Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Chladivé a hrejivé lubrikačné gély

Položky 1 až 32 z celkom 49

 1. 1
 2. 2
 • Durex Play Warming 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Warming vytvára hrejivý pocit, ktorý okamžite zvýši váš pôžitok.

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Tingle 50ml

  Durex Play Tingle je ľahký, jemný lubrikačný gél s mätovou príchuťou, ktorý vyvoláva jemný pocit mrazenia a zvyšuje tak zážitok u oboch partnerov.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a zážitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Tingling 300ml

  Lubrikačný gél vyvolávajúci zmyselné pocity brnenia a mravčenia. Užite si tie najlepšie výbušné orgazmy! Gél je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami a s erotickými hračkami.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Anal H2O Lubricant Warming 120ml

  Análny lubrikačný gél na báze vody, s ktorým si užijete super vzrušujúce, hrejivé brnenie. Stačí trocha fúkania alebo trenia a objaví sa príjemné teplúčko, ktoré dodá vašim hrám so zadnými vrátkami nový rozmer. Lubrikant je na báze vody, má dlhotrvajúce účinky, nelepí sa a je kompatibilný s latexovými kondómami aj silikónovými hračkami.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Oral Sex Lip Gloss 13ml

  Naneste lesk na pery a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd. Pri kontakte s intímnymi partiami pocíti váš partner netradičný pocit, ktorý umocní jeho vyvrcholenie.

  17,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Warming for a Hot Ride 300ml

  Hrejivý lubrikant ideálny nielen na použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite vzrušujúcemu otepľovaciemu efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a žhavých pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaním s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleje, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  17,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss - Lesk na bradavky 2 x 13ml

  Bozkávajte, láskajte, ochutnajte ... hryzte! Experimentujte s vašimi zmyslami, vyskúšajte citlivosť a zistite, aká teplota vás dostane. Potrite neodolateľnú oblasť chladiacim alebo hrejivým leskom na bradavky a poddajte sa túžbe.

  23,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  25,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Silicone Lubricant Cool 30ml

  Obľúbený a hodvábne jemný silikónový lubrikant JO Premium dostal navyše chladivú dávku. Neodopierajte si luxusnú kĺzavosť a skúste silikónový lubrikant farmaceutickej kvality, navyše obohatený chladivým mentolom!

  6,90 €

  4,39 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Clitoral Gel Cooling Arctic 10ml

  Tento gél poteší každú ženu takým spôsobom, že ju za krátko dovedie k intenzívnemu orgazmu. Vyvoláva totiž príjemné brnenie, ktorý posilňuje pocit uspokojenia. Jeho účinnosť je až 45 minút po aplikovaní, takže vám jeho dokonalé vlastnosti pokojne vydržia aj celé milovanie. Príjemné je tiež jeho zloženie, pretože má vyvážené pH, je na silikónovej báze vysoko kvalitnej farmaceutickej triedy a neobsahuje L-arginin, ani hormóny. Bez obáv ho môžete používať s kondómami a erotickými pomôckami, ktoré nie sú vyrobené zo silikónu.

  16,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Warming Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Warming Personal Lubricant Gél je ideálny produkt na ohriatie vášho milostného života, ktorý vám prinesie viac sexuálnej rozkoše a vzrušenia.

  4,79 €

  3,29 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Cooling for a Cool Tingling Thrill 300ml

  Chladivý lubrikant ideálny nielen na použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite fascinujúcemu chladivému efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a osviežujúcich pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaní s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleje, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  17,90 €

  3,69 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Cooling 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s chladivým účinkom!

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Amoréane Warming Effect - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Pre všetkých, ktorí radi experimentujú s intenzívnou hrejivou vlnou radosti počas svojich intímnych chvíľok, prichádza značka Amoréane s týmto luxusným lubrikantom na báze vody s prímesou fytoplanktónu, teda morského extraktu. Užite si vzrušujúce zahrievanie a otepľovanie, ktoré vás rozhodne nenechá chladnými.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Amoréane Cooling Effect - Luxusný lubrikačný gél s fytoplanktónom 100ml

  Objavte všetky výnimočné vlastnosti luxusného lubrikantu na vodnej báze Amoréane s extraktom z fytoplanktónu. Budete sa triasť radosťou z chladivého efektu, ktorý vám prinesie!

