Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Pripínacie penisy - Strap-on

Položky 1 až 32 z celkom 224

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Fetish Fantasy Limited Edition Hollow Strap-On pripínací penis

  Pripínací penis Hollow Strap on black je vhodný ako pre začiatočníkov, lesbické hry, tak aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou.

  32,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Double Delight Strap-on - Obojstranný pripínací penis

  Obojstranný gélový pripínací penis od známej americkej značky Pipedream. Double Delight je navrhnutý tak, aby plne stimuloval obe ženy alebo ženu a muža súčasne.

  54,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 7" Cock - Pripínací penis 18cm Telová

  Chcete, aby pripínací penis, ktorým urobíte dobre svojmu náprotivku, vyzeral a pôsobil ako skutočný? Ak áno, tak je King Cock Strap-On Harness presne to, čo hľadáte! Každá žilka, každý záhyb kože, každý žaluď je starostlivo ručne tvarovaný s vynikajúcim citom pre detail. Takže sa môžete tešiť na naozaj realistický zážitok, o akom sa vám mohlo zatiaľ len snívať.

  80,90 €

  58,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy For Him or Her Vibrating Hollow Strap-On Black

  Tento dômyselný strap-on vás prekvapí nielen intenzívnymi vibráciami, ale aj svojou prijateľnou cenou. Je vhodný pre lesbičky aj pre ženy, ktoré budú chcieť preraziť zadné vrátka svojho partnera. V neposlednom rade je vhodný aj pre mužov, ktorí majú problémy s erekciou a nezvládajú svojú drahú polovičku plne uspokojiť. Vyberajte si pomocou ovládača tú najvhodnejšiu rýchlosť vibrácií a vyvádzajte, kým vám budú sily stačiť.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Extreme Hollow 12 Inch Strap on - Pripínací penis 30cm Čierna

  Sex s pripínacím hračkami na maximum! Extrémne veľký, dutý pripínací penis, dlhý 30 cm s priemerom 5,6 cm, je vždy pripravený. Vhodné pre ňu aj pre neho, vnútorná dĺžka 15 cm, vnútorný priemer 3,5 cm.

  109 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density Experienced Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Set postroja a díld pre všetkých skúsených milovníkov, ktorí túžia po hlbšom preniknutí. Set obsahuje ako postroj, o-krúžky, lubrikant na vodnej báze, tak i predovšetkým 3 Ultraskyn dildá. Sú mäkké, poddajné, majú pevné vnútorné jadro a sú vyrobené z realistického materiálu, ktorý sa podobá koži a rýchlo sa ohreje na telesnú teplotu. Sada tiež disponuje Vac-U-Lock systémom.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On Fialová

  Silikónové nasadzovacie strap-less dildo s análnym kolíkom.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 8" Vibrating Hollow Strap-On Flesh

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte si tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý vašu polovičku očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortný, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 20,5 cm dildo na mieste aj pri divokejšom vyvádzaní. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a dostane tak vašu polovičku do raja.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density UltraSkyn Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Sada s postrojom a realistickými dildami s Vac-U-Lock systémom od obľúbenej značky Doc Johnson. Táto sada vám ponúkne hneď niekoľko možností, ako sa pohrať so svojou polovičkou. Obsahuje nielen postroj, odnímateľné O-krúžky, lubrikant na vodnej báze, ale predovšetkým Ultraskyn dildá, ktoré majú pevné vnútorné jadro, ktoré stimuluje stoporený penis, a inak sú z materiálu úplne podobného ľudskej pokožke.

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 8" Cock - Pripínací penis 20cm Telová

  Chcete, aby pripínací penis, ktorým svojmu partnerovi/ partnerke urobíte dobre, vyzeral a pôsobil ako skutočný? Pokiaľ áno, tak je King Cock Strap-On Harness presne to, čo hľadáte! Každá žilka, každý záhyb kože, každý žaluď je starostlivo tvarovaný s vynikajúcim citom pre detail. Takže sa môžete tešiť na skutočne realistický zážitok, o akom sa vám zatiaľ mohlo iba snívať.

  88,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Swan The Eternal Swan

  Eternal Swag je špeciálne dizajnovaná vibrujúca hračka na uspokojenie oboch partnerov. Tvar vajíčka umožňuje partnerke pevné uchopenie vnútornými svalmi a druhý koniec je určený pre partnera. Poddajte sa zakázanej fantázii s Eternal Swan.

