Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Clinic pomôcky

Položky 1 až 32 z celkom 229

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • You2Toys Silicone Dilators Set - Sada silikónových uretrálnych dilatátorov 3ks

  Sada 3 zvlnených a veľmi pružných dilatátorov s rôznymi priemermi. Zakončené sú bezšvovým guľatým hrotom, ktorý uľahčuje ich zavádzanie. Majú lákavú tmavo modrú farbu a sú vyrobené zo silikónu. Ten je nielen príjemne hebký a prakticky flexibilný, ale tiež úplne bezpečný pre telo, pretože neobsahuje ftaláty a spĺňa nariadenie EÚ REACH.

  21,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • 36,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Ballstretcher 33mm

  Vychutnajte si luxus s týmto oceľovým ballstretcherem. Váži 195 g a je obľúbenou pomôckou, slúžiacou na oddelenie semenníkov od penisu a zároveň na ich mierne natiahnutie. Krúžok tvoria dve polovičky, ktoré pohromade drží skrutka, tú po nasadení pevne utiahnete pomocou 4 mm imbusového kľúča (súčasťou balenia). Následne sa postavte a vychutnajte si pôsobenie gravitácie, plnú váhu krúžku, lahodné pocity napätia, kývanie, ťahania... A až toho budete mať dosť, jednoducho sa opäť posaďte.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Shower steel

  Vysoko kvalitná análna sprcha od značky Steel Power Tools. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej elegantný a moderný dizajn vás zaujme na prvý pohľad. Bude dokonalým doplnkom vašich análnych hier, pretože umožňuje hygienickú stimuláciu. Zároveň je tiež bezpečná pre telo a vyvinutá tak, aby vám čo najdlhšie slúžila.

  47,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penisplug Piss Play with Glans Ring

  Dutý dilatátor pre všetkých neposlušných, ktorí ho budú môcť nosiť kamkoľvek, ak si na to trúfnu. Umožňuje močenie aj ejakuláciu, je veľmi flexibilný, mäkký, ľahko sa zavádza a príjemne sa nosí. Pružný silikón sa prispôsobí vášmu penisu a vkĺzne do jeho hĺbky až 10,7 cm!

  25,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Silicone Dilator Urethra Vibrator - Vibračný silikónový uretrálny dilatátor Čierna

  Čierny dilatátor so 7 úrovňami vibrácií od značky You2Toys. Vyrobený je z príjemného a predovšetkým flexibilného silikónu s polyuretánovým povlakom, ktorý je úplne hygienický a zaručí vám jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Batérie sú súčasťou balenia.

  32,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Slim Finn e-stim Urethral Sound

  Slim Finn je tenký a hladký dilatátor močovej trubice pre elektrosex. Perfektne sedí na špeciálnu stimuláciu penisu.

  92,90 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Electro Play ES Bi-Polar Urtehral

  Plug na e-stimuláciu močovej trubice zvnútra. Je vyrobený z príjemného a pre telo bezpečného silikónu a je bipolárny. Nezabudnite, že tento produkt funguje len v kombinácii so zdrojom, ku ktorému je nutné ho pripojiť.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Ribbed Silicone Dilator 092 - Silikónový dilatátor

  Dilatátor určený na soundig, vyrobený z bezpečného a pružného silikónu.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sport Fucker Silicone Cock Plug Čierna

  Zoznámte sa s Cock Plug od majstrov na pánske erotické pomôcky z firmy Sport Fucker a dodajte s ním novú úroveň hrám s vaším penisom. Je to plug určený na sounding, teda stimuláciu močovej trubice zvnútra.

  21,90 €

  12,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Vice Grip Urethral Stretcher

  Uretrálny naťahovač s 2 tyčinkami, ktoré roztiahnu vašu močovú trubicu. Užite si kúsok slastnej bolesti! Navlečte pomôcku na žaluď a pomocou matiek začnite pomaly odďalovať tyčinky od seba a tým rozširovať močový otvor. Hračka z nerezovej ocele určená pre CBT, drsnejšie hrátky, ale aj odvážnych mužov!