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Warming 300ml

  Lubrikačný gél s otepľovacím efektom a jemne sladkastou vôňou prírody vám otvorí dvere do sveta zmyselných zážitkov. Je bez farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte zmyselné potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Warming 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou, hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s hrejivým účinkom!

  10,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bio Health Warming Lubricant Gel 40ml

  Lubrikačný gél s jedinečným zahrievacím efektom. Užite si vzrušujúce brnenie, účinnú lubrikáciu a zároveň predíďte symptómom genitálneho sucha. Lubrikant je kompatibilný s kondómami a nenarušuje ich štruktúru. Je tiež hypoalergénny a nezanecháva škvrny.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Cooling 300ml

  Lubrikačný gél s príjemným chladivým efektom, s ktorým otvoríte dvere mrazivo zmyselným zážitkom! Je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami a sú ideálne i na orálny sex.

  14,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swiss Navy Infuse 2-in-1 Arousal Gel for Him & Her 2 x 59ml

  Swiss Navy prichádza s dvojicou gélov - jeden pre neho a jeden pre ňu. Túžite po nekonečne intenzívnom vzrušení? Konečne je na dosah! Svoj milostný život si zamilujete ešte viac.

  47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Liquid Vibrator Hot Stimulator 15ml

  Jedinečný gél s vôňou jahôd, ktorý sa správa presne tak, ako sa volá - tekutý vibrátor. Vychutnajte si príjemnú stimuláciu, hrejivé brnenie, vlny vzrušenia a orgazmické výbuchy. Gél Liquid Vibrator Hot bude tešiť ženy aj mužov a jeho efekt trvá až neuveriteľných 20 minút.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • WET Warming Lubricant 105g

  Zapnite kúrenie! Ide o metaforu, samozrejme... S týmto lubrikantom so zahrievajúcim efektom žiadne kúrenie zapínať nemusíte. Aplikujte ho, pofúkajte a doprajte svojmu náprotivku slastné pocity spojené s otepľovaním. Má hodvábne hladkú textúru, dlhú životnosť, je rozpustný vo vode a kamaráti sa s latexom.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 100ml

  Objavte netušenú hĺbku vlastných zmyslov úplne novým spôsobom prostredníctvom vzrušujúcej súhry vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  15,90 €

  8,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Secret Play Liquid Vibrator Love Vibrations 2x15ml

  Dvojica tekutých vibrátorov, teda stimulačných gélov, z nich jeden vonia po jahodách a dopraje vám hrejivú stimuláciu, a druhý má vôňu mäty a bude vás príjemne chladiť. Vychutnajte si príjemnú stimuláciu, chladivé alebo hrejivé brnenie, vlny vzrušenia a orgazmické výbuchy.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pjur Cool 30ml

  Objavte netušenú hĺbku vlastných zmyslov úplne novým spôsobom prostredníctvom vzrušujúcej súhry vášnivého tepla a stimulujúceho chladu.

  8,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO H2O Lubricant Cool 30ml

  Kvalitné a účinný lubrikant na báze vody od značky System JO. Je obohatený o francúzsky mentol, takže vám bude spôsobovať príjemné a vzrušujúce brnenie pre ešte intenzívnejšie zážitky. Iste oceníte jeho dlhotrvajúce účinky, hladkosť a kompatibilnosť s erotickými pomôckami a kondómami.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO H2O Lubricant Cool 120ml

  Kvalitné a účinný lubrikant na báze vody od značky System JO. Je obohatený o francúzsky mentol, takže vám bude spôsobovať príjemné a vzrušujúce brnenie pre ešte intenzívnejšie zážitky. Iste oceníte jeho dlhotrvajúce účinky, hladkosť a kompatibilnosť s erotickými pomôckami a kondómami.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pasante Mint Tingle Lube 75ml

  Osviežujúci mätový lubrikant na príjemnú brnivú stimuláciu. Jeho mätovú chuť si zamilujete rovnako ako číru farbu a zloženie na vodnej báze. Nie je mastný a nezanecháva škvrny.

  10,90 €

  4,90 €

  +

  -

  Skladom

 • WET Warming Lubricant 30ml

  Zapnite kúrenie! Metafora, samozrejme... . S týmto lubrikantom so zahrievajúcim efektom žiadne kúrenie zapínať nemusíte. Aplikujte ho, pofúkajte a doprajte svojmu partnerovi alebo partnerke slastné pocity spojené s oteplovaním. Má hodvábne hladkú textúru, dlhú životnosť, je rozpustný vo vode a kamaráti sa s latexom.

  10,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 49

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.