Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Womanizer

Položky 1 až 32 z celkom 59

 1. 1
 2. 2
 • Womanizer Pro40 Magenta

  Womanizer Pro40 je už minulosťou, ktorú nahradil vylepšený model novej generácie. Ak hľadáte zrovnateľný alebo ešte lepší výrobok, nemal by vašej pozornosti uniknúť luxusný a dizajnový Womanizer 2GO.

  149 €

  109 €

  Nie je skladom

 • Womanizer Pro40 White

  Womanizer Pro40 je už minulosťou, ktorú nahradil vylepšený model novej generácie. Ak hľadáte zrovnateľný alebo ešte lepší výrobok, nemal by vašej pozornosti uniknúť luxusný a dizajnový Womanizer 2GO.

  149 €

  109 €

  Nie je skladom

 • Fifty Shades of Grey Freed Sweet Release Clitoral Suction Stimulator

  Vážte si svoj klitoris ako drahocenný klenot a doprajte mu jedinečnú starostlivosť s týmto stimulátorom z luxusnej kolekcie Fifty Stahdes of Grey Freed. Jemnučký silikón priľne k vášmu klitorisu a nechá ho vykvitnúť až k dychberúcemu orgazmu pomocou funkcie tlakových vĺn. Na výber dostanete zo 4 sacích režimov o 4 úrovniach intenzity a vyskúšať môžete aj 3 rýdzo vibračné funkcie v 12 rýchlostiach. Ergonomický tvar vám padne do ruky ako uliaty.

  149 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Hiky Vacuum Stimulator and Vibrator Čierna

  HIKY je elegantná hračka, ktorá zároveň poskytuje saciu stimuláciu a účinné vibrácie, takže ňou potešíte ako svoj klitoris, tak bod G. Nielen vďaka svojim funkciám, ale tiež pre luxusný dizajn sa stane obľúbeným pomocníkom každej modernej ženy.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Sona Black

  Zoznámte sa so Sonou, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktorý si do parády vezme o 75% viac nervových zakončení tohto miestečka ako iné hračky, na ktoré ste boli doteraz zvyknuté. Sona vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktorý bude intenzívny, ohromujúci aj príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom, pretože je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábne hladká, vodotesná, luxusná a rovnako štýlová ako ste i vy.

  219 €

  91,90 €

  Nie je skladom

 • LELO Sona Cerise

  Zoznámte sa so Sonou, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktorý si do parády vezme o 75% viac nervových zakončení tohto miestečka ako iné hračky, na ktoré ste boli doposiaľ zvyknuté. Sona vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktorý bude intenzívny, ohromujúci a pravdepodobne aj príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom, pretože je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábne hladká, vodotesná a tiež luxusná a štýlová, ako ste aj vy.

  219 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Sona Cruise Black

  Zoznamy sa so Sono Cruise, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktory si do parády vezme o 75% viac nervových zakončeniach tohto miestečka, Ako iné hračky, na ktore ste bolí Doteraz zvyknuté. Sona Cruise vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktory bude intenzívny, ohromujúce a pravdepodobne tiez príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom, pretoze je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábny hladká, vodotesná a tiez luxusne a Rovňák štýlová Ako ste vy.

  259 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Sona Cruise Cerise

  Zoznámte sa so Sonou Cruise, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktorý si do parády vezme o 75% viac nervových zakončení tohto miestečka ako iné hračky, na ktoré ste boli doteraz zvyknuté. Sona Cruise vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktorý bude intenzívny, ohromujúci a príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom. Je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábne hladká, vodotesná, luxusná a rovnako štýlová ako ste vy.

  259 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Sona Cruise Pink

  Zoznámte sa so Sonou Cruise, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktorý si do parády vezme o 75% viac nervových zakončení tohto miestečka ako iné hračky, na ktoré ste boli doteraz zvyknuté. Sona Cruise vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktorý bude intenzívny, ohromujúci aj príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom, pretože je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábne hladká, vodotesná, luxusná a rovnako štýlová ako ste vy.

