×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Hojdačky a tanečné tyče

položiek: 30

 • Fetish Fantasy Door Swing - Erotická hojdačka

  Fantasy Door Swing je hojdačka pre dospelých, ktorá umožňuje vyskúšať úplne neobyčajné polohy. Pre vaše pohodlie je hojdačka plne nastaviteľná.

  57,90 €

  37,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Love Swing

  Rozkývajte sa do nových polôh! Táto čierna hojdačka lásky sa skladá z 2 nastaviteľných smyčiek pre telo a 2 kratších smyčiek na nohy. Smyčky visia na pevnej kovovej tyči s pružinou a majú mäkké polstrovanie, aby sex na hojdačke bol nielen vzrušujúci, ale tiež pohodlný. Balenie obsahuje montážne príslušenstvo.

  139 €

  83,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Fantasy Swing

  S touto neuveriteľnou hojdačkou Fantasy Swing rozhojdáte svoj sexuálny život v každom okamihu! Inštalácia hojdačky je veľmi rýchla a jednoduchá, vyžaduje len niekoľko bežných nástrojov. Vyskúšajte nové pozície a sex pri hojdaní.

  189 €

  139 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Deluxe Fantasy Door Swing

  Premeňte akékoľvek obyčajné dvere vo vašom dome na sexi hojdačku počas niekoľko málo minút! Deluxe Fantasy Door Swing vám dopraje užívať si polohy, o ktorých ste si mysleli, že sú nerealizovateľné. Posaďte sa do ľahkej, polstrovanej kolísky a rozhojdajte sa k orgazmu!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision Multi Vario Erotická Hojdačka

  Nepriali ste si vždy vyskúšať a užiť si s vaším partnerom nezvyčajné polohy? Joydivision je líder vo výrobe erotických hojdačiek. Toto stojí za vyskúšanie!

  229 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Taboom No.1 Door Swing Black

  Luxusná kolekcia štýlových BDSM doplnkov a hračiek Taboom potešenie všetkých, ktorí milujú krásne, prepracované a kvalitné veci. Patrí sem aj táto hojdačka na zavesenie za dvere. Užijete si s ňou polohy, o ktorých sa vám ani nesnívalo! Jej montáž je veľmi jednoduchá, nastaviteľné popruhy sa vám dokonale prispôsobia a polstrovaný zamatový sedák zaistí, aby ste sa cítili pohodlne. Pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky!

  57,90 €

  33,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Bondage Swing

  Užite si sex bez tiaže v neobmedzených polohách! Táto bondage hojdačka je unikátna svojimi putami na zápästie a členky, ktoré ešte podporia rozmanitosť dostupných sexuálnych polôh. Navyše sa veľmi jednoducho zavesuje na strop a jej výšku a uhol si nastavíte, ako budete chcieť. Rozhojdajte sa k orgazmu!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Whipsmart Bondage Pleasure Swing Black

  Pripútajte sa! Čakajú vás naozaj divoké chvíľky na hojdačke Bondage Pleasure Swing. Budete experimentovať s BDSM hrou a užijete si nové polohy, to všetko v maximálnom pohodlí. Hojdačka totiž disponuje nastaviteľnými polstrovanými popruhmi na podporu celého tela a disponuje aj putami na zápästie a členky, ktoré to všetko ešte viac okorenia. Užite si nové zážitky divokým spôsobom!

  189 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Love Swing

  Hojdajte sa na hojdačke lásky a vychutnajte si milovanie trochu inak. Tento praktický a dômyselný doplnok ľahko a rýchlo zavesíte do dverí. Skúšanie nových polôh a prienikov môže začať. Praktická madla a popruhy na nohy zaručujú bezpečnosť a variabilitu.

  119 €

  72,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Serious Toys Rubber Sling XL

  Najpevnejšia, najsilnejšia a najodolnejšia gumová hojdačka na sex od zvrhlíka Mistera B. Verte nám, že nič silnejšie nenájdete, táto hojdačka totiž udrží aj menšie auto, preto je vhodná nielen pre ťažšie osoby, ale pokojne aj pre páry. Vyrobená je zo skutočne silnej gumy, ktorá je super odolná. Teraz sa môžete bez obáv oddať aj tým najdivokejším fantáziám.

