×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Erotický nábytok

Položky 1 až 32 z celkom 50

 1. 1
 2. 2
 • MOI Submission The BDSM Sex Chair

  Stále vám niečo chýba k tomu, aby boli vaše BDSM hry 100% profi? Je to určite toto luxusné kreslo! MOI produkty sú celosvetovo obľúbené a toto kreslo samozrejme tiež. Zažijete s ním dokonalé otroctvo a vďaka nastaviteľnosti sa prispôsobí vašim proporciám. Užite si kvalitný kožený produkt a nechajte svoje fantázie, aby sa stali skutočnosťou.

  1 299 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

  Nechajte sa vy sami potrestať alebo potešiť touto dômyselnou hračkou, do ktorej môžete, samozrejme, uzamknúť aj svoj submisívny náprotivok. Pripútajte ho za krk, zápästia a členky a následne mu doprajte tvrdé čierne dildo. Všetky časti tejto jedinečnej konštrukcie sú nastaviteľné, takže si môžete prispôsobiť dĺžku základnej lišty aj výšku dilda a obojku. Konštrukcia výrobku je jednoduchá, ale účinná a dômyselná. Luxusné putá sú navrhnuté tak, aby boli odolné a dlho vydržali. Sú navyše vybavené aj zámkom, aby vám váš otrok nemohol uniknúť. Vdýchnite život svojim BDSM fantáziam a vybavte si svoju mučiareň týmto neprekonateľným produktom.

  359 €

  219 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Extreme Sex Bench

  Vdýchnite život svojim temným fantáziám a pripravte sa na intenzívne scény, prírazy a mučenie s Extreme Sex Bench! Jedná sa o veľmi kvalitný erotický nábytok vyrobený z robustnej ocele s pohodlnou polstrovanou časťou na telo, nohy, ruky i hlavu. Doprajte svojmu náprotivku pocit bezmocnosti a sebe naopak pocit moci. Lavica vám umožní sex, orál i mučenie, vďaka ergonomickému tvaru bude vaše prenikanie skutočne hlboké a tvar opierky na hlavu umožní vášmu otrokovi vzdychať vzrušením alebo kvíliť bolesťou.

  1 109 €

  699 €

  +

  -

  Skladom

 • Frisky Mount Me Inflatable Sex Position Pillow

  Urobte si zo sexu pohodlnejšiu, zábavnejšiu a pokojne aj častejšiu záležitosť! Pomôže vám k tomu tento praktický vankúš. Ľahko a rýchlo ho nafúknete pomocou pumpičky, ktorá je súčasťou balenia, a vytvoríte si tak báječne mäkký, ale zároveň robustný kúsok nábytku do vašej spálne. Ten sa nebude vedieť dočkať, kedy na ňom začnete vyvádzať. 4 rukoväte vám dajú možnosť pridržiavať sa na vašej ceste vášne a zamatový materiál bude vašej pokožke nekonečne príjemný. Vďaka ľahkej váhe je vankúš ľahko premiestniteľný a vhodný aj na cesty.

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy Inflatable Luv Log Black

  Vydajte sa na sexi prechádzku! Toto nafukovacie sedlo čaká až ho osedláte a vezmete si za svoj viacrýchlostný realistický vibrátor v tvare penisu. 3 robustné rukoväte vám budú k dispozícii, aby ste sa pevne držali aj pri divokejšom rajtovaní a intenzitu vibrácií si zvolíte skrz drôtový diaľkový ovládač. Tak nasadať!

  99 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Adam & Eve Inflatable Position Master

  Túžite po vyskúšaní nových pozícií a zasiahnutí tak tých najcitlivejších bodov pri milovaní? Adam s Evou pre vás majú nafukovací vankúšik, ktorý ľahko a jednoducho okorení všetky spálne. Dokonca má praktické rukoväte, zamatový povrch a podoprie hrudník, chrbát, boky a čokoľvek ďalšie. Objavte nové a pohodlnejšie uhly pri milovaní a vyskúšajte aj náročnejšie pozície!

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Zado Andreaskreuz BDSM Cross

  Stále vám chýba niečo, s čím by sa vaše bdsm hrátky dostali na profesionálnu úroveň? Vypočuli sme vaše priania a do ponuky zaradili tento jedinečný kríž špeciálne vykonštruovaný tak, aby podčiarkol všetky vaše drsné hry a dodal im takú úroveň, akú si zaslúži!

