Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pripínacie penisy - Strap-on

Položky 1 až 32 z celkom 204

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Fetish Fantasy Double Delight Strap-on - Obojstranný pripínací penis

  Obojstranný gélový pripínací penis od známej americkej značky Pipedream. Double Delight je navrhnutý tak, aby plne stimuloval obe ženy alebo ženu a muža súčasne.

  54,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Limited Edition Hollow Strap-On pripínací penis

  Pripínací penis Hollow Strap on black je vhodný ako pre začiatočníkov, lesbické hry, tak aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou.

  32,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 7" Cock - Pripínací penis 18cm Telová

  Chcete, aby pripínací penis, ktorým urobíte dobre svojmu náprotivku, vyzeral a pôsobil ako skutočný? Ak áno, tak je King Cock Strap-On Harness presne to, čo hľadáte! Každá žilka, každý záhyb kože, každý žaluď je starostlivo ručne tvarovaný s vynikajúcim citom pre detail. Takže sa môžete tešiť na naozaj realistický zážitok, o akom sa vám mohlo zatiaľ len snívať.

  80,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Vibrating Strap-On For Him

  Patríte medzi análnych objaviteľov a už ste skúmali análik svojho partnera prstom alebo jazykom? Chcete sa dostať na ďalší level? V tom prípade je tento strap-on presne to, čo práve potrebujete! Doprajte mu ohromujúci orgazmus skrz anál s týmto štíhlym, prípadne i vibrujúcim dildom. Je špeciálne vyvinuté pre análnych začiatočníkov, pretože je malé, ale zároveň je dômyselne zakrivené presne tak, aby dosiahlo na ono sladké a citlivé miesto menom prostata. Postroj perfektne padne každej dáme, pretože disponuje nastaviteľnými popruhmi a vďaka plyšovému lemu pôsobí nielen esteticky, ale vždy bude aj držať na svojom mieste.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy For Him or Her Vibrating Hollow Strap-On Black

  Tento dômyselný strap-on vás prekvapí nielen intenzívnymi vibráciami, ale aj svojou prijateľnou cenou. Je vhodný pre lesbičky aj pre ženy, ktoré budú chcieť preraziť zadné vrátka svojho partnera. V neposlednom rade je vhodný aj pre mužov, ktorí majú problémy s erekciou a nezvládajú svojú drahú polovičku plne uspokojiť. Vyberajte si pomocou ovládača tú najvhodnejšiu rýchlosť vibrácií a vyvádzajte, kým vám budú sily stačiť.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On Fialová

  Silikónové nasadzovacie strap-less dildo s análnym kolíkom.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Strap-on Set - Sada pripínacích penisov

  Fialová sada pripínacích penisov značky Bad Kitty s tromi rôznymi tvarovanými dildami a pripínacími čiernymi tangami s otvorom na ich pripojenie.

  55,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 8" Triple Density Fat Cock with Balls

  Popisok pripravujeTen najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vo vnútri pevné ako kamenná erekcia a zakončené je super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!me.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density Experienced Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Set postroja a díld pre všetkých skúsených milovníkov, ktorí túžia po hlbšom preniknutí. Set obsahuje ako postroj, o-krúžky, lubrikant na vodnej báze, tak i predovšetkým 3 Ultraskyn dildá. Sú mäkké, poddajné, majú pevné vnútorné jadro a sú vyrobené z realistického materiálu, ktorý sa podobá koži a rýchlo sa ohreje na telesnú teplotu. Sada tiež disponuje Vac-U-Lock systémom.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Lovetoy Pleasure X-Tender Vibrating Double Penis Sleeve Flesh

  Tento návlek uspokojí obe nenásytné dierky a baviť bude aj svojho nositeľa. Bude perfektne držať, pretože sa nielen navlečie na penis, ale tiež sa zahákne o semenníky. Vyrobený je z pružného a príjemného materiálu, ktorý bude načúvať vašim potrebám a želaniam. Oči poteší realistické spracovanie a smutný nezostane ani klitoris, na ktorý budú cieliť vibrácie z vodotesného minivibrátora.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 8" Triple Density Cock

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a zakončené je super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si to!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 8" Vibrating Hollow Strap-On Flesh

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte si tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý vašu polovičku očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortný, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 20,5 cm dildo na mieste aj pri divokejšom vyvádzaní. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a dostane tak vašu polovičku do raja.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 9" Triple Density Cock

  Tento najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a zakončené je super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Bend Over Boyfriend Fialová

  Krásne pružné dildo z gélového materiálu je určené predovšetkým párom, ktoré chcú zažiť vzrušujúcu výmenu rolí, alebo párom, ktoré tvoria 2 ženy. Spoznajte nový terén a urobte vaše milostné hry kreatívnymi.

  32,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Hollow 12 Inch Strap on - Pripínací penis 30cm Čierna

  Sex s pripínacím hračkami na maximum! Extrémne veľký, dutý pripínací penis, dlhý 30 cm s priemerom 5,6 cm, je vždy pripravený. Vhodné pre ňu aj pre neho, vnútorná dĺžka 15 cm, vnútorný priemer 3,5 cm.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantus Feeldoe Strapless Strap-On Fialová

  Strap-On Tantus Realdoe je jedinečne spracované pripevňovacie dildo, ku ktorému nie sú potrebné žiadne popruhy pre nasadenie. Tento model ponúka realistické prvky, ktoré potešia Vás i partnera.

