×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Šukacie stroje

Položky 1 až 32 z celkom 95

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • MotorBunny Premium Pack

  Túžite po intenzívnej stimulácii? Stačí si nasadnúť! Volá sa MotorBunny a je to super výkonná sexuálna mašina, ktorej použitie je skutočne pohodlné a vďaka nadstavcom tiež vždy rozdielne. Diaľkovým ovládaním si budete diktovať úroveň vibrácií a otáčok, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu do telefónu a nastaviť si vlastné vibračné a rotačné režimy, prípadne môžete telefón zveriť svojmu partnerovi a nechať ho ovládať vaše vzrušenie pokojne aj z druhého konca sveta.

  1 479 €

  1 289 €

  +

  -

  Skladom

 • The F-Machine Tremblr Milking Machine

  Jednotka medzi masturbátormi, značka F-Machime, práve prichádza s novinkou menom Tremblr, ktorý je ešte lepší než všetci jeho predchodcovia. Váš penis sa môže tešiť na dokonalé a nekonečné sanie, absolútne najlepšiu stimuláciu a intenzívne vyvrcholenie. Ak ste ešte nezažili lásku na celý život, tak sa pripravte, že s F-Machine Tremblr to bude nielen na celý život, ale tiež na prvý pohľad (alebo na prvé vyfajčenie?). Tremblr charakterizujú slová ako výkonný, moderný, vzrušujúci, jedinečný, ale tiež diskrétny, podľahnite jeho hlbokému saniu a užívajte si podľa vašich predstáv kedykoľvek a ako dlho len budete chcieť.

  1 109 €

  889 €

  +

  -

  Skladom

 • The F-Machine Gigolo Fuck Machine - Profesionálny šukací stroj

  Štýlový, elegantný, sofistikovaný a sexy. Nie často by ste tieto slová použili na opis stroja, ktorý je navrhnutý tak, aby Vás pretiahol. Avšak F-stroj vyvinuli laboratória vo Veľkej Británii a ukázali svetu to, čo sa predtým považovalo za nemožné. Vďaka najmodernejším technológiám Vám teraz môžeme predstaviť vášho nového osobného robotického šukacieho gigola.

  739 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz The Milker Automatic Deluxe Stroker Machine - Luxusný automatický podtlakový masturbátor

  The Milker je dokonalý podtlakový masturbačný stroj zaručujúci úžasnú stimuláciu penisu, ktorej intenzitu si určujete sami. Jeho systém a funkcie sú veľmi premyslené a Milker pri masturbácii odvedie všetku prácu za vás.

  1 109 €

  809 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • F-Machine Pro 3 Fuck Machine Black

  F-Machine Pro 3 je nový šukací stroj, ktorý je teraz ešte silnejší, stabilnejší, rýchlejší, všestrannejší a prispôsobiteľnejší! Doprajte si maximálne potešenie a spokojnosť na mieru vašich potrieb a až budete mať dosť, schovajte svojho profi pomocníka do praktickej a diskrétnej tašky, kde na vás bude verne čakať.

  1 179 €

  739 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Magnum Opus Supreme Thruster 2 Purple

  Nič nenapodobňuje skutočný sex tak ako vibrátory so schopnosťou prirážania! Túto schopnosť má aj nový prírastok do rodiny ToyJoy - Magnum Opus. Jeho povrch je z hebkého pôvabného fialového silikónu, má neuveriteľnú dĺžku 31 centimetrov, vie nielen prirážať, ale tiež vibrovať a intenzitu si môžete voliť diaľkovým ovládačom. Nechajte sa poriadne uspokojiť!

  159 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith Premium Sex Machine HS06-App with Remote and App

  Túžite po majstrovskom automatickom diele a láske na prvý pohľad? HiSmith je značka špecializovaná na šukacie stroje a ich Premium Sex Machine bola zostavená tak, aby bola multifunkčná, kreatívny, silná a tichá. Nechajte ožiť svoje fantázie, uchopte ovládač a nechajte stroj, aby sa rozbehol a ukázal vám svoju moc!

