×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Erotický nábytok

Položky 1 až 32 z celkom 48

 1. 1
 2. 2
 • Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

  Nechajte sa vy sami potrestať alebo potešiť touto dômyselnou hračkou, do ktorej môžete, samozrejme, uzamknúť aj svoj submisívny náprotivok. Pripútajte ho za krk, zápästia a členky a následne mu doprajte tvrdé čierne dildo. Všetky časti tejto jedinečnej konštrukcie sú nastaviteľné, takže si môžete prispôsobiť dĺžku základnej lišty aj výšku dilda a obojku. Konštrukcia výrobku je jednoduchá, ale účinná a dômyselná. Luxusné putá sú navrhnuté tak, aby boli odolné a dlho vydržali. Sú navyše vybavené aj zámkom, aby vám váš otrok nemohol uniknúť. Vdýchnite život svojim BDSM fantáziam a vybavte si svoju mučiareň týmto neprekonateľným produktom.

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • Frisky Mount Me Inflatable Sex Position Pillow

  Urobte si zo sexu pohodlnejšiu, zábavnejšiu a pokojne aj častejšiu záležitosť! Pomôže vám k tomu tento praktický vankúš. Ľahko a rýchlo ho nafúknete pomocou pumpičky, ktorá je súčasťou balenia, a vytvoríte si tak báječne mäkký, ale zároveň robustný kúsok nábytku do vašej spálne. Ten sa nebude vedieť dočkať, kedy na ňom začnete vyvádzať. 4 rukoväte vám dajú možnosť pridržiavať sa na vašej ceste vášne a zamatový materiál bude vašej pokožke nekonečne príjemný. Vďaka ľahkej váhe je vankúš ľahko premiestniteľný a vhodný aj na cesty.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Inflatable Luv Log Black

  Vydajte sa na sexi prechádzku! Toto nafukovacie sedlo čaká až ho osedláte a vezmete si za svoj viacrýchlostný realistický vibrátor v tvare penisu. 3 robustné rukoväte vám budú k dispozícii, aby ste sa pevne držali aj pri divokejšom rajtovaní a intenzitu vibrácií si zvolíte skrz drôtový diaľkový ovládač. Tak nasadať!

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dusedo Model X Sling Frame Classic Size with Bag

  Klasický rám na hojdačku preverený rokmi a skúsenosťami vášnivých a divých milovníkov. Užívajte si vaše najobľúbenejšie hrátky s týmto profesionálnym robustným doplnkom, s ktorým okamžite premeníte akúkoľvek miestnosť na profi herňu.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Black Label Wedge/Ramp Combo with cuffs - Erotická podložka pre milovanie s putami Čierna

  Chrám provokácie a dráždenia. Uspokojenie má s Black Label Combo nekonečný rozmer, keďže kombinuje Liberator Wedge a Ramp a to navyše s hravým zadržovacím systémom.

  409 €

  369 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Flip Ramp Black - Erotická podložka pre milovanie Čierna

  Všestrannosť nebola ešte nikdy tak sexy. Flip Ramp od amerického výrobcu erotického nábytku Liberator je dokonalou kombináciou funkčnosti a voľnosti.

  259 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Inflatable Position Master

  Túžite po vyskúšaní nových pozícií a zasiahnutí tak tých najcitlivejších bodov pri milovaní? Adam s Evou pre vás majú nafukovací vankúšik, ktorý ľahko a jednoducho okorení všetky spálne. Dokonca má praktické rukoväte, zamatový povrch a podoprie hrudník, chrbát, boky a čokoľvek ďalšie. Objavte nové a pohodlnejšie uhly pri milovaní a vyskúšajte aj náročnejšie pozície!

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Series Ultra Position Master Black

  Tento Ultra Position Master by nemal chýbať v žiadnej spálni. Je to totiž veľmi praktický a hlavne pohodlný vankúš, ktorý možno nafúknuť naozaj rýchlo a podporuje páry v rôznych polohách pre horúci sex. Rukoväte poskytujú podporu a pohodlie. Šikmý vločkovaný design je príjemný pre pokožku.

