Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

BDSM

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
 • Mister B Leather Knee Pads

  Myslite na pohodlie svojho šteniatka, ale zároveň buďte štýloví s týmito podložkami na kolená od dômyselného Mistera B. Sú vyrobené z mäkkej a pružnej kože, sú prešívané a vyplnené špeciálnou penou. Vďaka pružným páskam zo zadnej strany budú podložky na kolenách perfektne a pohodlne držať. Vášmu šteniatku potom už nebude brániť nič v tom, aby bolo najlepšie v oblasti orálnej aj análnej.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Rubber Dog Hood

  S touto maskou budete obaja štekať slasťou! Na trh s ňou neprichádza nikto iný ako známy milovník Mister B. Fetch Rubber Dog Hood je gumová maska, ktorá je veľmi hravá, ľahko sa nasadzuje aj dáva dole, je vysoko všestranná, a jazyk i uši sú odnímateľné. Maska je vyrobená z vysoko kvalitnej gumy, ktorá sa veľmi ľahko čistí a udržiava. A čo je na celom tomto jedinečnom doplnku najlepšie - uši i brada sú pohyblivé a môžete ich nastaviť na vašu najobľúbenejšiu pozíciu či výraz.

  199 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Leather Choking Collar

  To, čo si práve prezeráte, nie je len pekný kožený obojok, ale tiež báječná pomôcka pre výcvik a poslušnosť. Mister B myslel na všetkých pánov, ktorých psíčkovia majú problémy s chovaním a poslušnosťou, a vyrobil pre ne túto účinnú pomôcku. Vaše šteňa sa vďaka nej veľmi rýchlo upokojí, pretože stačí trochu potiahnuť a ucíti bolesť, a ak zatiahnete viac a silnejšie, zabránite mu v dýchaniu.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Elastrator Set

  Pôvodne boli tieto kliešte vyrobené za veterinárnym účelom, ale samozrejme, že Mister B ich predáva s úplne iným úmyslom.

  88,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Strap-On Inflatable Gag

  Tento náhubok je úplne ideálny, ak chcete dosiahnuť skutočný limit so svojím otrokom a dať mu naozaj najavo, kto je tu pánom.

  119 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Rubber Piss Gag

  Zakážte svojmu otrokovi zavrieť ústa a nasaďte mu tento gumový náhubok, s ktorým mu neostane nič iné, než prehĺtať.

  55,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Butch Nipple Suckers

  Tieto drsniacke prísavky na bradavky od obľúbenej značky Mister B majú o niečo väčší otvor než väčšina klasických prísaviek. Sú teda ideálne na hry s väčšími, či prepichnutými bradavkami.

  14,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Manila Skinned Rubber Grip Cane 10mm

  Veľmi originálna a nápaditá trstenica Brazilian Manila sa stane vaším nevyhnutným doplnkom pri akýchkoľvek BDSM hrách.

  21,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Dog Bone Gag Black

  Tento silikónový kolík od Mistera B vám pomôže vytrénovať si svojho psíka ľahko a pohodlne. Je ideálny pre všetky neposlušné šteňatá, ktoré narobia veľa hluku a potrebujú trochu skrotiť. Nechajte svojho maznáčika žuť silikónový náhubok, ako dlho len budete chcieť, nechajte ho sa krútiť na vašom lone a doprajte mu luxus v podobe tohto krásneho náhubku. Je navrhnutý tak, aby perfektne padol do úst a držal na svojom mieste.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Rubber Puppy Mitts Black-Black

  Šteniatka nemajú prsty a to vaše by ich tiež nemalo mať, ako to ale dosiahnuť? Riešením sú tieto čierne gumové rukavice od Mistra B, ktorý jednoducho myslí na všetko. Sú vyrobené z kvalitnej gumy s hrúbkou 0,8 mm a ich súčasťou sú tiež praktické zámky, ktoré zariadia, aby si váš psíček nemohol dať rukavice dole.

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Bondage Rope Hemp 6m Set of 3 - Sada Bondážnych lán 6m 3ks

  Overený spôsob ako dať sexuálnym zážitkom nový rozmer - bondáž. Táto sada lán vám umožní svojho otroka zviazať naozaj pevne a nebude záležať na tom, či ste začiatočníci alebo skúsení, či dokonca profesionálni zväzovači.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Dog Leash Chain

  Držte si svoje nezbedné šteňa pod kontrolou s týmto dômyselným vodidlom od Mistera B. Jeho rukoväť je vyrobená z kože a kovové vodidlo je dostatočne silné a dlhé, aby ste svojmu psíkovi mohli dať aj trochu "slobody".

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Leather Puppy Bone Black

  Každý vie, že šteniatka sa potrebujú hrať, a vie to aj Mister B, pretože vyrobil túto peknú hračku v podobe kostičky. Ušitá je z mäkkej a príjemnej kože a vyplnená je pieskom, takže sa nejedná o žiadne ľahké períčko. Doprajte svojmu šteňaťu obľúbenú aportovaciu hru, dráždite ho, pohrávajte sa s ním a nikdy nezabúdajte na odmeny a trestíky.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Arabic Whip 150cm

  Tento arabský bič je vyrobený z nylonu vo vnútornej časti a z tkanej kože na vonkajšej strane. Vyzerá nielen skvelo, ale pri správnom použití tiež robí poriadne rany.