  259 €

  129 €

  +

  -

  Skladom

 • LELO Sona Pink

  Zoznámte sa so Sonou, bezdotykovým stimulátorom klitorisu, ktorý si do parády vezme o 75% viac nervových zakončení tohto miestečka ako iné hračky, na ktoré ste boli doposiaľ zvyknuté. Sona vám svojimi jemnými tlakovými vlnami ukáže úplne nový rozmer orgazmu, ktorý bude intenzívny, ohromujúci a pravdepodobne aj príjemne návykový. Sona vás už na prvý pohľad zaujme pôvabným dizajnom, pretože je vyrobená z jedného kusu silikónu, je hodvábne hladká, vodotesná a tiež luxusná a rovnako štýlová, ako ste vy.

  219 €

  91,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer 1

  Satisfyer 1 je to, po čom túži každá moderná žena. Jedná sa o dokonalý stimulátor klitorisu, ktorý využíva technológiu bezdotykovej stimulácie pomocou účinných tlakových vĺn. Najnovšia verzia obľúbeného Satisfyeru zaručuje intenzívnejšie, rýchlejšie a viacnásobné orgazmy, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo.

  51,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer 1 Next Generation Climax Tips

  5 originálnych náhradných hlavíc pre Satisfyer 1 Next Generation.

  43,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer 2

  Elegantný a obľúbený Satisfyer 2 by nemal chýbať žiadnej modernej žene. Je to bezdotykový stimulátor klitorisu s ergonomickým tvarom, vďaka ktorému perfektne padne do ruky. Tento zázrak vám ponúkne 11 intenzívnych programov založených na technológii tlakových vĺn. Zoznámte sa s vaším novým najlepším priateľom, ktorý vám zaistí nekonečne veľa ohromujúcich orgazmov.

  55,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer 2 Next Generation Climax Tips

  5 originálnych náhradných hlavíc pre Satisfyer 2 Next Generation.

  43,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Luxury Haute Couture

  Popisok pripravujeme.

  119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Luxury High Fashion

  Popisok pripravujeme.

  149 €

  91,90 €

  Nie je skladom

 • 119 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro 2 Vibration

  Všetky milovníčky potešenie pozor: tlakovej vlny a vibrácie v jednej hračke? S novým Satisfyer Pre 2 Vibration sa Vaše sny konečne splní!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Satisfyer Pro 3 Vibration

  Nová hračka od značky Satisfyer pripomína elegantného pantera na love. Je pôvabný, silný a jeho jediným cieľom je váš orgazmus!

  88,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

  Novinka
 • Satisfyer Pro 4 Couples

  Hovoríte si, že by to chcelo trochu oživiť milostné hrátky s partnerom a dať im novú ikry? V tom prípade je tu nový Satisfyer Pre 4 Couples priamo pre vás! Je inšpirovaný klasickými párovými vibrátory, ktoré počas styku stimulujú oboch partnerov, ale je má oproti nim obrovské plus, ktorým nie je nič iné ako bezdotyková stimulácia klitorisu známa z iných produktov od značky Satisfyer. Užite si hlbokú a intenzívnu stimuláciu, masáž G-bodu a sania klitorisu počas vášnivých chvíľ so svojím partnerom a pozdvihnite svoje milostné chvíľky so svojím inou výplňou na novú, nekonečne vzrušujúce úroveň.

  109 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Deluxe

  Rafinovaná a luxusná hračka pre všetky moderné dámy. Satisfyer Pro Deluxe prinesie do vašej spálne dotyk elegancie. Je to klenot, ktorý bezdotykovo stimuluje klitoris pomocou vzrušujúcich tlakových vĺn. Má pôvabný oválny tvar a perfektne vám padne do ruky. Jeho obrovskou výhodou je nabíjanie cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia.

  84,90 €

  54,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Deluxe Next Generation Climax Tips

  5 originálnych náhradných hlavíc pre Satisfyer Pre Deluxe Next Generation.