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Extreme Sling and Swing Stand Black

  Rozhojdajte svoj sexuálny život a okúste nové prežitky a dobrodružstvá! Táto hojdačka má ťažkú a pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá je ale veľmi pohodlná, lebo disponuje ešte luxusným koženým vankúšom. Ten vám dopraje skutočné pohodlie, aby ste nemuseli myslieť na nič iné než na vzrušenie! Hojdačka sa ľahko zostavuje a ešte ľahšie sa používa, v balení nájdete všetko kompletné príslušenstvo, ktoré je k jej montáži potrebné.

  1 129 €

  699 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Inflatable Hot Seat Black

  Len sa posaďte a užívajte si rytmus! Toto nafukovacie sedlo je vybavené integrovaným vibrátorom v tvare penisu s nádherne vymodelovanými žilkami. Robustné rukoväte vám poskytnú oporu aj pri vášnivejšej jazde, kedy sa budete pohybovať hore a dole. Vyberte si intenzitu vibrácií skrz ovládač na lanku a rozbehnite to!

  84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Serious Toys Rubber Sling XL

  Najpevnejšia, najsilnejšia a najodolnejšia gumová hojdačka na sex od zvrhlíka Mistera B. Verte nám, že nič silnejšie nenájdete, táto hojdačka totiž udrží aj menšie auto, preto je vhodná nielen pre ťažšie osoby, ale pokojne aj pre páry. Vyrobená je zo skutočne silnej gumy, ktorá je super odolná. Teraz sa môžete bez obáv oddať aj tým najdivokejším fantáziám.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling & Bondage Frame

  Poďakujte Misterovi B za to, že navrhol tento ľahko použiteľný, prenosný, stabilný a robustný rám nielen na hojdačky. Vyrobený je v Európe z vysoko kvalitnej ocele a je určený nielen na zavesenie hojdačky. Disponuje aj 12 upevňovacími krúžkami na bondage hrátky, je ľahko zostaviteľný a zabalený v praktickej prenosnej taške, preto si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou.

  1 299 €

  629 €

  +

  -

  Skladom

 • Dark Magic Ramp Wedge Inflatable Cushion

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúš nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Tvar podložky je premyslený a vhodný predovšetkým pre polohu, kedy je on dole a ona hore, vyskúšať však môžete čokoľvek!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Wedge Red

  Nemravný pomocník dá vášmu partnerovi viac prístupu a stability. Uľahčuje mnoho pozícií a umožňuje hlbšie vniknutie a tým aj väčšie uspokojenie. Podložka Wedge prispeje ešte k väčšej harmónii s vašim partnerom. Raz ju vyskúšate a už nebudete chcieť inak.

  179 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Four Point Leather Sling Basic

  Robustná kožená hojdačka od Mistra B so štvorbodovým závesom a aj s vankúšikom, ktorý zaručuje pohodlie a je odnímateľný. Four Point Leather Sling je vyrobený z vysoko kvalitnej a predovšetkým pevnej kože, ktorá znesie aj veľkú záťaž, čo je overené, pretože tento materiál používa Mister B na svoje produkty už niekoľko rokov a nikdy sa neobjavil žiadny problém.

  499 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • Dark Magic Inflatable Love Cushion for Couples with Cuffs Black

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúšik nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Na pomoc v balení nájdete ešte plácačku a šteklítko, takže nič nebude chýbať k tomu, aby ste sa mohli vášnivo hrať. Podložte vankúšikom panvu vašej milenky a prehĺbte všetko vzrušenie.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • MOI Submission The Seat

  Posaďte sa a urobte si pohodlie! Toto nie je len tak nejaký tuctový kus nábytku, je to dokonalý skvost, s ktorým si užijete veľa vzrušenia. Použitá PU koža je vysoko kvalitná a ľahko sa čistí. Vďaka hmotnosti 8,5 kg sa vám bude sedadlo pohodlne presúvať a výšku si nastavíte podľa svojich potrieb. Tak chopte sa rukoväte a držte sa pevne, pretože toto bude fakt vzrúšo.