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Ring Speculum Stainless Steel

  Prsteň z nerezovej ocele pre extrémne análne hry. Zoširoka otvorí análny otvor, takže získate skutočný prehľad. Jedná sa o inovatívny, kvalitný a ľahko postihnuteľný produkt, s ktorým si splníte svoje divoké análne fantázie a do otvoreného análu svojho náprotivku následne buď nahliadnete, alebo tam vložíte čokoľvek, čo práve uznáte za vhodné.

  139 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Vaginal Speculum

  Gynekologické kliešte pre vyznávačov klinických hrátok. Nastaviteľné kliešte Vám umožnia dokonalý pohľad do vagíny Vašej partnerky.

  23,90 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Silicone Dilator Set Small 090 - Sada silikónových dilatátorov 4ks

  Objavte svoje hlboké, citlivé miesta s týmto setom silikónových dilatátorov. Táto sada je ideálna pre všetkých mužov, ktorí chcú posúvať svoje hranice. Začnite s najmenším a postupne sa dostanete k najväčšiemu.

  43,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sport Fucker Piss Play Sound

  Kvalitný plug z bezpečného lekárskeho silikónu od obľúbenej značky Sport Fucker určený pre stále viac a viac obľúbený sounding.

  51,90 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Vibrating Silicone Dilator Hollow

  Užite si stimuláciu močovej trubice v kombinácii so vzrušujúcimi vibráciami a okúste dosiaľ nepoznané intenzívne pocity. You2Toys Vibrating Silicone Dilatory Hollow je dutý vibračný dilatátor, ktorý vám ponúkne 7 rôznych vibračných režimov. Je vyrobený z jemného a hlavne pre telo bezpečného silikónu. Neobsahuje ftaláty a spĺňa všetky nariadenia EU REACH.

  36,90 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Ballstretcher 45mm

  Vychutnajte si luxus s týmto oceľovým ballstretcherom. Váži 195 g a je obľúbenou pomôckou slúžiacou k oddialeniu semenníkov od penisu a zároveň k ich miernemu natiahnutiu. Krúžok tvorí dve polovice, ktoré spolu drží skrutka, tú po nasadení pevne utiahnete pomocou 4 mm imbusového kľúča (je súčasťou balenia). Následne sa postavte a vychutnajte si pôsobenie gravitácie, plnú váhu krúžku, lahodné pocity napätia, kývania, ťahania... . A až toho budete mať dosť, jednoducho sa opäť posaďte.

  51,90 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Dip Stick Ribbed 6mm - Kovový uretrálny dilatátor

  Elegantný a moderný plug určený na sounding. Vyrobený je z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, je pevný a vyniká rebrovaným povrchom, ktorý bude vášnivo stimulovať vašu močovú trubicu. Dip Stick je navrhnutý tak, aby jeho životnosť bolo čo najdlhšia a aby bol zároveň úplne bezpečný pre telo. Preskúmajte svoje telo s dômyselnými oceľovými doplnkami od Steel Power Tools.

  25,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Evil Ball Crusher And Presser Stainless Steel

  Táto brutálna hračka vdýchne život vašim CBT fantáziám. Naťahovač a drvič semenníkov zároveň, proste kombo! Zaskrutkujte ich do tohto neúprosného zariadenia a dajte im trest, aký si zaslúžia. Každá škrupina má 13 nebezpečných skrutiek a súčasťou balenia sú aj 2 visiace zámky pre nemožnosť úniku. Podľahnite extrémnej hre!

  109 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Plug Piss to Ass Plug

  Ste trochu prasák, ale zároveň chcete byť úplne samostatný? Načúrajte si do análu sám! S týmto penis plugom k zadočku plnému moču nebudete potrebovať nikoho ďalšieho, konečne to zvládnete svojpomocne! Samozrejme, to ale neznamená, že sa pri tom na vás nemôže váš náprotivok dívať a fandiť vám. Dvere fantázie sa otvárajú rovnako, ako sa otvára anál vášmu vlastnému moču.

