Diskrétna doprava do 24h

Píšte na info@superlove.sk

0 €
×

Registrácia

Vaše údaje

Prihlasovacie údaje

Prihlásenie

Vyplňte meno!
Vyplňte priezvisko!
Meno nie je v správnom tvare!
Priezvisko nie je v správnom tvare!
E-mail nie je v správnom tvare!
Vyplňte e-mail!
Tento účet už existuje!
Zadajte heslo!
Zadajte platné heslo!
Musí obsahovať minimálne 6 znakov!
Môže obsahovať maximálne 16 znakov!
Heslá sa nezhodujú!
Musíte súhlasiť s podmienkami!
Zadali ste nesprávne údaje!

Clinic pomôcky

Položky 1 až 32 z celkom 280

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • You2Toys Silicone Dilators Set - Sada silikónových uretrálnych dilatátorov 3ks

  Sada 3 zvlnených a veľmi pružných dilatátorov s rôznymi priemermi. Zakončené sú bezšvovým guľatým hrotom, ktorý uľahčuje ich zavádzanie. Majú lákavú tmavo modrú farbu a sú vyrobené zo silikónu. Ten je nielen príjemne hebký a prakticky flexibilný, ale tiež úplne bezpečný pre telo, pretože neobsahuje ftaláty a spĺňa nariadenie EÚ REACH.

  22,08 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Ballstretcher 33mm

  Vychutnajte si luxus s týmto oceľovým ballstretcherem. Váži 195 g a je obľúbenou pomôckou, slúžiacou na oddelenie semenníkov od penisu a zároveň na ich mierne natiahnutie. Krúžok tvoria dve polovičky, ktoré pohromade drží skrutka, tú po nasadení pevne utiahnete pomocou 4 mm imbusového kľúča (súčasťou balenia). Následne sa postavte a vychutnajte si pôsobenie gravitácie, plnú váhu krúžku, lahodné pocity napätia, kývanie, ťahania... A až toho budete mať dosť, jednoducho sa opäť posaďte.

  48,30 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penisplug Piss Play with Glans Ring

  Dutý dilatátor pre všetkých neposlušných, ktorí ho budú môcť nosiť kamkoľvek, ak si na to trúfnu. Umožňuje močenie aj ejakuláciu, je veľmi flexibilný, mäkký, ľahko sa zavádza a príjemne sa nosí. Pružný silikón sa prispôsobí vášmu penisu a vkĺzne do jeho hĺbky až 10,7 cm!

  26,12 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Ouch! Silicone Vibrating Bullet Plug Extra Long Urethral Sounding Black

  Milujete objavovanie nových zážitkov a stále nemáte dosť? Poďte vyskúšať stimuláciu močovej trubice zvnútra vibráciami. Tento plug je extra dlhý a dostane sa tak naozaj hlboko, au! Ľahko sa zasúva a poskytne vám až neuveriteľných 12000 otáčok za minútu. Nechajte sa stimulovať ako nikdy predtým.

  52,33 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Mystim Slim Finn e-stim Urethral Sound

  Slim Finn je tenký a hladký dilatátor močovej trubice pre elektrosex. Perfektne sedí na špeciálnu stimuláciu penisu.

  93,67 €

  73,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Silicone Dilator Urethra Vibrator - Vibračný silikónový uretrálny dilatátor Čierna

  Čierny dilatátor so 7 úrovňami vibrácií od značky You2Toys. Vyrobený je z príjemného a predovšetkým flexibilného silikónu s polyuretánovým povlakom, ktorý je úplne hygienický a zaručí vám jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Batérie sú súčasťou balenia.

  33,17 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Penis Plug Piss to Ass Plug

  Ste trochu prasák, ale zároveň chcete byť úplne samostatný? Načúrajte si do análu sám! S týmto penis plugom k zadočku plnému moču nebudete potrebovať nikoho ďalšieho, konečne to zvládnete svojpomocne! Samozrejme, to ale neznamená, že sa pri tom na vás nemôže váš náprotivok dívať a fandiť vám. Dvere fantázie sa otvárajú rovnako, ako sa otvára anál vášmu vlastnému moču.

  78,55 €

  47,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots Pumped Penis Extender Black

  Pripravte sa na krutú pravdu - na veľkosti záleží! Chcete trvalé zväčšenie? Poďte do toho s týmto špeciálnym predlžovačom penisu, vďaka ktorému si pridáte na dĺžke i obvode. Tvoria ho oceľové tyčky, ktoré budú penis prirodzene rozťahovať tak, že sa bunky začnú deliť a množiť, čím sa navýši hmota tkaniva. Vyskúšajte na vlastnom penise a sledujte rozdiel!

  56,37 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Silicone Dilator Set 089 - Sada silikónových dilatátorov 4ks

  Objavte svoje hlboké, citlivé miesta s týmto setom silikónových dilatátorov. Táto sada je ideálna pre všetkých mužov, ktorí chcú posunúť svoje hranice. Začnite u najmenšieho a postupne sa dostaňte až k najväčšiemu.

