×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Chladivé a hrejivé lubrikačné gély

Položky 1 až 32 z celkom 60

 1. 1
 2. 2
 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Vanilla Strawberry Whipped Cream 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant na milovanie, pri masáži namiesto oleja, na lízacie hry alebo na rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a zážitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  14,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Fire 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci hrejivý účinok a je tak dokonalým doplnkom pre váš Fleshlight.

  26,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Chocolate Salted Caramel Lava Cake 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant pri milovaní, pri masáži namiesto oleja, na lízacie hry alebo na rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Warming 50ml

  Lubrikačný gél Durex Play Warming vytvára hrejivý pocit, ktorý okamžite zvýši váš pôžitok.

  11,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Durex Play Tingle 50ml

  Durex Play Tingle je ľahký, jemný lubrikačný gél s mätovou príchuťou, ktorý vyvoláva jemný pocit mrazenia a zvyšuje tak zážitok u oboch partnerov.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 4in1 Dessert Kissable Warming Massage Lubricant Tropical Pina Colada Slush 125ml

  Chcete zažiť nielen vzrušujúcu, ale tiež chutnú predohru? Stimul8 Dessert gél na to bude ten pravý! Jeho zloženie obsahuje iba vysoko kvalitné ingrediencie a dá sa teda zlízať a je jedlý. Vychutnajte si ho ako lubrikant na milovanie, pri masáži namiesto oleja, na olizovacie hry alebo a rozpaľujúcu intímnu masáž vďaka hrejivému efektu.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 100ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  14,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • JoyDrops Warming Personal Lubricant Gel 50ml

  JoyDrops Warming Personal Lubricant Gél je ideálny produkt na ohriatie vášho milostného života, ktorý vám prinesie viac sexuálnej rozkoše a vzrušenia.

  4,99 €

  3,79 €

  +

  -

  Skladom

 • Fleshlight Fleshlube Ice 250ml

  Tento príjemný lubrikačný gél na vodnej báze s jemnou konzistenciou pomáha zvýšiť komfort a pôžitok z erotických hier. Poskytuje stimulujúci chladiaci účinok a je tak dokonalým doplnkom vášho Fleshlightu.

  26,90 €

  18,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Clitoral Gel Cooling Arctic 10ml

  Tento gél poteší každú ženu takým spôsobom, že ju za krátko dovedie k intenzívnemu orgazmu. Vyvoláva totiž príjemné brnenie, ktorý posilňuje pocit uspokojenia. Jeho účinnosť je až 45 minút po aplikovaní, takže vám jeho dokonalé vlastnosti pokojne vydržia aj celé milovanie. Príjemné je tiež jeho zloženie, pretože má vyvážené pH, je na silikónovej báze vysoko kvalitnej farmaceutickej triedy a neobsahuje L-arginin, ani hormóny. Bez obáv ho môžete používať s kondómami a erotickými pomôckami, ktoré nie sú vyrobené zo silikónu.

  30,90 €

  22,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Warming 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou, hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s hrejivým účinkom!

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss - Lesk na bradavky 2 x 13ml

  Bozkávajte, láskajte, ochutnajte ... hryzte! Experimentujte s vašimi zmyslami, vyskúšajte citlivosť a zistite, aká teplota vás dostane. Potrite neodolateľnú oblasť chladiacim alebo hrejivým leskom na bradavky a poddajte sa túžbe.

  24,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Warming for a Hot Ride 300ml

  Hrejivý lubrikant ideálny nielen na použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite vzrušujúcemu otepľovaciemu efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a žhavých pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaním s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleje, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Men Water-Based Lubricant Cooling for a Cool Tingling Thrill 300ml

  Chladivý lubrikant ideálny nielen na použitie v kombinácii s masturbátorom Satisfyer Men. Vychutnajte si možnú rozmanitosť vašich erotických hrátok a podľahnite fascinujúcemu chladivému efektu, ktorým otvoríte bránu do sveta nových a osviežujúcich pocitov. Gél môžete používať v kombinácii s kondómami a aj pri milovaní s vaším náprotivkom. Neobsahuje oleje, je extrémne šetrný k pokožke a zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, čo znamená, že si môžete svoje erotické chvíľky užívať na maximum.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bijoux Cosmetiques Oral Sex Lip Gloss 13ml

  Naneste lesk na pery a nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd. Pri kontakte s intímnymi partiami pocíti váš partner netradičný pocit, ktorý umocní jeho vyvrcholenie.

  18,90 €

  11,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Hybrid Lubricant Coconut Cooling 30ml

  Potešte sa týmto výnimočným lubrikantom s krémovou hybridnou konzistenciou a prirodzene príjemnou kokosovou vôňou a chuťou. Navyše s chladivým účinkom!

  14,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pasante Mint Tingle Lube 75ml

  Osviežujúci mätový lubrikant na príjemnú brnivú stimuláciu. Jeho mätovú chuť si zamilujete rovnako ako číru farbu a zloženie na vodnej báze. Nie je mastný a nezanecháva škvrny.

  11,90 €

  4,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Silicone Lubricant Cool 30ml

  Obľúbený a hodvábne jemný silikónový lubrikant JO Premium dostal navyše chladivú dávku. Neodopierajte si luxusnú kĺzavosť a skúste silikónový lubrikant farmaceutickej kvality, navyše obohatený chladivým mentolom!