  149 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Strap-on Set - Sada pripínacích penisov

  Fialová sada pripínacích penisov značky Bad Kitty s tromi rôznymi tvarovanými dildami a pripínacími čiernymi tangami s otvorom na ich pripojenie.

  55,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 10” Vibrating Hollow Strap-On Vibračný pripínací penis 25cm

  Pripínací penis 10 "Vibrating Hollow Strap-On je vhodný pre pokročilých, lesbické hry, ako aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou. Dĺžka 25cm.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • ToyJoy Bend Over Boyfriend Fialová

  Krásne pružné dildo z gélového materiálu je určené predovšetkým párom, ktoré chcú zažiť vzrušujúcu výmenu rolí, alebo párom, ktoré tvoria 2 ženy. Spoznajte nový terén a urobte vaše milostné hry kreatívnymi.

  32,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LateX Slip with Penis Sheath 2910420 Black

  Milujete latex a fetiš? Vkĺznite do týchto slipov a nechajte textúrovaný návlek prilnúť k vášmu penisu i semenníkom. Bude to super sexi, pretože latex bude ako vaša druhá koža a to aj na penise a semenníkoch. Podeľte sa o svoju vášeň so svojím náprotivkom.

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 9" Vibrating Hollow Strap-On with Balls Flesh

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte si tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý vašu polovičku očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortný, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 24 cm dildo na mieste aj pri divokejšom vyvádzaní. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a vašu polovičku tak dostane do raja.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY ShareVibe Fialová

  Ideálna hračka pre páry, ktoré hľadajú spoločné potešenie. Nemecká firma FunFactory si pre vás pripravila prekvapenie - tento spoločný kamarát je teraz vybavený vibračným BULLET.

  109 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantus Realdoe Strapless Strap-On Telová

  Hľadáte kvalitný a pohodlný strap-on? Tantus si obľúbite na prvý dotyk, aj vyskúšanie! Je dômyselne tvarovaný tak, aby ho vaginálne svaly pohodlne zachytili a držali na mieste. Jeho zakrivenie umožňuje zmyselné prenikanie bez akýchkoľvek neistôt a prekážok. Vychutnajte si jeho nosenie a zžite sa s ním!

  189 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 8" Cock - Pripínací penis 20cm Hnedá

  Chcete, aby pripínací penis, ktorým svojmu partnerovi/ partnerke urobíte dobre, vyzeral a pôsobil ako skutočný? Pokiaľ áno, tak je King Cock Strap-On Harness presne to, čo hľadáte! Každá žilka, každý záhyb kože, každý žaluď je starostlivo tvarovaný s vynikajúcim citom pre detail. Takže sa môžete tešiť na skutočne realistický zážitok, o akom sa vám zatiaľ mohlo iba snívať.

  88,90 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Big Daddy Hollow Strap-On pripínací penis 25cm

  Pripínací penis Big Daddy Hollow Strap-On black je vhodný pre pokročilých, lesbické hry, tak aj na spestrenie erotických hier medzi mužom a ženou.

  51,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Platinum Silicone Pegging Set Čierna

  Úplne dokonalá sada od obľúbenej značky Doc Johnson. Ste pripravení na poriadne vyvádzanie? Táto sada obsahuje postroj, na ktorý pomocou Vac-U-Lock systému pripevníte jedno z 3 díld rôznych rozmerov. Dildá sú špeciálne tvarované, aby účinne stimulovali tak citlivú prostatu, a ich veľkosti sú rozdielne, aby ste si mohli vybrať práve takú, ktorá zodpovedá vašim skúsenostiam a potrebám.

  239 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Double Trouble

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu týmto nasadzovacím silikónovým dildom. Nasaďte si tohto pomocníka a môžete si užiť dvojitú penetráciu bez zapojenia ďalšieho partnera.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy 7" Vibrating Hollow Strap-On with Balls Purple

  Chceli by ste sa cítiť v posteli o niečo sebaistejšie, mať nekonečne dlho erekciu a penis väčší než Dalibor Janda? Prestaňte snívať a zaobstarajte si tento pripínací penis z kolekcie Fetish Fantasy, ktorý váš náprotivok očarí nielen svojimi rozmermi, realistickým spracovaním, ale aj vzrušujúcimi vibráciami! Postroj je pre nositeľa veľmi komfortný, pretože je elastický a ľahko sa prispôsobí väčšine veľkostí a udrží 19 cm dildo na mieste aj pri divokejšom vyvádzaní. V špičke dilda sa potom nachádza vibračný motor, ktorý poláska tie najskrytejšie miestečka, a vašu polovičku tak dostane do raja.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock Strap-on Harness w/ 6" Cock - Pripínací penis 15cm Telová