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Ring Speculum Stainless Steel

  Prsteň z nerezovej ocele pre extrémne análne hry. Zoširoka otvorí análny otvor, takže získate skutočný prehľad. Jedná sa o inovatívny, kvalitný a ľahko postihnuteľný produkt, s ktorým si splníte svoje divoké análne fantázie a do otvoreného análu svojho náprotivku následne buď nahliadnete, alebo tam vložíte čokoľvek, čo práve uznáte za vhodné.

  140,16 €

  84,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Ballstretcher 45mm

  Vychutnajte si luxus s týmto oceľovým ballstretcherom. Váži 195 g a je obľúbenou pomôckou slúžiacou k oddialeniu semenníkov od penisu a zároveň k ich miernemu natiahnutiu. Krúžok tvorí dve polovice, ktoré spolu drží skrutka, tú po nasadení pevne utiahnete pomocou 4 mm imbusového kľúča (je súčasťou balenia). Následne sa postavte a vychutnajte si pôsobenie gravitácie, plnú váhu krúžku, lahodné pocity napätia, kývania, ťahania... . A až toho budete mať dosť, jednoducho sa opäť posaďte.

  52,33 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Polyco Healthline Bodyguards Nitrile Medical Examination Gloves Black 100 pcs

  Rukavice zo syntetickej gumy, pýšiace sa odolnosťou proti prepichnutiu a oderu. Sú mäkké a príjemne elastické a hoci sa môže materiál zdať na prvý pohľad chladný, je na nosenie báječne pohodlný. Využite ich podľa svojich vzrušujúcich predstáv!

  37,21 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Electro Play ES Bi-Polar Urtehral

  Plug na e-stimuláciu močovej trubice zvnútra. Je vyrobený z príjemného a pre telo bezpečného silikónu a je bipolárny. Nezabudnite, že tento produkt funguje len v kombinácii so zdrojom, ku ktorému je nutné ho pripojiť.

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Vaginal Speculum

  Gynekologické kliešte pre vyznávačov klinických hrátok. Nastaviteľné kliešte Vám umožnia dokonalý pohľad do vagíny Vašej partnerky.

  24,10 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Rimba Electro Sex Metal Urethral and Penis Strap

  Milujete elektro-stimuláciu? S touto sadou doprajete vzrušujúce elektrické šoky svojej močovej trubici zvnútra a tiež penisu zvonka. Súčasťou je totiž uni-polárny kovový dilatátor a tiež popruh na penis. Bude to skutočne výbušná slasť a možno aj bolesť, trúfnite si!

  59,39 €

  36,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Ribbed Silicone Dilator 092 - Silikónový dilatátor

  Dilatátor určený na soundig, vyrobený z bezpečného a pružného silikónu.

  18,05 €

  10,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Evil Ball Crusher And Presser Stainless Steel

  Táto brutálna hračka vdýchne život vašim CBT fantáziám. Naťahovač a drvič semenníkov zároveň, proste kombo! Zaskrutkujte ich do tohto neúprosného zariadenia a dajte im trest, aký si zaslúžia. Každá škrupina má 13 nebezpečných skrutiek a súčasťou balenia sú aj 2 visiace zámky pre nemožnosť úniku. Podľahnite extrémnej hre!

  109,91 €

  69,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Kiotos Steel Rosebud Urethral Sound 6mm

  Krása a elegancia vyžarujúce z nerezovej ocele dali vzniknúť tejto dômyselnej pomôcke určenej na stimuláciu močovej trubice zvnútra. Je hladká, kvalitná a zakončená slzičkou, na ktorú nadväzuje telo s priemerom 3 mm. Nechajte sa zlákať kvalitným doplnkom pre sounding z prekrásneho materiálu.

  15,02 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Gynekologické zrkadlo vel. L - 30 mm, zelený aret. kolík

  Prvotriedne spracovanie, jednoduchá manipulácia pri aretácii kolíkom, rýchla aretácia jediným pohybom, na fixáciu v požadovanom roztvorení.

  3,72 €

  1,39 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Shower steel

  Vysoko kvalitná análna sprcha od značky Steel Power Tools. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej elegantný a moderný dizajn vás zaujme na prvý pohľad. Bude dokonalým doplnkom vašich análnych hier, pretože umožňuje hygienickú stimuláciu. Zároveň je tiež bezpečná pre telo a vyvinutá tak, aby vám čo najdlhšie slúžila.

  48,30 €

  32,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Steel Dilators Set - Sada kovových uretrálnych dilatátory 3ks

  Pre jeho i jej citlivé oblasti. Sada 3 ľahko zakrivených dilatátorov s hladkým hrotom pre ľahké zavádzanie. Vyrobené sú z nerezovej zliatiny zinku a záleží len na vás, či ich využijete na stimuláciu močovej trubice zvnútra alebo na jemné dráždenie vagíny.

