Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pripínacie penisy - Strap-on

Položky 1 až 32 z celkom 108

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Bad Kitty Strap-on Set - Sada pripínacích penisov

  Fialová sada pripínacích penisov značky Bad Kitty s tromi rôznymi tvarovanými dildami a pripínacími čiernymi tangami s otvorom na ich pripojenie.

  55,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Cloneboy Dildo & Harness Strap

  Nová sada od Cloneboy vám nielen umožní vytvoriť vášmu partnerovi autentický odliatok penisu, ale aj vám umožní mu s ním následne vďaka priloženému strap-onu dopriavať bezkonkurenčný penetráciu! V sade okrem iného nájdete aj erekčný krúžok, ktorý pri tvorbe odliatku podporí erekciu a uľahčí tak prácu. Užite si zmyselnú zábavu pri odlievania a kúpte si túto sadu, kde na výrobu silikónového odliatku nájdete všetko potrebné!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density Experienced Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Set postroja a díld pre všetkých skúsených milovníkov, ktorí túžia po hlbšom preniknutí. Set obsahuje ako postroj, o-krúžky, lubrikant na vodnej báze, tak i predovšetkým 3 Ultraskyn dildá. Sú mäkké, poddajné, majú pevné vnútorné jadro a sú vyrobené z realistického materiálu, ktorý sa podobá koži a rýchlo sa ohreje na telesnú teplotu. Sada tiež disponuje Vac-U-Lock systémom.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density UltraSkyn Multi Colors Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Sada s postrojom a farebnými dildami s Vac-U-Lock systémom od obľúbenej značky Doc Johnson. Táto sada vám ponúkne hneď niekoľko možností, ako sa pohrať so svojou polovičkou. Obsahuje nielen postroj, odnímateľné O-krúžky, lubrikant na vodnej báze, ale predovšetkým farebné Ultraskyn dildá, ktoré majú pevné vnútorné jadro, ktoré stimuluje stoporený penis, a inak sú z materiálu úplne podobného ľudskej pokožke.

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density UltraSkyn Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Sada s postrojom a realistickými dildami s Vac-U-Lock systémom od obľúbenej značky Doc Johnson. Táto sada vám ponúkne hneď niekoľko možností, ako sa pohrať so svojou polovičkou. Obsahuje nielen postroj, odnímateľné O-krúžky, lubrikant na vodnej báze, ale predovšetkým Ultraskyn dildá, ktoré majú pevné vnútorné jadro, ktoré stimuluje stoporený penis, a inak sú z materiálu úplne podobného ľudskej pokožke.

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Platinum Silicone Pegging Set Čierna

  Úplne dokonalá sada od obľúbenej značky Doc Johnson. Ste pripravení na poriadne vyvádzanie? Táto sada obsahuje postroj, na ktorý pomocou Vac-U-Lock systému pripevníte jedno z 3 díld rôznych rozmerov. Dildá sú špeciálne tvarované, aby účinne stimulovali tak citlivú prostatu, a ich veľkosti sú rozdielne, aby ste si mohli vybrať práve takú, ktorá zodpovedá vašim skúsenostiam a potrebám.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 10” Vibrating Hollow Strap-On Vibračný pripínací penis 25cm

  Pripínací penis 10 "Vibrating Hollow Strap-On je vhodný pre pokročilých, lesbické hry, ako aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou. Dĺžka 25cm.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 6" Double Penetrator Vibrating Hollow Strap-On Vibračný dvojitý pripínací penis

  Pripínací penis 6 "Double Penetrator Vibrating Hollow Strap-On je vhodný pre pokročilých, na lezbické hry, tak aj spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou na súčasnú stimuláciu vagíny a análu.

  51,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 7" Vibrating Hollow Strap-On with Balls Purple

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý váš náprotivok očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortné, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 19 cm dildo na mieste aj pri divokejším vyvádzanie. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a dostane tak váš náprotivok do raja.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 8" Vibrating Hollow Strap-On Flesh

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý váš náprotivok očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortné, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 20,5 cm dildo na mieste aj pri divokejším vyvádzanie. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a dostane tak váš náprotivok do raja.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 9" Vibrating Hollow Strap-On with Balls Flesh

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý váš náprotivok očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortné, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 24 cm dildo na mieste aj pri divokejším vyvádzanie. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a dostane tak váš náprotivok do raja.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Big Daddy Hollow Strap-On pripínací penis 25cm

  Pripínací penis Big Daddy Hollow Strap-On black je vhodný pre pokročilých, lesbické hry, tak aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou.

  51,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Cumfy Hollow Strap-On #3

  Okúste kúzlo 19 cm dlhého penisu a zamilujte sa do jeho vlnitého tvaru a jedinečného žaluďa. Dildo je vyrobené z ohybného PVC materiálu az vnútornej časti je lemované príjemne mäkkou penou. Cumfy Hollow Strán-on je ideálnou pomôckou pre začiatočníkov aj skúsenejších milovníkov, ženy aj mužov. Počas akokoľvek divokých hrátok sa nikdy nepohne z miesta a svojmu nositeľovi bude pohodlný. Pre dokonalé padnutie má nastaviteľnú veľkosť, dildo je odnímateľné a ľahko čistiteľné.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím silikónovým dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Universal Heavy-Duty Harness - Postroj pre pripínací penis

  Potrebujete vysoko odolný postroj na dildo, ktorý všetko udrží na svojom mieste? Elite Universal je ideálna voľba na túto úlohu. Postroj je vyrobený z kvalitného pevného vinylu tak, aby pohodlne vydržal tvrdý fetiš.