  189 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 9.5" Triple Density Double Penetrator

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a je zakončené super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 7" Triple Density Cock

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri pevné ako kamenná erekcia a je zakončené super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím silikónovým dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 10” Vibrating Hollow Strap-On Vibračný pripínací penis 25cm

  Pripínací penis 10 "Vibrating Hollow Strap-On je vhodný pre pokročilých, lesbické hry, ako aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou. Dĺžka 25cm.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 7" Vibrating Hollow Strap-On with Balls Purple

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte si tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý váš náprotivok očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortný, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 19 cm dildo na mieste aj pri divokejšom vyvádzaní. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a vašu polovičku tak dostane do raja.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Plus 12" Triple Density Cock with Balls

  Ten najlepší realistický penis na trhu! King Cock Plus Triple Density je do detailov vymodelované dildo z neuveriteľne autentického materiálu. Na povrchu je jemné ako ľudská pokožka, vnútri je pevné ako kamenná erekcia a je zakončené super silnou prísavkou. King Cock Plus Triple Density nemá konkurenciu, vychutnajte si ho!

  139 €

  88,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swan The Eternal Swan

  Eternal Swag je špeciálne dizajnovaná vibrujúca hračka na uspokojenie oboch partnerov. Tvar vajíčka umožňuje partnerke pevné uchopenie vnútornými svalmi a druhý koniec je určený pre partnera. Poddajte sa zakázanej fantázii s Eternal Swan.

  149 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 8" Cock - Pripínací penis 20cm Telová

  Chcete, aby pripínací penis, ktorým svojmu partnerovi/ partnerke urobíte dobre, vyzeral a pôsobil ako skutočný? Pokiaľ áno, tak je King Cock Strap-On Harness presne to, čo hľadáte! Každá žilka, každý záhyb kože, každý žaluď je starostlivo tvarovaný s vynikajúcim citom pre detail. Takže sa môžete tešiť na skutočne realistický zážitok, o akom sa vám zatiaľ mohlo iba snívať.

  88,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Vibrating Strapless Strap-On

  Dych berúce a nekonečne intenzívne chvíle potešenia na vás čakajú so strap-onom, ku ktorému nebudete potrebovať žiaden postroj. Kratší koniec padne do pošvy ako uliaty, kde bude držaný svalmi panvového dna. Dlhší koniec potom bude uspokojovať partnerku alebo análik partnera. Zapnite vibrácie a maximalizujte potešenie. Hodvábne hebký, silikónový povrch a stimulačné drážky na klitoris zaručujú omamné potešenie pre všetkých zúčastnených.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Platinum Silicone Pegging Set Čierna

  Úplne dokonalá sada od obľúbenej značky Doc Johnson. Ste pripravení na poriadne vyvádzanie? Táto sada obsahuje postroj, na ktorý pomocou Vac-U-Lock systému pripevníte jedno z 3 díld rôznych rozmerov. Dildá sú špeciálne tvarované, aby účinne stimulovali tak citlivú prostatu, a ich veľkosti sú rozdielne, aby ste si mohli vybrať práve takú, ktorá zodpovedá vašim skúsenostiam a potrebám.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream Fantasy C-Ringz Remote Control Double Penetrator

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu análnym vibrátorom na ovládanie. Prestaňte sa hádať o ovládač a užite si dvojitú penetráciu bez zahrnutia ďalšieho partnera.

  73,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme 7" Silicone Hollow Strap-On

  Buďte mužom, akým ste vždy chceli byť. Fetish Fantasy Extreme Silicone Hollow Strap-On je ideálny doplnok nielen pre začiatočníkov, ale pre všetkých, ktorí túžia po ultra vášni a zážitkoch. Dildo je duté a veľkosť postroja nastaviteľná, takže sa prispôsobí každému a bude vždy držať na svojom mieste. Silicone Hollow Strap-On je vyrobený zo 100% zdravotného silikónu, takže je bezpečný pre telo a hypoalergénny, navyše sa tento materiál rýchlo zahreje na telesnú teplotu. Užite si ten najrealistickejší zážitok, o akom sa vám doteraz mohlo iba zdať.

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LoveToy Vibrating Fantasy Double Prober

  Doprajte svojej partnerke dvojité vzrušenie a sebe silnejšiu erekciu s touto vibrujúcou hračkou! Guľôčkové telo bude príjemne stimulovať partnerkin análik a obidvaja spoločne si budete vychutnávať vibrácie. Vibrating Fantasy Double Prober sa uchytí za dolnú časť a semenníky, takže sa nielen nehne z miesta, ale zároveň podporí vašu erekciu. Je vyrobený z príjemného silikónu, ktorý je zároveň bezpečný pre telo, pretože neobsahuje žiadne ftaláty ani latex.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Double Strap On

  Dvojitý strap-on nielen pre vášnivé lesbické hrátky. Nastaviteľná veľkosť zaručuje pohodlné padnutie a silikónový materiál zas bezpečnosť pre telo. Popruh je vyrobený z imitácie kože a má elegantnú čiernu farbu, rovnako ako dildo. Nenechajte sa ničím obmedzovať a okúste vzrušujúcu penetráciu pre oboch / obe.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock 7" Uncut Cock with Strap-on Harness Flesh

  Nemôže byť už nič realistickejšie, toto dildo má totiž pohyblivú predkožku! Áno, čítate dobre, dildo King Cock v tomto pohodlnom strap-one disponuje predkožkou, ktorá sa hýbe cez žaluď hore a dole! Dildo je ručne vyrobené a tvarované do posledného detailu presne tak, aby vám zaistilo ten najlepší zážitok z penetrácie. Postroj tak svojmu nositeľovi pohodlne padne a bude držať dildo na svojom mieste aj pri divokejšom vyvádzaní.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 204

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.