  18,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • IntimateLine Lady Gel for Her Pleasure Stimulating Gel for Women Warming Effect 30ml

  Viete, že vaše potešenie by mohlo byť ešte intenzívnejšie? Stačí podporiť dráždenie Lady Gélom, ktorý rozumie tomu, čo ženy chcú. Bol špeciálne vyvinutý, aby zvyšoval sexuálne potešenie a citlivosť. Stimuluje prietok krvi do klitorálnej a vaginálnej oblasti, prináša príjemné hrejivé účinky a dovedie vás až k nebeským orgazmom. Netreba váhať!

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swiss Navy Infuse 2-in-1 Arousal Gel for Him & Her 2 x 59ml

  Swiss Navy prichádza s dvojicou gélov - jeden pre neho a jeden pre ňu. Túžite po nekonečne intenzívnom vzrušení? Konečne je na dosah! Svoj milostný život si zamilujete ešte viac.

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovely Lovers HotUP Massage Lube 150ml

  Inovatívne zloženie produktu HotUp massage lube 150 ml umožňuje vďaka svojmu unikátnemu zloženiu kombinovať výhody troch produktov v jednom! Je určený pre všetkých, ktorí chcú spestriť intímnu atmosféru v spálni.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • EasyGlide Warming Lubricant 150ml

  Snívate o zmyselných zážitkoch? EasyGlide Warming ich dopraje vám obom! Je to vysoko kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze vyrábaný certifikovaným nemeckým výrobcom (žiadny zajac vo vreci). Jeho špeciálne nemastné zloženie nerobí škvrny a ľahko sa odstraňuje. Konzistencia je príjemná pre pokožku a nesmieme vynechať to najlepšie – vzrušujúci hrejivý efekt, ktorý vás poriadne rozpáli!

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Luxuria Vortex Gel Warming Effect 30ml

  Niečo sexy pre váš klitoris? Áno! Vyskúšajte Vortex Gél s hrejivým efektom, ktorý bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie potešenia v súvislosti s výraznejšou citlivosťou intímnych partií, navýšenou túžbou a frekvenciou orgazmov. Dámy, život je príliš krátky na to, aby ste si neužívali tie najslastnejšie vrcholy.

  18,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Warming 300ml

  Lubrikačný gél s otepľovacím efektom a jemne sladkastou vôňou prírody vám otvorí dvere do sveta zmyselných zážitkov. Je bez farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte zmyselné potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, a sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Mojo Horny Goat Weed Libido Warming Glide 3ml

  Chceli by ste trochu viac rozpáliť? Gél Mojo Horny obsahuje výťažok z rastliny krpčiarka, ktorá pôsobí na mužské libido a navyšuje ho. Okrem toho je gél bez parabénov a vegánsky, takže úplne bezpečný a príjemný pre intímne telesné partie. Použite ho na intímnu masáž alebo v kombinácii s vašou obľúbenou hračkou a užite si ešte intenzívnejšie pocity slasti.

  7,90 €

  2,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Anal Warming Lubricant Waterbased 50ml

  Análny lubrikant, ktorý vám okrem dlhotrvajúcej silnej lubrikácie poskytne tiež jemný otepľovací efekt pre ešte vášnivejšie pôžitky. Jeho zloženie bude pre telo príjemné, pretože neobsahuje žiadne parabény, ftaláty, ani iné škodliviny, a pôsobí tak úplne prirodzene.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • System JO Anal H2O Lubricant Warming 120ml

  Análny lubrikačný gél na báze vody, s ktorým si užijete super vzrušujúce, hrejivé brnenie. Stačí trocha fúkania alebo trenia a objaví sa príjemné teplúčko, ktoré dodá vašim hrám so zadnými vrátkami nový rozmer. Lubrikant je na báze vody, má dlhotrvajúce účinky, nelepí sa a je kompatibilný s latexovými kondómami aj silikónovými hračkami.

  22,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Stimul8 Anal Cooling Lubricant Waterbased 50ml

  Análny lubrikant, ktorý vám okrem dlhotrvajúcej silnej lubrikácie poskytne tiež jemný chladiaci efekt pre ešte vášnivejšie pôžitky. Jeho zloženie bude pre telo príjemné, pretože neobsahuje žiadne parabény, ftaláty, ani iné škodliviny a pôsobí tak úplne prirodzene.

  11,90 €

  5,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Intimate Earth Melt Warming Glide 3ml

  Zahrievací lubrikant s výťažkom zo škorice od značky Intimate Earth. Podľahnite vzrušujúcemu otepľovaniu a nemajte žiadne obavy o svoje zdravie, pretože vďaka svojmu prírodnému zloženiu je tento výrobok vhodný aj pre citlivejších jedincov. Praktické 3 ml balenie je vhodné nielen na cesty.

  4,59 €

  2,69 €

  +

  -

  Skladom

 • Sensuva ON Ultra-Stimulating Insane Ice Personal Moisturizer 57ml

  Viete, čo v preklade znamená "insane"? Je to "šialený" a presne taký je aj tento stimulačný gél od luxusnej značky Sensuva. Je to ten najintenzívnejší vzrušujúci gél na trhu! Nielenže v klitorise vyvoláva príjemne teplé pocity, ale tiež vám bude pripadať ako by vaše nervové zakončenia v týchto miestach začali tancovať. Áno, tak divoké to bude, tak si ten mrazivý tanec poďte užiť.

  22,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Waterglide Cooling 300ml

  Lubrikačný gél s príjemným chladivým efektom, s ktorým otvoríte dvere mrazivo zmyselným zážitkom! Je bez vône a farby a zaisťuje dlhotrvajúcu a príjemnú lubrikáciu. S lubrikačnými gélmi Waterglide si vychutnáte potešenie bez rizika, obáv a nepríjemností. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli poškodiť latex, sú kompatibilné s kondómami aj s erotickými hračkami a sú ideálne i na orálny sex.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 60

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.