  769 €

  519 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Fucking Machine with Remote Control Black

  Už vás nebaví stále len myslieť na zmyselné prirážanie a chcete to zažiť na vlastnej dierke, či už je to vagína alebo anál? Je na čase si splniť všetky želania šukacím strojom pre každú príležitosť! Toto nie je obyčajný vibrátor, je to kráľ prirážania a hlbokých ťahov o rozsahu až 6 cm. Pridáte si k tomu ešte niektorý zo 7 vibračných režimov? Prestaňte sedieť v kúte a čakať, vezmite svoje šťastie a potešenie do vlastných rúk.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith HSD38 Orochi Monster Dildo 25.7cm Turquoise

  Realistické dildá vás nebavia a hľadáte skôr niečo trochu monštruózne? Toto dildo s nevšedným tvarom je vyrobené z vysoko kvalitného silikónu, má luxusnú textúru a tiež príjemný mäkký povrch. Užite si s ním svoju cestu za potešením a využite aj jeho koncovú prísavku.

  109 €

  65,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith HSD13 Dream Sky Dildo 26.32cm Pink-Purple

  Realistické dildá vás nebavia a hľadáte skôr niečo trochu monštruózne? Toto dildo s nevšedným tvarom je vyrobené z vysoko kvalitného silikónu, má luxusnú textúru a tiež príjemný, mäkký povrch. Užite si s ním svoju cestu za potešením a využite aj jeho koncovú prísavku.

  99 €

  62,90 €

  Nie je skladom

 • NMC Louisiana Lounger - Šukací stroj

  Lousiana Lounger šukací stroj poskytuje výkonné potešenie kedykoľvek budete chcieť. Nafukovacie anatomicky tvarované ležadlo s možnosťou pripojenia jedného z 3 vibrátorov ponúka veľa možností.

  219 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz Robo Fuk Deluxe Adjustable Sex Machine

  Všestranný milovník vybavený diaľkovým ovládaním rýchlosti od značky LoveBotz. Umožní vám zvoliť si ideálnu ťahovú úroveň a dokonca i uhol a výšku prieniku, ktoré si ľahko a rýchlo nastavíte pomocou otočných gombíkov na ráme. Súčasťou jeho balenia sú dva rôzne vymeniteľné konce, flexibilné a ohybné dildo a hebká ružová šušuľka.

  649 €

  409 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Portable Fucking Machine Black

  Portable Fucking Machine v preklade znamená prenosný šukací stroj a tento názov hovorí úplne za všetko! Vďaka silnej prísavke priľne na akomkoľvek vhodnom hladkom mieste a razom je pripravený predviesť vám ohromujúce prirážanie v 3 rýchlostiach a tiež vzrušujúcich 7 vibračných režimov. Nechajte sa perfektne uspokojiť!

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz The Super Milker Stroker Machine

  Obľúbený Milker teraz s viacerými nadstavcami a textúrami pre ešte intenzívnejšiu orgazmickú extázu! Nechajte túto šikovnú mašinku menom Super Milk Stroker Machine urobiť všetku prácu za vás a vy si len užívajte. Super Milker je totiž navrhnutý tak, aby vám doprial stimuláciu, honenie a sanie automaticky bez vašej akejkoľvek námahy. Toto balenie disponuje hneď 4 nadstavcami pre rozdielne zážitky, to všetko ukryté v diskrétnom kufríku, ktorého obsah bude len vaším tajomstvom.

  1 479 €

  929 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Vibrating Ecstasy Lounge

  Špeciálna nafukovacia pohovka s realisticky tvarovaným vibrátorom. V strednej sedacej časti je zosilnený, po bokoch má dve držadlá pre ľahkú manipuláciu. Plynulo regulovateľná intenzita vibrácie.

  29,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • F-Machine Pro 3 Fuck Machine Pink

  F-Machine Pro 3 je nový šukací stroj, ktorý je teraz ešte silnejší, stabilnejší, rýchlejší, všestrannejší a prispôsobiteľnejší! Doprajte si maximálne potešenie a spokojnosť na mieru vašich potrieb a až budete mať dosť, schovajte svojho profi pomocníka do praktickej a diskrétnej tašky, kde na vás bude verne čakať.