  66,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Arabic Whip 250cm

  Tento arabský bič je vyrobený z nylonu vo vnútornej časti a z tkanej kože na strane vonkajšej. Vyzerá nielen skvele, ale tiež pri správnom použití vytvára poriadne rany.

  95,90 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Bullwhip Nylon Tip 150cm

  Mister B Bullwhips sú ručne tkané kožené biče, vyrobené s tou najväčšou starostlivosťou, zmyslom pre detail a dômyslom pre kvalitu. Vynikajú krásnou rukoväťou, zloženou z 2 tureckých uzlov.

  149 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Elastrator Set Spare Bag 100 Rings

  Balíček so 100 náhradnými gumovými krúžkami pre Elastrator.

  17,90 €

  9,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Leather Slave Collar With Restraints

  Mister B Slave Collar with Restrainsts je vysoko kvalitná a cenovo dostupná sada od preverenej značky Mister B. Obsahuje kožený obojok s putami na ruky, ktoré sú pevne pripevnené k širokému, koženému remeňu.

  149 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Simple Blindfold

  Jednoduché, ale účinné. Nebezpečné, ale vzrušujúce. Základné a nevyhnutné.

  43,90 €

  27,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Pride Play Set

  Farebná súprava chlpatých pút a masky na oči od značky Pipedream. Užite si svoje fetiš fantázie a prevezmite kontrolu nad svojím náprotivkom, pomôžu vám k tomu tieto kovové putá lemované pre väčšie pohodlie silnou kožušinou. A aby toho nebolo málo, môžete svojmu náprotivku ešte zakryť oči maskou s kožušinou v rovnakej dúhovej farbe.

  25,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Premium Metal Bar Wrist Suspension Restraints

  Tieto závesné kožené putá na zápästie boli vyvinuté tak, aby boli úplne dokonalé. Sú z hrubej pevnej kože, lemuje ich potom koža o čosi mäkšia a ich súčasťou je aj špeciálna penová časť, ktorá zaručuje pohodlné padnutie.

  279 €

  189 €

  +

  -

  Skladom

 • Oxballs Cone of Shame Chastity Device

  Koniec pohupovania, hýbania a hladenia, Oxballs prichádza s touto jedinečnou hračkou v tvare lievika, ktorej využitie počas hier bude neprekonateľné. Cone of Shame je doplnok vyrobený z veľmi mäkkého a pružného silikónu, takže ho môže vaše šteniatko nosiť pokojne celé hodiny a vy mu tak zabránite, aby sa pohrávalo samo so sebou. Silikónový materiál ďalej zaručuje ľahké čistenie a údržbu.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Leather Dog Leash

  Kožené vodidlo od obľúbenej značky Mister B, s ktorým si udržíte svojho havka pod kontrolou.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Leather Puppy Bone White

  Každý vie, že šteniatka sa potrebujú hrať, a vie to aj Mister B, pretože vyrobil túto peknú hračku v podobe kostičky. Ušitá je z mäkkej a príjemnej kože a vyplnená je pieskom, takže sa nejedná o žiadne ľahke pierečko. Doprajte svojmu šteňatu obľúbenú aportovaciu hru, dráždite ho, pohrávajte sa s ním a nikdy nezabúdajte na odmeny a trestíky.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Leather Puppy Bone Red

  Každý vie, že šteniatka sa potrebujú hrať, a vie to aj Mister B, ktorý vyrobil túto peknú hračku v podobe kostičky. Ušitá je z mäkkej a príjemnej kože a vyplnená je pieskom, takže sa nejedná o žiadne ľahké pierko. Doprajte svojmu šteniatku obľúbenú aportovaciu hru, dráždite ho, hrajte sa s ním a nikdy nezabúdajte na odmeny a trestíky.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Torquator Collar Chrome

  Úžasný obojok od báječného Mistera B. Vyniká spomedzi ostatných obojkov predovšetkým vďaka skrúteným tupým kovovým hrotom, ktoré sa ladne zabodnú do krku, aby tam mohli vykonávať dôkladné zlo, po ktorom váš otrok toľko túži. Kúpte mu darček a urobte radosť jemu aj sebe, pretože keď obojok pripojíte k vodidlu, bude len na vás, ako veľmi budete zlí a koľko bolesti si váš otrok užije.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Rubber Puppy Mitts Black-Red

  Šteniatka nemajú prsty a to vaše by ich tiež nemalo mať, ako to ale dosiahnuť? Riešením sú tieto gumové rukavice, zdobené psou tlapičkou, od Mistra B, ktorý jednoducho myslí na všetko. Sú vyrobené z kvalitnej gumy s hrúbkou 0,8 mm a ich súčasťou sú tiež praktické zámky, ktoré zariadia, aby si váš psíček nemohol dať rukavice dole.

  169 €

  99 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B FETCH Bone Wristband Black-White

  Ukážte svojmu pánovi, ako sa dokážete hrať ako šteniatko. Mister B FETCH Bone Wristband je ozdoba na ruku, náramok s kostičkou, ktorá je vyrezaná do čiernej, džínovej kože. Zároveň je tiež plne lemovaná a prešitá, takže sľubuje skutočne dlhú životnosť a tiež pohodlie. V ponuke je v 2 veľkostiach, pričom každá z nich má nastaviteľnú dĺžku.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 37

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.