselné pocity brnenia a mravčenia. Užite si tie najlepšie výbušné orgazmy! Gél je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami a s erotickými hračkami.

  15,02 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 100ml

  Objavte netušenú hĺbku vlastných zmyslov úplne novým spôsobom prostredníctvom vzrušujúcej súhry vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  16,03 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Warming 300ml

  Lubrikačný gél s otepľovacím efektom a jemne sladkastou vôňou prírody vám otvorí dvere do sveta zmyselných zážitkov. Je bez farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte zmyselné potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami.

  15,02 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Anal H2O Lubricant Warming 120ml

  Análny lubrikačný gél na báze vody, s ktorým si užijete super vzrušujúce, hrejivé brnenie. Stačí trocha fúkania alebo trenia a objaví sa príjemné teplúčko, ktoré dodá vašim hrám so zadnými vrátkami nový rozmer. Lubrikant je na báze vody, má dlhotrvajúce účinky, nelepí sa a je kompatibilný s latexovými kondómami aj silikónovými hračkami.

  18,05 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovely Lovers HotUP Massage Lube 150ml

  Inovatívne zloženie produktu HotUp massage lube 150 ml umožňuje vďaka svojmu unikátnemu zloženiu kombinovať výhody troch produktov v jednom! Je určený pre všetkých, ktorí chcú spestriť intímnu atmosféru v spálni.

  15,02 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swiss Navy Infuse 2-in-1 Arousal Gel for Him & Her 2 x 59ml

  Swiss Navy prichádza s dvojicou gélov - jeden pre neho a jeden pre ňu. Túžite po nekonečne intenzívnom vzrušení? Konečne je na dosah! Svoj milostný život si zamilujete ešte viac.

  48,30 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Melt Warming Glide 3ml

  Zahrievací lubrikant s výťažkom zo škorice od značky Intimate Earth. Podľahnite vzrušujúcemu otepľovaniu a nemajte žiadne obavy o svoje zdravie, pretože vďaka svojmu prírodnému zloženiu je tento výrobok vhodný aj pre citlivejších jedincov. Praktické 3 ml balenie je vhodné nielen na cesty.

  4,43 €

  2,59 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Anal Cooling Lubricant Waterbased 50ml

  Análny lubrikant, ktorý vám okrem dlhotrvajúcej silnej lubrikácie poskytne tiež jemný chladiaci efekt pre ešte vášnivejšie pôžitky. Jeho zloženie bude pre telo príjemné, pretože neobsahuje žiadne parabény, ftaláty, ani iné škodliviny a pôsobí tak úplne prirodzene.

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Cooling 300ml

  Lubrikačný gél s príjemným chladivým efektom, s ktorým otvoríte dvere mrazivo zmyselným zážitkom! Je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami a sú ideálne i na orálny sex.

  15,02 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Unimil Warm Intense Feelings Gel 100ml

  Chcete posilniť svoje pôžitky pri intímnych hrách? Tento Unimil Warm gél zintenzívni vaše vnemy nielen vďaka vysoko zvlhčujúcej funkcii, ale tiež vďaka tomu, že spôsobuje jemné zahrievanie a teší tak oboch partnerov ešte o niečo viac. Rozpáľte sa vzrušením!

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Warming Lubricant Waterbased 50ml

  Hľadáte lubrikant, ktorý vám okrem zvlhčenia prinesie ešte vzrušujúce otepľovanie? Stimul8 Warming Gel na vodnej báze vám okrem potrebnej lubrikácie dopraje tiež hrejivý efekt, s ktorým bude vaše intímne dobrodružstvo ešte o niečo zábavnejšie a plné nových pôžitkov. Vyskúšajte ho!

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • WET Warming Lubricant 30ml

  Zapnite kúrenie! Metafora, samozrejme... . S týmto lubrikantom so zahrievajúcim efektom žiadne kúrenie zapínať nemusíte. Aplikujte ho, pofúkajte a doprajte svojmu partnerovi alebo partnerke slastné pocity spojené s oteplovaním. Má hodvábne hladkú textúru, dlhú životnosť, je rozpustný vo vode a kamaráti sa s latexom.

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Liquid Vibrator Hot Stimulator 15ml

  Jedinečný gél s vôňou jahôd, ktorý sa správa presne tak, ako sa volá - tekutý vibrátor. Vychutnajte si príjemnú stimuláciu, hrejivé brnenie, vlny vzrušenia a orgazmické výbuchy. Gél Liquid Vibrator Hot bude tešiť ženy aj mužov a jeho efekt trvá až neuveriteľných 20 minút.

  37,21 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Anal Warming Lubricant Waterbased 50ml

  Análny lubrikant, ktorý vám okrem dlhotrvajúcej silnej lubrikácie poskytne tiež jemný otepľovací efekt pre ešte vášnivejšie pôžitky. Jeho zloženie bude pre telo príjemné, pretože neobsahuje žiadne parabény, ftaláty, ani iné škodliviny, a pôsobí tak úplne prirodzene.

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Luxuria Vortex Gel Warming Effect 30ml

  Niečo sexy pre váš klitoris? Áno! Vyskúšajte Vortex Gél s hrejivým efektom, ktorý bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie potešenia v súvislosti s výraznejšou citlivosťou intímnych partií, navýšenou túžbou a frekvenciou orgazmov. Dámy, život je príliš krátky na to, aby ste si neužívali tie najslastnejšie vrcholy.

  18,05 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Anal Lubricant Waterbased 50ml

  Či už ste análny začiatočník alebo pokročilý milovník alebo milovníčka, vo vašej výbave by nemal chýbať kvalitný análny lubrikačný gél. Gél Stimul8 Anal vám zaistí nielen dlhotrvajúce klzké účinky, ale zároveň bude pre vašu pokožku veľmi príjemný, pretože má veľmi šetrné a pre telo bezpečné zloženie. Užite si pohodlnú análnu slasť!

  10,99 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 60

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.