  Pokukujete po dokonalom postroji, ktorý bude vyzerať a pôsobiť skutočne realisticky? Práve ste našli to, čo ste hľadáte! Cock Strap-On Harness od značky Pipedream je premyslený do posledného detailu, perfektne vám sadne a dopraje vám skutočne autentický zážitok.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Tantus Feeldoe Strapless Strap-On Fialová

  Hľadáte kvalitný a pohodlný strap-on? Tantus si obľúbite na prvý dotyk i vyskúšanie! Je dômyselne tvarovaný tak, aby ho vaginálna svaly pohodlne zachytili a držali na mieste. Jeho zakrivenie umožňuje zmyselné prenikanie bez akýchkoľvek neistôt a prekážok. Vychutnajte si jeho nosenie a zžite sa s ním!

  189 €

  139 €

  Nie je skladom

 • Pipedream Fantasy C-Ringz Remote Control Double Penetrator

  Zdvojnásobte potešenie a zábavu análnym vibrátorom na ovládanie. Prestaňte sa hádať o ovládač a užite si dvojitú penetráciu bez zahrnutia ďalšieho partnera.

  73,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dream Toys Colourful Love Strap On Solid Dildo

  Láka vás výmena rolí a chcete to urobiť vo farbách dúhy? Love Dildo so strap-onom bude ideálnou pomôckou priaznivcov Pride! Dildo je vyrobené zo silikónu hebkého na dotyk, neobsahuje ftaláty a zdobia ho jasné dúhové farby v kombinácii s univerzálnou čiernou. Postroj si upravíte podľa svojich proporcií a už vám nebude nič brániť tomu realizovať vaše vášne.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • FUN FACTORY ShareVibe Ružová

  Ideálna hračka pre páry, ktoré hľadajú spoločné potešenie. Nemecká firma FunFactory si pre vás pripravila prekvapenie - tento spoločný kamarát je teraz vybavený vibračným BULLET.

  109 €

  99,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Doc Johnson Vac-U-Lock Dual Density UltraSkyn Multi Colors Set - Set ultrarealistických pripinákov

  Sada s postrojom a farebnými dildami s Vac-U-Lock systémom od obľúbenej značky Doc Johnson. Táto sada vám ponúkne hneď niekoľko možností, ako sa pohrať so svojou polovičkou. Obsahuje nielen postroj, odnímateľné O-krúžky, lubrikant na vodnej báze, ale predovšetkým farebné Ultraskyn dildá, ktoré majú pevné vnútorné jadro, ktoré stimuluje stoporený penis, a inak sú z materiálu úplne podobného ľudskej pokožke.

  209 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Elite Vibrating 8" Hollow Strap-On Purple

  Ak si vaše vášnivé hrátky vyžadujú tie najlepšie erotické doplnky, ráčte sa zoznámiť s výrobkami z exkluzívnej kolekcie Fetish Fantasy Elite, medzi ktoré patrí aj tento pripínací vibrátor. Vyrobený je zo 100% lekárskeho silikónu, ktorý je nielen príjemný na dotyk, ale tiež bezpečný pre telo a rýchlo sa zahreje na teplotu tela. Toto duté pripínacie dildo je ideálne pre začiatočníkov, pre mužov aj pre ženy. Všetky popruhy postroja majú nastaviteľnú veľkosť, čo zaisťuje úplné pohodlie.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Pipedream King Cock 7" Uncut Cock with Strap-on Harness Flesh

  Nemôže byť už nič realistickejšie, toto dildo má totiž pohyblivú predkožku! Áno, čítate dobre, dildo King Cock v tomto pohodlnom strap-one disponuje predkožkou, ktorá sa hýbe cez žaluď hore a dole! Dildo je ručne vyrobené a tvarované do posledného detailu presne tak, aby vám zaistilo ten najlepší zážitok z penetrácie. Postroj tak svojmu nositeľovi pohodlne padne a bude držať dildo na svojom mieste aj pri divokejšom vyvádzaní.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 224

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.