  109 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Vibrating 8" Hollow Strap-On Purple

  Ak si vaše vášnivé hrátky vyžadujú tie najlepšie erotické doplnky, ráčte sa zoznámiť s výrobkami z exkluzívnej kolekcie Fetish Fantasy Elite, medzi ktoré patrí aj tento pripínací vibrátor. Vyrobený je zo 100% lekárskeho silikónu, ktorý je nielen príjemný na dotyk, ale taky bezpečný pre telo a rýchlo sa zahreje na teplotu tela. Toto duté pripínací penis je ideálny pre začiatočníkov, pre mužov aj pre ženy. Všetky popruhy postroja majú nastaviteľnú veľkosť, čo zaisťuje úplné pohodlie.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Hollow 12 Inch Strap on - Pripínací penis 30cm Čierna

  Sex s pripínacím hračkami na maximum! Extrémne veľký, dutý pripínací penis, dlhý 30 cm s priemerom 5,6 cm, je vždy pripravený. Vhodné pre ňu aj pre neho, vnútorná dĺžka 15 cm, vnútorný priemer 3,5 cm.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy For Him or Her Hollow Strap-On Glow In The Dark

  Perfektný strap-on s dildom svietiacim v tme pre neho aj pre ňu! Dámy, s týmto strap-onom môžete svojmu milému dopriať hlboké análne sexuálne potešenie a na chvíľu si vyskúšať, aké to je mať taky penis. Zároveň bude takto hračka skvelým doplnkom pre mužov, ktorí majú problémy s erekciou, a nie je v ich schopnostiach dostať svojou partneru penetráciou do neba. Dildo ako také je duté a vyrobené z pre telo bezpečného PVC, nylonový popruh je pre pohodlné padnutie nastaviteľný a ako darček je v balení tiež saténová maska ​​na oči.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy For Him or Her Vibrating Hollow Strap-On Black

  Tento dômyselný strap-on vás prekvapí nielen intenzívnymi vibráciami, ale tiež svojou prijateľnou cenou. Je vhodný ako pre lesbičky, tak pre ženy, ktoré ním budú chcieť prošťouchnout zadné vrátka svojho partnera a neposlednom rade je vhodný aj pre mužov, ktoré majú problémy s erekciou a nezvládajú svoju drahú polovičku plne uspokojiť. Vyberajte si pomocou ovládača tú najvhodnejšiu rýchlosť vibrácií a dovádějte, čo vám budú sily stačiť.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Grooved G-Spot Strap-On Purple

  Dosiahnite s týmto strap-onom na g-bod svojej partnerky alebo na p-bod svojho partnera a ukážte mu / jej siedme nebo! Dildo je vyrobené z príjemného a zdravotne nezávadného TPE materiálu a je dômyselne zakrivené presne tak, aby cielil na tá najcitlivejšie miestečka. Postroj na dildo je elastický, takže sa pohodlne prispôsobí všetkým veľkostiam a vďaka kovovému o-krúžku udrží dildo na svojom mieste aj pri divokejších hrátkach. Ak vás však pripínací radovánky časom omrzí, môžete dildo používať aj samostatne bez postroja, navyše si s ním vďaka koncovej prísavke môžete užívať aj obľúbené hands-free hrátky.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Inflatable Vibrating 6" Strap-On Black

  Tento lahodne čierny pripínací penis nie je len vibračné, ale je tiež dofukovací! Doprajte svojmu náprotivku možnosť užiť si vibračný penetráciu a naplňte ho tak širokým penisom, po ktorom bude práve túžiť. Komfortné postroj tejto hračky bude svojmu nositeľovi veľmi príjemný, pretože má nastaviteľnú veľkosť, a zároveň bude dildo pevne držať na svojom mieste aj pri divokejších radovánkach. Vibruj vo svojom náprotivku v rytme neutíchajúcej vášne, dofukujte a pridávajte na objeme čo len hrdlo (alebo skôr anál či vagína?) Ráči.

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Hollow Strap-On pripínací penis

  Pripínací penis Hollow Strap on black je vhodný ako pre začiatočníkov, lesbické hry, tak aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou.

  32,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition The Pegger Strap

  Šteklenie jazykom alebo prstom nemôže nikomu trvalo stačiť, a preto je tu Pegger Strap, ktorý vám dopraje to pravé uspokojenie, po ktorým tak túžite. Bude skvelým pomocníkom náruživým lezbičkám, ale aj análnym milovníkom.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Silicone Strap-On Pink

  Kvalitný stra-op romantické ružovej farby z kolekcie Fetish Fantasy. Je ideálny ako pre začiatočníkov, tak pre skúsenejších milovníkov, ktorí určite ocenia prevedenie postroja z hodvábneho nylonového materiálu, ktorý má nastaviteľnú veľkosť a báječne sa tak prispôsobí a padne. Ružové dildo je vyrobené z hebkého lekárskeho silikónu bezpečného pre telo a bez obsahu ftalátov. Súčasťou balenia je aj gumový o-krúžok pomáhajúce udržať dildo na svojom mieste aj pri vášnivých hrátkach.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY Share Čierna

  Zdieľaná rozkoš, dvojitá rozkoš. Staňte sa tou, ktorá rozkoš rozdáva. Spoznajte nový terén a urobte vaše milostné hry kreatívnymi.
  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY Share Fialová

  Zdieľaná rozkoš, dvojitá rozkoš. Staňte sa tou, ktorá rozkoš rozdáva. Spoznajte nový terén a urobte vaše milostné hry kreatívnymi.
  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY ShareVibe Fialová

  Ideálna hračka pre páry, ktoré hľadajú spoločné potešenie. Nemecká firma FunFactory si pre vás pripravila prekvapenie - tento spoločný kamarát je teraz vybavený vibračným BULLET.

  109 €

  99,90 €

  Nie je skladom

Položky 1 až 32 z celkom 108

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Nedávno prezerané

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.