  43,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

  Zoznámte sa s revolučnou novinkou, s ktorou prichádza na trh jedna z najobľúbenejších značiek erotických pomôcok - Satisfyer. Rovnako ako ostatní členovia rodiny Satisfyer, tak aj tento najnovší prírastok disponuje jedinečnou funkciou tlakových vĺn, ktoré bezdotykovo vezme do neba váš klitoris. Ale to nie je všetko! Satisfyer Pre G-Spot Rabbit si vezme do parády aj váš G-bod a skrz duálny stimuláciu vám otvorí dvere na mnohé nekonečným orgazmom.

  109 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Penguin

  Je tu najnovšia verzia obľúbeného Satisfyeru! Je oveľa rýchlejší, výkonnejší, efektívnejší a zažijete s ním tie najintenzívnejšie orgazmy! Vyniká úplne novou technológiou a stáva sa tak priekopníkom nového štýlu masturbácie.

  84,90 €

  47,90 €

  Nie je skladom

 • Satisfyer Pro Penguin Next Generation

  Najnovšia verzia Satisfyeru vyniká roztomilým a neobvyklým dizajnom. Rovnako ako jeho predchodcovia, tak i Satisfyer Pre Penguin Next Generation sľubuje svojim majiteľkám bezdotykovú stimuláciu klitorisu, ktorá prináša tie najintenzívnejšie orgazmy, o ktorých sa vám mohlo doposiaľ len zdať.

  99 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Penguin Next Generation Climax Tips

  5 originálnych náhradných hlavíc pre Satisfyer Pro Penguin Next Generation.

  43,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Plus Vibration

  Zamilovali ste sa do zmyselných tlakových vĺn Satisfyeru, ale trochu vám začínajú chýbať klasické vibrácie? Táto úchvatná novinka splní vaše priania! Kombinuje totiž obľúbené tlakové vlny a k tomu dokáže aj vibrovať. Okúste zážitky neporovnateľné s čímkoľvek iným!

  109 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Satisfyer Pro Traveler

  Zoznámte sa s vaším novým elegantným spoločníkom na cesty do krajín nesúcich meno orgazmus. Či už si s ním budete užívať doma alebo kdekoľvek inde, bude vás tešiť jeho luxusný vzhľad, magnetický uzáver, ale predovšetkým špičková funkcia bezdotykovej stimulácie klitorisu pomocou tlakových vĺn. Vďaka svojmu dychberúcemu dizajnu a ohromujúcej technológii sa jedná o prvotriednu hračku, ktorá vyčarí každej žene nielen úsmev na tvári, ale aj pocit raja v intímnej oblasti.

  73,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Womanizer +size

  Obľúbený Womanizer vo verzii + size pre ešte väčšiu ergonomickú flexibilitu bez ohľadu na pozíciu, ktorú preferujete. Dlhá a plochá rukoväť vám poskytne skutočne pohodlnú manipuláciu.

  329 €

  169 €

  +

  -

  Skladom

 • Womanizer 2GO Black

  Produkty značky Womanizer dlhodobo vynikajú medzi ostatnými konvenčnými sexuálnymi pomôckami. Teraz je tu úplne neodolateľná novinka! Womanizer 2Go v diskrétnom prevedení v tvare rúžu, ktorý nestráca svoje úžasné schopnosti stimulácie klitorisu. Oceníte ho nielen na cestách, bude vaším najlepším priateľom vždy a všade, pretože ho vďaka jeho veľkosti môžete mať stále v kabelke.

  259 €

  109 €

  +

  -

  Skladom

 • Womanizer 2GO Green

  Produkty značky Womanizer dlhodobo vynikajú medzi ostatnými konvenčnými sexuálnymi pomôckami. Teraz je tu úplne neodolateľná novinka! Womanizer 2Go v diskrétnom prevedení v tvare rúžu, ktorý nestráca svoje úžasné schopnosti stimulácie klitorisu. Oceníte ho nielen na cestách. Bude vaším najlepším priateľom vždy a všade, lebo ho vďaka jeho veľkosti môžete mať neustále v kabelke.

  259 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Womanizer 2GO Heads 3 pack

  Náhradné hlavice pre Womanizer 2GO z mäkkého silikónu. Balenie obsahuje 3 kusy.

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 59

 1. 1
 2. 2

Nedávno prezerané

Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.