  919 €

  579 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Fantasy Dance Pole - Tanečná tyč

  Premeňte svoju spálňu alebo obývaciu izbu na vlastnú súkromnú tanečnú scénu s tyčou Fantasy Dance Pole od obľúbenej značky Fetish Fantasy.

  199 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Fantasy Swing Stand

  Snívate o domácom otrockom ihrisku? Také ihrisko by rozhodne nemalo byť ochudobnené o tento stojan na hojdačku. Jeho nosnosť je až 181 kilogramov a je ideálny na použiie s hojdačkami Fetish Fantasy. Rám tvorený robustnými oceľovými trukbami vám poskytne dostatok stability a voľnosti k pohybu a vy budete môcť skúmať nové polohy, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Zhojdajte sa do extázy!

  549 €

  349 €

  +

  -

  Skladom

 • Whipsmart Body Swing Black

  Snívate o divokých sexuálnych zážitkoch a nových polohách? S touto hojdačkou to bude hračka! Má pohodlné polstrované popruhy a gumové rukoväti, ktoré vášmu telu nespôsobia žiadne nepríjemnosti. Navyše, je všetko plne nastaviteľné, takže vaše potešenie bude záležať len na vás. Objavte novú úroveň sexu a vychutnajte si nezabudnuteľne slastné okamihy na hojdačke!

  109 €

  64,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Joydivision de Luxe Erotická Hojdačka

  Nepriali ste si vždy vyskúšať a užiť si s vaším partnerom nezvyčajné polohy? Joydivision je líder vo výrobe erotických hojdačiek. Toto stojí za vyskúšanie!

  249 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Sex Swing

  Luxusná hojdačka pre sex bez tiaže! Keď to vyskúšate, tak sa zbláznite a nebudete chcieť inak, to nám verte. Je veľmi odolná a tvorená pevnými popruhmi (73 cm každý) a retiazkami (92 cm každý), ktoré ich pripevňujú k D-krúžkom s hrúbkou 2,7 cm. Výšku a dĺžku si môžete nastaviť!

  399 €

  249 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Fuck Swing

  S touto fialovou hojdačkou si užijete nielen nad očakávania vzrušujúci, ale predovšetkým pohodlný sex! Hrajte sa s gravitáciou a vyskúšajte to, čo bolo doposiaľ nemožné. Posaďte svoju partnerku do hojdačky, dajte priechod svojej fantázii a realizujte svoje sexy predstavy. Popruhy s nastaviteľnou dĺžkou sľubujú dokonalé prispôsobenie sa vašim proporciám a prianiam.

  249 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Four Point Leather Sling Basic

  Robustná kožená hojdačka od Mistra B so štvorbodovým závesom a aj s vankúšikom, ktorý zaručuje pohodlie a je odnímateľný. Four Point Leather Sling je vyrobený z vysoko kvalitnej a predovšetkým pevnej kože, ktorá znesie aj veľkú záťaž, čo je overené, pretože tento materiál používa Mister B na svoje produkty už niekoľko rokov a nikdy sa neobjavil žiadny problém.

  519 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Yoga Sex Swing

  Vyhúpnite sa až do tých najdivokejších sexuálnych pozícií, o ktorých sa vám mohlo doposiaľ iba zdať! S touto hojdačkou budete vzdorovať zákonom gravitácie a užívať si aj také polohy, ktoré poznáte z jógy. Ponaťahujte si svaly na tele príjemným a vzrušujúcim spôsobom a vychutnajte si najlepší sex všetkých čias.

  229 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Whipsmart Door Swing Black

  Snívate o divokom sexe na hojdačke? Whipsmart Door Swing premení počas chvíľky váš sen na skutočnosť! Je to kvalitne spracovaná a plne nastaviteľná hojdačka z odolných materiálov, ktorá sa zavesí za dvere a nie je teda nutná žiadna zložitá montáž. Vyskúšajte nové polohy a podľahnite novým pôžitkom.