  1 179 €

  739 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Big Bang Penetrator

  Snívate o silnom a hlbokom prirážaní alebo snáď o dvojitej penetrácii? Dovoľte svojim predstavám, aby sa stali skutočnosťou, a vychutnajte si absolútne uspokojenie. Tento šukací stroj si nastavíte podľa svojich požiadaviek a diaľkovým ovládačom si budete vyberať rýchlosť prirážania. Moderný dizajn a kvalitné prevedenie si zamilujete rovnako ako rýchlosti a všetky dostupné možnosti potešenia. Prestaňte snívať a poďte svoje sny žiť!

  739 €

  369 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz The Saddle Deluxe Sex Machine - Luxusný super silný šukací stroj

  Predstavujeme vám nový vibračný stroj The Saddle Deluxe Sex Machine od celosvetovo obľúbenej a uznávanej značky LoveBotz. Jedná sa o úplne revolučnú novinku na poli ženských masturbačných pomôcok.

  1 299 €

  929 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Hismith HS19 Mini Capsule Sex Machine

  Šukací stroj na splnenie všetkých vašich fantázií! Skrýva v sebe výkonný motor so silou 370 otáčok za minútu a rozparádi vás dĺžkou prírazu 3 cm. Okrem toho si budete môcť vyberať z 3 rýchlostí prirážania a čerešničkou na torte je ovládanie skrz aplikáciu na diaľku. S Mini Capsule Sex Machine sa vaše sny stanú skutočnosťou za všetkých okolností!

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • The Cowgirl Premium Riding Sex Machine Black

  Cowgirl je sofistikovaný, luxusný a účinný stroj lásky, ktorý ponúkne každej vášnivej dáme dokonalý sexuálny zážitok. Elegancia a účinnosť z tejto sexuálnej mašiny priamo srší! Jej používanie je prispôsobiteľné vašim aktuálnym potrebám, pretože si pomocou diaľkového ovládača budete môcť vybrať rýchlosť, vibračný vzor či dokonca 360° rotáciu s nízkou alebo vysokou rýchlosťou. Ste pripravená osedlať svojho nového milenca, z ktorého už nikdy nebudete chcieť zosadnúť?

  2 959 €

  1 849 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz Thrust-Bot Handheld Versatile Sex Machine

  Nič nemá väčšiu silu než tento sexuálny prístroj, ktorý disponuje až 2000 otáčkami za minútu! Užívajte si s ním buď pomalé prenikanie, alebo poriadne rýchle a tvrdé šukanie. Vďaka bezpečnostnému tlačidlu sa nemusíte báť, že by sa hrátky vymkli vašej kontrole. Prirážky realistického dilda si môžete užívať bez akýchkoľvek obáv. Pripojte dildo k prístroju, okúste pocit akoby ste v rukách držali motorovú pilu a ukážte sebe alebo svojmu náprotivku extra penetračnú silu, ktorú vám dokáže ponúknuť len a len Lovebots Thrust Bot Handheld Versitile Sex Machine.

  469 €

  299 €

  +

  -

  Skladom

 • The F-Machine USB Universal Suction Base Adapter

  Zdokonaľte svoj F-Machine Pro II alebo Gigolo. Táto fantastická inovácia od skúsených a perverzných inžinierov z F-Machine vám ukáže nový rozmer potešenia.

  66,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hismith HS10-APP Table Top 2.0 Pro Premium Sex Machine

  Chýbajú vám k spokojnosti intenzívne sexuálne pôžitky? Zaistite si večnú spokojnosť s prémiovým HiSmith šukacím strojom, ktorý umožňuje tiež ovládanie cez aplikáciu v smart telefóne. Je to šikovný dizajnový kúsok, ktorý bude počúvať vaše priania a vzápätí ich plniť, ráčte sa o ňom dozvedieť viac!

  889 €

  549 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Kink Fucking Machines Power Banger

  Šukací stroj od obľúbenej značky Doc Johnson vám zaručuje vynikajúci výkon a nekonečné hlboké potešenie. Má nastaviteľné rameno, ktoré si nakloníte podľa svojich potrieb do všetkých obľúbených pozícií, kým 4 silné prísavky na základni budú celý stroj držať na svojom mieste bez ohľadu na to, ako divoko sa budete práve hrať.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Inflatable Luv Log Black

  Vydajte sa na sexi prechádzku! Toto nafukovacie sedlo čaká až ho osedláte a vezmete si za svoj viacrýchlostný realistický vibrátor v tvare penisu. 3 robustné rukoväte vám budú k dispozícii, aby ste sa pevne držali aj pri divokejšom rajtovaní a intenzitu vibrácií si zvolíte skrz drôtový diaľkový ovládač. Tak nasadať!