  37,21 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Triune Vice Grip Urethral Stretcher

  Uretrálny naťahovač s 2 tyčinkami, ktoré roztiahnu vašu močovú trubicu. Užite si kúsok slastnej bolesti! Navlečte pomôcku na žaluď a pomocou matiek začnite pomaly odďalovať tyčinky od seba a tým rozširovať močový otvor. Hračka z nerezovej ocele určená pre CBT, drsnejšie hrátky, ale aj odvážnych mužov!

  30,15 €

  17,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Seven Creations Anal Speculum

  Kovové análne zrkadlo vyrobené z kvalitného materiálu. Ponúkne vám dve možnosti úprav veľkosti pomocou skrutiek na jeho stranách.

  37,21 €

  14,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sinner Gear Silicone Dilator Set Small 090 - Sada silikónových dilatátorov 4ks

  Objavte svoje hlboké, citlivé miesta s týmto setom silikónových dilatátorov. Táto sada je ideálna pre všetkých mužov, ktorí chcú posúvať svoje hranice. Začnite s najmenším a postupne sa dostanete k najväčšiemu.

  44,27 €

  25,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Master Series Dark Rod Sounding Dilator Čierna

  Skvelý vibračný dilatátor, určený na čoraz viac obľúbený sounding, teda stimuláciu penisu zvnútra.

  44,27 €

  28,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Shots ManCage Model 15 Chastity 3.5" Cage with Silicone Urethal Sounding

  Keď vtáčika chytajú, sladko mu spievajú! Toto ale nie je len tak nejaká klietka, ako bonus totiž disponuje dilatátorom do močovej trubice. Dilatátor je vyrobený z hladkého, flexibilného lekárskeho silikónu a klietka z polykarbonátu, ktorý bude príjemný aj na dlhodobé nosenie. Pripravte sa na lapenie vášho vtáka!

  89,64 €

  43,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Dip Stick Ribbed 8mm - Kovový uretrálny dilatátor

  Elegantný a moderný plug určený na sounding. Vyrobený je z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, je pevný a vyniká rebrovaným povrchom, ktory bude vášnivo stimulovať vašu močovú trubicou. Dip Stick je navrhnutý tak, aby jeho životnosť bolo čo najdlhšia, a aby bol zároveň úplne bezpečný pre telo. Preskúmajte svoje telo s dômyselnými oceľovými doplnkami od Steel Power Tools.

  30,15 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • You2Toys Vibrating Silicone Dilator Hollow

  Užite si stimuláciu močovej trubice v kombinácii so vzrušujúcimi vibráciami a okúste dosiaľ nepoznané intenzívne pocity. You2Toys Vibrating Silicone Dilatory Hollow je dutý vibračný dilatátor, ktorý vám ponúkne 7 rôznych vibračných režimov. Je vyrobený z jemného a hlavne pre telo bezpečného silikónu. Neobsahuje ftaláty a spĺňa všetky nariadenia EU REACH.

  37,21 €

  21,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Sport Fucker Cum Play Kit

  Kvalitné plugy z bezpečného lekárskeho silikónu od obľúbenej značky Sport Fucker sú určené pre stále viac a viac obľúbený sounding.

  44,27 €

  27,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Steel Power Tools Dip Stick Ribbed 6mm - Kovový uretrálny dilatátor

  Elegantný a moderný plug určený na sounding. Vyrobený je z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, je pevný a vyniká rebrovaným povrchom, ktorý bude vášnivo stimulovať vašu močovú trubicu. Dip Stick je navrhnutý tak, aby jeho životnosť bolo čo najdlhšia a aby bol zároveň úplne bezpečný pre telo. Preskúmajte svoje telo s dômyselnými oceľovými doplnkami od Steel Power Tools.

  26,12 €

  16,90 €

  +

  -

  Skladom

 • Blush Stay Hard Beef Ball Stretcher Snug X Long Black

  Hľadáte nový druh radosti? S týmto naťahovačom semenníkov sa pohráte so svojimi guľkami a skúsite nevšedné zážitky. Váš penisok sa natiahne a intenzita vašich pocitov pri masturbácii alebo pri milovaní sa zvýši. Skúste senzáciu a zaťažte svoje semenníky!

  15,02 €

  6,90 €

  +

  -

  Skladom

 • CalExotics Silicone Dilator Kit - Sada silikónových uretrálnych dilatátorov 5ks

  Sada jemne ružových luxusných dilatátorov, ktoré pomáhajú ženám obnoviť vaginálnu pevnosť, pohodlie a komfort.

  74,52 €

  62,90 €

  +

  -

  Skladom

Položky 1 až 32 z celkom 280

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Môj košík

Pridajte si do košíka tovar, ktorý chcete kúpiť.