  589 €

  369 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Inflatable Love Cushion for Couples Ramp Wedge with Handcuffs Black

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúš nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Tvar podložky je premyslený a vhodný predovšetkým pre polohu, kedy je on dole a ona hore, vyskúšať však môžete čokoľvek!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Vankúš hovno Pán Boban 50cm

  Originálny, hravý, príjemný a hlavne usmievavý, taký je pán Boban, ráčte sa zoznámiť!

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling Frame Accessory Shelf

  Zamilovali ste si hrátky s rámom Mistera B Bondage Frame? Vylepšite si ho k vašej najvyššej spokojnosti a pohodliu. Táto prídavná priehradka vám umožní mať pri hrátkach všetky nevyhnutnosti po ruke. Je vyrobená z rovnako odolnej ocele ako rám a pohodlne do nej uložíte lubrikanty, rukavice aj rolku papiera.

  169 €

  61,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Dark Magic Portable Inflatable Cushion

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúšik nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Na pomoc v balení nájdete ešte plácačku a šteklítko, takže nič nebude chýbať k tomu, aby ste sa mohli vášnivo hrať. Podložte vankúšikom panvu vašej milenky a prehĺbte všetky vzrušenia.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling Frame Set of 5 Springs

  Použite tieto pružiny na zavesenie hojdačky do rámu Mistera B Bondage Frame a vylepšite si svoje zážitky. Pružiny sú oceľové, v sade ich nájdete 5 a ich nosnosť je 170 kg.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Fleshlight on a Mission

  Milujete svoj Fleshlight a stále premýšľate, ako by to s ním mohlo byť ešte o niečo lepšie a realistickejšie? Keď ho umiestnite do tohto modelu Liberator, budete doňho prenikať v dokonalom uhle v misionárskej polohe. Prizvite k svoju partnerku a užite si to pokojne aj s ňou!

  299 €

  179 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Wedge/Ramp Combo Purple

  Uspokojenie má s Liberator Combo nekonečný rozmer, pretože kombinuje Liberator Wedge a Ramp. Spojenie týchto dvoch unikátnych tvarov prináša revolúciu vo vašom sexuálnom živote. Poťah z mikrovlákna zaisťuje pevné držanie dielov na sebe.

  409 €

  259 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys The Throne

  Každý kráľ i kráľovná rozhodne patrí na trón! Chcete však niečo špeciálne? Toto špeciálne sexy sedátko bude milovať vládca aj jeho poddaní. Prichádza s bohatým príslušenstvom! Samotný trón má robustný kovový rám a dva polstrované sedáky, z ktorých má jeden praktický tvor. Užite si naplnenie svojich fantázií!

  479 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • 269 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Talea Spreader Bar - Luxusné rozperná tyč pre milovanie Červená

  Nový rozmer potešenia. Poddajte sa svojím túžbam a prestaňte sa kontrolovať. Talea je pohodlná, inovatívna, zábranná pomôcka. Táto rozperná tyč umožňuje pohodlný pôžitok nielen počas bondážnych hier.

  189 €

  149 €

  Nie je skladom

 • Liberator Fleshlight Top Dog - Erotická podložka pre milovanie Čierna

  Osloboďte svoje ruky a povzbuďte svoju fantáziu. Pomôcka z robustnej imitácie kože je ideálny partner pre vaše chvíle osamote, aj v páre. Pevná pena drží všetko, čo potrebujete a necháva priestor vašim rukám na skúmanie.

  189 €

  149 €

  Nie je skladom

Položky 1 až 32 z celkom 48

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.