  77,90 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Steel Dilators Set - Sada kovových uretrálnych dilatátory 3ks

  Pre jeho i jej citlivé oblasti. Sada 3 ľahko zakrivených dilatátorov s hladkým hrotom pre ľahké zavádzanie. Vyrobené sú z nerezovej zliatiny zinku a záleží len na vás, či ich využijete na stimuláciu močovej trubice zvnútra alebo na jemné dráždenie vagíny.

  36,90 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Dark Rods Silicone Penis Plug Set 3ks

  Sada 3 plugov vhodných na uretrálne hry. Každý z nich má odlišnú textúru a tiež veľkosť. Sú duté, takže umožňujú pohodlný priechod tekutín. Vďaka ich tvaru budete pri ich zavádzaní cítiť vzrušenie pri každom výstupku, zvlnení a drážke. Sú vyrobené z vysoko ohybného silikónového materiálu, ktorý je bezpečný pre telo, neobsahujte ftaláty a je neporézny. Používať ho môžete osamote počas masturbácie, ale tiež pri vášnivých chvíľach so svojím partnerom.

  73,90 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Womens Dilator Urethra Vibrator - Vibračný uretrálny dilatátor Ružová

  Ružový dilatátor so 7 vibračnými režimami. Jeho malé rozmery prinášajú bezodné možnosti ako ho využiť, vašej fantázii sa medze nekladú! Vyrobený je zo silikónu a ABS, je bezpečný pre telo, bez ftalátov a spĺňa prísne nariadenia EU REACH. Batérie sú súčasťou balenia.

  29,90 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Dip Stick Ribbed 8mm - Kovový uretrálny dilatátor

  Elegantný a moderný plug určený na sounding. Vyrobený je z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, je pevný a vyniká rebrovaným povrchom, ktory bude vášnivo stimulovať vašu močovú trubicou. Dip Stick je navrhnutý tak, aby jeho životnosť bolo čo najdlhšia, a aby bol zároveň úplne bezpečný pre telo. Preskúmajte svoje telo s dômyselnými oceľovými doplnkami od Steel Power Tools.

  29,90 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Dark Rod Sounding Dilator Čierna

  Skvelý vibračný dilatátor, určený na čoraz viac obľúbený sounding, teda stimuláciu penisu zvnútra.

  43,90 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiotos Steel Rosebud Urethral Sound 6mm

  Krása a elegancia vyžarujúce z nerezovej ocele dali vzniknúť tejto dômyselnej pomôcke určenej na stimuláciu močovej trubice zvnútra. Je hladká, kvalitná a zakončená slzičkou, na ktorú nadväzuje telo s priemerom 3 mm. Nechajte sa zlákať kvalitným doplnkom pre sounding z prekrásneho materiálu.

  14,90 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiotos Steel Urethal Bendable Beads 6mm

  Hľadáte novú pomôcku na stimuláciu vašej močovej trubice zvnútra? Bendable Beads sú poddajné guľôčky z nerezovej ocele, ktoré sú flexibilné, super hladké a nádherne leštené. Užite si s nimi zábavu, vzrušenie a extra pocity, ktorých by ste s inou pomôckou len ťažko dosahovali.

  17,90 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Crush Electro Ball Press CBT Board

  Intenzívne pocity, ohromujúca bolesť a nekonečné vzrušenie, to všetko získate s týmto extrémnym zariadením na drvenie semenníkov s 10 elektrizovanými režimami na rytmickú stimuláciu. Prichádza s tým značka Master Series a oproti iným drvičom semenníkov vyniká schopnosťou potešiť vaše semenníky elektrickými impulzmi, ktoré sú v ponuke v 6 intenzitách. Pomocou skrutiek si ľubovoľne volíte tlak na semenníky prostredníctvom trvanlivých plastových dosiek.

  129 €

  80,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 229

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.