  369 €

  299 €

  +

  -

  Skladom

 • Dusedo Model X Sling Frame Classic Size with Bag

  Klasický rám na hojdačku preverený rokmi a skúsenosťami vášnivých a divých milovníkov. Užívajte si vaše najobľúbenejšie hrátky s týmto profesionálnym robustným doplnkom, s ktorým okamžite premeníte akúkoľvek miestnosť na profi herňu.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • MOI Submission The BDSM Sex Chair 2.0

  Stále vám niečo chýba k tomu, aby vaše BDSM bry boli 100% profi? Je to určite toto luxusné kreslo novej generácie! MOI produkty sú celosvetovo obľúbené a toto kreslo samozrejme tiež. Zažijete s ním dokonalé otroctvo a vďaka nastaviteľnosti sa prispôsobí vašim proporciám. Užite si kvalitný kožený produkt a nechajte vaše fantázie stať sa skutočnosťou.

  1 479 €

  929 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Queening / Kinging Chair

  Je čas, by kráľ alebo kráľovná zasadli na svoj trón! Tento nádherný kúsok BDSM nábytku je pohodlný, praktický a kvalitný. Pre svojho kráľa bude pohodlným sedadlom a pre poddaného bude ideálne na vykonávanie svojho poslania, pretože si oprie hlavu do nastaviteľnej podpierky. Objavte kráľovu úroveň orálneho vzrušenia a BDSM zároveň, posaďte sa a nezabúdajte ani na spútanie rúk svojho submisívneho náprotivku.

  829 €

  519 €

  +

  -

  Skladom

 • Liberator Black Label Wedge with cuffs - Erotická podložka pre milovanie s putami Čierna

  Neviažte svoju vášeň, zviažte svojho partnera. Krutý a úžasný Black Label Wedge vám dáva možnosť zviazať vášho partnera. Preskúmajte silu a vzrušenie z nadvlády.

  219 €

  149 €

  +

  -

  Skladom

 • Strict Extreme Sling and Swing Stand Black

  Rozhojdajte svoj sexuálny život a okúste nové prežitky a dobrodružstvá! Táto hojdačka má ťažkú a pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá je ale veľmi pohodlná, lebo disponuje ešte luxusným koženým vankúšom. Ten vám dopraje skutočné pohodlie, aby ste nemuseli myslieť na nič iné než na vzrušenie! Hojdačka sa ľahko zostavuje a ešte ľahšie sa používa, v balení nájdete všetko kompletné príslušenstvo, ktoré je k jej montáži potrebné.

  1 129 €

  699 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Serious Toys Rubber Sling XL

  Najpevnejšia, najsilnejšia a najodolnejšia gumová hojdačka na sex od zvrhlíka Mistera B. Verte nám, že nič silnejšie nenájdete, táto hojdačka totiž udrží aj menšie auto, preto je vhodná nielen pre ťažšie osoby, ale pokojne aj pre páry. Vyrobená je zo skutočne silnej gumy, ktorá je super odolná. Teraz sa môžete bez obáv oddať aj tým najdivokejším fantáziám.

  889 €

  559 €

  +

  -

  Skladom

 • Dark Magic Ramp Wedge Inflatable Cushion

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúš nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Tvar podložky je premyslený a vhodný predovšetkým pre polohu, kedy je on dole a ona hore, vyskúšať však môžete čokoľvek!

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Vankúšik hovienko Pán Bobánek 31cm

  Originálny, hravý, príjemný a hlavne úsmevný, taký je Pán Bobok, ráčte sa zoznámiť.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Dark Magic Inflatable Love Cushion for Couples with Cuffs Black

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúšik nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Na pomoc v balení nájdete ešte plácačku a šteklítko, takže nič nebude chýbať k tomu, aby ste sa mohli vášnivo hrať. Podložte vankúšikom panvu vašej milenky a prehĺbte všetko vzrušenie.