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine AK-06 with Remote

  Túžite po majstrovskom automatickom diele a láske na prvý pohľad? HiSmith je značka špecializovaná na šukacie stroje ich Quadruple Penetration Fucking Machine nielenže zvládne uspokojiť obe vaše dierky, ale zároveň sa postará aj o váš náprotivok! Je multifunkčný, kreatívny, silný a tichý. Nechajte ožiť svoje fantázie, uchopte ovládač a nechajte stroj, aby sa rozbehol a ukázal vám svoju moc!

  1 189 €

  739 €

  +

  -

  Skladom

 • Hismith HS18 Pro Travel Mini Sex Machine

  Hľadáte profesionála, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad a budete ho môcť vziať aj na cesty? Našli ste ho, toto je HiSmith Pro Travel šukací stroj, ktorý je tu preto, aby splnil vaše vzrušujúce fantázie o hlbokom a nekonečnom prenikaní. Vyberte si vhodný uhol, rýchlosť a režim prirážania, pripevnite dildo, využite prísavku na upevnenie na stenu a rozbaľte to!

  529 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus Triple Threat 7.5" Brown

  Chcete skúsiť vzrušujúce funkcie ukryté v nádhernom realistickom dilde? Ráčte sa zoznámiť s týmto King Cock Plus frajerom! Má autentická tvar a vzhľad penisu a je vyrobený z dokonale príjemného Fanta Flesh materiálu. Ponúkne vám funkciu zahrievania, vibrácie a tiež prírazy, proste všetko, čo potrebujete k tomu, aby vaše autoerotické zážitky boli plné realistickej vášne. Uchopte ho, stlačte tlačidlo a poďte na to!

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus Triple Threat 6.5" Skin

  Chcete okúsiť vzrušujúce funkcie ukryté v nádhernom realistickom dilde? Ráčte sa zoznámiť s týmto King Cock Plus frajerom! Má autentický tvar a vzhľad penisu a vyrobený je z dokonale príjemného Fanta Flesh materiálu. Ponúkne vám funkciu zahrievania, vibrácie a tiež prírazy, proste všetko, čo potrebuje na to, aby vaše autoerotické zážitky boli plné realistickej vášne. Uchopte ho, stlačte tlačidlo a rozbehnite to!

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex Machine

  Hľadáte všestranný stroj, ktorý by vás nielen vzrušujúco uspokojil silnými prírazmi, ale tiež by vám poslúžil pri hrách s vaším náprotivkom? Lovebotz 4 in 1 splní všetky priania! Je totiž nielen výkonným šukacím strojom, ale tiež stoličkou na orálny sex. Vyberte si zo 4 spôsobov, ako ho využiť, a oživte svoje sny!

  1 189 €

  739 €

  +

  -

  Skladom

 • HiSmith Premium Sex Machine HS07-App with Remote

  Túžite po majstrovskom automatickom diele a láske na prvý pohľad? HiSmith je značka, ktorá sa špecializuje na šukacie stroje, a ich Premium Sex Machine AK-03 sa svojimi možnosťami a tiež robustnou dizajnovou konštrukciou prispôsobí vašim potrebám. Je to multifunkčný šukací stroj s ohromnou silou a tichým chodom, zažite úžasné orgazmy každý deň v inej polohe!

  709 €

  439 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Sexmachine

  Tento všestranný šukací stroj sa určite stane vaším nesmrteľným parťákom, ktorý bude chápať každé vaše prianie a nebude pre neho problém splniť vám ho. Je vybavený diaľkovým ovládaním, s ktorým si zvolíte ideálnu úroveň ťahu. Nastaviť možno tiež uhol a výšku prieniku a to pomocou otočných gombíkov umiestnených na ráme. Súčasťou balenia je tiež flexibilné dildo a ružovučká vagína. Ak túžite po skutočne realistickej akcii, nič vás neuspokojí tak ako Shots Sexmachine.

  629 €

  439 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 95

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.