  91,90 €

  57,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Whipsmart Yoga Pleasure Swing Black

  Chcete vyskúšať nové polohy a trochu si aj zaexperimentovať? Vylepšite svoju flexibilitu s hojdačkou WhipSmart Yoga Pleasure Swing. Jej kvalitné prevedenie s pevnými látkovými popruhmi vám dopraje dostatočnú podporu a vy dostane chuť vyskúšať nové horizontálne aj vertikálne pozície. Vytvorte si doma erotické ihrisko a zažite nové sexuálne dobrodružstvo!
  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Ankle Sling Loops Premium

  Doprajte si pohodlie a užívajte si svoje obľúbené dovádzanie z plného hrdla. Z týchto smyčiek na priehlavky sa len tak nedostanete, vyrobené sú z vysoko kvalitnej kože a sú dosť veľké na to, aby ste sa do nich vopchali bez toho, aby ste si museli vyzúvať topánky. Užite si pohodlie a vzrušenie zároveň.

  119 €

  76,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Swing

  Pamätáte na epizódu Sexu v meste, v ktorej Samatha randila s frajerom s hojdačkou na sex? Chceli by ste to tiež skúsiť? S touto sexi hojdačkou je všetko možné! Vyskúšate si na nej polohy, ktoré sú v posteli jednoducho fyzicky nemožné a zažijete úplne nové potešenie. Hojdajte sa jemne alebo to poriadne rozbehnite, je to na vás!

  179 €

  119 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Door Swing Black

  Rovnako ako existujú hračky pre dospelých, tak existujú tiež hojdačky pre dospelých. Napríklad táto jednoduchá hojdačka od Ouch, ktorá vám umožní rýchlo a jednoducho vyskúšať nové pozície bezpečným a príjemným spôsobom. Upevňujú sa do dverí a ich nosnosť je až 300 kg. Rozhojdajte sa k novým erotickým zážitkom!

  49,90 €

  30,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Deluxe Door Swing Black

  Nemôže byť nič vzrušujúcejšie než skúšanie nových pozícií! Táto jednoduchá, avšak dômyselná hojdačka vám ponúkne toľko nových polôh, že sa ich sotva nabažíte behom jedného večera. Upevňuje sa za hornú časť dverí a prispôsobí sa vašej výške, ich inštalácia vám nezaberie viac než pár minút. Rozhojdajte sa do sveta novej stimulácie!

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Dance Pole Black

  Predveďte svojmu miláčikovi zvodnú show pri tyči! Čo k tomu budete potrebovať? No predsa tanečnú tyč! Túto Ouch! tyč pripevníte ľahko a rýchlo kdekoľvek u vás doma a razom spálňu či obývačku premeníte na súkromné tanečné pódium. Kúpte si ju ešte dnes a začnite čo najskôr trénovať.

  279 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling Frame Accessory Shelf

  Zamilovali ste si hrátky s rámom Mistera B Bondage Frame? Vylepšite si ho k vašej najvyššej spokojnosti a pohodliu. Táto prídavná priehradka vám umožní mať pri hrátkach všetky nevyhnutnosti po ruke. Je vyrobená z rovnako odolnej ocele ako rám a pohodlne do nej uložíte lubrikanty, rukavice aj rolku papiera.

  169 €

  63,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Mister B Sling Frame Set of 5 Springs

  Použite tieto pružiny na zavesenie hojdačky do rámu Mistera B Bondage Frame a vylepšite si svoje zážitky. Pružiny sú oceľové, v sade ich nájdete 5 a ich nosnosť je 170 kg.

  149 €

  95,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Dance Pole Silver

  Predveďte svojmu miláčikovi zvodnú show pri tyči! Čo k tomu budete potrebovať? No predsa tanečnú tyč! Túto Ouch! tyč pripevníte ľahko a rýchlo kdekoľvek u vás doma a razom spálňu či obývačku premeníte na súkromné tanečné pódium. Doprajte si ju ešte dnes a začnite čo najskôr trénovať!

  279 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Bad Kitty Door Swing 539155 Black

  Vyskúšajte sex na hojdačke a už nikdy nebudete chcieť inak (pamätáte si ten diel Sexu v meste, keď hojdačku objavila Samantha, nie?).

  76,90 €

  45,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling & Bondage Frame

  Poďakujte Misterovi B za to, že navrhol tento ľahko použiteľný, prenosný, stabilný a robustný rám nielen na hojdačky. Vyrobený je v Európe z vysoko kvalitnej ocele a je určený nielen na zavesenie hojdačky. Disponuje aj 12 upevňovacími krúžkami na bondage hrátky, je ľahko zostaviteľný a zabalený v praktickej prenosnej taške, preto si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou.

  1 349 €

  649 €

  Nie je skladom

položiek: 30

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.