  55,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Four Point Leather Sling Basic

  Robustná kožená hojdačka od Mistra B so štvorbodovým závesom a aj s vankúšikom, ktorý zaručuje pohodlie a je odnímateľný. Four Point Leather Sling je vyrobený z vysoko kvalitnej a predovšetkým pevnej kože, ktorá znesie aj veľkú záťaž, čo je overené, pretože tento materiál používa Mister B na svoje produkty už niekoľko rokov a nikdy sa neobjavil žiadny problém.

  499 €

  309 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Inflatable Love Cushion for Couples Ramp Wedge with Handcuffs Black

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúš nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Tvar podložky je premyslený a vhodný predovšetkým pre polohu, kedy je on dole a ona hore, vyskúšať však môžete čokoľvek!

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • MOI Submission The Seat

  Posaďte sa a urobte si pohodlie! Toto nie je len tak nejaký tuctový kus nábytku, je to dokonalý skvost, s ktorým si užijete veľa vzrušenia. Použitá PU koža je vysoko kvalitná a ľahko sa čistí. Vďaka hmotnosti 8,5 kg sa vám bude sedadlo pohodlne presúvať a výšku si nastavíte podľa svojich potrieb. Tak chopte sa rukoväte a držte sa pevne, pretože toto bude fakt vzrúšo.

  589 €

  369 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Ankle Sling Loops Premium

  Doprajte si pohodlie a užívajte si svoje obľúbené dovádzanie z plného hrdla. Z týchto smyčiek na priehlavky sa len tak nedostanete, vyrobené sú z vysoko kvalitnej kože a sú dosť veľké na to, aby ste sa do nich vopchali bez toho, aby ste si museli vyzúvať topánky. Užite si pohodlie a vzrušenie zároveň.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Vankúš hovno Pán Boban 50cm

  Originálny, hravý, príjemný a hlavne usmievavý, taký je pán Boban, ráčte sa zoznámiť!

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling Frame Accessory Shelf

  Zamilovali ste si hrátky s rámom Mistera B Bondage Frame? Vylepšite si ho k vašej najvyššej spokojnosti a pohodliu. Táto prídavná priehradka vám umožní mať pri hrátkach všetky nevyhnutnosti po ruke. Je vyrobená z rovnako odolnej ocele ako rám a pohodlne do nej uložíte lubrikanty, rukavice aj rolku papiera.

  169 €

  61,90 €

  +

  -

  Skladom

  Výpredaj
 • Dark Magic Portable Inflatable Cushion

  Oživiť? Podporiť? Zintenzívniť? Pripútať? Podložiť? Tento tmavý čarovný vankúšik nafúknete behom sekundy. Počas ďalšej sekundy k nemu pripevníte putá a do nich uložíte ruky vášho náprotivku. Na pomoc v balení nájdete ešte plácačku a šteklítko, takže nič nebude chýbať k tomu, aby ste sa mohli vášnivo hrať. Podložte vankúšikom panvu vašej milenky a prehĺbte všetky vzrušenia.

  58,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mister B Sling Frame Set of 5 Springs

  Použite tieto pružiny na zavesenie hojdačky do rámu Mistera B Bondage Frame a vylepšite si svoje zážitky. Pružiny sú oceľové, v sade ich nájdete 5 a ich nosnosť je 170 kg.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys The Throne

  Každý kráľ i kráľovná rozhodne patrí na trón! Chcete však niečo špeciálne? Toto špeciálne sexy sedátko bude milovať vládca aj jeho poddaní. Prichádza s bohatým príslušenstvom! Samotný trón má robustný kovový rám a dva polstrované sedáky, z ktorých má jeden praktický tvor. Užite si naplnenie svojich fantázií!

  479 €

  329 €

  +

  -

  Skladom

 • 84,90 €

  51,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 47,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Fetish Fantasy International Rockin Chair

  Pripravte sa na najlepšiu jazdu svojho života na tomto slastne fialovom vibračnom sedadle! International Rockin' Chair vibračné sedlo vám poskytne tie najlepšie orgazmy a výbušné vrcholy, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Tajomstvom tejto inovatívnej hračky nie je nič iné ako perfektne umiestnený stimulátor klitorisu zacielený na tie najcitlivejšie body. Ste pripravená na ohromujúci zážitky, pocity a prežívanie?

  529 €

  199 €

  Nie je skladom

  Výpredaj

Položky 1 až 32 z celkom 50

 1. 1
 2. 2
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.